Skocz do zawartości


Zdjęcie

NEDA...BEZ KOMENTARZY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Thunderr.
  • Postów: 106
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem - przecież w trakcie demonstracji w Iranie nie zginęła jedna osoba, ofiar było więcej ( w zależności od źródeł od kilku do kilkunastu). A wiara w to, że urzędnik państwowy jest bardziej wiarygodny niż media - jest zastanawiająca.
Jeżeli zachodnie media relacjonują stronniczo: to np zostaje:
http://english.aljaz...4653439673.html

I naprawdę wymyślanie agentów CIA strzelających w tłumie - przy zerowym materiale dowodowym - pozostawmy innym.

Al Jazeera jest odpowiednikiem naszego TVN'u albo Polsatu dla krajów Arabskich.
Stronniczość dalej pozostaje
Czasami lepiej posłuchać tego który zostaje zagłuszony przez głośniejszych krzykaczy
  • 0

#17

Aro.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I naprawdę wymyślanie agentów CIA strzelających w tłumie - przy zerowym materiale dowodowym - pozostawmy innym.

Materiał dowodowy w przypadku działań zawodowców pracujących dla wywiadu?!!! Warunkiem działania tych ludzi jest właśnie nie pozostawianie po sobie śladów. Nie musisz zdawać sobie z tego sprawy, ale tak właśnie jest. Naiwność ludzka nie zna granic, jakkolwiek masz do niej prawo.
  • 0

#18

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że nie muszę nic dodawać ;)
  • 0

#19

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Materiał dowodowy w przypadku działań zawodowców pracujących dla wywiadu?!!! Warunkiem działania tych ludzi jest właśnie nie pozostawianie po sobie śladów. Nie musisz zdawać sobie z tego sprawy, ale tak właśnie jest. Naiwność ludzka nie zna granic, jakkolwiek masz do niej prawo.

Czyli brak dowodów, przy założeniu, że zawodowcy nie pozostawiają po sobie dowodów, jest dowodem, że w tym przypadku mamy do czynienia z działalnością tajnych służb? Czyli jeżeli w mojej lodówce nie znajdę mleka, które schowałem do niej dzień wcześniej, będzie świadczyło o tym, że wypił je mój kot. Koty - jak wiadomo lubią mleko. Tyle, że ja nie mam kota.
W tym przypadku nie szukano dowodów - a jedyny źródłem informacji jest oświadczenie urzędnika, który musi niejako z urzędu dbać o dobre imię tych, których reprezentuje? A co świadczy przeciw temu, że jest to "robota" CIA? Otóż to, że w demonstracjach w Iranie zginęło do kilkunastu (kilku) osób, to, że rządzący nie cofali się przed przemocą, zarówno wcześniej jak i później po zabiciu tej kobiety. Poszlaki jakie są i jakie jedynie mieć będziemy, świadczą o "własnej" robocie.

Warunkiem działania tych ludzi jest właśnie nie pozostawianie po sobie śladów

Czyli służby (czytaj CIA) w tym przypadku całkowicie "spartoliły" robotę, gdyż zastosowały amunicję, która jest nieużywana w Iranie! Czyli nie pozostawiając śladów, jednocześnie pozostawiły, mocny i obciążający dowód. Amatorka?
  • 0

#20

Drunken Reaper.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może,nie amatorka, ale nie takie błędy się zdarzały (np MOSSAD, kilka razy spaprał robotę po Monachium)
Co do samego filmu, trafił tutaj, czyli poszedł w świat, czyli jest medialny, czyli można go wykorzystać jako narzędzie. Dlaczego? Przecież w Iranie trwają krwawe zamieszki, więc mógłby to być dowolny obrazek. Ale to MŁODA KOBIETA, więc można to wykorzystać to manipulacji.
  • 0

#21 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Może,nie amatorka, ale nie takie błędy się zdarzały (np MOSSAD, kilka razy spaprał robotę po Monachium)

A który to był rok szefie? :roll:
  • 0

#22 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Oprócz autora, jesteście godni pożałowania.Niestety, apel o brak komentarzy, nie był wystarczającym powodem, do przyjęcia należytej postawy.
Gdzie jest szacunek?
  • 0

#23

shiki.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zniknął gdzieś pomiędzy dowodami a ich brakiem...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych