Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baba Vanga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#46

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś już zżyna temat razem z tytułem z innego forum (bo chyba jako pierwszy ten temat pojawił się na FZN), to powinien poczytać wszystko, co tam dalej napisano i w ogóle wrzucić hasło w google i coś poczytać, zanim zacznie się rozpowszechniać bzdury. Tak samo dalsi komentujący.

Po pierwsze nie żadna Baba Vanga, tylko Wangelija Guszterowa, z domu Dymitrowa, zwana Wangą.*

*
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wanga

Po drugie, wszystkie podane na początku rzekome przepowiednie Wangi, to totalne, bezczelne bzdury wymyślone przez jakichś rosyjskich mistyfikatorów i wydrukowane w Rosyjskiej prasie.

Wanga nic nigdy takiego nie przepowiadała!!! W ogóle nigdy nie podawała dat!!!

Wystarczy sobie najpierw przeczytać wydaną w Polsce w roku 1992 przez Wydawnictwo "Nieznany Świat", książkę "Jasnowidząca Wanga", Krasimiry Stojanowej, siostrzenicy Wangi.

Użytkownik NanBeiDaXia edytował ten post 27.09.2010 - 16:46

  • -1

#47

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmiechowe te przepowiednie, czyta się jak książke SF. :P
  • 0

#48

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Baba Vanga na ładnych dopalaczach była, skoro potrafiła przewidzieć to wszystko. Zastanawiam na jakiej książce SF oparła swoje przepowiednie. Tak czy siak, za trzy dni dowiemy się czy było w tym choć ziarno prawdy.
  • 0

#49

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

już w 2008 się dowiedzieliśmy, że nie ma w tych przepowiedniach (przynajmniej w datach) żadnej prawdy.

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 08.11.2010 - 19:50

  • 0

#50

miXUE.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wanga nic nigdy takiego nie przepowiadała!!! W ogóle nigdy nie podawała dat!!!"

Swoją drogą - nie sądzicie, że to bardzo wygodne?
  • 1

#51

Nocny Wilk.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj Babo, mam nadzieje, ze sie mylilas. Niechcialbym, zeby moje dzieci zyly w muzulmanskiej europie, czyli na chlopski rozum poza cywilizacja.... Swoja droga, czy jej przepowiednie sie nie wykluczaja? Najpierw bezludna europa, potem muzulmanska europa, polnoc tak zniszczona, ze nie ma tam zwierza, ale polska jest w czasie trwania tego wspanialym narodem, od ktorego wszyscy biora przyklad.... zaraz zaraz. Zyjemy na polnocy, lezymy w centrum europy, jestesmy chrzescijanami i pewnie bedziemy zawsze nalezec do tego kregu cywilizacyjnego, bo to nasza tysiacletnia tozsamosc. to sie kupy nie trzyma.....


Babo masz czas do srody, potem zegnamy Twoje przepowiednie, jak 99,9% innych, ktore sie niesprawdzily.

Użytkownik Nocny Wilk edytował ten post 08.11.2010 - 21:28

  • 3

#52

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę, że to jest oryginalne źródło: Dołączona grafika
Jak widzimy, w 2008 jest napisane, że wybuchnie konflikt w Indiach, który będzie jedną z przyczyn III wojny światowej. Zobaczmy, co na temat tego konfliktu mówi ciocia:
W Kaszmirze w wyniku wybuchu bomby zginęło 9 indyjskich żołnierzy; Krwawy zamach w Ahmadabadzie w Indiach przeprowadzony przez islamskich ekstremistów; 45 osób zginęło, 160 rannych; Starcia w indyjskiej Orisie między chrześcijanami, a hindusami. Powodem walk jest wyparcie chrześcijan z regionu i nawracanie hindusów na chrześcijaństwo; zginęło już 11 osób (stan na 27 sierpnia); W indyjskim stanie Asam doszło do serii wybuchów bomb, które przeprowadzili mudżahedini; zginęło 76 osób; Początek przemieszczania się wojsk Pakistańskich na granicę indyjską.
Jeżeli o tym była mowa...
Dalej jest napisane, że III wojna wybuchnie w listopadzie 2010, a skończy się w październiku 2014. Nigdzie nie jest podana konkretna data 10 listopada.


  • 1

#53

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytałam też, że Vanga przepowiedziała ponoć m.in. rozpad Związku Radzieckiego i ciekawa jestem jak ta przepowiednia wyglądała. Bo jest tylko wzmianka o tym, że to przepowiedziała, a ja bym chciała wiedzieć czy to było podane przez nią z datą roczną, z miesiącem czy np. "w ileśtam lat po powstaniu upadnie". Bo jak powiedziała, że po prostu upadnie w ogóle bez konkretnych przybliżeń czasowych to takie coś o dupe potłuc. I podniecamy się, że niby tyle tych jej przepowiedni sie już sprawdziło, a nie wiemy w jakiej formie ona to przekazała.
  • 0

#54

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No już się wczorajsza ,,przepowiednia" nie sprawdziła, więc nie ma już na co czekać, jeśli chodzi o jej gadanie.
  • 0

#55

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

i tak to jest z paranormalnymi rzeczami wszystkie są "busted" :)
  • 1

#56

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale przecież nadal jest duża szansa na wojnę, wyraźnie stoi (a raczej nie stoi) na tym skanie - wojna rozpocznie się, nie rozgorzeje pełnią swej oczyszczającej siły, gdzieś w Listopadzie 2010. Zatem jest jeszcze ponad 25 dni, aby bogowie przychylili się do proroctwa.
  • -2

#57

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak ty to liczysz ale jest 18 dni do końca listopada ( wliczając dzisiejszy dzień).
A po za tym w te książce "Jasnowidząca Wanga", nie ma żadnych dat przepowiedni podanych ( jeśli wierzyć tym co tak mówią bo sam tej książki nie mam) a te daty zostały zmyslone przez kogoś. To tak podobnie jak z przepowiedniami Nostradamusa jest. On podał datę tylko w jednej swojej przepowiedni a i tak można różne cuda w necie wyczytać.
A do was takie pytanie, czy wy macie w kalendarzu zaznaczone te dni na które ktoś przewidział koniec świata?
  • 0



#58

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A do was takie pytanie, czy wy macie w kalendarzu zaznaczone te dni na które ktoś przewidział koniec świata?

To chyba by trzeba było zaznaczyć co drugi dzień :P
  • 0

#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie, dlatego powinni wydawać kalendarze z zaznaczonymi na czerwono dniami końca świata. :D
  • 1



#60

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2028 załogowa wyprawa na Wenus? O_O? To nie wiemy czy na Księżycu byliśmy na 100% a ta z Wenus wyjeżdża... Dodatkowo z tego co wiem to w tych latach będzie trwał projekt lotu na Księżyc. Gdzie ochotnicy dostaną bilet w jedną stronę.
5079 no rzeczywiście dostawca nie dowiózł więcej marychy. Musi się przerzucić na palenie liptonów albo szałwii. By trochę posiedziała na paranormalne.pl to by coś bardziej wiarygodnego napisała. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych