Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesteś oszustem, albo podchodzisz do siebie zupełnie bezkrytycznie. Zrób to w dzień, nie dotykając przedmiotu, potem to nagraj i wrzuć. Wtedy wszyscy ci uwierzą i może w końcu będziesz zadowolony.

Też mogę stworzyć temat i napisać, że potrafię siłą woli topić mydło, do tego wrzucę filmik na którym oczywiście będzie widać tylko moje ręce i mydło, a tego czym to robiłem już nie.

Na onecie szukaj sobie idiotów. Nikt nie uwierzy ci na słowo, proste.
  • 0

#47 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Wy dalej na tym dyskutujecie?
Powiedziałem. Bez NORMALNYCH filmów o wysokiej jakości z odpowiednim oświetleniem nie ma o czym gadać. Póki ich nie nakręcisz większość osób będzie o Tobie różnie myślała.
To prawda, że na necie jest takich ludzi i filmów mase i nikt nie jest w stanie szczerze przyznać Ci racji uwierzyć w to co mówisz.
Poza tym, żegnasz sie już kolejny raz czy mi sie wydaje?
  • 0

#48

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale nikt nie chce zamknac topicu
  • 0

#49

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też zauważyłem, że Telekinetyk już kilka razy żegnał się z nami, prosił też o zamknięcie tematu.

Coś podobnego udało mi się również zrobić. Filmów nie będę robił ani wrzucał. Nie chce mi się.

Objaśniam bez pokazywania.

Niezbędne rekwizyty:
- dłoń, może być lewa
- banknot, dowolny nominał lub kawałek kartki
- lampka na biurku

Dłoń należy lekko zwilżyć, można użyć własnej śliny. Kładziemy banknot/kartkę na dłoń. Potem czekamy, im silniej grzeje lampka tym szybciej osiągniemy podobny efekt.

Oczywiście należy poeksperymentować z kartką tak żeby dobrać właściwą. Nie wierzycie? Spróbujcie.

Forum coraz bardziej robi się paranienormalne.
  • 0



#50

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj dali byście już sobie spokój już z tym tematem :(
  • 0

#51

Mroczny Mędrzec.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

daxx powiem ci coś.
Mówi się o ludziach którzy coś potrafią źle , prawda?
A wiesz dlaczego BO SIĘ IM ZAZDROŚCI.
On uczył się tego i teraz to potrafi .
Dlaczego nie potraficie zaufać innym , czy coś jest w tym złego?
JA osobiście mu wierze , a jeśli okłamuje nas to najbardziej oszukuje siebie. >/
  • 0

#52

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

... zreszto, zapytajcie sie hellmakera, gdyz on dostal mase dodatkowych filmikow odemnie, i cytuje:
Jestem pod wrazeniem..


Dobra, Chciałbym sie go zapytać tylko ze nie mogę znaleźć go na liście użytkowników. Mógłbyś podać link do jego profilu ? :P
  • 0

#53

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telekinetyk: ja Tobie wierze... nie przejmuj sie nimi :)
  • 0

#54 Gość_Franko1510

Gość_Franko1510.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja telekinetykowi zazdroszczę i szczerze się do tego przyznaję bo już trochę ćwiczę i nie widzę jeszcze u siebie żadnych zdolności, jednak się nie poddaję. Do ciebie Telekinetyk, jeżeli ci się to udało to po prostu nie przejmuj się abderytami i kołtunami, którzy ci nie wierzą. Ja bynajmniej wierzę.
  • 0

#55

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh, ok, probojcie, smialo, moczcie rece, w moczu, bedzie lepszy efekt, sam tak robie, Heh.....
Jedno mnie dziwi, skoro robie to nawet w szkole, pokazujac kolegom.. AAa zapomnailem, przeciez Giertych kazal w kazdej szkole na lawce, przed lekcja moczyc rece ,i stawiac lampke..
a to sry, zwracam honory
  • 0

#56

Thunderr.
  • Postów: 106
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu skombinuj dobrą kamere i to zwyczajnie nagraj. Nikt nie będzie miał do ciebie wtedy pretensji i nie będziesz musiał się z nami kolejny raz żegnać bez przywitania. Dopóki tego nie zrobisz nie dziw się ,że każdy nazwie Cię oszustem bo od kiedy są takie narzędzia jak adobe ps / after effects /sony vegas internet jest pełen od kłamstw.Osobiście przestałem wierzyć we wszystkie zdjęcia/filmy po tym jak zobaczyłem poradnik video jak zrobić realistyczne potrącenie przechodnia przez samochód w równe 15 minut
  • 0

#57

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak mam tobie wierzyć skoro nie chcesz udostępniać wszystkich twoich filmów, wykręcasz sie od odpowiedzi bądź ignorujesz pytania ?

To jeszcze raz proszę cie o link do profilu hellmakera i o filmiki które prosiłem cie w PW a ty nawet nie raczyłeś wysłać odpowiedzi.
  • 0

#58 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

To jeszcze raz proszę cie o link do profilu hellmakera

Kliknij w mój, jeśli potrzebujesz. Tylko nie wiem po co Ci :)
  • 0

#59

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chciałbym poprosić go o tą "masę" filmów które dostał od Telekinetyka, bo od w.w. nie dostaje żadnej odpowiedzi na ten temat, "ani be ani me"
  • 0

#60 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Chciałbyś poprosić go o filmiki - czyli mnie. To nie była "masa" filmów, tylko bodajże trzy 30 sekundowe filmiki nagrane komórką - tylko na tyle pozwala producent. Udostępnić ich nie mogę, gdyż nie są moją własnością - jeśli Telekinetyk się zgodzi, wtedy wrzucę link.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych