Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ankieta odnośnie reputacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta odnośnie reputacji (68 użytkowników oddało głos)

Który rodzaj reputacji odpowiada Wam najbardziej?

  1. Głosowano nowy system oceniania (19 głosów [24.36%])

    Procent z głosów: 24.36%

  2. Głosowano stary system oceniania (34 głosów [43.59%])

    Procent z głosów: 43.59%

  3. Głosowano (odpowiedź alternatywna) całkowicie usunąć system oceniania (25 głosów [32.05%])

    Procent z głosów: 32.05%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#46

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pominę już fakt, że pewien użytkownik w moim profilu napisał "Świetne język, pomysłowe argumenty, fajne analogie.. ale nic mnie to nie obchodzi, bo najważniejsze że poglądy zgodne z moimi :)", co dobitnie świadczy o "kryteriach", według których niektórzy przyznają plusy/minusy.

Litości chłopie :)

Nie pewien użytkownik tylko JA :)

Każdy inteligenty człowiek dostrzega tu chyba jakąś antytezę, prawda Tekeeus? Uzasadnienie plusa jest tu najzwyczajniej w świecie ubrane w językowy żart - dokładnie wymieniam argumenty przemawiające za plusem w zdaniu w którym oznajmiam że mnie nie interesują. Żart lichy bo lichy, ale co poradzić, na tyle mnie najwidoczniej stać. Myślę że warto było zamieścić cały komentarz: "Świetne język, pomysłowe argumenty, fajne analogie.. ale nic mnie to nie obchodzi, bo najważniejsze że poglądy zgodne z moimi :) Polecam, zalecam i inne "ecam" (może poza podniecam) tego pana. Nie pamiętam czy dałem plusa w starej reputacji, jeśli nie (a myślę że tak) naprawiam swój błąd." W tym kontekście ewidentnie widać, że wszystko to jest słowną szaradą. Ty oczywiście Tekeeus o tym wiedziałeś i świadomie wprowadziłeś tu ludzi w błąd, aby ugrać dodatkowy argument przeciwko nowej reputacji.

Chciałbym zauważyć że ja w przeciwieństwie do was maruderów, jakoś psychicznie poradziłem sobie z utraconą reputacją. Co więcej w ogóle mnie nie interesuje i pierwszy raz w życiu wypowiadam się na jej temat - a to i tak wyłącznie mimochodem. Straciłem jej dość sporo, być może więcej niz większość tu piszących razem wzięta. W starym systemie plusowano mnie blisko 80 razy (w rozumieniu nie ilości zgromadzonych plusów a pojedynczych czynności plusowania!), przez te wszystkie lata nie dostałem choćby jednego minusa, więc tokiem ukrytego tu u niektórych rozumowania, tracąc to wszystko powinienem się chyba zabić :) Ja tymczasem korzystam z reputacji nie tak jak wszyscy, ale po "staremu". Po prostu pisze uzasadnienie plusa czy minusa w komentarzach do profilu, co wielu użytkownik zapewne zauważyło już na swoim koncie. Być może jestem jedynym użytkownikiem forum, który wszystkie swoje reputacje wciąż uzasadnienia, więc błagam, proszę nie przedstawiać mnie jako przykładu człowieka który plusuje "za nic" - kiedy akurat najbardziej ze wszystkich staram się aby było odwrotnie. To wszystko, dziękuję za uwagę :)

Użytkownik moeror i hedone edytował ten post 02.09.2009 - 01:30

  • 1

#47 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Jedno jest znamienne.
Temat, który nijak ma się do tematyki forum jest ostatnio najbardziej popularny.
O czymś to świadczy.
A o czym, niech każdy sobie sam odpowie.

Użytkownik osiris edytował ten post 02.09.2009 - 07:54

  • 0

#48

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Świadczy o tym, że czas wyjśc ma świeże powietrze, a nie przejmowac się reputacją i podobnymi pierdółkami.

Użytkownik Cahir edytował ten post 02.09.2009 - 08:34

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych