Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne i tajemnicze zjawisko nad Norwegią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#46

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

rosjanie nawet jesli wiedza, co to jest, nie przyznaja sie i glosno nikt nie bedzie mowil na temat tego zjawiska, a jesli, to moze specjalnie pokazuja amerykanom cos innego bardziej mistycznego :D ???? trojkaty, taleze, teraz olbrzymie swietliste spirale na niebie .. ruscy z chinczykami wspolnie cos buduja wiec moze ten pocisk juz byl wczesniej testowany ? bo nie ma wzmianek zeby podobne zjawisko bylo obserwowane gdzies w afryce, ameryce.. tylko terytorium rosji i chin ..

Swoja droga jestem bardzo ciekaw co to moglo byc, ten filmik z YT z roznymi spiralami..moze troche nakierowac ludzi na UFo badz zmylic :D

temat ciekawy i czekam na nastepne newsy w tej sprawie
  • 0

#47

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

nie liczylbym na jakies newsy... x|
  • 0

#48

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Onecie puścili temat piramidy znad Kremal,i to bynajmniej nie w prześmiewczym tonie...

http://wiadomosci.on...emlem,item.html

Telegraph.co.uk, JPW/11:26
Tajemniczy obiekt zauważono nad Kremlem

Ogromna piramida, unosząca się przez kilka godzin nad moskiewskim Kremlem, wywołała w Rosji falę spekulacji.
Podejrzewa się, że był to statek kosmiczny. Świadkowie twierdzą, że mogła mieć nawet półtora kilometra szerokości.


Dwa filmiki zostały nakręcone przez amatorów. Jeden powstał w nocy, drugi w ciągu dnia.

Pochodzenie obiektu nie zostało zidentyfikowane. Rosyjskie raporty wykluczają, iż było to UFO. Natomiast policja odmawia komentarzy.

Nick Pope, brytyjski, rządowy badacz UFO powiedział: – Jest to jeden z najbardziej niezwykłych klipów jakie kiedykolwiek widziałem.


Kto to wyrażał się tu że skoro nie ma tematu w mass-mediach to znaczy że jest fałszywy?
  • 0

#49 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Poprawiłem link przedmówcy:)
tutaj
A zrobiłem to, ponieważ naszła mnie taka refleksja. Przepraszam za off'a, ale jak mówić tu o powadze tego źródła, jak Pani, która czyta tego niusa sprawiła że mało nie spadłem z krzesła:o
Posłuchajcie tego koniecznie!
  • 0

#50 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

.....Odpowiedź jaką sugeruje zdaje się być prosta: jakiś globalny spisek. Nie wiadomo jeszcze jaki, ale MUSI istnieć z całą pewnością, bo 'dowodzą' tego wszystkie powyższe założenia. I tak powstają spiskowe teorie ;-)



Richard Hogland i Gregg Braden mieli całkiem niezły szoł w Coast to Coast, link
Hoagland ogłosił koniec Newtonoskiej fizyki i wytłuścił fizykę torsyjnego pola, opisaną przez starożytnych za pomocą świętej geometrii, pod poniższym linkiem są zalążki opisu owej tajemniczej fizyki o której huczy w internecie - ludzie robią ustrojstwa free-energy i tak dalej:

link

Wracając do Coast to Coast i dowodów - Hoagland opowiedział jak udał się do Tikal w Gwatemali i starał się zebrać dane na temat zachowania tamtejszego pola torsyjnego na jednej z piramid.
Co ciekawe zrobił to w dniu przesilenia jesiennego.
Jak zbadał pole torsyjne - wziął ze sobą jeden z pierwszych zegarków elektronicznych - Accutron, którego mechanizm działania był oparty na połączeniu kamertonu i układu elektronicznego.
Zegarek operuje na częstotliwości 360 Hz, podczas pomiarów na piramidzie w Tikal częstotliwość oscylowała pomiędzy 15 Hz i 1000 Hz.
Warto wspomnieć że zrobił wypad do Avebury (razem z Grahamen Hancockiem) gdzie Accutron odmówił współpracy i się po ludzku zepsuł
Są więc są jakieś namacalne dowody na to że Majowie czy Celtowie kumali trochę więcej niż nasi fizycy, oraz na to że specyficzne układy planet, słońca i księżyca mają duży wpływ na pola torsyjne.

To co widzieliśmy nad Norwegią to mała próbka generatorów pól torsyjnych...

Warto być świadomym że walka o lepszą Ziemię rozegra się pomiędzy sercami przebudzonych i mechanicznymi zabawkami elit - HAARP i połączone serca ludzi wywierają efekt NA TE SAME WARSTWY JONOSFERY, o czym trąbi Braden, Heart Math i Winter od paru lat...
Warto też dodać że serca mają przewagę bo ich siła pochodzi z harmonii, czegoś co bardzo lubi nowa fizyka pól torsyjnych. Mechaniczne przeszkadzacze to tylko dysonans i próba zmiany praw wszechświata, miraż będący ostatnią nadzieją elit...

Pozdrawiam serdecznie !!!
  • 3

#51 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Polecam artykuł Wilcocka na temat świateł nad Norwegią:
http://divinecosmos....closure-endgame

I coś dla zagorzałych sceptyków - wyliczenia udowadniające że to nie mogła być żadna rakieta:
http://divinecosmos....ble_Ripples.pdf

pozdrawiam
  • 3

#52

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wyliczenia udowadniające że to nie mogła być żadna rakieta

Autor tego artykułu wyliczył, że na zdjęciach i nagraniach zjawiska z pewnością nie są widoczne gazy wylotowe rozprzestrzeniające się w atmosferze. I słusznie. W końcu do awarii rakiety doszło poza atmosferą, a za efektowną spiralę był odpowiedzialny wyciek paliwa.
  • 0



#53 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=EK8q8e-KJTc


  • 0

#54

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=1GSa2wRtZRI


  • 3



#55 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano



polecam ten film do obejrzenia, warto zwrócić uwagę na słowa:

"Można pokierować wiązkę tak, żeby stworzyć jakikolwiek wzór."



A z tego co wiem, Chiny, Rosja i Norwegia mają swoje " Harpiki"

Użytkownik mroova edytował ten post 01.02.2010 - 14:39

  • 4

#56

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko tak jak mowil Tesla, szczegolnie calkowita kontrola ludzi ;)
  • 0

#57

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi obiła się o uszy teoria,że spirala nad Norwegią była manifestacją siły czarnej dziury.Wdług tej teorii mieszkańcy Norwegii,Rosji i wszystkich innych państw w których obserwowano ten fenomen widzieli moment wessania komety,a niebieska smuga to gaz,który na wskutek oddziaływania na niego tego obiektu astronomicznego ogrzewa się zaczyna promieniować.Teoria mało prawdopodobna,ale ciekawa.

Załączam filmik popierający tą teorię na którym widać to zjawisko i jego zakończenie:

(zaczyna się od 33 sekundy)
  • 0



#58

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli władze rosyjskie nie zainteresowały się tym zjawiskiem, to pewnie ich sprawka, no bo nawet powinni wysłać samolot zwiadowczy i to przebadać.


a skąd wiesz że nie próbowali wysłać ale nic nie doleciało albo nie mogło wystartować ? (to odnośnie tej "dmuchanej" piramidy w moskwie)

sam ruch spiralny to nic specjalnego, kiedyś pokazywali nawet filmiki z nieudanych prób rakiet kosmicznych które czasem po jakiejś awarii wpadały w taki spiralny ruch aż się rozpadły

mnie zastanawia jedno - zarówno na filmiku z norwegii jak i z rosji -

najpierw rosja - jest noc i ciemno - widzimy ślady na niebie - coś jak ślady spalin samolotu widoczne w dzień na niebie - tylko te ślady są oświetlone ... spalin samolotu w nocy nie widać na niebiem mało tego - od tyhc "spalin" odłacza się światło które leci dalej a "spaliny" dalej świecą na niebie w nocy ... skąd na nich jest źródło światła ?

podobnie norwegia - jakieś światło wykonuje ruch spiralny i ta spirala "świeci"

więc mam pytanie co za paliwo używają rakiety że jego spaliny świecą przez długi czas ?
są widoczne niczym spaliny z silników odrzutowych w dzień a przecież jak leci wnocy samolot nie widzimy śladu spalin

odnośnie noprwegii ktoś podał teorie że to słońce oświeciło te spaliny a w tomsku (nie leży na kole podbiegunowym) też i w chinach ?

ponadto dlaczego nie ma doniesień ze szwecji i finlandi że coś widzieli ? wiem że tam mało osób mieszka ale nikt w tych rejonach kompletnie nie mieszka (tylko w norwegii) ?

Użytkownik rolpiek edytował ten post 03.02.2010 - 00:06

  • 0

#59

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ponadto dlaczego nie ma doniesień ze szwecji i finlandi że coś widzieli ? wiem że tam mało osób mieszka ale nikt w tych rejonach kompletnie nie mieszka (tylko w norwegii) ?


Bo między Szwecją, Finlandią północno\zachodnią, a Norwegią sa wysokie góry, które zasłaniają niebo z Norwegii i dlatego ..

Użytkownik martius edytował ten post 03.02.2010 - 19:56

  • 0

#60

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zjawisko było widziane tylko w północnej Norwegii, gdyż tereny położone dalej na wschód pokrywało silne zachmurzenie. Rakieta Buława ma trzy stopnie napędzane paliwem stałym, podobnym do tego, jakie stosuje się rakietach bocznych wahadłowców. Spiralne świecące ślady powstały prawdopodobnie w wyniku blokady wektorowania ciągu silnika. Działającego silnika na paliwo stałe nie można wyłączyć, natomiast można go detonować, co też zrobiono.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych