Skocz do zawartości


Zdjęcie

Knowing 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#31

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tylko ad temat:
Rozbłysk tego rodzaju mógłby wysterylizować całą planetę, do cna. Jeśli kosmici chcą nas przesiedlać, mają mało czasu. O ile ich statki nie osiągają prędkości światła, to ten rozbłysk nas dogoni i i tak zrobi krzydwe...

wcale nie całą, są organizmy które mają gdzieś rozbłysk gamma, i kto tu osiągnął sukces ewolucyjny ? :P
a film kiepski, jak wszystkie z tą aktorzyną...
  • 0

#32

Shunkan.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może trochę odświeżam temat i w dodatku z filmu to oglądałem kilka kawałków, ale nie o tym chciałem. Ja akurat, w przeciwieństwie do ponad połowy ludzkości jestem szczęśliwy z powodu, że możemy zniknąć. Skoro nie potrafimy sobie poradzić, cały czas stwarzamy jakieś wojny, nie umiemy się dogadać, a pieniądz to najgorsze dobro na świecie, ok. Wiem, że zaraz wielu nazwie mnie chorym człowiekiem, ale skoro to i tak ma się wydarzyć, to co my zmienimy?!

Skoro rozbłysk może już lecieć do ziemi, a doleci w 2012 to i tak nic tego nie zmieni. Nie jest możliwym byśmy w ciagu 2,5 roku znaleźli jakiś sposób na ochronę ludzkości. Tak, ludzkości bo co do cholery może się stać planecie, tylko my znikniemy. Jeżeli to kosmici nas tu sprowadzili to jedynie nich pozostaje nam nadzieja, że nie zapomnieli o nas i tym najbardziej nastawionym na rozwój pozwolą przeżyć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych