Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teoria ewolucji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tezcatlipoca.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

He he No to może powiedz mi w jaki sposób te moje posty są fantastyczne ???
  • 0

#17

Tezcatlipoca.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli uważasz, że teoria ewolucji mówi prawdę, to powiedz mi, po co człowiekowi zdolności paranormalne ? Teoria ewolucji mówi, że człowiek zmieniał się pod wpływem sposobu życia itp., więc jak człowiek będzie wyglądał za kilkaset lat ??? Stworzą się grupy takie, jak Człowiek kibol, który wiadomo co będzie robił. Człowiek żul, który dobrze przystosował się do picia itp.... Napiszcie mi, co w tym jest głupiego. Zapewne wielu z was wierzy w Boga, więc jak możecie wierzyć w teorię ewolucji? Spójrzcie tylko, co się dzieje dzisiaj na świecie. Coraz więcej ludzi odwraca się od Boga, czego wynikiem są te zbrodnie, których jest coraz więcej.

edycja cisz

Dołączona grafika
  • 0

#18

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak uporządkujesz swoje chaotyczne myśli, to z Tobą porozmawiam. Na razie trudno dojść do tego, o czym w ogóle chcesz rozmawiać. Kilka postów, jeden temat, a już zdążyłeś wspomnieć o jedzeniu surowego mięsa, ewolucji krokodyli, datowaniu radiowęglowym, o Gerylu i roku 2012, zdolnościach paranormalnych, wierze w Boga i jeszcze kilku innych pomniejszych rzeczach.

A uprzedzając Twoją odpowiedź...
Tak, tak, wiem. Poruszasz tu kwestię domniemanych wad teorii ewolucji. Jednakże chlastasz swoimi przemyśleniami tak bezładnie, że trudno dociec, o co dokładnie Ci chodzi.
  • 0



#19

Tezcatlipoca.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

what ?? Przecież ja tylko łączę kilka faktów w jedną całość, więc nie rozumiem cię.

edycja cisz: Po raz ostatni poprawiłam Twoje błędy.


Dołączona grafika
  • 0

#20

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jeśli uwarzasz że teoria ewolucji mówi prawde to powiedz mi po co człowiekowi zdolności paranormalne ?

Znaczy co konkretnie przez to rozumiesz? Bo jeśli myślisz o czymś takim jak telepatia, prekognicja albo intuicja, to może to być pochodna "instynktu zwierzęcego". Natomiast wszelkiego typu kinezy w bardzo wielu przypadkach istnieją tylko w wyobraźni. Niestety....

spójrzcie tylko co się dzieje dzisiaj na świecie coraz więcej ludzi odwraca się od Boga czego wynikiem są te zbrodnie których jest coraz więcej

Naprawdę? Mnie się wydaje, że tu wystarczy psychologia....
Człowiek sfrustrowany i rozczarowany własnym życiem musi się kiedyś wyładować. Niestety niektórzy wyładowują się nie na workach treningowych, ale na innych.
Żyjemy w chorym społeczeństwie, gdzie człowieczeństwo niewiele znaczy. To jest właściwe źródło problemów, a nie porzucenie bałwochwalczych religii.

what ?? przecierz ja tylko łącze kilka faktów w jedną całość więc nie rozumiem cię

No, sam fakt łączenia nie wystarczy, bo my chcielibyśmy rozumieć Twój tok rozumowania.

PS. popraw ortografię
  • 0

#21

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie nazwałbym to łączniem w całość, a raczej wrzucaniem czego popadnie do wora z napisem: Błędy ewolucji.
Ale OK, mniejsza z tym.

Jedną Twoją "zagadkę" już na początku skomentowałem, to może teraz odniosę się do tego poniżej:

Teoria ewolucji mówi, że człowiek zmieniał się pod wpływem sposobu życia itp.

Wybacz, ale Twoje powyższe stwierdzenie w kontekście darwinowskiej teorii ewolucji jest herezją największego kalibru. Darwin przewróciłby się w grobie, jakby to usłyszał. ;) Wygląda na to, że o darwinizmie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. A mimo to go krytykujesz ...
  • 0



#22

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale Twoje powyższe stwierdzenie w kontekście darwinowskiej teorii ewolucji jest herezją największego kalibru. Darwin przewróciłby się w grobie, jakby to usłyszał. wink2.gif Wygląda na to, że o darwinizmie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. A mimo to go krytykujesz ...


Pierwszy raz mogę się z Tobą zgodzić.
@Tezcatlipoca - zapoznaj się wpierw:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Darwinizm
http://pl.wikipedia....cja_biologiczna

Proponuję też "Dawkins o Darwinie" (po angielsku):

- Part 1
- Part 2
- Part 3
- Part 4
- Part 5
  • 0



#23

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tezacatlipoca przepraszam, że zapytam ale jesteś z tej samej drużyny co Radosław i Solar Warden? Nie bedę obalać twojego zdania na temat ewolucji, chociaż dla mnie to totalna fantastyka. No ale cóż nie ma dowodów na naukowe wyjaśnienie więc mozna sobie używać, zresztą ja mam na to swoja nazwe ,,Kreacjonizm według wyznawców teorii spiskowych czyli jak Annunaki(albo nawet Reptalianie w każdym razie coś pozaziemskiego) stworzyły ludzi w 7 dni" A tak na serio to odwołujesz się w którymś poście do Patrycka Geryla, proszę uszanuj ludzi na tym forum i znajdź inny sensowny argument, nie tylko żli, żli naukowcy. Jeśli twoja teza na temat ewolucji miałaby jakiekolwiek podstawy napewno jakiś PRAWDZIWY uczony by się za to zabrał. Niestety na myśl przychodzi mi tylko narazie David Icke i jego gado-illuminaci. Zresztą najśmieszniejsze jest w tym wszystkmi to, że mimo ,,wielkiego przebudzenia", ,,odkrywania prawdziwej prawdy o świecie" cofamy się do średniowiecza, i dalej tępimy nauke. Kiedyś ludzie to robili bo wydawała się zbyt ,,szatańska", nierealna, a wręcz paranormalna,a dziś dlatego, że jest zbyt przyziemna i nudna.
  • 0



#24

Tezcatlipoca.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem z żadnej drużyny,a co do tych naukowców to owszem są niektórzy mądrzy ale większość z nich to ludzie którzy np. nie wierzą w zjawiska paranormalne sądzą że tak jak jest dzisiaj będzie zawsze i człowiek nie odkryje żadnych zdolności paranormalnych lecz jeśli znajdą na to naukowe wytłumaczenie to już widzę nagłówki gazet:
Tajemnica zagadki lewitacji rozwiązana ... itp.

edycja cisz: Postaraj się stosować znaki przestankowe. Wtedy Twoje posty staną się czytelne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych