Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reiki, Bioenergoterapia, Healing, Witakineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Problemem jest tylko to, że powie że według jak to powiedziałeś "zastymulował" lub oczyścił, udrożnił - słowem zrobił to co mówił że zrobił a tego naprawdę nie zrobił. Stąd dziesiątki "mistrzów" wystawiających certyfikaty bez pokrycia, bez ładu i składu inicjujących czy jak to nazwałeś wcześniej "stymulujących" swoich "uczniów". Chodzi tu o jakość procesu. A nie o proces zarobkowy na akord. Dlatego pisałem, że jeśli wszystko jest przeprowadzone prawidłowo, przez prawdziwego mistrza który w procesie inicjacji między innymi zabezpiecza tak system energetyczny ucznia, żeby ten mógł bezpiecznie pracować z energią to nie ma siły na to, że w trakcie podawania energii reiki "zaciągnie" energie chorobową od pacjenta. To nawet nie kwestia mistyki tylko zwykłej technicznej solidności warsztatu człowieka którego nazywamy mistrzem.
  • 0

#17 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Niedokładnie mówicie. Byłem na kursie reiki 1 , 2 i 3 stopnia i z tego co wiem.To w reiki człowiek (ten który leczy) jest łącznikiem , kanałem kierunkującym energie wszechświata do chorej osoby. Ta energia jest wyraznie wyczuwana przez obydwie osoby .Zwykle jest to uczucie ciepła i lekkiego nacisku.Rzadziej elektryzowania.W moim przypadku sprawdza się znakomicie , z łatwością leczę ból głowy , nie chorowałem od 10 lat , a gdy miałem wybitego palca to ból prawie o połowę zmniejszyłem . Reiki czy inne sztuki uzdrawiania naprawdę działają .
  • 0

#18

Maja.
  • Postów: 78
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam sie z ostatnia wypowiedzia - Reiki naprawde dziala. Byc moze sa "falszywi" mistrzowie, ktorzy nie potrafia wlasciwie zainicjowac uczniow i wtedy moze to nie dzialac, tak jak powinno, ale zasadniczo Reki to wspaniala sztuka uzdrawiania.
  • 1

#19

BodhisattvaChris.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten tematPostanowilem odswiezyc ten temat bo mysle ze jest bardzo ciekawy a malo zostalo powiedziane.

Mam do was pytanie : jaki ma sens leczenie kogokolwiek jezeli ta osoba nie ma zadnej intecji zmiany samego siebie.
To co dana osoba robila doprowadzilo ja do choroby wiec jaki jest sens w leczeniu kogokolwiek?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych