Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyjaśnienie nieco pokrętne, ale nie będę się czepiał.

Inna sprawa - kartka:
Na "pierwszym" filmiku kartka jest zgięta pod kątem rozwartym (nieco więcej niż 90 stopni) i nie może się sama złożyć.
Na "drugim" jest już pod kątem ostrym (nieco mniej niż 90 stopni) i sama się złoży po pewnym czasie. Co więcej, kartka sama raczej nie zmieni położenia z pierwszego fimlu do położenia na drugim filmie.
Poza tym pierwszy ruch jaki zrobiłeś ręką nad kartką wygląda jak delikatne machnięcie. Ruch powietrza tym spowodowany wystarczy, by zmusić kartkę do złożenia się.

I nie czepiaj się, że się czepiam, bo muszę się czepiać. Póki co, nic jednoznacznie nie udowodniłeś.

Polecam następnym razem (jeśli będzie) wyeliminować ruchy powietrza. Spróbuj ruszyć np. piórko (żadnych wiatraczków) przykryte słoikiem. ;)
  • 0

#77

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehe, no i tutaj wpadłeś. :)

To nie są daty zgrania plików na dysk. Żaden system nie modyfikuje metadanych plików przy ich kopiowaniu. To są daty utworzenia filmików lub ich edycji. Wniosek z tego taki, że zmieniałeś nazwy plików lub edytowałeś te pliki.
  • 0

#78

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

spraw aby ta zgięta kartka opadła ( chcąc nie chcąc sama opadnie :P ) i spróbuj ją podnieść nawet na tyle jak w sposobie z tym wycinkiem...tak przy okazji.. to ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, może za jakiś czas będą wiarygodniejsze efekty. Tu na forum już było tylu "telekinetyków" że nie masz co się dziwić większemu sceptycyzmowi. Ja bacznie będę obserwował Twoje postępy i Cię dopingował...dlatego że jeśli byłaby to prowokacja, myślę że dawno byś już odpuścił...
  • 0



#79

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wez pod uwage, iz niepotrafie takiej grubej i mocnej kartki jaka byla ta kartonikowa kartka z dhl express, ( chyba KAZDY WIE JAKA TA KARTKA JEST W POROWNANIU DO INNYCH.....
a po 2. nawet jak bym ja zaczal lewitowac, spalac, zgniatac, zwijac w kulke, rozdzierac na kawalki, to i tak zawsze znalazl by sie baran co by napisal, fake bo to tu a nie tu bo to tam a nie powinno byc tak jak powinno zeby to niebyl fake bo to z tamtej strony na ta i tak niedziala bo niepowinno sie tak robic, i jestes jednym wielkiem oszustem.
  • 0

#80

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wszelka krytyka powinna mobilizować Cię do pracy...więc nie wyzywaj ludzi od "baranów" IMO forum jest od tego aby każdy mógł wyrazić swoją opinię, jeśli ktoś widzi że to ściema, musisz to uszanować i robić wszystko aby udowodnić że się myli...
  • 0



#81

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli albo mi wierzycie, albo jesteście baranami? No ciekawe podejście...

Rozumiem, że w szkole znęcasz się nad maluchami i zmuaszasz ich do wierzenia w to, że potrafisz latać, mimo, że wcale tej twojej umiejętności latania nie wiedzieli? Tutaj niestety się nie udaje, gdyż ludzie nie wierzą w coś czego nie widzieli? Na prawdę przykre. Niestety, ale na razie nie pokazałeś nam żadnej telekinezy. Taki filmik to ja też potrafię zrobić. Poczekaj chwilkę.
  • 0

#82

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wam nigdy niczego nie udowodnie, bo wy nawet Ninie Kulaginie, zarzucice ze jest fake....
Dlatego niemam ochoty sie zegnac juz poraz xxx, tylko poprostu zamknijcie ten durny topic..
  • 0

#83

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Telekinetyk ma rację, zamknijcie wreszcie ten durny topic. :)

Drogi Telekinetyku, jeśli zrobisz filmik w dzień, jak wyginasz prostą kartkę bez żadnych lampek itd. to nikt ci nie będzie zarzucał, że to fake. Na szczęście jeśli coś wygląda na fake, to ludzie będą zarzucać, że fake? Widzisz w tym coś dziwnego? Chciałbyś, żeby wszyscy zaczeli mówić, że czarne jest białe, a białe jest czarne, mimo, że uważają inaczej?
  • 0

#84

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wez pod uwage, iz niepotrafie takiej grubej i mocnej kartki jaka byla ta kartonikowa kartka z dhl express, ( chyba KAZDY WIE JAKA TA KARTKA JEST W POROWNANIU DO INNYCH.....

Na filmiku tego nie widać, nie ma żadnego loga czy coś. Poza tym nagrywałeś to komórką, więc jakość filmu nie pozwoli na odróżnienie zwykłej kartki od grubej.

a po 2. nawet jak bym ja zaczal lewitowac, spalac, zgniatac, zwijac w kulke, rozdzierac na kawalki, to i tak zawsze znalazl by sie baran co by napisal, fake bo to tu a nie tu bo to tam a nie powinno byc tak jak powinno zeby to niebyl fake bo to z tamtej strony na ta i tak niedziala bo niepowinno sie tak robic, i jestes jednym wielkiem oszustem.

Zwróciłem uwagę na to, co moim zdaniem mogło spowodować przewrócenie się kartki. W tym wypadku to był ruch ręką nad kartką, który mógł spowodować ruch powietrza poruszający kartką.

Jestem sceptycznie nastawiony do Twoich umiejętności, ale to nie oznacza, że mam Cie od razu za oszusta. Wskazuję na to, co moim zdaniem podważa Twoją wiarygodność.
Jak powiedziałem, następnym razem spróbuj wyeliminować te czynniki, które mogą Ci "pomagać".

jeśli ktoś widzi że to ściema, musisz to uszanować i robić wszystko aby udowodnić że się myli...

Może nie od razu ściema, ale niepoprawnie przeprowadzone doświadczenie ;)

Ja wam nigdy niczego nie udowodnie, bo wy nawet Ninie Kulaginie, zarzucice ze jest fake....
Dlatego niemam ochoty sie zegnac juz poraz xxx, tylko poprostu zamknijcie ten durny topic..

Udowodnisz, jeśli zrobisz wszystko tak, by działały tylko Twoje umiejętności. Po prostu dowód musi być wiarygodny.
Poza tym, nie zarzucam Ci, że to fake ale, że jesteś niestaranny.
  • 0

#85

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja rozumiem iz kazdy moze podchodzic do tego sceptycznie, bo to tak moze wygladac, przrchodzi chlopak na forum, ma kilka postow, i nagle rusza kartkami...
Ja z checia bym ci teraz nagral logo tej kartki, ale znow ktos powie ze moze to byc inna juz uzywana w doswiadczeniu... Ponadto
Jezeli , kartka jest przewrocona/ zamknieta powietrzem, to zamyka sie szybko, tak jak w dalszej czesci mojego filmiku, gdy doszla do momentu, w ktorym sama mogla sie zgiac, poleciala jak z procy (zauwazyliscie zapewne)
Gdyby kartka poruszala sie dzieki czynnikom 3, napewno by niezachowywala sie tak, jak to robi.. mianowicie buja sie, chwieje, i nie leci z mega szybka predkoscia... ponadto po opadnieciu, zatrzymuje sie 2-3cm przed calkowitym zetkenieciem sie z 2 strona kartki... dopiero po moim oddzialywaniu, kartka sie sklada w calosc, mianowicie dotyka 2 czesci....
A co do wyeliminowania czynnikow....
pojde na dwor (bedzie ze wiatr)
w domu ( bedzie ze lampka, monitor, myszka, klawiatura, puszka, olowek, , wszystko aby wyjasnic to "racjonalnie")...
Ja wam moge powiedziec tylko tyle; Sam najlepiej wiem czy to jest fake, czy tez nie.. Sam to robie, nie dla was abyscie mieli chece, jak zjedziecie czlowieka od oszustow, tylko dla siebie. A od was oczekiwalem jedynie pokierowania, wyjasnienia, a nie glupich postow , jednakze co do ostatniego watku, to bylo ich monstwo, i to rownie zalosnych ...
Rozne ironie, glupie wytlumaczenia... W sumie, to nie wykazaliscie sie niczym, poza swoim niskim poziomem inteligencji... co ma piernik do wiatraka...
Reasumując- Nie oczekuje od was opinni, czy to jest fake , czy tez nie, bo sam najlepiej wiem... oczekuje jedynie pokierowania, co robic by to bylo bardziej przydatne...
Sluchajcie, ja wam moge wyslac mnostwo karteczek, zginam na dloni, klade na biurko, ona sie odgina i prostuje.. tylko poco, skoro i tak to bedzie uznane za fake i nic wiecej..
Dzieki i czesc , i mam nadzieje iz to bedzie moje ostatnie pozegnanie co do tego topicu...
  • 0

#86

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wielkie dzięki Telekinetyk. Gdyby nie ty, nigdy nie uwierzyłbym w telekinezę. Dzięki tobie spróbowałem sam i po godzinach ciężkiej pracy wreszcie również mi się udało. Oto efekty mojej pracy: http://www.speedysha.../562223326.html.
Przepraszam, że ci nie wierzyłem. Telekineza na prawdę istnieje! Spróbujcie sami, to nie jest wcale takie trudne.
  • 0

#87

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow. Albo to miala byc ironia, albo smieszny zart ...D
Btw dziwne masz ruchy ta reka, :D niteczka ciagnie sie shialalalala :D
Niemowie ze to fake, ale sie ciagnie xD
chociaz nie wybacz za to niteczke xD
  • 0

#88

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Telekinetyk, a zrobiłbyś to samo, gdyby ktoś z forum przyjechał do Ciebie, dał Ci swoją kartkę. Pokazałbyś to w kontrolowanych warunkach?
  • 0

#89

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w sumie jestem pewien, skoro potrafie to pokazac w szkole...
osobiscie jednak, juz rozmawialem o takim spotkaniu, z pewnym moderatorem tego forum...W sumie jestem otwarty na wszelkie propozycje, nic nie stoi na przeszkodzie by zrobic to z kartka innej osoby..
  • 0

#90

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie, Telekinetyk jesteś po prostu genialny. Zgiąłeś już zgiętą kartkę używając siły woli :wow: Tylko troszkę pomogła ci grawitacja, ale to nie zmienia faktu że twoje umiejętności dorównują, a może nawet przewyższają moce tych osobników http://tnij.org/telekinetycy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych