Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#301

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba być w głębokim transie. Czyli trzeba zejść głęboko. Rozluźnić się i "zasnąć". Można liczyć od 1000 do 0 i dopiero zacząć z jakąś metodą.
  • 0

#302

Latam Nad Miastem.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja spróbowałam skoncentrować się na swoim ciele. Zamknęłam oczy i zaczęłam. Wpadłam w trochę inny trans. Wyobrażnią widziałam dziwne osoby, których jeszcze nie widziałam. Nie wyobrażając sobie ich. Były jak sen. Miałam tego pełną świadomość. 2 dni póżniej widziałam kilka z nich na ulicy. Nie wyszło mi OOBE tylko (chyba) LD.
  • 0

#303

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż ja mam swój sposób na OOBE. Prosiłbym o testowanie i mówienie jeśli komuś zadziała.

Jest to trochę podobne do metody 4+1, jednak nie do końca.

Robimy tak:

podczas dnia jeśli jesteśmy przynajmniej trochę śpiący, idziemy spać. Z reguły podczas dnia nie da się spać długo, więc będziemy spać 2-4 godzin. Najlepiej robić to tak, żeby obudzić się ok. 17/18. Dalej robimy normalne rzeczy i kładziemy się spać gdzieś o północy lub o pierwszej. Kładziemy się na plecach, zamykamy oczy, żeby zasnąć i czekamy na efekty. Odkryłem ten sposób sam, działa on na mnie. Z reguły wykonując tą metodę zamiast zasnąć od razu nastąpi OOBE, pozostaje tylko wyjście.
  • 0

#304

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój sposób na oobe. Pragnienie przemieszczenia się w określone miejsce. Stan przed - na pewno jakieś 2 godz. wcześniej nie jem. Na pewno lepiej wychodzi oobe jak jestem po wysiłku fizycznym. Czyli mogę zrobić kiedy chcę. Ważny jest cel.
  • 0



#305

kosssos.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja poprostu przed snam myśle o wyjsciu z ciała i udaje mi sie juz nawet wychdze z pokoju zajebi.ste uczucie wolności spoko ale i tak wole LD od OOBE !
  • 0

#306

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

ja miałem nieświadome wchodzenie w oobe.. powiedzmy, bo tylko chciałem wejść, metoda przyszła sama.

w każdym razie radzę jeść długi okres czasu przed próbą. Dużo myśleć i może czytać o oobe, gdy jesteś przerażony (często tak mam) obejrzyj telewizję, aby stać się TROCHĘ (podkreślam-trochę) śpiący, wtedy troszkę należy się rozbudzić (radzę nie wstawać z łóżka) położyć się na plecach lub boku, jak wygodniej bez skrzyżowanych i raczej nie zgiętych rąk/nóg. Następnie próbować trochę metody z huśtawką jeśli nie wyjdzie to wyobrazić sobie ciebie rozmawiającego z drugą osobą, w pewnym momencie zacząć się oddalać duszą od ciała, po prostu żeby było coraz słabiej słychać konwersację. Ciekawe efekty ^^
  • 0

#307

peres19900.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy mozna miec oobe i nie byc tego swiadomym??
np. miec oobe przez sen obudzic sie i tego nie pamietac.
  • 0

#308

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle i jeszcze troszkę podaje Wikipedia. Czym różni się LD od OBE? Niczym! Powtarzam raz jeszcze: niczym! Sen, czy to świadomy czy też nie, jest wyjściem poza ciało. Co noc je opuszczamy bezwiednie, nie kontrolując tego zjawiska i nie przenosząc do krainy snu świadomości, którą operujemy w Rzeczywistości Fizycznej, czyli nie będąc w swoich snach logicznym analizatorem, tylko biernym uczestnikiem zdarzeń kreowanych przez naszą i nie tylko zresztą, podświadomość

www.obemaniak.pl
Odpowiedź : jak najbardziej ;)

Użytkownik Ringëril edytował ten post 17.02.2009 - 23:20

  • 0

#309

peres19900.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolejne pytanie ;)

mam sen np. ze spadam z jakiegos duzego budynku, skał, lub cos w tym stylu.
w momencie upadku ( kontaktu z ziemią ) budze sie czując wstrząs.
czy to moze byc ten powrót do ciała??
  • 0

#310

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

CZY SNY O LATANIU NALEŻĄ DO ZJAWISK OOBE?

Uważamy, że sny, w których się lata to przeważnie racjonalizacja stanów OOBE – zjawiska nie akceptowanego przez świadomy umysł człowieka. Późniejsze badania dostarczyły nam danych, na podstawie których można przypuszczać, iż do tej samej kategorii należą sny o wysiadaniu z samochodu bądź sny o spadaniu. Czy nigdy nie przyśniło ci się, że zapomniałeś gdzie zaparkowałeś swój samochód? Natomiast jeśli śni ci się, że spadasz, może to również oznaczać, iż powoli wracasz do ciała fizycznego.

* zaczerpnięte z II cz. Trylogii R.Monroe

www.obemaniak.pl

Po Twoim opisie można wnioskować, że to właśnie powrót do ciała.
Chyba, że mówisz o zjawisku, którego często doświadczamy podczas zasypiania. Każdy miał to uczucie, że się potyka i przewraca, ewentualnie spada i uderza o ziemię. Wiąże to się z tym, że ciało rozładowuje napięcie mięśni, a przy okazji sprawdza, czy ciało już jest w paraliżu sennym.
  • 0

#311

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja raz miałem OOBE sporadycznie ale miałem.Kiedyś jak byłem mały leżałem sobie w łóżku i oglądałem telewizje rodzice wtedy pojechali na zakupy.Tak sobie leżałem gdy nagle widziałem siebie z góry byłem wtedy pod sufitem .Po chwili opadłem do ciała pamiętam że byłem wtedy lekko zszokowany było to bardzo krótkie bo około 10 sekund ale było.
  • 0

#312

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo to wsystko ciekawe. Wydaje mi sie ze moglbym wejsc w stan OOBE bo nie raz jak klade sie spac to dlogo leze i mysle o roznych rzeczach i sprawach, ale mysli po chwili "cichną", panuje taka głeboka, nieprzenikniona cisza i jakbym zapominał że mam ciało. Wtedy (bardzo to lubie) moja głowa, czy oczy jakby odlatywały, tzn. jak przed miom lozkiem stoi szafa to tak jakbym sie do niej zblizal, leciał w jej stronę. Nie mam pojecia co sie wtedy dzieje z moim ciałem, czy mam zamkniete czy otwarte oczy, w jakiej pozycji leze itp.
Jak tak czytam o tym to mysle ze z tad juz nie daleka droga do OBEE, wiec kiedy znowu wejde w ten stan wyprubuje jedna z metod wizualizacji i mam nadzieje ze beda jakies efekty.
  • 0

#313

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W OOBE bardzo pomaga LD.Jeśli prowadzisz dziennik snów LD wtedy staje się banałem do tego czasem sobie BWG puścić preset do LD a wtedy to już myślę że nawet codziennie można mieć LD.
  • 0

#314

peres19900.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ciało astralne ma zdolnośc np. otwierania drzwi.... ??
czy poprostu przez nie przenika??

  • 0

#315

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydaje mi sie że jesli porusza sie w 'realnym' świecie to nie może wpływać na niego fizycznie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych