Skocz do zawartości


Zdjęcie

Król popu Michael Jackson odszedł...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Michael Jackson nie był zwykłym artystą, nie był człowiekiem o którym za 10 lat świat zapomni jak dla przykładu feel.


A co to jest feel? Ja tak serio się pytam bo nie wiem.

#32

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Michael Jackson nie był zwykłym artystą, nie był człowiekiem o którym za 10 lat świat zapomni jak dla przykładu feel.


A co to jest feel? Ja tak serio się pytam bo nie wiem.

Sprawdź w wikipedii.

Ja tak na przekór powiem, że muzyki Jacksona wogóle nie lubiłem. 2 kawałki z których tytuł znam jednego są dla mnie znośne. Teraz mnie zabijcie przez internet :mrgreen:



#33

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, czemu? Nie każdy musiał, ale sam fakt, że na świecie jego płyty sprzedały się w 750 mln egzemplarzy, mówi sam za siebie :)

#34 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie należy się smucić.
Możemy być szczęśliwi ponieważ istniał, swoimi dokonaniami zapisał się w pamięci świata już na zawsze.
Przy momencie narodzin, był skazany na śmierć.
Smutek i żal w niczym nie pomogą.
Tak wygląda nurt życia, jego naturalny mechanizm.
Na jaką ilość ludzi, rodzi się człowiek pokroju Jacksona czy Einsteina.Powinniśmy być zadowoleni, mogliśmy oglądać geniusza.
Pozostaje szczęście, świat miał po prostu dużego farta.
Musiał umrzeć, musiał się po prostu narodzić.
Był człowiekiem.
Tak też dopełniła się jego historia.

#35 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Szczerze powiedziawszy nie postrzegam go jako "gwiazdę popu". Dla mnie zrobił nowy gatunek "Michael Jackson", który różni się od każdego innego popu. Każdy kto go usłyszy wie kim jest i co przedstawia. Raczej nie lubię popu ale jego piosenki są inne. I wolę go milion razy niż madonnę z botoxowym cycem.

#36

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem, ale nigdy nie zrozumiem ludzi jak po śmierci jakiejś "gwiazdy" mówią i piszą o niej dyrdymały wychwalając ją pod niebiosa.
Jako artysta może i coś sobą prezentował, wprowadził jakieś swoje coś tam do muzyki pop, ale sam pop czym jest takim wielkim? Jako człowiek chyba miał problemy z zaakceptowaniem samego siebie, bo to co wyprawiał ze swoim ciałem to powolna autodestrukcja. Niby za co go cenić, za wiele niedotrzymanych obietnic, za wystawienie swojego dziecka za okno trzymając je za nóżkę? Dla mnie to był chory człowiek, do choroby którego przyczynili się rodzice i system show biznesu. Na zawał zmarł też Elvis i też w momencie gdy dosięgnął dna.



#37 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Z całym szacunkiem, ale nigdy nie zrozumiem ludzi jak po śmierci jakiejś "gwiazdy" mówią i piszą o niej dyrdymały wychwalając ją pod niebiosa.
Jako artysta może i coś sobą prezentował, wprowadził jakieś swoje coś tam do muzyki pop, ale sam pop czym jest takim wielkim? Jako człowiek chyba miał problemy z zaakceptowaniem samego siebie, bo to co wyprawiał ze swoim ciałem to powolna autodestrukcja. Niby za co go cenić, za wiele niedotrzymanych obietnic, za wystawienie swojego dziecka za okno trzymając je za nóżkę? Dla mnie to był chory człowiek, do choroby którego przyczynili się rodzice i system show biznesu. Na zawał zmarł też Elvis i też w momencie gdy dosięgnął dna.



moja droga chyba na prawdę go nie znałaś i nie wiesz o kim piszesz...proponuję posłuchaj piosenki "Ben" M.J. może zrozumiesz..... a potem wymień mi ilu artystów na świecie poświęciło się dla innych ludzi(akcje humanitarne itp).

to był ktoś.....

#38

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Akcje humanitarne, no faktycznie co druga gwiazda tak robi w USA by płacić mniejsze podatki...
Teraz postawcie mu pomniki, następnie ołtarze i módlcie się...



#39

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...)
Muzyka to nieoderwalna część życia każdego człowieka i myślę, że za to powinno się go cenić.

Może - ale niekoniecznie jego muzyka. Poza tym - to muzykę określiłeś jako nierozerwalną część życia, a nie artystę, który tą muzykę tworzy. Jackson nie żyje, ale jego muzyka nigdzie się nie wybiera, więc jeśli komuś podobała się jego muzyka, ale nie obchodziła go osoba samego twórcy - to chyba nie powinien rozpaczać.

Dostarczał emocji, zabawy, rozweselał ludzi, sprawiał, że ludzie zaczynali interesować się sztuką i za to go cenie.
Nie jest jakąś dodą, która swoją muzyką bynajmniej budzi odruchy wymiotne...


O każdym muzyku, który kiedykolwiek w swoim życiu sprzedał kilka płyt można powiedzieć, że dostarczał emocji, zabawy, rozweselał ludzi, sprawiał, że ludzie zaczynali interesować się sztuką i tak dalej.

Michael Jackson nie był zwykłym artystą, nie był człowiekiem o którym za 10 lat świat zapomni jak dla przykładu feel.
Michael Jackson miał piosenki, które są dopracowane do najmniejszego szczegółu, jego talent taneczny i wokalny poprostu zniewala, a potrafił robić jedno i drugie jednocześnie.

Biorąc pod uwagę histerię, jaka najprawdopodobniej wybuchła (nie mam na ten temat danych, więc mogę się jedynie domyślać) po jego śmierci - na pewno będzie pamiętany, chociaż za muzykę (udało mu się trafić w gusta odpowiedniej liczby homo sapiens sapiens), egocentryzm i afery z dziećmi też.

To gwiazda, która będzie świecić zawsze, a nie spadnie jak to bywa z innymi 'artystami'.

Racja - zapewne jeszcze przez kilka dekad w sklepach z pamiątkami w jego rodzinnym mieście będzie można kupić "prawdziwy włos Michaela Jacksona", a pod względem sprzedaży jego utwory będą przeżywały "drugą młodość".

Swoją drogą, zastanawia mnie - czy to twoje/wasze/whatever rozpaczanie coś da? Nie przypominam sobie, aby płakanie kiedykolwiek przywróciło kogoś do życia, a samemu Jacksonowi prawdopodobnie też wszystko jedno, bo jest już (TADA!) martwy.

Z całym szacunkiem, ale nigdy nie zrozumiem ludzi jak po śmierci jakiejś "gwiazdy" mówią i piszą o niej dyrdymały wychwalając ją pod niebiosa.

Stary zwyczaj - "o zmarłych się źle nie mówi" (zasada ta nie dotyczy się osób, który za życia były szczególnie nielubiane - na przykład Adolf, papcio Stalin, mordercy i kilka innych tego typu postaci). Śmierć najczęściej powoduje, że twój wskaźnik popularności leci wysoooko w górę - wyżej, niż był kiedykolwiek za życia. Przyczyna, przynajmniej dla mnie, pozostaje nieznana.

Jako artysta może i coś sobą prezentował, wprowadził jakieś swoje coś tam do muzyki pop, ale sam pop czym jest takim wielkim? Jako człowiek chyba miał problemy z zaakceptowaniem samego siebie, bo to co wyprawiał ze swoim ciałem to powolna autodestrukcja. Niby za co go cenić, za wiele niedotrzymanych obietnic, za wystawienie swojego dziecka za okno trzymając je za nóżkę? Dla mnie to był chory człowiek, do choroby którego przyczynili się rodzice i system show biznesu. Na zawał zmarł też Elvis i też w momencie gdy dosięgnął dna.

Racja - chociaż, patrz wyżej: "o zmarłych się źle nie mówi" i prawdopodobnie jego postać będzie w przyszłości gloryfikowana.

Mnie osobiście w ogóle nie obchodziła osoba Michaela Jacksona, w końcu to taki sam człowiek jak cała reszta małpiego towarzystwa. Wiedziałem o nim tylko tyle, ile przypadkowo wyczytałem w jakimś nagłówku gdzieś w Internecie, więc tym bardziej szlag mnie trafia, kiedy na każdym (KAŻDYM) forum, jakie odwiedzam, widzę traktujący o nim temat/whatever. Przypomina mi to te wszystkie upierdliwe reklamy - na przykład reklamy Office'a na JoeMonster czy ciągłe pytanie się o mody "dodajonce do gry szatem z assasins creeda!!!1one" na pewnych forach.

Jego muzyka też jakoś nie przypadła mi do gustu - słuchałem tego kilka razy na YouTube, z reguły wyłączałem zanim utwór doszedł do połowy.

Zastanawia mnie tylko, ile czasu minie, aż w dziale o NWO czy "UFO i Obce Cywilizacje" ktoś zacznie snuć teorie spiskowe związane ze śmiercią Michaela Jacksona i okaże się, że wspierał on Reptoidów (i został uciszony po to, aby niczego nie wyjawić) albo był sola w oku dla szych z New World Order (a ten, kto w to nie uwierzy - "ma ograniczoną świadomość", "jest ślepy na prawdę" i tak dalej).

#40 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Setki tysięcy osób przezywa jego śmierć . pokazują płączących ludzi wszędzie trąbią o nim. A tak naprawdę nie rozumiem tych ludzi. Płaczą , przezywają tak jak by im ktoś bliski umarł .... ZAL MI TYCH CO ROBIĄ POPISOWE pozdro

#41

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedno zdanie co o tym wszystkim sądze:


Dzieci mogą spać spokojnie :D AVE!

#42

Logos i Logos-em.
  • Postów: 52
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Earth song- Według mnie jest to jego taki osobisty apel o to, aby stanąć i pomyśleć. Pomyśleć nad tym, co robimy, dokąd zmierzamy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko zacytować:

"Co z wschodem słońca
Co z deszczem
Co z tymi wszystkimi rzeczami
O których mówiłeś że zyskamy ?
Co z tymi niszczonymi obszarami
Czy jest jakis czas
Co z tymi wszystkimi rzeczami
o których mówiłeś ze są twoje i moje
Czy kiedykolwiek próbowałeś zapisać
Całą krew którą wcześniej przelaliśmy
Czy kiedykolwiek próbowałeś zapisać
płaczącą ziemie opłakującą brzeg morza


Aaaaaaaaaah Uuuuuuuuuuuh
Aaaaaaaaaah Uuuuuuuuuuuh


Co my zrobilismy światu
Spójrz co zrobiliśmy
Co z pokojem
Który obiecałeś swojemu jedynemu synowi
Co z kwitnacymi obszarami
Czy jest czas
Co ze wszystkimi marzeniami
O których mówiłeś ze są twoje i moje
Czy kiedykolwiek próbowałeś zapisać
Wszystkie dzieci zmarłe od wojny
Czy kiedykowliek probowałeś zapisać
płaczącą ziemie opłakującą brzeg morza
"

#43

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

heh to i może ja się podzielę moimi odczuciami. Od dziecka uwielbiałam Michaela. Rodzice kupowali mi kasety, potem płyty.
Normalnie, może się upodlę, ale przyznam, że z koleżanką jako dzieci bawiłyśmy się w 'siostry Michaela' (żadna z nas nie chciała być LaToyą :P), 'przyjaciółki rodziny Jackson', 'córki Michaela' - zależnie od dnia :D Na potęgę słuchałyśmy Jego kaset. Właściwie do dzisiaj raz w tygodniu odsłuchuję Jego Ultimate Collection.
To, jak się wychowałam i to świrnięte uwielbienie Jego osoby- to wszystko wpłynęło na to, że nigdy nie wierzyłam w żadną Jego winę. Pamiętam, jak po ogłoszeniu decyzji sądu 'unguilty' zażarcie wykłócałam się z przyjaciółką (nie tą od zabaw:P), która twierdziła co innego. Szanuję oddzielne zdania, ale jeśli idzie o M.J. to nie potrafię być tolerancyjna. Nie podoba mi się, że niektórzy mają do Niego stosunek letni. Miejcie albo zimny, albo gorący. Bo to była osobowość ;)

No i smutno mi, że umarł. Cieszę się jednak, że nie cierpiał szczególnie w ostatnich chwilach.
A to, co zrobił sobie w trakcie życia... To chyba Jego wina - lecz nie potrafię Go krytykować. To inne życie, inne warunki i potworny showbiznes, sława której nie sposób znieść.
Wierzę w jedno - Michael był dobry i nie chciał nigdy nikogo skrzywdzić. Naprawdę kochał ludzi i niósł poprzez swoją osobę i twórczość przesłanie miłości i pokoju.



#44

Gustlik.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Być może MJ pozostał z nami :] , sami oceńcie od 8:20:


Moonwalk czy show panów z CNN?

#45

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

26 czerwca 2009

Michael Jackson po raz kolejny zaszokował świat. Umarł.

To nie pierwsze szokujące zachowanie Michaela Jacksona, że wspomnimy tylko zmianę koloru skóry i kontrowersyjne uniewinnienie w sprawie molestowania dzieci.

Do historii przeszło słynne Southparkowe Kiedyś słońce dla mnie zaświeci, a ja przestanę molestować dzieci.

25 czerwca 2009 roku o 14:26 czasu amerykańskiego słońce zaświeciło dla Michaela Jacksona.


źródło: http://nonsensopedia...!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych