Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oblicze biblijnego Boga - łagodny czy okrutny [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Również, z mojej strony chciałbym poprosić o dodatkowe 12-24 godziny - wpis mam przygotowany, ale nie do końca 'dopieszczony', lecz o co się rozchodzi - otóż mam problem, nie dylemat - właśnie wyjeżdżam w trasę i wrócę dopiero późną nocą - w takim razie nie mogę dokładnie przygotować wpisu - Bardzo bym prosił Cię, Cisz, byś dodała mi te 12-24 godziny bym uzupełnił swój wpis, gdyż sprawa mi wypadła bardzo nagła, co prawdaż nie rozchodzi się tu o czyjeś życie, ale nie chciałbym stracić pewnej oferty, która jest dla mnie korzystna, nie chcę jej zmarnować.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Dziękuje.
  • 0



#47

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Również, z mojej strony chciałbym poprosić o dodatkowe 12-24 godziny - wpis mam przygotowany, ale nie do końca 'dopieszczony', lecz o co się rozchodzi - otóż mam problem, nie dylemat - właśnie wyjeżdżam w trasę i wrócę dopiero późną nocą - w takim razie nie mogę dokładnie przygotować wpisu - Bardzo bym prosił Cię, Cisz, byś dodała mi te 12-24 godziny bym uzupełnił swój wpis, gdyż sprawa mi wypadła bardzo nagła, co prawdaż nie rozchodzi się tu o czyjeś życie, ale nie chciałbym stracić pewnej oferty, która jest dla mnie korzystna, nie chcę jej zmarnować.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Dziękuje.


Prośba rozpatrzona pozytywnie ;]

czekamy, cisz :)
  • 0



#48

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cisz, Makbet, przepraszam Was, ale wydarzyła się sytuacja, w której nie byłem zdolny dodać wpisu... padł mi internet wieczorem, nie wiedziałem z jakiej przyczyny, widziałem tylko ikonę informującą o braku połączenia - następnego dnia wychodząc do pracy spojrzałem nad windę - o dziwo... (albo i nie) - wszystkie kable prowadzące do routera zostały celowo poprzecinane :/ Nie tylko u mnie, ale na czterech piętrach mojego bloku i kabel prowadzący do anteny - tego kto to zrobił, złapano -_-... był to 70 letni blokowy stricte przejmujący się przepisami ze spółdzielni, chociaż... mieliśmy pozwolenie na prowadzenie kabli przez korytarze po wewnętrznej stronie bloku. W sobotę w nocy 'łatali' i lutowali kable, lecz nadal wszystko nie bylo w porządku - może nie uwierzycie ;p, ale... admin sieci sprowadził dalsze kłopoty wymieniając kabel prowadzący do routera na kabel prosty, nie crossowany co spieprzyło sprawę - śpieszył się, a g***o zrobił. Teraz, jak wrócę do domu ma wszystko porządnie działać z obietnic, które słyszałem - na dzisiaj dodam cały wpis, a za moje spóźnienie bardzo przepraszam. Oczywiście jak tylko wrócę do domu - dam dowody na to, co mówię. Bardzo za to przepraszam wszystkich czytelników debaty, a szczególnie mojego oponenta. Za godzinę, półtora, max dwie powinienem zedytować jeszcze posta.

http://betray.boo.pl/siec/1.JPG - wczoraj dołączony nowy kabel do starego, jeszcze nie powieszony, wychodzący od moich drzwi
http://betray.boo.pl/siec/2.JPG - połączone kable - mój i mojego sąsiada.
http://betray.boo.pl/siec/3.JPG - dalsze 'cięcia' i przeprowadzenie kabli przez skrzynki elektryczne.
http://betray.boo.pl/siec/4.JPG - kable idące do routera, zdjęta pokrywa i nacięcia.

W ramach zadośćuczynienia admin na własną rękę zakupi i założy rurki ochronne na każdym piętrze. Cóż... zresztą, to nie był pierwszy raz, chociaż teraz było zrobione to masowo - na paru piętrach.

Użytkownik Refused edytował ten post 06.04.2009 - 21:28

  • 0



#49

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cisz, dodałem już wpis do debaty, lecz niestety przez częsty błąd 'IPS drive Error' niechcący został on dodany podwójnie. Tym już się zajmie moderator. Internet - który był głównym problemem - całkowicie poprawnie działający odzyskałem dopiero dzisiaj po południu' - już myślałem że wszystko było ok, ale sprawy się pogmatwały, chociaż nie wiem co tym razem poszło nie tak. Ważne że wszystko jest już sprawne. Przepraszam jeszcze raz za to opóźnienie. Rozliczysz się ze mną wedle uznania.

Z drugiej strony, ustaliliśmy wraz z Makbetem możliwość uzyskania dodatkowego wpisu w debacie - czyli standardowo - nie pięć, ale sześć wpisów. W debacie trój wpisowej nie zdążymy wyłożyć wszystkich naszych racji, więc z tego powodu - Bardzo ładnie prosimy o danie nam dodatkowego wpisu w debacie. Proszę również o jak najszybsze rozważenie decyzji.
  • 0



#50

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ależ oczywiście, że możecie dodać wpis dodatkowy - szósty. Wyrażam zgodę ;]
  • 0



#51

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako, że dopiero co wróciłem dzisiaj do domu... i niezbyt czuję się na siłach, prosiłbym o przedłużenie czasu dodania mojego wpisu do jutra wieczór, prosiłbym też o szybkie rozpatrzenie mojej prośby ;)
  • 0



#52

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ok, do jutra wieczór ;] zgoda
  • 0



#53

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po Refusie ani widu, ani słychu...
walkower... wstrzymujemy i czekamy na niego... czy szukamy nowego oponenta?
  • 0



#54

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak ode mnie skromnie... kto jest sędzią naszej debaty?? Bo tydzień na złożenie swojej oceny ubiegł...
  • 0



#55

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skład Makbecie jest jak najbardziej jawny i podany w debacie.

Komisja oceniająca:

sędzia Bandi
sędzia Eru75
sędzia Mango


Napisałam PW do wszystkich sędziów z prośbą o wystawienie ocen. Eru75 prosił o dodatkowy czas, gdyż było to związane z Jego nauką. Mango wystawiła już ocenę.
  • 0



#56

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie kurde co? Chyba Bandi tego nie oceni, bo Go dość dawno nie było. Jak tego nie dokona w przeciągu tygodnia, to postaram się Go zastąpić ;]

Chyba, że jest jakiś inny poważny ochotnik.
  • 0



#57

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mogę ^^

A do rzeczy, od siebie proponuję Rockyyy'ego albo Confidenta... chce mieć pod górkę, gdyby żaden z Panów się nie zgodził, proponuję Aquilę
  • 0



#58

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cisz myślę, iż możesz udzielić swojej oceny zamiast Bandiego... jak widać nadal nie zaszczycił nas swą oceną.
  • 0



#59

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ok, zajmę się tym. Do końca tygodnia umieszczę ocenę. Przepraszam, ale muszę przeczytać całą debatę.
  • 0



#60

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cisz,
piękna chyba o mnie nie zapomniałaś ? :) :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych