Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wezwanie do przebudzenia


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to trzeba dwa czyste screeny zrobić :)
  • 0



#17

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Screeny to ja sam mogę sobie zrobić. Wystarczy mi 10 minut i nie sądze, by szary człowiek był w stanie znaleźć fachowca, który zweryfikowałby jego autentyczność.
Dajcie tutaj przykład filmiku, który wedle waszych prognoz zostanie ocenzurowany.
Dobra, dajcie 5, żeby nie było że o tym jednym sobie zapomnieli.
Po jakimś czasie użytkownicy sprawdzą, czy naprawdę liczba ogladających została zakłamana.
  • 0

#18 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Berith, niejednokrotnie masz wycofane filmy z brakiem dostępu - z jakiejś tam przyczyny :)
z choinki się urwałeś??
  • 0

#19

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy widziałeś kiedykolwiek wycofany "ogólnodostępny" film?

Zresztą nie rób sobie jaj, skoro twierdzisz że zaniżana jest liczba oglądanych, no to zrób o czym mówię.
  • 0

#20 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A o jakich Ty filmach "ogólnodostępnych" mówisz? Wszystkie w necie filmy są "ogólnodostępne" :)
  • 0

#21

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oczywiście, Muhadzie, a wiesz czym są prawa autorskie?
  • 0

#22 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystkie filmy, które są dostępne do oglądania w internecie są "ogólnodostępne"...
Stary albo się wyrażaj precyzyjniej albo wcale, bo za grosz Cię zrozumiec nie można.
  • 0

#23

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Idioci nigdy tego nie potrafili.

Spróbuje tak, abyś nawet i Ty to zrozumiał:
Youtube.com przestrzega prawa; jeśli więc twórca (właściciel praw) napisze do nich, że nie wyraża zgody na umieszczenie filmu na ich stronach, to ten film jest usuwany.

No chyba, że znów działa wasz kontrwywiad i wiecie o tym, że na youtubie w ogóle nie pojawiają się filmy oświeceniowe, gdyż są one dokładnie sprawdzane przez cenzure.

Dołączona grafika
  • 0

#24 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba Ci warn należy. Ja jestem dosadny, ale nikogo wulgaryzmami nie obrażam.

Youtube.com przestrzega prawa; jeśli więc twórca (właściciel praw) napisze do nich, że nie wyraża zgody na umieszczenie filmu na ich stronach, to ten film jest usuwany.

I wtedy ten film - NIE JEST JUŻ OGÓLNODOSTĘPNY. Trybisz?
Film jest ogólnodostępny, dopóki nie zostanie usunięty.

Poza tym ja nie twierdziłem nigdzie , że - skoro twierdzisz że zaniżana jest liczba oglądanych,

Wrażaj się precyzyjnie, bo masz z tym problemy.
  • 0

#25 Gość_Untitled

Gość_Untitled.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę o dowody na to, że youtube cenzuruje filmy "wolnościowe".


Dam ci screena to będzie że fotomontaż i pic na wodę. Przyprowadze 50osób którzy potwierdzają takie działania to powiesz, że są niewiarygodni. :rotfl:

Polecam skupić uwage na kilku pozycjach, zrobić screena i czekać na cynk. Wtedy sobie porównasz. :)


Dajcie tutaj przykład filmiku, który wedle waszych prognoz zostanie ocenzurowany.
Dobra, dajcie 5, żeby nie było że o tym jednym sobie zapomnieli.
Po jakimś czasie użytkownicy sprawdzą, czy naprawdę liczba ogladających została zakłamana.


Esoteric Agenda (wyświetleń: 104043 przez 9miesięcy)
Wake Up Call (wyświetleń: 63842 przez 1miesiąc)

Pełny Obraz został usunięty (1,2 część) a miały ok 18000/11000 wyświetleń, teraz jest 6903/6835 bo musiała zostać ponownie wrzucona. Może jak dojdzie do 14000 to znowu usuną? Warto obserwować. ;)
http://www.youtube.c...0...3DA&index=0

Co ciekawe, usunęli tylko 2 pierwsze części z największą liczbą wyświetleń. Te przypadki. :)

Później może dam kilka niepełnometrażowych filmów które według mnie czeka ścięcie.
  • 0

#26

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Odświeżam temat ze względu na to, że wrzucam tu film Wezwanie do Przebudzenia z Lektorem Polskim oraz obraz w jakości High Definition (HD)














  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych