Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen + cos jeszcze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shunkan.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich ponownie.

Ostatnio mialem bardzo dziwny sen. Z uwagi ze zaczalem czytac o LD bardzo chcialem do wywolac i poniekad mi sie udalo. Otoz, polozylem sie spac jak zawsze z mysla ze chcialbym miec LD. I tu jest moj najwiekszy blad, gdy zasnalem to pamietam do teraz ze snil mi sie jakis tunel z duza iloscia kolorowych kropek. Potem zaczely mnie naiwedzac okropne/ochydne obrazy i chcialem sie obudzic... wlasnie, bardzo chcialem. Bylo to tak jakbym wzniosl sie nad swoje cialo i widzial siebie jak spie ale jednoczesnie czulem ze jestem zamkniety w swoim ciele... jakby ono bylo powloka nie do otwarcia. Nie wiem co to bylo ale nigdy wiecej nie chcial bym tego przezyc.

Pozdrawiam.

Edit Asieńka: Jak zakładasz temat to się postaraj pisać bezbłędnie, bo bardzo źle się czyta to co napisałeś. Zdanie zaczynamy z dużej litery, a tekst po napisaniu warto przeczytać i sprawdzić czy jest wszystko ok.

Sorry wielkie, zaspany lekko bylem. Godzina zrobila swoje. Nie mam polskich znakow a poprzestawiane litery poprawilem.
  • 0

#2

Funciek.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to normalna rzecz

ten tunel z kropkami to hypnagogi (taka faza w której zaczynasz już zasypiać)

a to uczucie uwięzienia w ciele to całkiem normalne, bo przecież nasz sen się dzieje w podświadomości (przecież jak się budziłem z LD to też czułem jak przechodzę z mózgu do ciała...)
a te obrazki to zawsze się dzieją, to możesz olać bo to tylko marzenia senne, wspomnienia, strachy, itd.; one nic nie znaczą do snu

#edit
a i jak nie mogłeś ruszyć ciałem, to po prostu miałeś jeszcze paraliż...
  • 0

#3

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli byłeś świadom tego, że śnisz osiągnąłeś ld, a te 'straszne' obrazki jakie widziałeś w swojej podświadomości, to tylko efekt twojej wyobraźni.
Nie mogłeś nic zrobić w tej sytuacji, iż dostałeś paraliżu (tak jak kolega napisał wyżej).Jest to normalna reakcja organizmu podczas snu, chroni ona cię przed tym, żebyś w trakcie śnienia nie zrobił sobie krzywdy.
  • 0

#4

Wujek Mechanik.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam witam,

Nie prawdą jest co orzeka Bobek. Te straszne obraza których byłeś świadkiem w swej głowie to spisek częstotliwości. Czy grasz na jakimchs instrumencie, albo jeździsz autobusem? Jeśli tak to na pewno padłeś o biedny człecze ofiarą ukrywanego z taką determinacją spisku. Poszukaj na forum, wiele dysput na ten temat przeprowadzono.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych