Skocz do zawartości


Więzienie za groźby wobec gejów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#61

Rickson.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale spoko, pewnie mlody jeszcze jestes, nie wychyliles nosa poza swoja miejscowosc, nie poznales zadnego obcokrajowca wiec wlasciwie to luz, w koncu jest wolnosc slowa...


Śmieszą mnie takie teksty. Sam w d***e był, g***o widział, a poucza innych. Jak będziesz miał tyle lat co tatik i będziesz miał własne zdanie sprzeczne z telewizyjnym to dopiero się zdziwisz.


Nie wiem ile On ma lat ale pisze albo jak ktos bardzo nieletni z MW albo jak jakis moher, zwolennik ojca R...
Co do posiadania sprzecznych zdan z TV- to juz w zaleznosci jaka stacje ogladam...

Kpisz sobie czy czekasz na przychylność małolatów ? Znamy się od dawna i doskonale wiesz że jestem ateistą i jako taki anormalny mimo pozwoleństwa UE moje nasienie będę składał tylko i wyłącznie w łonie małżonki. Masz coś przeciwko ?

no i wlasnie o to chodzi!!! Tak wybrales (nie wnikam dlaczego) wiec tak zrobisz, nikt Ci niczego nie narzuca ani nie potepia ! Ja mieszkam z kobieta bez slubu, w dodatku nie jest katoliczka, Jej rodzice sa z Izraela - z tego powodu, moja rodzina, na szczescie dalsza, oraz znajomi,ktorzy maja zony i dzieci mnie potepiaja i juz nawet mi grozili co niektorzy, zebym "tego smiecia zydowskiego" do Polski nie przytargal ze soba... Wlasnie z tego powodu zawsze bede za tymi,ktorzy domagaja sie tolerancji i sam bede tolerowal...

#62

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam z kobieta bez slubu, w dodatku nie jest katoliczka, Jej rodzice sa z Izraela

No to czekaj cierpliwie aż Aton Ci odpowie, a zapewne zrobi to dosadnie. Twoja powiastka jest raczej mało realna ze względów religijnych, oczywiście.



#63

Rickson.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie mlody jeszcze jestes, nie wychyliles nosa poza swoja miejscowosc, nie poznales zadnego obcokrajowca wiec wlasciwie to luz, w koncu jest wolnosc slowa...

Ze swojego życiorysu powiem Ci tylko szanowny kolego że przez 10 lat które spędziłem w wojsku na poligonach w Europie, Azji itp, (nie jako pisarz) poznałem wielu wspaniałych oficerów i żołnierzy z armii takich jak: USA, Rosja, Anglia, Niemcy, Iran, Norwegia, Izrael, Kongo itp....przez te wspaniałe i niezapomniane lata lącznie byłem w kraju może dwa lata. Cieszę się że w chwili obecnej nie muszę w imię demokracji mordować ludzi kobiet i dzieci.


To tym bardziej nie rozumiem dlaczego masz takie a nie inne zdanie na temat związków homoseksualnych, dlaczego wierzysz w dziwne teorie spiskowe.... Gdyby np Twój dobry przyjaciel okazał sie gejem i chcial zamieszkac ze swoim partnerem to co?? Zerwałbyś kontakt z nim tylko dlatego, ze nie ma zony jak Bóg przykazal??

Ja mieszkam z kobieta bez slubu, w dodatku nie jest katoliczka, Jej rodzice sa z Izraela

No to czekaj cierpliwie aż Aton Ci odpowie, a zapewne zrobi to dosadnie. Twoja powiastka jest raczej mało realna ze względów religijnych, oczywiście.

a co w tym niewiarygodnego ?? Nie, no moze i masz racje, cos mi sie wydawalo chyba, pewnie moj angielski jest zbyt slaby i Jej nie zrozumialem - z pewnoscia tak naprawde jest z bardzo katolickiej Kolumbii a zaczela sie spotykac ze mna bo jestem Polakiem a wiadomo, ze byc z Polakiem to tak jak spotykac sie z Juanem Pablem secundo... :mrgreen:

#64

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby np Twój dobry przyjaciel okazał sie gejem i chcial zamieszkac ze swoim partnerem to co

Oczywiście że nie ponieważ takich przyjaciół też posiadam, lecz akurat moi przyjaciele "gejowie" nie są zainteresowani wywyższaniem się ponad wyznaczoną poprzeczkę i nie sądzę aby któryś z nich nalegał aby w miastach utworzyć im specjalne odizolowane parki do pieprzenia się na łonie natury, jak to się dzieje w UE (patrz post Trajana). Czy takie skwerki są możliwe dla hetero ? Z moimi sąsiadkami lezbijkami można dosłownie konie kraść, są godne zaufania i zawsze służą sąsiedzką pomocą w razie potrzeby. Prawdę o nich znam tylko ja i moja żona.



#65

Rickson.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby np Twój dobry przyjaciel okazał sie gejem i chcial zamieszkac ze swoim partnerem to co

Oczywiście że nie ponieważ takich przyjaciół też posiadam, lecz akurat moi przyjaciele "gejowie" nie są zainteresowani wywyższaniem się ponad wyznaczoną poprzeczkę i nie sądzę aby któryś z nich nalegał aby w miastach utworzyć im specjalne odizolowane parki do pieprzenia się na łonie natury, jak to się dzieje w UE (patrz post Trajana). Czy takie skwerki są możliwe dla hetero ? Z moimi sąsiadkami lezbijkami można dosłownie konie kraść, są godne zaufania i zawsze służą sąsiedzką pomocą w razie potrzeby. Prawdę o nich znam tylko ja i moja żona.


Tu przeciez nie chodzi o wywyzszanie sie tylko o tolerowanie... skoro pary hetero moga chodzic sobie za reke po ulicach-dlaczego geje/les nie moga tego zrobic??Owszem, na poczatku bylo to dla mnie szokujace ale po jakims czasie przywyklem i nie robi to na mnie wrazenia.. Mimo wszystko nie mialem nigdy ochoty sprobowac z facetem-a niby to powinienem chociaz chciec skoro niby ktos mi narzuca swoja orientacje...Nic z tych rzeczy :)
W kazdym parku, czy to w Polsce czy gdziekolwiek indziej, mozna sie natknac na pary podczas "akcji", trzeba tylko sie rozgladac dobrze ;)(mieszkam obexcnie w Londynie i tutaj parki sa piekne i jak na razie widzialem tylko jedna pare ktora na moj widok wciskala na siebie ubranie-nie byli to geje czy lesby) -no nie mow, ze nie byles nigdy z kolezanka w najbardziej ustronnym miejscu parkowym po to, by sie "obsciskiwac" ;)
a takie parki, zeby uprawiac seks, dla hetero czy homo to calkiem fajna sprawa- ile by mi to ulatwilo kilkanascie lat temu gdy musialem kombinowac bo akurat rodzice obojga byli w domu ;p
Pozdrawiam serdecznie

#66

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pewnie mlody jeszcze jestes, nie wychyliles nosa poza swoja miejscowosc, nie poznales zadnego obcokrajowca wiec wlasciwie to luz, w koncu jest wolnosc slowa...

Ze swojego życiorysu powiem Ci tylko szanowny kolego że przez 10 lat które spędziłem w wojsku na poligonach w Europie, Azji itp, (nie jako pisarz) poznałem wielu wspaniałych oficerów i żołnierzy z armii takich jak: USA, Rosja, Anglia, Niemcy, Iran, Norwegia, Izrael, Kongo itp....przez te wspaniałe i niezapomniane lata lącznie byłem w kraju może dwa lata. Cieszę się że w chwili obecnej nie muszę w imię demokracji mordować ludzi kobiet i dzieci.



jak można o człowieku którego zawodem jest mordowanie ludzi, powiedzieć że jest wspaniały ? Jak dla mnie żołnierze to totalne dno

#67 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mieszkam z kobieta bez slubu, w dodatku nie jest katoliczka, Jej rodzice sa z Izraela

No to czekaj cierpliwie aż Aton Ci odpowie, a zapewne zrobi to dosadnie. Twoja powiastka jest raczej mało realna ze względów religijnych, oczywiście.



Już się robi :D Ano drogi kolego jeżeli ona jest z Izraela to raczej nie jest Żydówką bo Żydówka prawie nigdy nie wyjdzie za niewiernego(a szkoda bo są bardzo ładne). Już pomijam kwestię tego, że jesteś dla Żyda gojem czyli tym czym są np. czarni dla białych w RPA. Chodzi o to, że Żydzi aby przetrwać 2000 lat bez państwa musiali się kojarzyć między sobą i poprostu tak im już zostało.


jak można o człowieku którego zawodem jest mordowanie ludzi, powiedzieć że jest wspaniały ? Jak dla mnie żołnierze to totalne dno



No patrz, a w tym twoim Izraelu każdy jest przeszkolony wojskowo, a od połowy XX wieku urządzili sobie 8 wojen. Teraz już mają za sobą 11. Ostatnio łomoczą co 2 lata Arabów. Rozumiem, że to dla ciebie też dno. Aha kobiety też są przeszkolone wojskowo.




No ale mieliśmy mówić o odbieraniu nam naszych praw na rzecz mniejszości.

#68

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w moim izraelu ? ja uważam żydów za największych terrorystów tego świata i w konflikcie iran - izrael, szczerze kibicuje tym pierwszym. Każdy żołnierz to wyszkolony morderca i żadnemu nie podałbym ręki , najwyżej napluł na mundur

#69

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy żołnierz to wyszkolony morderca i żadnemu nie podałbym ręki , najwyżej napluł na mundur

Twój problem. Widzę, że masz jakiś uraz do żołnierzy, zupełnie nie wiem z jakiego powodu. Ciekawe co byś zrobił, gdyby istniało w Polsce zagrożenie inwazją? Pewnie uciekłbyś jak szczur za granicę. Nawet w większych zamieszkach wojsko jest niezbędne. I jeśli nazywasz ponad sto tysięcy ludzi służących naszej ojczyźnie mordercami, współczuję Ci, bo chyba nie wiesz co mówisz.

Przepraszam, że post nie na temat.



#70 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie wojskowi to napawający dumą element społeczeństwa. Szkoda tylko, że tak mało liczebny. Może zamiast homosiów chronić przed nietolerancyjnymi wypowiedziami chrońmy wojsko, które własną krwią płaci za nasze bezpieczeństwo?

#71

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każdy żołnierz to wyszkolony morderca i żadnemu nie podałbym ręki , najwyżej napluł na mundur


No nie każdy.
Większość żołnierzy jeszcze w życiu nikomu nie odebrała życia.

Poza tym, państwa ktoś bronić musi.
Wojsko musi być, ponieważ tak jak pisano, że w razie inwazji ktoś jednak ten atak musi odeprzeć.

Napluj na mundur człowiekowi, który broni Twojego domu, Twojego miasta, Twojego kraju.
On nie napada na innych, on jest przygotowany na ewentualny atak.
Tak samo jest z napadem na ulicy :
Idzie kobieta, napada ją człowiek i grozi, że zabije a że kobieta ma w kieszeni kurde...siekiere to go tą siekierą zdzieli po to, by ratować własne życie

Ps.Człowiek napadający - wojsko podbijające
Kobieta - wojsko, które się broni.
Do tych 1-szych nie mam szacunku, bo są zwykłymi najeźdzcami i zbrodniarzami.
Do tych 2 mam, ponieważ bronią moje życie, narażając własny kark w walce z ludźmi, którzy chcą opanować to, co do nich nie należy.

To samo tyczy się osób innej orientacji, tacy ludzie, którzy mnie napadają, siłą oraz manipulacją słowną chcą skusić na życie w ich stylu - jest złe.
Ale nie spotkałem się z takim czymś do tych czas.
Ludzie atakujący geji/lesbijki jest jak to wojsko.
Są najeźdcami w prywatne życie tych osób.
Komentują to, co oni robią nawzajem w czterech ścianach.
To ich świat a ludzie bezprawnie się do niego wpychają ze swoimi brudnymi butami i depczą ich normalne życie.
Normalne, dlatego, że to tamci ludzie ustalają co jest dla nich normalne a co nie.
Mogą robić sobie co chcą, nie szkodząc przy tym innym i w takim wypadku NIKT nie ma prawa dręczyć takie osoby, bo każdy człowiek ma zapisane w konstytucji prawo do nietykalności jeśli nie chce być dotykanym (słowami, czynami).

#72

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to czekaj cierpliwie aż Aton Ci odpowie,


Spadłem z krzesła :D

ja uważam żydów za największych terrorystów tego świata i w konflikcie iran - izrael, szczerze kibicuje tym pierwszym.


A ja bym w pi... wszystkich wysadził i na tamtych terenach zrobił rezerwat dla gejów (odpowiedz na poziomie powyższego cytatu).

Każdy żołnierz to wyszkolony morderca i żadnemu nie podałbym ręki , najwyżej napluł na mundur


3/4 moich autorytetów to wojskowi. Ale chyba nie będe się do tego przyznawał, bo jeszcze ktoś mnie opluje.


Przejdzmy do gejów. Nie trawie tego, a już szczególnie facetów. Bleee... Ale jak ktoś już jest gejem, to niech sobie nim będzie i niech się "pedałuje" w swoich czterech ścianiach, nic mi do tego. A parady równości to taki sam syf jak wszelkie procesje katolików czy ateistyczna wersja bożego narodzenia.

#73

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najwidoczniej nastąpi wkrótce podział na równych oraz równiejszych. Tydzień temu władze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zostały zmuszone odwołać zaplanowaną na 7 maja konferencję naukową pt "Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia". Gościem honorowym miał zostać prezes Family Research Institute, dr Paul Cameron. Przyleciał z USA aby obnażać kłamstwa o tak hucznie lansowanym homoseksualizmie. Odwołania konferencji domagał się głównie Piotr Pacewicz jeden z założycieli "Gazety Wyborczej" uhonorowany nagrodą "Tolerancja 2007" :roll: Ostatecznie doszło do "pseudo" konferencji, oczywiście okrojonej ze słuchaczy......w Domu Rekolekcyjnym. W środowisku naukowym zawrzało, wystosowano list otwarty naukowców polskich w sprawie ograniczania wolności badań na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

LINK

A co na to dr Paul Cameron ?

Jestem głeboko rozczarowany. Po pierwsze Polska posiada Konstytucję która gwarantuje wolność słowa.


Wywiad z naukowcem, polecam:
cz. 1
LINK
cz. 2
LINK
cz. 3
LINK

Jutro chciałem wybrać się z synem do rowerowego po nowe paski na p....y (gdzieś zgubił stare). Jak sądzicie czy mam zabrać ze sobą mojego adwokata ? Tak tylko pytam.....w razie draki.



#74

shiki.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak zwykle. Jakikolwiek temat o homoseksualistach zakłada kto...? Aton.
Pan główny obrońca 'normalności'.
To nie jest nagonka? To nie jest gorsze traktowanie?
To czemu zakładasz temat tylko po to, by mieć pretekst do tego żeby napisać jacy homoseksualiści są chorzy i że nic im się nie należy, bo przecież tak dobrze mają.

Leczyć powinniście się wy - wszyscy ograniczeni ludzie, którzy nawet nie próbują zrozumieć czy wysłuchać argumentów drugiej strony (nie ważne o czym mowa), przekonani o swojej absolutnej racji na każdy temat.
Może terapia? Skoro macie tak niską samoocenę i musicie się podbudować na forum? :]

#75

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak zwykle. Jakikolwiek temat o homoseksualistach zakłada kto...? Aton.
Pan główny obrońca 'normalności'.
To nie jest nagonka? To nie jest gorsze traktowanie?


A jakikolwiek temat o katolikach zakłada Don Corleone, główny piewca tolerancji. I to tylko po to, żeby pisać, jacy katolicy są chorzy i ograniczeni. To nie jest nagonka? To nie jest gorsze traktowanie?

Ten temat dotyczy rozważanych zmian w kodeksie karnym. Sam rozważ możliwość leczenia, skoro nie widzisz, że takie tematy zakładane są po to, by polemizować z argumentami drugiej strony. Ograniczeniem jest unikanie dyskusji poprzez uderzanie ad personam i wycieczki o samoocenie i terapii. Skoro jesteś tak bardzo zdrowy i masz wspaniałą samoocenę, to czemu odmawiasz prawa do zakładania tematów Twoim poglądowym oponentom?

Dona Corleone przepraszam za to bezpośrednie wskazanie, to nic osobistego ani żadna krytyka, po prostu pierwszy wyrazisty przykład, który mi przyszedł do głowy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych