Skocz do zawartości


Zdjęcie

W labiryncie prawdy - Nowy babiloński porządek świata


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W labiryncie prawdy


W labiryncie prawdy oto nazwa serii jaką dzisiaj przypadkowo znalazłem serfując w necie. Póki co ma ona 23 części i z pewnością zasługuje na przetłumaczenie. Autor zabiera nas w podróż w świat starożytnego symbolizmu, dzisiajeszego nowego porządku świata oraz wielu wielu innych konspiracji toczących się tuż pod naszymi ignoranckimi nosami. Seria jest zrobiona z biblijnej perspektywy, więc zawiera ona wiele cytatów z biblii oraz odwołań do przepowiedni w niej zawartych. Tematy poruszane sięgają głębiej niż grupa Bilderberg, bohemian club, CFR, FED i wszystkie nazwijmy to oficjalne części NWO. Omawia ona blueprint dla tych organizacji oraz plan zgodnie z którym swoje miejsce zajmują wydarzenia na świecie. Seria jest dosyć mocna, więc jeżeli nie znasz ugrupowań jak bohemian club, skull&bones, wolna masoneria itd. raczej jej nie zrozumiesz. Pierwsza część jest raczej wstępem, im dalej w las tym i drzew więcej. Kolejne części będę wstawiał co dzień, może dwa. Angielski oryginał można znaleźć na tym kanale.


------------------
Proszę nie łączyć postów, będę chciał kiedyś zrobić listę, a z jakiego powodu po jakimś czasie nie można edytować pierwszego posta

Użytkownik gomp edytował ten post 17.06.2009 - 00:14

 • 1#2

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Część pierwsza. Nowy babiloński ład

Dołączona grafika


Jeżeli wejrzałeś w sekrety tego świata oraz lucyferyczny nowy porządek świata szykowany dla nas przez elity, to sprawy zaczną być od teraz naprawdę interesujące. Witamy na następnym poziomie.

Jednak zanim zaczniemy, ktokolwiek kto jest to tylko po to aby krytykować i potępiać niech naciśnie krzyżyk w prawym górnym rogu. Ta seria nie jest dla Ciebie, internet zawiera wiele bezsensownych rzeczy, sugeruje więc abyś je sprawdził.

Krytyka bez dochodzenia jest szczytem ignorancji- Albert Einstein

Nie możliwym jest badanie historii oraz Illuminati bez stania się mocno wierzącym- John Todd (były członek Illuminati)

Aby zrozumieć naszą teraźniejszość musimy cofnąć się do przeszłości. Nimrod. Nimrod miał być założycielem i królem pierwszego imperium po potopie.

Mieszkańcy całej ziemi mieli jedną mowę, czyli jednakowe słowa. A gdy wędrowali ze wschodu, napotkali równinę w kraju Szinear i tam zamieszkali.
I mówili jeden do drugiego: "Chodźcie, wyrabiajmy cegłę i wypalmy ją w ogniu". A gdy już mieli cegłę zamiast kamieni i smołę zamiast zaprawy murarskiej, rzekli: "Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba, i w ten sposób uczynimy sobie znak, abyśmy się nie rozproszyli po całej ziemi".
- Genesis 12: -4

Babilon: Jeden język, jedno miasto, jedna rasa, jeden światowy porządek.

Jak uważacie dlaczego widzimy wszystkie narzędzia budowy jak ekierka i cyrkiel w wolnej masonerii? Ponieważ

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Praktykują świętą geometrię.


Dołączona grafika


Oto obelisk. Tylko masoni powyżej 32 stopnia znają jego oryginalne pochodzenie. Babilon.

A Pan zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali ludzie, i rzekł: "Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić. Zejdźmy więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego!"- Genesis 11: 5-7

Ale to się nie skończyło w Babilonie. Za przykładem Nimroda z najwyższym entuzjazmem poszli Egipcjanie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Chiny niedługo staną się numerem jeden pod względem ilości ludzi anglojęzycznych.


Nie popełnij tu błędu, oni nadal pracują nad swoim jednym światowym porządkiem, niedokończoną piramidą/wieżą. 13 poziomów na piramidzie symbolizuje 13 rodzin pracujących na rzecz ich nowego porządku świata. Teraz ponownie prawie mamy jedną mowę - angielski, jedno miasto komunikacji - internet, a ich wieża będzie gotowa za bardzo niedługi okres czasu.

Wieża wolności (WTC 1) była wysoka na 1776 stóp. 1 maj, 1776 to data narodzin nowoczesnych Illuminati.

Jedna religia. Jedna religia odrzucająca jedynego prawdziwego Boga i czcząca właściciela światła-Lucyfera.

Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy. Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego. Jak to? Strąconyś do Szeolu na samo dno Otchłani!"

Aby Lucyfer mógł być bogiem ludzkość musi odrzucić jedynego Boga. A do tego użyć należy manipulacji.

Dołączona grafika


Zacznij swoje własne dochodzenie i dowiedz się jak wiele fałszywych twierdzeń jest podnoszonych. Zeitgeist zawiera w sobie prawdę o 911 czy też o FED ale miesza ją z kłamstwami. Wiesz co oznacza słowo "Zeitgeist"? Jest to niemieckie słowo oznaczające ducha epoki. Czemu Zeitgeist nie mówi o pochodzeniu kultu solarnego oraz solarnej trójcy? Ponieważ to by prowadziło do prawdy. Babilońska trójca.

Nimrod-Ojciec, Semiramis-Matka, Tammuz-Syn. Babilońska trójca jest praktycznie identyczna z egipską, tak samo jak z większościom innych trójc, a sięga nawet tak daleko jak do "chrześcijańskiej" trójcy. Status Jezusa został ustalony na soborze w Nicei około 330 roku. Nigdzie w biblii nie jest powiedziane, że Jezus urodził się 25 grudnia (<-data narodzin Nimroda). Przed czasami Chrystusa Rzymianie 25 grudnia obchodzili saturnalia. Od zawsze od czasów upadku człowieka ludziom obiecywany był Mesjasz.

Dlatego Pan sam da wam znak: Oto Panna pocznie i porodzi Syna, i nazwie Go imieniem Emmanuel- Izajasz 7:14 (700 lat p.n.e.)

Emmanuel oznacza "Bóg z nami"

"Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie".

Narodziny Jezusa, odrzucenie go przez jego własny naród, ukrzyżowanie, śmierć i zmartwychwstanie, wszystkie te wydarzenia były przepowiedziane na długo zanim się zdarzyły. Tak więc każda cywilizacja twierdziła iż posiada prawdziwego Mesjasza. Biblijne chrześcijaństwo w przeciwieństwie do tego co nie którzy twierdzą nie zostało stworzone przez te lucyferyczne organizacje. Zostało infiltrowane. Elity stają przeciw Bogu po raz kolejny jak i Nimrod niegdyś stanął. To oznacza, że to już nie jest tylko nasza wojna.

Dołączona grafika

Niedokończona wieża Babel oraz parlament europejski.

Przez kłopotliwy język ich własnej historii czy to opłacalne aby myśleć, że On ponownie po nich przyjdzie? Pomyśl o tym.

Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się.

Czy jesteś gotów na największe oszustwo naszych czasów?

CDN.

Tłumaczenie: gomp
 • 2#3

Cthulhu.
 • Postów: 406
 • Tematów: 13
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słyszałem o tej serii :) Chyba na prawda2.info. Ale też potępiali ją za bardzo chrześcijańskie podejście do tematu, czy coś takiego :)
 • 0#4

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Część druga, bogini


Ta seria wytłumaczy jak babilońska cywilizacja wpłynęła i zainspirowała każdą inną.

Zgodnie z tym co piszą masońscy autorzy Albert Pike oraz Manley P. Hall religia oświeconych jest ukazana w kulcie Izydy, Ozyrysa i Horusa (egipskie imiona). Zacznijmy od bogini.

Poznajcie Semiramis, królową Babilonu. Od niej wywodzą się wszystkie kulty bogiń matek. Jest ona powszechnie uznawana za twórczynię pierwszej religii bogini matki, od której wywodzą się wszystkie religie zorientowane głównie na boginię. Kult bogini trwa do dnia dzisiejszego pod wieloma różnymi nazwami.

- Widzicie masy kości, sztukę celebrującą śmierć oraz kilka ukradzionych rzeczy jakie członkowie skull&bones mieli ofiarować swojej bogini.
- I co się z nią stało?
- Według legendy skull&bones w 322 roku p.n.e. (-> stąd się wzięły powiązania skull&bones z liczbą 322) umarł grecki mówca Demostenes, kiedy umarł bogini, którą skull&bones nazywają boginią elokwencji wzniosła się do niebios i nie powróciła aż do roku 1832, kiedy to bracia Russell założyli Skull&bones. Wszystko co się dzieje w stowarzyszeniu odnosi się do tej bogini. Oddają jej ofiary na ołtarzu, który ma się znajdować właśnie w tej krypcie.
- w rozmowie Alexandra Robbins, autorka książki pt. "Sekrety krypty"

Tak, elity nadal ją czczą. Większość rzeczy jakie widzimy w naszym nowoczesnym świecie nie są w rzeczywistości niczym nowym.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Na pierwszym zdjęciu widzimy wyrzeźbiony wizerunek bogini Inanna/Isztar, który jest datowany na ok. 3000 lat p.n.e. Na drugim po lewej pokazany jest obraz starodawnej monety przedstawiającej babilońską boginię, królową Semiramis. Wygląda całkiem znajomo...

Jest przedstawiona z pochodnią oraz siedmioma promieniami słońca na jej głowie.

Gołąb stał się symbolem wyniesionej do rangi bogini królowej. W Rzymie była znana jako Junona. Columba oznacza Gołąb.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dystrykt Columbii jest w rzeczywistości dystryktem Gołębia/Semiramis. Statua na szczycie Kapitolu w Washington D.C. pierwotnie miała przedstawiać dziewice Maryję. Co więc znajduje się na jego szczycie? Oto Persefona, bogini świata podziemnego. W ten sposób elity ukrywają swoich bogów i boginie.

Kolumb, który odkrył Amerykę wcale nie nazywał się Kolumb, jego nazwisko brzmiało Colon... Teraz lepiej rozumiemy kto stoi za krwawą łaźnią nowego świata.

Kościół katolicki jest "wielką nierządnicą", bestią z apokalipsy.

Biblia z głębokim naciskiem ostrzega nas, że Lucyfer jest wężem (tj. gadzi z natury)

Dołączona grafika


Etymologia słowa Watykan lub też Vatis Can pochodzi od dwóch łacińskich słów. Vatis- proroczy, odkrywczy. Can-wąż.

Musisz zrozumieć jak chora i rytualistyczna jest natura tych ludzi.

Kościół Rzymsko-Katolicki przeniósł również kult bogini przez rozpoczęcie kultu Maryi. Użył matki Jezusa do kontynuacji pogańskiej czci bogini.

Kiedy chrześcijaństwo zaczęło się rozprzestrzeniać, liderzy zauważyli w Maryi potencjał, który miał być wykorzystany do nawracania pogan.

Siostra Elisabeth Johnson, Uniwersytet Frodham: Jeżeli cofniesz się i przeczytasz o starożytnych modlitwach do bogiń lub też składania ofiar bogini to zauważysz, że łączą się z kultem Maryi. Również miały wiele do czynienia z leczeniem, zbawieniem itp. itd. A więc to co zrobili biskupi (z akceptacją) powiedzieli "Ochrzcijmy to wszystko! i weźmy to w ramy chrześcijańskiego przekazu" tak więc ikonografia, tytuły, ofiary zostały przetransferowane z bogini matki do chrześcijańskiej figury znanej jako matka Jezusa, Maryja.

Istotnie istnieje wiele podobieństw pomiędzy starożytnym kultem bogini, a kultem Maryi. Niektóre z najbardziej uderzających podobieństw mogą być znalezione w religijnych ikonach (rzeźby, obrazy etc.) jak np. Izyda, bogini matka oraz jej syn, Horus.

Dołączona grafika


Dr. Robert Steven Bianchi-Mamy Chrystusa pod postacią dziecka, który siedzi na ramieniu swojej matki i jest wiele dowodów na to, że to przedstawienie jest chrześcijańską interpretacją Izydy z jej synem Horusem

Barbara s. Lesko, egiptolog, uniwersytet Brown- Izyda naprawdę była nadrzędną zbawicielką, boginią całego starożytnego świata śródziemnomorskiego, jej kult dotarł do tak odległych zakątków jak dzisiejszy York w Wielkiej Brytanii, wczesne chrześcijaństwo prawdopodobnie uważało kult Izydy za jednego z największych rywali ponieważ ludzie byli w pełni oddani dla tej kochającej, bogini matki.

Katolicki ksiądz:Nie jesteśmy kultem Maryi, oddajemy jej specjalną cześć

Dołączona grafika

Oddawać cześć oznacza czcić.

"Pośród wszystkich kobiet które kiedykolwiek żyły, matka Jezusa Chrystusa jest najbardziej celebrowaną i najbardziej czczoną wśród katolików. Madonna nie jest uznawana tylko za matkę Boga... ale zgodnie z tym co mówili papieże naszych czasów jest również "królową Wszechświata", "królową Niebios", a nawet małżonką ducha świętego." Time Magazine.

Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "królowej nieba", a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?- Księga Jeremiasza

Była czczona w Rzymie, Grecji, Egipcie, Babilonie, Chinach, Japonii i Tybecie pod różnymi imionami. Fałszywa doktryna Matki-dziewicy została rozprzestrzeniona na cały znany świat.

Czy winie ludzi za stratę wiary w Boga? Nie.

Spragnieni krwi ludzie, fałszywe religie i ideologie wypaczyły Jego przekaz.

CDN.

Część 3, Syriusz.

Tłumaczenie: gomp

Użytkownik Eury edytował ten post 24.06.2011 - 12:36

 • 2#5

Ano.
 • Postów: 309
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie lubię twojego stylu. Wszystko co piszesz, to piszesz tak, jakby to była potwierdzona prawda, a tak naprawdę to są wszystko tylko domysły. Trochę głupio manipulować ludźmi, tylko po to by uchronić ich przed manipulacją innych ludzi. Nawet jeśli to prawda, nie ma co do tego 100% pewności.
 • 0

#6

CzstSrkzm.
 • Postów: 454
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ano, Gomp jest tłumaczem, a nie autorem powyższych tekstów ;0 (które w oryginale właśnie taką konwencję "to-jest-prawda" utrzymują.
Chyba, że obiekcje adresujesz do autora właściwego, ale w tym przypadku raczej do niego nie dotrą :mrgreen:

A dla Gompa "+" za pracę - czyli tłumaczenie i przerobienie filmu do formy "forumowej".
 • 0

#7

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Część trzecia, Horus (syn), Syriusz w architekturze

Dołączona grafikaCzy wiesz, która gwiazda lśni najjaśniej na nocnym niebie? Syriusz.

Ludzie z nad Eufratu (Babilończycy, Akadowie, Sumerowie etc.), Persowie, Fenicjanie oraz wedyjskie Indie nazywali Syriusza "Przewodnikiem", podczas gdy Rzymianie znali Syriusza jako "Stróża Piekieł" lub "Strażnika Piekieł", oba tytuły przywodzą na myśl Anubisa. Anubis był egipskim bogiem, który prowadził zmarłego przez świat podziemny.- Okultystyczny pisarz M. Temple Richmond w swojej książce "Syriusz".

W ten sposób okultystyczny pisarz Richmond, śmiało i zuchwale wykłada iż Syriusz jest Strażnikiem Piekieł. W Biblii tą osobę nazywamy Szatanem.

Chrześcijański autor, Texe Marrs w swojej książce "Księga New Age'owych kultów i religii"mówi - Przez wieki Syriusz był rozpoznawany przez większość okultystów oraz nauczycieli ezoteryki jako miejsce zamieszkania Lucyfera oraz jego zastępów. W chrześcijańskiej terminologii Syriusz jest po prostu sekretnym terminem oznaczającym piekło.

W satanistycznej legendzie Syriusz jest jedną z najważniejszych gwiazd w galaktyce, ale ważniejsze niż to jest uznawanie, że Syriusz jest Szatanem. Oto egipski hieroglif dla słowa Syriusz, używany przez oświeconych (Illuminati) podczas ich rytuałów.

Dołączona grafika


Zauważ, że trzyczęściowy symbol Syriusza zawiera: obelisk, kopułę oraz gwiazdę.

Obelisk symbolizuje męski aspekt, siłę rozpłodową, kopuła odnosi się do się do żeńskiego aspektu, a rezultatem jest oczywiście początek/świt. Syntezą Izydy i Ozyrysa jest Horus, Gwiezdne dziecię. Wieże, filary czy też kolumny są architektonicznymi odniesieniami do Izydy i Ozyrysa i religii Illuminati. Obelisk jest symbolem kultu płodności, fallusa. Egipska historia jest odbiciem babilońskiej. Opowiada o tych samych bogach, tyle że pod innymi imionami.

Historia przebiega w ten sposób.

Po śmierci Nimroda/Ozyrysa jego ciała zostało poćwiartowane na kilka kawałków, Semiramis/Izyda pozbierała i połączyła je wszystkie oprócz organu reprodukcji, zawsze źródło-dajna Izyda stworzyła organ wokół, którego Egipcjanie stworzyli kult i darzyli go szacunkiem. Generalnie mówiąc Ozyrys stał się również bogiem płodności, a obelisk stał się symbolem ojcostwa, "kamień płodności/stworzenia"

Dołączona grafika


Kiedy już nauczysz się znaków i symboli Elity/Illuminati, również będziesz zdolny do rozpoznawanie ich języka. A język ten możesz zobaczyć we wszystkich zakątkach świata.

Dołączona grafika


Muzułmanie rzucają w Szatana-Obelisk znanego jako Amrah Al-Aqabah 7 kamieni każdego roku w Mekce.

Dołączona grafika
Dołączona grafika


Obelisk reprezentuje męskie organy płciowe i był/jest czczony w prawie wszystkich pogańskich kulturach. Jest symbolem cielesnej siły i potęgi mężczyzny. Satanizm i okultyzm są połączone z seksualnymi odchyłami, molestowaniem dzieci, a także ofiarami z ludzi.

Biały chłopczyk, perfekcyjnie niewinny i inteligentny jest najodpowiedniejszą ofiarą - Aleister Crowley.

Aleister Crowley przejął kontrolę nad sekretnym stowarzyszeniem nazwanym "OTO" i dramatycznie zmienił jego rytuały. Crowley przebywał w Egipcie w marcu 1904 roku, to wtedy doznał najbardziej niesamowitego doświadczenia w swoim życiu. Crowley przez kilka lat próbował skontaktować się ze swoim Świętym Strażnikiem, w Kairze Aleister w końcu spotkał istotę znaną jako Aiwass, zgodnie z tym co mówił Crowley jego żona nagle otrzymała bardzo mocną psychiczną wiadomość od staroegipskiego boga, znanego jako Horus! Crowley będąc sceptycznym w stosunku do nagłego olśnienia jego żony zażądał od niej odpowiedzi na serię pytań na tematy o których nie mogła mieć pojęcia. Po tym jak na wszystkie odpowiedziała poprawnie zabrał się do muzeum, gdzie po przejściu obok kilku obrazów Horusa (które wciąż sceptyczny Crowley odnotował z cichą radością) wskazała na drugi koniec pokoju na tablicę, której nie dało się zauważyć z miejsca w którym stali. Kiedy badali tablicę (którą teraz określił jako tablicę oświecenia) zauważyli na niej obraz Horusa. Crowley stał się jeszcze bardziej przekonany gdy zobaczył iż była to pozycja numer 666 w katalogu muzeum. Sam Crwoley uznał liczbę 666 za jego osobisty symbol rebelii w stosunku do jego religijnego wychowania wiele lat temu. Po wywołaniu Horusa, Crowley uczynił swój pełen wiary przełom, przez 3 dni Crowley spisywał co mu było dyktowane przez istotę nazywającą się Aiwass. W wyniku tego powstał tekst "Liber AL vel Legis", który stał się znany jako "Księga praw". Księga ta stała się głównym źródłem filozofii Crowleya. Crowley został nazwany prorokiem nowego eonu, który później stał się znany jako era Horusa, był to sygnał, że dla ludzkości rozpoczęła się nowa era i że stare religie musiały zostać zmiecione.

Kogo według was ci new age'owi okultyści i ezoteryczni nauczyciele próbują wywołać?

Dołączona grafika


Alice Ann Bailey (po prawej), przedni apostoł rosyjskiej teozofii stworzonej przez Helenę Blavatsky stworzyła w 1920 roku "The Lucifer Publishing Company". W 1922 organizacja została przemianowana na "Lucis Trust". Lucis oznacza Lucyfer, posiadacz światła. Myślę, że nie trzeba wyjaśniać genezy tego logo.

Dołączona grafika


I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości.- 2 List do Koryntian 11:14

Lucis Trust jest członkiem rady gospodarczej i społecznej ONZ. Kiedy już zrozumiesz kogo ci ludzie próbują przywołać do naszego społeczeństwa zrozumiesz czemu chcą abyś zaakceptował nową erę, nowy porządek świata.

CDN.

Część 4, głębiej w tajemnice Syriusza.

Tłumaczenie: gomp

Użytkownik Eury edytował ten post 24.06.2011 - 12:38

 • 0#8

Ano.
 • Postów: 309
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do znaku szatana - z trójkątem, pentagramem i półkolem... widziałeś może zdjęcia satelitarne Waszyngtonu ?
Dam głowę że układ ulic w okolicach białego domu jest identyczny...
 • 0

#9

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Głębiej w symbolizm


Ta część głębiej omówi zagadnienie Syriusza.

W ostatniej część wspomniałem, że kopuła/półksiężyc reprezentuje Izydę. Oto budynek Kapitolu.

Dołączona grafika


Kształt kopuły na szczycie jest zaprojektowany aby przypominał formą żeńską pierś, jest to kształt który pochodzi od starożytnego kultu żeńskich aspektów natury. ("Matka" Natura) Pamiętasz kogo przedstawia posąg na szczycie Kapitolu? Persefonę, boginię świata podziemnego. Zauważ sowy akopmaniujące bogini na tej starożytnej rycinie.

Dołączona grafika


Nocne ptaki są symbolami czarnoksięstwa i metafizyki ponieważ czarna magia nie może działać w świetle prawdy (dzień) i jest potężna tylko gdy jest otoczona przez ignorancje (noc). Sowa jest uważana za mądrą ponieważ stworzenie to jest zdolne widzieć przez ciemności ignorancji i materializmu. W związku z tym jest powiązana z boginią Izydą oraz jej kultem podczas nocnego rytuału kremacji trosk mającego miejsce w Bohemian Grove.

Dołączona grafika


Czy symbol dolara jest po prostu wyrafinowaną metodą ukrycia słowa Izyda (Isis)? A może symbolizuje węża (sekretną wiedzę) chronionego przez kapłanów, aby inni nie poznali tej wiedzy.

Oto logo połączonego systemu ochrony i identyfikacji oraz po prawej farmaceutyki Izydy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Na straży budynku Kapitolu stoi Nimrod (Baal) w formie rzymskiego boga, Marsa (którego Egipcjanie nazywali Ozyrys). Na drugim obrazku widzicie identyczne wejście do Rzymsko-greckiego panteonu bogów.

Architektura dystryktu Kolumbia jest całkowicie masońska.

A teraz pora zająć się "Gwiezdnym dzieckiem" oraz tymi, którzy dla niego pracują. Twierdzi się, że pentagram jest symbolem zakonu Pitagorasa i został przez nich stworzony jako symbol zdrowia. Egipska nazwa magicznego oka Horusa oznacza "zdrowie". Słowo "hygeia" opisane przez pitagorejski pentagram jest w rzeczywistości wzięte od okultystycznego symbolu znanego jako oko Horusa.

W starożytnym Babilonie jasno lśniąca planeta Wenus była czczona jako... Wieczorna gwiazda oraz Gwiazda poranku.

Lucyfer, Słońce poranku- Księga Izajasza.

Teraz gwiazda jest symbolizowana przez pentagram. Wenus orbituje blisko Słońca, pomiędzy Ziemią a Merkurym. Ponieważ Wenus krąży bliżej Słońca niż Ziemia, orbituje szybciej. Przez czas, w którym Ziemia przemierza dystans 8 orbit (8 lat) wokół Słońca, Wenus okrąża Słońce 13 razy i pomiędzy tym okresem 5 razy znajduje się pomiędzy Ziemią, a Słońcem. Wyobraź sobie okrąg z pięcioma równo rozmieszczonymi kropkami na nim, każda z kropek reprezentuje pozycję Wenus pomiędzy Słońcem i Ziemią. Popatrz na to.

Dołączona grafika


Używają pentagramu jako ich symbolu zamieniającego niecodzienną, naturalnie istniejącą zbieżność orbit w mistyczny symbol czci i adoracji.

Dołączona grafika


Jeśli chciałbyś szukać Antychrysta, jako punkt początkowy sugerowałbym pentagon. Jeżeli popatrzysz na satanistyczny pentagram, to widzisz że każda masońska loża, każdy kościół Szatana gdzieś w budynku ma pięcioramienny, satanistyczny pentagram i jeżeli popatrzysz na środek pentagramu widzisz pentagon. Budynek pentagonu jest majstersztykiem jeżeli chodzi o okultystyczną architekturę i miasta w USA oraz wiele innych miast na świecie pękają w szwach od okultystycznych budynków. Pentagon jest zorientowany na północ co według tradycji oznacza kierunek gdzie wywołuje się duchy wojny, albo boga wojny. Washington D.C. jest fascynującym miejscem do zwiedzania, jeżeli znasz wszystkie symbole i znaki używane przez masonerie oraz satanistyczne grupy jak OTO. Struktura Washington D.C. jest wzorowana na budowie staroegipskiej Nekropoli, a w czasach satrożytnego Egiptu i faraonów Nekropolia była świątynią dla zmarłych, to czym jest Washington D.C. to nowoczesna wersja świątyni dla zmarłych, z tym że teraz jest to świątynia Śmierci. Inne aspekty Washington D.C. są typowo masońskie, dróżki otaczające biały dom przedstawiają sowę, która jest symbolem bohemian club, sowa z kolei siedzi na szczycie piramidy, która jest symbolem Illuminati (screen w częsci pierwszej). Cały nowoczesny Washington D.C. jest nowoczesną świątynią dla Śmierci, a centrum zarządzania Śmierci to pentagon

To jest symbolizm rozpoznawany przez nich, nawet jeżeli zdaje się on całkiem przyziemny zwykłym ludziom i oczywiście dodają tego rodzaju wiadomości do filmów i programów telewizyjnych.

2001 rok, w którym świat zmienił się na zawsze. Im bardziej rozumiesz otaczający nas świat, tym bardziej obco się w nim czujesz. Outsider patrzący weń.

Część piąta, 11 września.

CDN.

Tłumaczenie: gomp

@Ano ta część chyba Ci najlepiej odpowie :P
 • 0#10

taght.
 • Postów: 275
 • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z nie cierpliwością czekam na kolejne części.
 • 0

#11 Gość_mroova

Gość_mroova.
 • Tematów: 0

Napisano

dzięki za tłumaczenie Gomp, dobrze że ktoś to robi, bo inaczej ludzie żyli by w niewiedzy, oczywiście jeśli chodzi o programy i filmiki w wersji angielskiej, a tak przynajmniej możemy podyskutować o tym co tam napisano :-)
 • 1

#12

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Części piąta i szósta, ukryta strona 911
Dołączona grafikaCzy wiesz coś na temat rytuału nowo-milenijnego?

Celami zaatakowanymi 11 września były bliźniacze wieże WTC oraz Pentagon. Dwie wieże reprezentują dwa filary świątyni Salomona znane jako Jachin i Boaz.

Kolumny te postawił przy sieni głównej budowli. Kolumnie postawionej po prawej stronie nadał imię Jakin, a kolumnie postawionej po lewej stronie nadał imię Boaz.- 1 Księga Króloweska 7:21

Dwa filary razem z wejściem do świątyni Salomona były nazwane "Bramą". Kolejnym celem zaatakowanym 11 września był Pentagon, pięcioramienna gwiazda, gwiazda blasku. Konkluzja, GwiezdnaBrama.

Nawołuj Arabów bo niebezpieczeństwo jest blisko, otwarta została brama powstrzymująca Goga i Magoga- Sahih Bukhari Hadith

W Islamie Gog i Magog są starożytnymi rasami istot uwięzionych za jakiegoś rodzaju barierą. W chrześcijaństwie są mroczną armią Szatana wysłaną aby zniszczyć królestwo Chrystusa.

Najpierw poprzez pre-programowanie musieli Cię zaznajomić z wieżami WTC

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaCzy teraz rozumiesz czemu te twarze były wszędzie widziane podczas ataków 9/11?

Oprócz tego mamy ciągle pojawiający się fenomen liczby 11. Lot numer 11 rozbił się w bliźniacze wieże w "bliźniaczym dniu" (twos-day) 11 września. Lot numer 77, kolejny bliźniaczy numer, uderzył w Pentagon, Pentagon znajduje się na 77 południku, pierwszy kamień pod budowę Pentagonu został położony 11 września 1941 roku podczas masońskiej ceremonii.

Numeryczna wartość liczby 9 oraz 11 jest widoczna wszędzie podczas rytuału nowo-milenijnego. Spytasz więc czemu?

Aby zacząć omawiać wyjątkowość 9.11 to co musisz zrozumieć oraz to co próbujemy wyjaśnić ,to że jeżeli mamy do czynienia z między wymiarowymi bytami lub Illuminati (tzw. elitą) albo ludźmi wyznającymi ezoteryzm, tak jak my komunikujemy się poprzez słowa i język, oni wybrali inny rodzaj języka. Jest to język numerów i kształtów, jeżeli badasz te grupy to łatwo zauważysz, że praktykują coś co się nazywa święta geometria oraz święta numerologia. Co więc to oznacza? Oznacza to iż każda liczba, każdy numer i każdy kształt ma swoje znaczenie dla tych grup. Nie mówimy tutaj o przypadkowych zbiorowiskach ludzi, mówimy o konkretnych grupach podążających za tego typu naukami, gdy używają liczb mają one swoje znaczenia, tak samo w przypadku kształtów. W ich numerologicznej symbolice, w numerologicznym sensie liczba 10 jest alfą i omegą, Bogiem, 11 jest poziomem wykraczającym ponad Boga. 9.11 oznacza ominięcie Boga, jest to ostateczne wyzwanie wywodzące się z liczby 9, mającej swoje specyficzne znaczenie do liczby 11, bez przechodzenia przez 10. Tak więc niema przypadku w tym, że to wydarzenie przez nas zwane 911 miało miejsce właśnie tego dnia, tego miesiąca. Skoro już rozumiemy symbolikę 911, jakie inne czynności powiązane z tą liczbą wykonujemy? Dzwonimy pod ten numer kiedy potrzebujemy pomocy. Niema nic złego w tworzeniu instytucji, która zajmuje się pomaganiem ludziom, nikt logicznie myślący Ci tego nie powie ale kiedy zrozumiesz jak wyrafinowane i zdeprawowane są te elity oraz zrozumiesz sposób w jaki działają (a wykracza on wiele poza Twoje wyobrażenia) to fakt, że kiedy potrzebujesz pomocy musisz zadzwonić na 911 nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Wyspa Manhattan została odkryta 11 września 1609 roku przez Henriego Hudsona, wysadzenie bomb w Madrycie miało miejsce 911 dni po 9/11, 11 dnia marca 2004 roku.

Dzień wielkiej rzezi kiedy wieże upadną - Księga Izajasza 30:25 (ang. wersja)

Cały Izrael przekroczył Twoje Prawo i pobłądził, nie słuchając Twego głosu. Spadło na nas przekleństwo poparte przysięgą, które zostało zapisane w Prawie Mojżesza, sługi Bożego; zgrzeszyliśmy bowiem przeciw Niemu.- Księga Daniela 9:11

[Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: ABADDON, a w greckim języku ma imię APOLLYON- Apokalipsa św. Jana 9:11

Abaddon oznacza "destrukcja", a Apollyon "niszczyciel". Duch Niszczenia zwiódł ludzkość. Oto wielki smok, Szatan, Lucyfer lub Azazel. Ma wiele imion ale w każdym wypadku jest królem wszystkich demonów. A ponieważ człowiek jest zwiedziony nie zdaje sobie sprawy, że jest naiwniakiem zwiedzionym przez Apollona.

Antychryst jest jedenastym rogiem- Apokalipsa

Naszą i tych, którzy są z nami liczbą jest 11.- Aleister Crowley, prorok New Age.

W New Age wierzy się, że 11:11 jest duchowym wezwaniem do przebudzenia w kierunku ewolucji świadomości. Znakiem zachęty aby uznać, że my również jesteśmy bogami. Kult New Age nie jest ateistyczny, to ohydne żeby wierzyć, że jest się bogiem. Jako wstępujemy w XXI wiek i nowe milenium Lucyfer rozpoczął oszustwo mówiące, że ludzkość wchodzi w nową, ważną fazę ewolucji, fazę nazwaną nową erą (new age). Od dawna wiedział, że to coś co nas efektywnie skusi i przyciągnie.

Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło.- Genesis 3:5

Wtedy Pan Bóg rzekł do niewiasty:Dlaczego to uczyniłaś? Niewiasta odpowiedziała: Wąż mnie zwiódł i zjadłam- Genesis 3:13

"Najlepsze" dopiero przed nami.

Teraz chciałbym poświęcić chwilę aby wyjaśnić inne wydarzenia w historii, które były podobne do rytuału 11 września. Przynajmniej tyle możemy zrobić ku pamięci zmarłych.

I wojna światowa miała miejsce głównie w Europie pomiędzy 1914, a 1918 rokiem. W sumie podczas pierwszej wielkiej wojny zabitych zostało około 40 milionów ludzi, zarówno cywili jak i żołnierzy. Czy wiesz, że to "terrorysta" rozpoczął pierwszą wojnę światową poprzez zabicie następcy Austro-Węgierskiego tronu? Ten "terrorysta" był masonem. Większość wojen jest rozpętywana przez Illuminati aby osłabić wolną ludzkość i stworzyć globalne państwo policyjne, nowy porządek świata.

W 1933 roku zaledwie tydzień przed wyborami, które miały umieścić nazistów w najwyższych sferach władzy i uczynić Hitlera de facto dyktatorem, Reichstag, który był budynkiem parlamentu państwa niemieckiego został podpalony. Adolf Hitler zapewnił wszystkich, że to komunistyczni terroryści zaprószyli ogień. To właśnie nazywamy operacją fałszywej flagi. To rządowa agencja oraganizująca atak terrorystyczny, a później obwiniająca niezamieszaną organizację.

Dołączona grafika


Niedzielnego poranka, 7 grudnia 1941 roku Japończycy rozpoczęli atak z zaskoczenia na Pearl Harbor, który unieszkodliwił amerykańską flotę na Pacyfiku oraz zmusił Stany Zjednoczone do włączenia się do wojny. Tej wersji większość z nas uczyła się w szkole. Ale tak naprawdę nie było żadnego ataku z zaskoczenia, ba USA zdecydowało się na bolesne kroki aby mieć pretekst do rozpoczęcia wojny. 24 września przesyłka od japońskiego wywiadu morskiego do japońskiego konsula generalnego w Honolulu (Hawaje) została odszyfrowana. Transmisja była zapytaniem o dokładny plan rozmieszczenia statków w Pearl Harbor. Waszyngton zdecydował nie podzielić się tą informacją z oficerami stacjonującymi w Pearl Harbor. Historia o braku informacji o planowanym ataku jest mitem. Tokio przesłało ponad 1000 transmisji o ataku floty Pacyfiku zanim samoloty osiągnęły swój cel na Hawajach.

Operacje fałszywej flagi wywołujące w obywatelach nagłe przypływy patriotyzmu w połączeniu ze zdrową dozą propagandy oraz ignorancji są od dawna receptą nad niekończące się wojny.

Spędziłem 33 lata służąc jako żołnierz i podczas tego okresu większość czasu byłem wysokiej klasy mięśniakiem dla wielkiego biznesu, dla Wall Street i dla bankierów!- Generał Smedley Butler, podwójnie odznaczony medalami za zasługi w swojej książce "War is a Racket".

Dołączona grafika


Dziadek Georga Busha, późniejszy senator Prescott Bush był dyrektorem i współudziałowcem kompani, które czerpały zyski z ich powiązań z finansowymi stronnikami III Rzeszy. Interesujące w historii rodziny Bushów są ich więzy z ludźmi jak: Avril Harriman, Allen Dulles oraz rodziną Rockefellerów. Od Jamesa Bakera III rozpoczynają się konszachty z ropnym interesem, Gulf Oil, Pennzoil, Osamą bin Ladenem... itp. itd.

Dołączona grafika


Kiedy Adolf miał 17 lat, przemówił on o powrocie Niemiec do swojej przeszłej potęgi, to było tak jakby inny byt przemawiał przez jego ciało.- August Kubizek (przyjaciel z dzieciństwa)

Ta sama osoba, która przekazała przeróżne techniki Hitlerowi gdy ten był młodym człowiekiem, przekazała je również mojemu ojcu.- L Ron Hubbard Junior, syn założyciela scjentologii.

Kim była ta osoba?

Szatanie! Płaczą głośno! Oni odrzucili najwyższego, o mój ojcze Szatanie! O wielkie oko!- Aleister Crolwey

Dołączona grafika

George Bush Senior trzymany przez Paulinę Pierce

Aleister Crowley był prawdziwym ojcem Barbary Bush, to oznacza że był również dziadkiem Georga Busha. Aleister Crowley samemu wyznał jego powiązania z Hitlerem. W 1904 roku żona Crolwleya Rose nagle weszła w stan transu i spisała wiadomość dla niego "On czeka na Ciebie, On, bóg wojny, syn Ozyrysa, Horus"

Nowa era Horusa niedługo się zacznie ale najpierw Ziemia musi spłynąć krwią- Posłaniec Horusa.

Ogromna ilość 70 milionów zabitych podczas II wojny światowej mogła być niczym więcej niż masową ofiarą dla Horusa, Gwiezdnego Dziecka, boga-Słońca, Antychrysta, Dajjala.

Rockefellerowie oraz Rothschildowie byli fundatorami Hitlera i Nazistowskiego Imperium. Czemu dwie prawdopodobnie z pochodzenia żydowskie rodziny finansowałyby Hitlera oraz wzrost jego III Rzeszy? Ponieważ wyznają idee syjonizmu (nie chodzi tu o wielki żydowski spisek). Aby wypełnić swój cel muszą zabić miliony żydów, chrześcijan i muzułmanów. Jeżeli wierzysz, że prawdziwa wojna toczy się pomiędzy religiami, zostałeś oszukany. Podziel i podbij to jedna z najstarszych strategii.

Żołnierze to durne, głupie zwierzęta, która są używane jako pionki w polityce zagranicznej/- Henry A Kissinger

Wiem, że po moim odejściu wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając stada.- Dzieje apostolskie 20:29

Pamiętacie część, w której omawialiśmy znaczenie liczby 11? I wojna światowa zakończyła się 11 listopada o 11:00. 11+11+11=33

Dołączona grafika


Ordo Ab Chao? Porządek z Chaosu. Liczba 33 oznacza oświecenie, czy jesteś już "oświecony"?

Glob z logo ONZ jest podzielony na 33 części. Harry S. Truman jako 33 prezydent i mason 33 stopnia zainicjował wiek nuklearny. Zdumiewający sukces alchemii miał miejsce kiedy bomba eksplodowała na 33 równoległym polu testowym "Trinity". Wciąż tego nie rozumiesz, prawda? Te elity odpowiadają przed znacznie potężniejszą siłą niż Ty.

Niektóre z największych szych w USA na polu komercji czy też gospodarki boją się czegoś... Wiedzą, że gdzieś jest siła tak zroganizowana, tak widząca, tak wszechobecna, tak kompletna, tak perswazyjna... że lepiej nie mówić głośniej niż dźwięk oddechu gdy mówi się o niej krytycznie.- były prezydent USA, Woodrow Wilson.

Więc o czym mówią?

Masońska religia powinna być, przez wszystkich z nas zainicjowanych na najwyższe stopnie zachowana w czystości lucyferycznej doktryny. Tak, Lucyfer jest bogiem.- Albert Pike, mason 33 stopnia i założyciel KKK.

Lucyfer nie jest Bogiem biblii.

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!- Ewangelia Mateusza 10:16

CDN.

Tłumaczenie: gomp

Część siódma, UFO.

Użytkownik Eury edytował ten post 24.06.2011 - 12:41

 • 1#13

EpicFail.
 • Postów: 208
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

najbardziej zdumiewająca jest magia liczb... to się wszystko w pewien sposób zazębia

czekam na koleją część
 • 0

#14

EpicFail.
 • Postów: 208
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

doczekamy się kolejnej części? czekam z niecierpliwością.
 • 0

#15

thewake.
 • Postów: 218
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Także chciałbym co nie co wiecej móc poczytac, kiedyś sporo się interesowałem tym co tutaj powiedziałeś. Ale pieknie to opisałeś - jak można czekam na wiecej.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych