Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wyzwiska" - jak zinterpretujecie TO?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: "Wyzwiska" (119 użytkowników oddało głos)

Czy obraża Cie: słowo "Infantylny" i "dziecinny" bądź porównanie twojego zachowania z zachowaniem trolla?

  1. Tak (56 głosów [47.06%])

    Procent z głosów: 47.06%

  2. Głosowano Nie (63 głosów [52.94%])

    Procent z głosów: 52.94%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak zapewne wiecie, dostałem ostatnio bana za "wyzwiska" i "obrażanie" userki na forum i pw. Gdy w końcu (po pięciu dniach, kilku próbach kontaktu na pw i jednej, mało przyjemnej, próbie kontaktu na gg) doprosiłem się uzasadnienia tego postępowania, dowiedziałem się... że obraziłem rzeczoną userkę właśnie słowami "infantylna", "dziecinna" i porównaniem jej zachowań z zachowaniem stereotypowego trolla (opis jego działań zaczerpnąłem z wikipedii, gdzie tu obraza, jeśli nie uważała się za trolla?).
Jako że moderator nadal unika kontaktu i nie odpisuje na prośbę bardziej szczegółowego wskazania mojej winy, postanowiłem zapytać o zdanie was. Naprawdę, będę wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Quidam

PS Jako ze zdanie moderatora już znamy, pozwoliłem sobie zaznaczyć za niego opcję "tak". M.
  • 0

#2

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja się zapytam o co ty walczysz? Daj sobie spokój było mineło, ban Ci zszedł,a Ty dlaej roztrząsał wszystko jak małe dziecko. Najlepiej krucjate zrób na forum na Iv'a^^
  • 0



#3

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może ja tobie zjadę reputację i honor, potem będziesz mogła dać sobie spokój - jak mi radzisz.
Zakładam wątki jakie chce i z jakiegoś powodu, uszanuj to i "ja Ci mówie", znajdź lepszy argument niż "ban Ci zszedł". Fakt, ze została na mnie wykonana kara, która nie powinna nawet zaistnieć już jest pogwałceniem moich praw i regulaminu forum.

Co do małego dziecka, pozwolisz, że tym razem nie dam Ci możliwości raportowania mojego postu i napisze "Bez obraz, ale kto tu nie przyjmuje do wiadomości krytyki jak małe dziecko?". Przypominam, że na moje stwierdzenie iż nie słucham konkretnej muzyki, bo pracuje i nie mam wyboru co do repertuaru serwowanego mi na sklepach, ty zapytałaś.... czy uważam, że jesteś gorsza.

Dziękuje Ci za wypowiedzenie się w temacie, ale wypadałoby mówić na temat.
  • 0

#4

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy Ty naprawdę chcesz robić z siebie męczennika?
Chcesz udowodnić wszystkim, że to Ty masz rację i każdy musi się z Tobą zgadzać?
Po co ta ankieta? Równie dobrze mógłbyś napisać: "Czy lubisz jabłka czy może gruszki"? Bez sensu.
Nie widzę powodu dla którego ta ankieta jest potrzebna, bo nic nie wnosi.
Nie wiem co zrobiłeś, ale być może stało się tak, że przebrałeś w czymś miarkę...


P.S. Czy Ty nie masz nic innego do roboty niż pisać co kilka minut nowego posta, który nic nie wnosi?
Też kiedyś byłem wywalony z innego forum za takie coś więc wiem co mówię...
  • 0

#5

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że wiemy, bo trąbisz o tym na shoutboksie średnio trzy i pół raza dziennie ;]

Rozumiem, że masz się za czystego jak łza, skoro porywasz się na taką krucjatę. Winszuję samopoczucia. Na forum pada mnóstwo warnów i banów, mniej lub bardziej uzasadnionych, ale oczywiście tylko Twój zasługuje na własny temat i uwagę wszystkich użytkowników. Pewnie godzi to w Twoją ambicję bycia przykładem i autorytetem ;)

Być może zamiast szukać przyczyn rzekomej niesprawiedliwości powinieneś najpierw przez chwilę zastanowić się nad sobą i Twoim podejściem do ludzi.

Nie wiem dokładnie, za co poszedł ten ban i nie mówię, że zasłużyłeś na niego. Jednak ktoś, kto z taką pasją robi wokół siebie hałas i poświęca tyle energii, by zwrócić na siebie uwagę musi prędzej czy później oberwać, choćby rykoszetem.

PS: Poza tym w Twojej pierwszej wypowiedzi brak logiki. Skoro owa osoba nie uważała się za trolla, to oczywiście poczuła się obrażona porównaniem do niego, proste...
  • 0

#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może ja tobie zjadę reputację i honor, potem będziesz mogła dać sobie spokój - jak mi radzisz.

Zamiast wojować i samemu sobie tą reputacje psuć, powinieneś przyjąć to do siebie i pracować nad odpracowaniem Twojej "zjechanej" jak powiedziałeś reputacji.
  • 0

#7 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale kogo to interesuje, że doszło do jakiejś żałosnej kłótni.Jeśli dana osoba się obraża, świadczy to o niej negatywnie, dostałeś ostrzeżenie, abyś zapewne nie używał tego typu słów, ponieważ dana osoba jest niedojrzała, więc wywołuje to u niej, naturalną implikacje zachowań.Także nie zagłosuje w tej niepotrzebnej ankiecie.

P.S Chcesz żeby ludzie traktowali cię satyrycznie, czy jest to zwykła ułomność?
  • 0

#8

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Świetnie, tylu obrońców i żaden nie wie z czym wojuje.

Argentum, daj na pw przykłady nic nie wnoszących postów z mojej strony. Czekam, bo mnie jeszcze za coś takiego nigdy, nigdzie nie posądzono. Także, czekam.

liwia, jak padają nie uzasadnione to walczyć. Ja szukam uzasadnienia, bo moderator nie raczył mi go podać. Nie wiem skąd pomysł, że uważam sie za "czystego", bo nic takiego tu nie napisałem. Chce znać zdanie innych, mogę skoro to Pokój Opinii, a ja tą opinię chce poznać. Smutno mi, ze wszystko podciągasz pod jedną sytuację, którą znasz tylko z relacji osób trzecich i do tego budujesz na tym całą ideologię.
Trąbił będę o tym dopóty, dopóki nie uzyskam wyjaśnień. Już taki jestem, nie godzę się na karę śmierci bez orzeczenia o winie i jego umotywowaniu, to przykre, ale legalista ze mnie.
Porównanie kogoś do trolla, a porównanie ich zachowań nie jest obraźliwe. To tak, jakbym porównał cechy antropomorficzne twoje i szympansa, urazi Cie przeciwstawny kciuk wstawiony w kolumnę "wspólne"?

Ringëril, ty chyba wojny słownej nie widziałeś. Pytam ludzi co myślą, ty musisz to odnieść do kolegi moda i uznać za atak, bo przecież trzeba chronić swoich. Nie wiem, obrona samego siebie, dociekliwość czy chęć ukazania jakiś problemów jest psuciem sobie reputacji, ale jeśli tak - będę najbardziej znienawidzoną osobą na tym forum. Nie lubie niedomówień, przeinaczeń i nadinterpretacji.

Tak na marginesie, dziękuje za wszystkie głosy. Jak już pisałem w pierwszym poście, chce poznać wasze zdanie.

Edit:
Bayakus, to straszna ułomność - wszystkich na starcie traktuje tak samo i mam nadzieję, ze jesteśmy na podobnym poziomie pozwalającym na komunikację.
Nie wiem gdzie tu jest roztrząsanie kłótni... Ja chce poznać OPNIE i wypraszam sobie insynuacje odnośnie prowadzenia tu prze mnie jakiegoś wrogiego PR. Iv sam go sobie robi, np olewając moje prośby o kontakt i wyjaśnienia.

Tak na marginesie, nie dostałem ostrzeżenia czy "Upomnienia" za rozmowę z tą userką, nie dostałem żadnego - poza nazwaniem wszystkich "bandą idiotów", za co pokornie spuszczam głowę. Ale to było na długo przed rozmową na pw z koleżanką.

Edit:
Poprawione literówki i kilka zjedzonych wyrazów.
  • 0

#9

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście to Cię Quidam podziwiam za wytrwałość, bo charakter to Ty masz, jednakże chyba nie wiesz kiedy przestać. Wielu ludzi się kłóci, wyzywa i obraża, nawet najlepsi przyjaciele, a potem jakoś się to zapomina i się rozchodzi po kościach.
Się zapytam, czy Ty to drążysz w słusznej sprawie, czy próbujesz zaspokoić zranione ego?
Z mojego punktu widzenia wygląda na to, że zwyczajnie się mścisz, choć nie wiem co Ci tam na duszy siedzi...
  • 0

#10 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Bayakus, to straszna ułomność - wszystkich na starcie traktuje tak samo i mam nadzieję, ze jesteśmy na podobnym poziomie pozwalającym na komunikację.
Nie wiem gdzie tu jest roztrząsanie kłótni... Ja chce poznać OPNIE i wypraszam sobie insynuacje odnośnie prowadzenia tu prze mnie jakiegoś wrogiego PR. Iv sam go sobie robi, np olewając moje prośby o kontakt i wyjaśnienia.


Każda akcja rodzi reakcje.Nie pierwszy raz czytam twój post.Rozumiem, że chcesz poznać opinie innych, możliwe, że właśnie celowo prowokujesz, ponieważ twoje działanie, świadczy w większym stopniu o samej sytuacji sporu, nie o zebraniu głosów.Powracasz do tego samego tematu, równocześnie powracasz do tej samej sytuacji, powodując odnowienie konfliktu, w dodatku absurdalnego.

Musiałeś więc przejąć się całym zajściem, w mniejszym lub większym stopniu, ponieważ podjąłeś działania, a to już jest żałosne.
Jeśli dana osoba jest niekompetentna, wystarczy ogłosić informacje raz, a porządnie.
Czasu nie cofniesz.
  • 0

#11

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co to za zemsta jak ja nic mu zrobić nie mogę? Czy macie mnie za idiotę czy co?
Pisma do admina śle? Żądam jego głowy? Jak rany, ludzie! Pytam, czy tylko mnie takie stwierdzenia (de facto używane w różnych sytuacjach, przez różnych ludzi) nie obrażają. Gdybym chciał ją wtedy obrazić, zrobiłbym to mniej wybrednie, na budowie pracowałem, to mam podstawową wiedzę.
Skąd ten rzut agresji w stosunku do mojej osoby? To nie ja ignoruje pw od Iv'a, tylko on ode mnie. Pomyślałem "skoro nie moge poznać jego zdania, niech wypowiedzą się inni" i zapytałem... a tu Sodoma i Gomora, o jak ja śmiałem! Skończyć nie umiem! Cham i prostak i do tego spamer!
Nie wiem co to ma do rzeczy... bo to tylko ankieta.

Bayakus, moge tylko powiedzieć tyle:
Kiedyś Cie skażą, nie podając dlaczego. Zwyczajnie, poleconym dostaniesz nakaz zgłoszenia się do aresztu celem odbycia kary. Zapytasz wtedy osoby wystawiającej pismo "za co to?" i nie uzyskasz odpowiedzi. Gdy w końcu ja wyprosisz, zrozumiesz, ze zostałeś oszukany, bo dostałeś same ogólniki, a osoba do której się zwracałeś była opryskliwa. W końcu stracisz cierpliwość i postanowisz zapytać ludzi, co myślą o zarzutach, które Ci przedstawiono. i Wtedy nazwą Cie "żałosnym", co naprawdę bardzo podbuduje twoją wiare w ludzi.

Skoro tak bronicie Iv'a, livin i bogowie jeszcze wiedzą czego, prosze - napiszcie do Iv'a by mi w końcu odpisał. Bo mi tylko o to chodzi i nic więcej. Nawet bym się nie zająknął, gdyby s.mod wypełniał swoje obowiązki jak należy - uzasadnił jak trzeba i odpowiadał na pw. Pomijam tu to, o czym pisze mi pewna userka na pw, jak to i on potrafi kogoś obrazić. Nie wyciągam słów userów z jego "teczki", tych negatywnych słów. Nie, proszę o te opinie, nie o komentarz do mojej osoby i moich działań.
  • 0

#12

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ringëril, ty chyba wojny słownej nie widziałeś. Pytam ludzi co myślą, ty musisz to odnieść do kolegi moda i uznać za atak, bo przecież trzeba chronić swoich. Nie wiem, obrona samego siebie, dociekliwość czy chęć ukazania jakiś problemów jest psuciem sobie reputacji, ale jeśli tak - będę najbardziej znienawidzoną osobą na tym forum. Nie lubie niedomówień, przeinaczeń i nadinterpretacji.


Czy ja mówię o jakiejś wojnie? Za duże określenie. Powiedziałem, że wojujesz co mógłbym porównać do porywania się z motyką na Słońce.
W moim odczuciu sam sobie psujesz reputację, którą rzekomo utraciłeś razem z honorem z powodu bana.
Mówisz, że pogwałcono Twoje prawa i jeszcze wbrew regulaminowi, ale od regulaminu są moderatorzy, więc powinieneś przyjąć to po prostu, bo nie pierwszy i nie ostatni dostałeś bana czy ostrzeżenie.
  • 0

#13 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy ma prawo do odpowiedzi, bo to tylko ankieta, ja udzieliłem odpowiedzi.To, że zrobisz z siebie rozgłośnie radiową, nie nada jakości twoim wypowiedziom.

Edit

Ivelios jest człowiekiem.Już wcześniej napisałem na ten temat.
  • 0

#14

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ringëril, małe uściślenie: pierwszy raz dostałem bana.
I nie wiem gdzie jest wojaczka w zwykłym pytaniu ludzi o zdanie. To nie jest ankieta "Czy Iv ma odejść i dlaczego 'tak'", tylko pytanie "Co o tym sądzicie", sa podane przykłady i dwie możliwe odpowiedzi. Nie wiem po co odnosisz to do konfliktu, który ani Ciebie nie dotyczy, ani od ponad tygodnia mnie.
Nie musiałbym pytać, gdyby Iv odpisał na pw. Może namówisz go do tego? Bo właśnie tu są łamane moje prawa, nie wiem za co zostałem skazany.

Bayakus, czytaj edit ostatniego posta.
  • 0

#15

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja dostawałem warny za "wulgaryzmy", które wulgaryzmami nie są :)

Odnośnie tematu, tak, obraża mnie to, ale nie widzę powodu by ktoś dostał za to bana.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych