Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baba Vanga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dodatkowo z tego co wiem to w tych latach będzie trwał projekt lotu na Księżyc. Gdzie ochotnicy dostaną bilet w jedną stronę.


Na Marsa w jedną stronę...
  • 0

#62

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, jeśli Vanga nie podawała dat to redaktorzy Gazety Współczesnej naprawdę mają nosa (przynajmniej do konfliktów zbrojnych)

http://www.wspolczes...DNIKA/106482729

Zaznaczam, że to artykuł z czerwca b.r. Zresztą data listopad-2010 także nie pojawiła się na tym forum dopiero w tym miesiącu.
  • 1



#63

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już w grudniu 2008 roku można spotkać te przepowiednie powklejane na forach.
  • 0



#64

nazgul.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka mała ciekawostka.
Może nie związane z Babą Vangą ale tak sobie dziś czytałem http://przepowiednie.pl/ i tam w przepowiedniach na styczeń było "28.01. unieruchomimy satelitę wojskowego;" później wchodzę na onet i mam http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html Może nie te same daty, ale blisko :)
  • 0

#65

Adee86.
  • Postów: 33
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.


Czyżby miało się to spełnić w świetle napływających informacji z Japonii?
  • -1

#66

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym, że chyba pomyła lekko półkule ;)
  • 1



#67

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym, że chyba pomyła lekko półkule ;)


Zabawię się w Kapitana Oczywistego,ale Japonia leży na północnej półkuli naszej planety...
  • 1

#68

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja myślałam, że zalicza się już do południowej, no cóż mój błąd :)
No tak właśnie się doczytałam, że leży na północnej i tylko niewielka jej część jest na południowej.
  • 0



#69

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak właśnie się doczytałam, że leży na północnej i tylko niewielka jej część jest na południowej.



To czytaj dalej . Jak odkryjesz że cała jest w pólnocnej -możesz przestać.
Stolica Tokio jest usytuowana prawie dokładnie na tej samej szerokości geograficznej co Ateny, Pekin, Los Angeles i Waszyngton. Do równika czyli początku pólkuli pd jest jeszcze ho ho..
  • 1



#70

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

o już się nie znęcajcie nad koleżanką ;)

Panie z jakiś powodów z reguły mają większe problemy z geografią niż panowie,
to nawet czytałem kiedyś było wytłumaczone naukowo dlaczego tak jest
  • -1

#71

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odkopuję, bo przepowiednie Wangi:

"2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili!"

Ona ma tylko 28 lat!

Na ile lat wygląda kobieta na zdjęciu? Większość osób, które spotykają ją po raz pierwszy, twierdzi, że jest ona ok. 80-letnią babcią. Ale to tylko pozory. W rzeczywistości ma ona zaledwie 28 lat. Jeszcze do niedawna wyglądała jak piękna, młoda dziewczyna, a potem - w krótkim czasie - błyskawicznie się zestarzała.

Rzeczą, której większość ludzi w młodym i średnim wieku najbardziej się obawia, jest starość. Ale zazwyczaj jest to tylko lęk chwilowy - szybko pojawia się myśl w stylu: "przecież od jesieni życia dzieli mnie jeszcze tak wiele". Z podobnego założenia wychodziła też Hu Junhua ze Zhengzhou (prowincja Hunan) we wschodniej części Chin. Potem nagle wszystko się zmieniło - młoda kobieta niemal z dnia na dzień zaczęła przypominać staruszkę.


Dołączona grafika

źródło
zagraniczne

Użytkownik Karaś edytował ten post 24.01.2013 - 13:36

  • 0

#72

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co to ma wspólnego z wanga ? Raz ze jest 2013 a ona mówi o 2088 a dwa, ze to zapewne jakaś choroba genetyczna i tyle.

Baba wanga niczego nie przewidziała i nie przewidzi. Byla stara zrzedzącą babcia która bredziła na starość. Jej przepwiednie sa śmieszne jak np ta o wyprawie czy koloni na Wenus. Kompletny nonsens.

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 25.01.2013 - 01:16

  • 1

#73

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te trzy pierwsze możemy odhaczyć:

2008 - Lokalny konflikt na Półwyspie Indyjskim i związany z nim bezprecedensowy atak na cztery głowy rządów (można domniemywać, że chodzi o prezydentów), co w przyszłości stanie się jednym z mniej znaczących acz ważnych zwiastunów Trzeciej Wojny Światowej.
2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).
2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.


I tu taka mała dygresja. Autor tych bzdur (prawdziwy) podał datę 10.11.2010. Skoro już to miał być 10-ty, to miał nieco ponad 8% szans, że w twórczym szale wylosuje sobie kwiecień.

Zapewne gdzieś w równoległym wszechświecie właśnie toczą się flejmy, jak to Baba Smoleńsk przewidziała.
  • 0

#74

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co to ma wspólnego z wanga ? Raz ze jest 2013 a ona mówi o 2088 a dwa, ze to zapewne jakaś choroba genetyczna i tyle.

Baba wanga niczego nie przewidziała i nie przewidzi. Byla stara zrzedzącą babcia która bredziła na starość. Jej przepwiednie sa śmieszne jak np ta o wyprawie czy koloni na Wenus. Kompletny nonsens.


Co ma wspólnego? Chociażby to, że taka choroba istnieje. Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz =) Pozdro.
  • -2

#75

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ma wspólnego? Chociażby to, że taka choroba istnieje. Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz =) Pozdro.


Ta choroba istniała przed tą przepowiednią. Nie ma ona z nią związku. Po pierwsze - ta pani nie zestarzała się "w jednej chwili", po drugie choroba ta miała być "nowa" w 2088.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych