Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giza - monumenty Egipcjan, czy pozostałości po Atlantach lub kosmitach? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

#241

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było się zgłosić :) No ale jeśli masz jakieś wątpliwości, zastrzeżenia itp, to możesz je tu wygłosić. Póki co mam rozumieć, że nie podważasz tego, co zostało napisane?
  • 0



#242

mamma.
  • Postów: 214
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta debata jest dość żałosna. Mamma nawet nie wspiera się żadnymi fotkami, schematami, itp.

A jaką fotkę byś chciał, to chętnie zamieszczę.
  • 0

#243 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chodzi o same fotki. To jest jako przykład. Porównaj sobie swój post a post Aquili. Praktycznie w ogóle nie odpierasz argumentów i wygląda to tak, jakbyś robił to na od..... Ale te debaty mają tylko jeden charakter. Pozwalają gwieździe świecić a Ty tą gwiazdę zasilasz - raczej umyślnie, lecz czego się można spodziewać po dwóch debatujących sceptykach.

Użytkownik Muhad edytował ten post 24.03.2010 - 19:07

  • 0

#244

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję do działu "Teorie spiskowe" dodać nowe podforum - "spiski na VRP, agenci tu działający i ich niesłychanie cwane i złowrogie zagrywki".

Masz jakieś zarzuty co do tego co zostało napisane? No to prosimy o podzielenie się przemyśleniami.
  • 0



#245

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napotykamy na pewien problem. Mój następny wpis będzie stosunkowo krótki, nawiązanie do wpisu mammy też będzie dość skromne (mam już materiały dotyczące wpisu mammy), ale mój dostawca internetu szykuje pewną niespodziankę. Prawdopodobnie będą przeprowadzać konserwację nadajnika jaki znajduje się niedaleko nas, bo ostrzegają, że przez jakiś czas moja okolica nie będzie miała dostępu do internetu (internet radiowy). Nie wyrobię się z napisaniem wszystkiego i wrzuceniem zdjęć do jutra do wieczora (kiedy wyłączą), a ile czasu trwać będzie mój przymusowy czas wolny od internetu - nie wiem. Może nawet parę dni (już raz tak było). Dlatego, jeżeli nie wyrobię się do soboty wieczorem, proszę o zrozumienie mojej sytuacji i tego, że nie mam na to wpływu.
  • 0



#246

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dlatego, jeżeli nie wyrobię się do soboty wieczorem, proszę o zrozumienie mojej sytuacji i tego, że nie mam na to wpływu.


z mojej strony nie ma przeciwwskazań :) pełne zrozumienie ;)

Mój następny wpis będzie stosunkowo krótki


Zobaczymy :)
  • 0



#247

mamma.
  • Postów: 214
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cały problem w tym, jak Aquila rozumie słowo "stosunkowo" ;) .
  • 0

#248 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Proponuję do działu "Teorie spiskowe" dodać nowe podforum - "spiski na VRP, agenci tu działający i ich niesłychanie cwane i złowrogie zagrywki".

Masz jakieś zarzuty co do tego co zostało napisane? No to prosimy o podzielenie się przemyśleniami.



Nie popisuj się i nie udawaj głupka, bo nim nie jesteś. Doskonale wiesz o co mi chodzi i zastanawiam się czy dożyję chwili, kiedy chociaż raz nie będziesz udawał tego głupiego.


Edit: +.....
Proszę nie spamować, tylko trzymać się tematu, bez wycieczek osobistych.

  • 0

#249

mamma.
  • Postów: 214
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

_Silent_ zadał dobre pytanie, czy jakieś materialne dziedzictwo Atlantydów uchowało się na Saharze. Chciałem włączyć odpowiedź na to pytanie do swojego kolejnego wpisu, ale ponieważ remont u Aquili przedłuża się, więc, przynajmniej częściowo, na nie odpowiem. Nie będzie to zresztą odpowiedź szokująca ;) . Ślady wysoko rozwiniętej cywilizacji nie zostały w tym rejonie odnalezione ;( . Zresztą gdyby istniały jakieś udokumentowane pozostałości po zaawansowanej cywilizacji w rejonie Sahary lub dolnego Nilu (na przykład takie),
Dołączona grafika
to prezentowana przeze mnie hipoteza nie byłaby "teorią alternatywną". A wtedy, być może to Aquila broniłby oficjalnego stanowiska mówiącego, że piramida Cheopsa jest dziełem tej właśnie cywilizacji, a ja starałbym się uzasadnić tezę, że wybudowali ją jednak Egipcjanie ;).
Ale, prawdę mówiąc, badania archeologiczne na Saharze i w Atlasie są baaardzo mizerne, aby nie powiedzieć, że śladowe. Może w tej sprawie coś się zmieni po naszej debacie??? :roll:
  • 0

#250 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie z kolei interesuje, czy uda się w debacie poruszyć wszystkie tajemnicze, lub tylko tajemniczo wyglądające szczegóły dotyczące kompleksu piramid i sfinksa. W każdym wypadku zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że będzie to bardzo obszerna w wiadomości dyskusja. Już się chyba zdążyliśmy przekonać, że debaty na forum to świetne miejsce, gdzie znaleźć można wszystkie potrzebne informacje na problem, który został już przez debatujących poruszany. Chwała Wam za tę debatę i życzę wytrwania :)

piramidy zbudowali atlanci. i są na to dowody.
  • 0

#251

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

piramidy zbudowali atlanci. i są na to dowody.


No to je przedstaw, bo ja znam więcej argumentów przemawiających za tym, że piramidy zostały zbudowane jednak przez Egipcjan.
  • 0

#252

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wróciłem! :) Teraz czeka mnie jeszcze dopsywanie paru fragmentów (dopiero teraz mogę skorzystać ze źródeł jakie wrzuciłem sobie do zakładek), ostatnie wrzucanie fotek itp, ale jutro wieczorem wszystko powinno być już ukończone i opublikowane :) Przepraszam, że wyszło, jak wyszło, ale nic nie można było poradzić. Co prawda przerwa (i opóźnienie) to były sprawy techniczne i nie zależały ode mnie, ale co nieco popisałem z głowy pzez ten czas co pamiętałem (a przez resztę czasu upewniałem się, że mój końcowy save z Mass Effect będzie idealny :D ;) ), więc chciałbym, aby mamma miał dwa tygodnie na swój wpis - aby było sprawiedliwie :) Jeżeli napisze szybciej - będzie świetnie, ale jeżeli zechce przygotowywać się przez dwa tygodnie - proszę, aby mu na to pozwolono.
  • 0



#253

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Były chyba problemy z wyświetlaniem się paru zdjęć - ostatnio dość częsta imageshack'owa czkawka. Ale chyba już wszystko jest w porządku :)
  • 0



#254

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wypróbuj inne portale hostingowe. Jakiś czas temu zirytowany problemami z imageshackiem przerzuciłem się na http://www.tinypic.com/. Bez zbędnych bajerów i żadnych czkawek nie ma.

Edit:
Przy okazji: może by zmienić/uaktualnić podtytuł debaty? Nadal widnieje tam "Aquila vs tatik"

Użytkownik Skan edytował ten post 04.04.2010 - 22:43

  • 0

#255

mamma.
  • Postów: 214
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odzyskałem dostęp do sieci, więc zabieram się do formatowania wczorajszego wpisu.

Edit: Udało się :-). Aby nie ryzykować kolejnego zderzenia z komunikatem "zbyt duża ilość cytowań", cytaty z postu Aquili dałem większą czcionką - wygląda w pierwszej chwili niecodziennie, ale jest bardziej czytelne niż stosowanie samych cudzysłowów.

Użytkownik mamma edytował ten post 26.04.2010 - 13:00

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych