Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prehistoryczny młotek znaleziony w USA...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
111 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co inne zrodlo, inna opinia:)
  • 0

#62

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

140 tys. lat w to uwieżyć mógłbym ale 140 milionów ludzie w tym okresie ssaki o ile już wystąpiły był w fomie ryjówej nawet dinozałów nie wiele był co dopiero mówąc o ludziach komuś się tu zera pomyliły
  • 0

#63 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

140 tys. lat w to uwieżyć mógłbym ale 140 milionów ludzie w tym okresie ssaki o ile już wystąpiły był w fomie ryjówej nawet dinozałów nie wiele był co dopiero mówąc o ludziach komuś się tu zera pomyliły


a metalowy globus znacznie starszy niz 140 milionow lat?
  • 0

#64

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku 140 milionów lat temu to dopiero pierwsze stworzenia wychodziły na ląd nie wciskaj kitu, że wielki jaszczur zrobił globus i nie mów mi tu o obcej cywilizacji, bo i po co miała zostawiać globus przerośniętym jaszczurkom, chyba, że wierzysz, że to ludzie wytrzebili dinozaury nie wież w każdą rzecz jaką ktoś ci powie bądź jaką znajdziesz w internecie zapewniema cię większość informacji w internecie to śmieci
  • 0

#65

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

większość informacji w internecie to śmieci


Nie, nie ... Internet to wyrocznia, a userzy to szamani ... ;)

Lynx wszystko wyjasnil ale to za malo ... ;) Na wszystko jest wytlumaczenie, tylko niektorzy sa zbyt zaslepieni i nie pozwalaja, aby cos do nich dotarlo. Tak bardzo chca tej przemiany duchowej, ze zapominaja, ze nie trzeba tego szukac na odleglych planetach - wystarczy zyc zgodnie z wlasnym sumieniem - a wtedy Twoja przemiana duchowa wyjdzie lepiej niz przy pomocy wymyslonych duszkow.
  • 0

#66

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do młotka podaj mi proszę żródło datowania metodą węglową c 14 w tedy jestem skłony uwieżyć że twój globusik i ten młotek mają 140 miloinów lat może jeszcze jak powiedza że coś znalezione w ziemi ma 6 miliartów lat to też wszyscy w to uwieżą ??
  • 0

#67

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko, ze nikt mlotka nie datowal ta metoda wiec cala wspaniala teoria spiskowa runela. Mozna sie oczywiscie zaslaniac roznymi glupotami - ale sprawa jest zamknieta (nie dla wszystkich - a jak! - dla zasady! ;) )
  • 0

#68 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co do młotka podaj mi proszę żródło datowania metodą  węglową  c 14 w tedy jestem skłony uwieżyć że twój globusik i ten młotek mają 140 miloinów lat może jeszcze jak powiedza że coś znalezione w ziemi  ma 6 miliartów lat to też wszyscy w to uwieżą ??


masz tu na forum o Tej metalowej kuli, poszukaj soebie...

Tak w ogole, to jest on datowany znacznie dalej niz 140mln lat... tylko zeby Ci galki z orbit nie wy szly. :smile:

Człowieku 140 milionów lat temu to dopiero pierwsze stworzenia wychodziły na ląd nie wciskaj kitu, że wielki jaszczur zrobił globus i nie mów mi tu o obcej cywilizacji, bo i po co miała zostawiać globus przerośniętym jaszczurkom, chyba, że wierzysz, że to ludzie wytrzebili dinozaury nie wież w każdą rzecz jaką ktoś ci powie bądź jaką znajdziesz w internecie zapewniema cię większość informacji w internecie to śmieci


Nie mowie o obcych...nie badz bezczelny!

TO co powiez na odciski buta z przed kilkuset milionow lat? u nas w europie.

Tylko, ze nikt mlotka nie datowal ta metoda wiec cala wspaniala teoria spiskowa runela. Mozna sie oczywiscie zaslaniac roznymi glupotami - ale sprawa jest zamknieta (nie dla wszystkich - a jak! - dla zasady! ;) )


zamknieta bo Ty tak uwazasz? co dla zasady? jak narazie to dla zasady to wy probujecie obalac tematy a czesto chwytacie sie tak naiwnych argumentow ze rece opadaja :smile:

większość informacji w internecie to śmieci


Nie, nie ... Internet to wyrocznia, a userzy to szamani ... ;)

Lynx wszystko wyjasnil ale to za malo ... ;) Na wszystko jest wytlumaczenie, tylko niektorzy sa zbyt zaslepieni i nie pozwalaja, aby cos do nich dotarlo. Tak bardzo chca tej przemiany duchowej, ze zapominaja, ze nie trzeba tego szukac na odleglych planetach - wystarczy zyc zgodnie z wlasnym sumieniem - a wtedy Twoja przemiana duchowa wyjdzie lepiej niz przy pomocy wymyslonych duszkow.


Ta? zaslepieni? to samo moge powiedziec o Tobie... wiesz o czym mowie Wszechwiedzacy!
  • 0

#69

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku zrozum jedna ludzi mnie było w tym okresie na ziemi odcisk buta sprzed miliona lat śmiem wątpić nie wiedziałam zdjęcia, ale przypuszczam, że jest to tylko wyżłobienie w sakle w kształcie stopy które to równie dobrze mogła wyżłobić woda, w takim razie powiedz gdzie są szczątki ludzkie z tego okresu i proszę nie wyskakuj tu z spiskową teorią dziejów ze zacierają ślady żeby ludzie się nie dowiedzieli
  • 0

#70 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Człowieku zrozum jedna ludzi mnie było w tym okresie na ziemi odcisk buta sprzed miliona lat śmiem wątpić nie wiedziałam zdjęcia, ale przypuszczam, że jest to tylko wyżłobienie w sakle w kształcie stopy które to równie dobrze mogła wyżłobić woda, w takim razie powiedz gdzie są szczątki ludzkie z tego okresu i proszę nie wyskakuj tu z spiskową teorią dziejów ze zacierają ślady żeby ludzie się nie dowiedzieli


jest wiele artefaktow ktore mowia o tym ze dzialalnosc ludzka siega nawet ponad miliarda lat...wiem zaraz bedziesz chcial linka:>

Widzisz...Ty ciagle piszesz...Mogłoby, moze itp... Odcisk buta sprzed kilkuset lat wyzlobila woda? :) ciekawe:D

nie doszukuje sie zadnych spisku i nie zarzucaj mi tu takich rzeczy...Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.. :jump: :jump: :jump:
  • 0

#71

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...jest wiele artefaktow ktore mowia o tym ze dzialalnosc ludzka siega nawet ponad miliarda lat...wiem zaraz bedziesz chcial linka:>


Może zarzuć kilkoma tytułami książek o tym ... a może kolega się skusi i przeczyta ;)
  • 0



#72

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

sceptyk, niektóre artefakty ludzkie sprzed milionów lat mogą być fałszywe, ale nie znaczy to, że wszystkie są fałszywe. To tak jak z pieniędzmi. Są fałszywe, ale nie oznacza to, że wszystkie. Proszę wróćcie do głównego tematu tej rozmowy bo tu robi się już mały offtop...

[ Dodano: 2006-06-20, 13:16 ]
Przy okazji metoda C14 często daje złe wyniki i można ną datowac organiczne przedmioty maksimum do 50 tys. lat wstecz... zakładając, że warunki na Ziemi były kiedyś takie same jak dziś w co watpię...
  • 0



#73

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Człowieku zrozum jedna ludzi mnie było w tym okresie na ziemi odcisk buta sprzed miliona lat śmiem wątpić nie wiedziałam zdjęcia, ale przypuszczam, że jest to tylko wyżłobienie w sakle w kształcie stopy które to równie dobrze mogła wyżłobić woda, w takim razie powiedz gdzie są szczątki ludzkie z tego okresu i proszę nie wyskakuj tu z spiskową teorią dziejów ze zacierają ślady żeby ludzie się nie dowiedzieli


Człowieku i o czym ty chcesz wogóle rozmawiać jak ty nie masz jakiegokolwiek pojęcia na temat archeologii trzymasz się regułek z podstawówki, a nawet nie wiesz jakie przekręty są w tej dziedzinie... Poczytaj sobie pare książek na ten temat, to zobaczysz jak dużo jest tego typu znalezisk... I poczytaj sobie także jaki jest problem współczesnej archeologii... Sa takie cuda na świecie co ci się nawet nie wyśni...
  • 0

#74

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odnośnie różnych datowań, to przejrzałem trochę internetu, żeby sprawdzić jakimi datowaniami był określany wiek wspominanych tu artefaktów. Dobrym przykładem jest artefakt z Coso. Jest to świeca zapłonowa z lat 20. XX wieku zatopiona w gliniastym zlepieńcu zawierającym fragmenty różnych skał. Ktoś kiedyś (nie wiadomo kto i gdzie i na jakiej podstawie) określił jego wiek na 500 000 lat. I to właśnie, zdaniem niektórych, jest dowód na to, że pół miliona lat temu istniała cywilizacja produkująca świece zapłonowe identyczne z tymi z początków ubiegłego stulecia :-)
  • 0



#75

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lynx, ten temat nie dotyczy artefaktu z Coso. :topic:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych