Skocz do zawartości


Oszukał przeznaczenie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Armstrong2009

Gość_Armstrong2009.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika

Sprawdza się stare porzekadło mówiące, że nieszczęścia chodzą parami. Pochodzący z małego amerykańskiego miasteczka Robert Evans, przeżył najbardziej pechowe chwile w swoim życiu. Gdy wracając do domu na motorze został potrącony przez samochód, był pewien, że nic gorszego nie może mu się już przydarzyć. Był jednak w błędzie. W chwilę po opuszczeniu ambulatorium potrącił go pociąg towarowy.

Serwis "The Denver Channel" oznajmił, że oba zdarzenia miały miejsce w przeciągu sześciu godzin. Evans wszedł pod pociąg dosłownie w chwilę po tym, gdy opuścił ostry dyżur, gdzie opatrzono mu rany, jakich doznał w wypadku samochodowym. Pech chciał, że na jego drodze powrotnej do domu znalazł się stary most kolejowy, na którym niewiele widać. Nie zniechęciły go znaki ostrzegawcze informujące o tym, że wąski most jest przeznaczony wyłącznie dla pociągów. W wyniku uderzenia przejeżdżającego pociągu, Evans wpadł do znajdującego się pod mostem potoku, w którym go znaleziono. Mężczyzna ponownie trafił do szpitala z obrażeniami, które jednak nie zagrażają jego życiu.

Pozostaje tylko pytanie, czy mężczyzna miał rzeczywiście pecha, czy może życie jest mu niemiłe. Jeżeli w grę wchodzi drugi wariant, pozostaje tylko powiedzieć: "Do trzech razy sztuka"

Źródło: Książka Charles,a Fort,a "Tajemnicze Nieznane" Wyd 91 r.

Użytkownik Armstrong2009 edytował ten post 29.09.2009 - 17:40

  • 0

#2

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A gdzie źródło? Dosyć ciekawe, aczkolwiek drugi wypadek mógł być spowodowany, pierwszym. Cud iż przeżył pierwszy wypadek.
  • 0



#3

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drugi wypadek też przezył, widać, że ma wielkie szczęście w tym wielkim pechu :)
  • 0

#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczęście w pechu... no tak, facetowi się udało. Ale 'normalnym' ludziom też się zdarzają takie SZCZĘŚCIA. Może nie od razu wszyscy wpadają pod samochód i pociąg towarowy, ale gdyby się tak zastanowić głębiej nad tym, to często doświadczamy takich serii nieprzyjemnych i pechowych wydarzeń.

O, ja np. wczoraj... hehe... przypadkowo sfoldowałam AQ z buttona i ujrzałam na stole 85QAA [kto gra w pokera, zorientuje się, CO się stało i jaki to pech :P], a później zostałam wyssana z forsy, gdy mając dwie pary trafiłam na slowplay pary asów i seta przeciwnika po flopie. To jest dopiero pech :D
  • 0

#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pech to jest jak wchodzisz pod pociąg żeby się zabić i budzisz się w szpitalu :/
  • 0

#6

koreek.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas666 - :lol3:

Nie powiem taki peszczek to nic miłego... :(
Ciekawe czy za 3 razem też przezyje ... (oczywiscie nie zycze mu źle) ;d
  • 0

#7

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to sie nazywa robienie czegoś z niczego. Zwykłe przypadki, facet miał szczęście w nieszczęściu.
Zbieg okoliczności.
  • 0

#8

Tzvin.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten oszukał przeznaczenie wiele razy
a ten tylko 2 razy tyle że ciekawiej

Edit: +.....
1. poprawiono linki;
2. Frane Selak - http://www.paranorma...showtopic=12983

  • 0

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O, ja np. wczoraj... hehe... przypadkowo sfoldowałam AQ z buttona i ujrzałam na stole 85QAA [kto gra w pokera, zorientuje się, CO się stało i jaki to pech ], a później zostałam wyssana z forsy, gdy mając dwie pary trafiłam na slowplay pary asów i seta przeciwnika po flopie. To jest dopiero pech


Ja też lubię czasem zakozaczyć w towarzystwie słownictwem które zna niewielki procent społeczeństwa. :D


Co do tematu, to uważam że facet jest po prostu beztroski. Włazić na most dla pociągów? ; p


http://deser.pl/deser/1,83453,4589449.html
Ten oszukał przeznaczenie wiele razy
a ten tylko 2 razy tyle że ciekawiej
http://fakty.interia...omowych,1280186


Trzeba coś zrobić z tymi przecinkami. Ucinają linki.

Użytkownik mylo edytował ten post 17.12.2009 - 22:13

  • 0



#10

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja też lubię czasem zakozaczyć w towarzystwie słownictwem które zna niewielki procent społeczeństwa. :D


Phew... Każdy kto choć liznął pokera wie, o czym pisała limonka :)
  • 0



#11

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grałem z kolegami w pokera i nie mam pojęcia co znaczą wszystkie branżowe wyrazy. :P Tak czy siak mały procent społeczeństwa liznął pokera z takiej strony. Jak już to amatorsko w gronie znajomych - dla zabawy.


Ale EOT
  • 0



#12

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie to nic nadzwyczajnego. Facet po prostu uznał, że piorun dwa razy w to samo drzewo nie trafia i "zwolnił się" z odpowiedzialności za swoje czyny. Uśpił umysł, a to wystarczyło, żeby popełnić głupstwo. Równie dobrze mógł to być jakiś "seryjny samobójca", który po drugim wypadku uznał, że skoro nawet zabić się nie umie, to chociaż zbije trochę kasy na sławie człowieka, który oszukał przeznaczenie :) Jak to mówi moja ciotka: "Różne ludzie po tym świecie chodzą" :)
  • 0



#13

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Apropos oszukać przeznaczenie :

Klik

Czasem wystarczy po prostu mieć w nogach :D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych