Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny dym...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakbym był wredny to bym napisał, że papierosy wypaliły Ci szare komórki a to był dym ostatniej z nich. Na szczęście nie jestem wredny i tego nie napiszę x)
Anyway nie bierz tego do siebie, pewnie i tak dostanę warna :P
  • 0

#17

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tak jak z religią - mała grupka była daleko w odosobnionym miejscu, gdzie nikt ich nie widział. Wtedy przemówił do nich buk, a oni poszli głosić to między ludzi.


O matko! Bóg przemówił, względnie bóg ale nie buk - toć to drzewo mondziole :) Kyrje elejson, Armageddon!

A jeśli chodzi o główny wątek to w pierwszej chwili miałem tak: "co wy tam palicie?, na pewno papierosy?"

Stawiam na: złudzenie, głód nikotynowy, prowokacja. W dowolnej kolejności.
  • 0



#18

Klazy.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

złudzenie

Rozumiem fakt, że sam bym to widział to wtedy tak.

głód nikotynowy

Przesada nie należę do tych, którzy spalają kilka paczek dziennie i jak nie zapalą raz na 30 minut to mają zwidy.

prowokacja

O tym już napisałem.

Jak mówiłem nie szukam w tym rzeczy paranormalnej tylko chciałem się dowiedzieć 'co to jest'. Nie powiedziałem, że to duch, orby czy inne takie. Ja tylko się zapytałem co to mogłoby być...
  • 0

#19

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak mówiłem nie szukam w tym rzeczy paranormalnej tylko chciałem się dowiedzieć 'co to jest'. Nie powiedziałem, że to duch, orby czy inne takie. Ja tylko się zapytałem co to mogłoby być...

O dziwo, nikt Ci tu odpowiedzi nie udzieli, bo zapewne nikt się tu z niczym takim nie spotkał. Nawet zwykłego ducha nie widzieli. Ot, takie forum.

W sumie, ja bym pozostał przy tym, że to było "coś". I tyle.
Nie warto dociekać wszystkiego do oporu, bo można się minąć zupełnie z rzeczywistością. Zwłaszcza w takich przypadkach, gdzie nie bardzo wiadomo o co chodzi, ludzki umysł ma właściwości koloryzowania pewnych rzeczy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych