Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prześladowca


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widział tą postać ktoś kto kiedyś z tobą był? Hmm, w serialu Pierwsza Miłość ten cały Paweł też widział jakiegoś gościa, nawet z nim gadał, a okazało się, że to wina krwiaka w głowie. Skoro coś takiego pokazali to chyba jest to możliwe. smile2.gif Nie żebym cię straszył, ale to może być coś poważnego. smile2.gif
  • 0

#32

Kapsiak.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nikt jej nie widział dbra ide spać narazie
  • 0

#33

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kapsiak, a ja mam wrażenie że za wszelką cenę starasz się nas wszystkich wkręcić. Jeżeli ktoś ma poważny problem i naprawdę chciałby uzyskać pomoc - a byli tu tacy na forum - opisuje DOKŁADNIE wszystko, co się dzieje.

Jeżeli ja napiszę, że prześladuje mnie człowiek nietoperz i nie podam żadnych argumentów na potwierdzenie tego, to nikt mi nie uwierzy.

Dlatego jeżeli naprawdę masz problem, to napisz o tym w jakimś poważny sposób, a nie wtrącaj do tego informacji o tym, że studiujesz medycynę, bo większość ludzi obchodzi to tyle, co zeszłoroczny śnieg.
  • 0

#34

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kapsiak - z tego co napisałeś starałeś rozmawiać o swoich " widzeniach " z innymi. Czy tymi osobami byli rodzice?
Należy w takich sytuacjach wykluczać, eliminować różne przyczyny. Jeśli masz zamiar w przyszłości być dobrym chirurgiem - operatorem, z pewnością ten tok rozumowania przyda Ci się w praktyce.
  • 0



#35

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może spróbuj pogadać z tym kimś, może on tylko chce szklankę cukru pożyczyć?
  • 0



#36

Kapsiak.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Romczyn ty to se jaj nie rób ja naprawde chce pomocy a ty naprawde mi nie pomagasz poprostu jestem pewien że coś mnie obserwuje i koniec nikt mi tego z głowy nie wybije
  • 0

#37

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Romczyn ty to se jaj nie rób ja naprawde chce pomocy a ty naprawde mi nie pomagasz poprostu jestem pewien że coś mnie obserwuje i koniec nikt mi tego z głowy nie wybije

I tu pies pogrzebany.


Ubzdurałeś sobie, że ktoś Cię obserwuje i nie chcesz przyjąć do wiadomości, ze to tylko Twoja autosugestia i wybujała wyobraźnia.
  • 0



#38

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No toż przeca mówię ci, idź do egzorcysty, my się nie znamy na złośliwych bytach, jak ci mamy pomóc na odległość? Jakiej pomocy od nas oczekujesz?
  • 0



#39

Kapsiak.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest tak że teraz uciekam ale wiedzcie nie oszukiwałem już nigdy nie wejde na to forum nie ma tu żadnej sympatycznej osoby wiec zegnam
  • 0

#40

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nara. Myślę że można zamknąć panie moderatorze.
  • 0



#41

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kiedy śpię czuję że nie jestem sam


W jaki sposób czujesz czyjąś obecność, kiedy śpisz? :o
  • 0

#42

Shini.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i się obraził :P Może nie kłamał ale sądząc po wysokim temperamencie i bulwersacji z jego strony to hmmm... nie wiem czy miał w ogóle 18 lat.... Pisał tak jakoś nie składnie, jak by chciał na siłę, pod koniec tak ( tak jak napisano wyżej ) że to po prostu autosugestia... A z tym spaniem to pewnie lunatykowanie albo telepatia :? :P
  • 0

#43

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Shini, chłopacy w tym wieku tacy już są... ;)
  • 0

#44

Kalaluszek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak :) ja mam podobne wrażenia ale nie przywiązuje do nich wagi:

Robi mi sie zimno - podkręcam kaloryfer bo uznaje ze poprostu jest zimno lub dreszcze mam moze chorobowe

coś stuka po nocy - a owszem juz zaczynalo mnie to wkurzac bo zasypiam a tu taki trzaski ze az mnie ciarki przechodza jednak tłumacze to naprężeniami w meblach. Teraz trzaska rzadziej i nie zwracam juz na to uwagi

czuje sie obserwowany - czasami mam przywidzenie i np widziałem kątem oka zarys postaci zagladajacej do mojego pokoju. Bedac przekonanym ze to ktos z domowników chce wejsc do mojego pokoju i zaglada obróciłem głowe w strone drzwi i znikło - wytłumaczenie - zwykłe przywidzenie w wyniku zmeczenia siedzeniem po nocy.


Staraj sie sobie udowodnić ze to co sie dzieje naprawde jest bardzo mało prawdopodobne lub nie mozliwe do wyjaśnienia. Chyba ze lubisz zwracac na siebie uwage i paplac głupoty :). Ja korzystajac z forum szukam odpowiedzi na pytania które mnie nurtuja. Jeżeli to co mówisz jest jednak anormalne opisz dokładniej zjawiska. Nauka nie lubi słowa "wydaje mi sie"

a o to punkty które przekonuja mnie do dziwnych zjawisk:

zaświecenie sie zwykłej żarówki w rękach znajomego - byłem świadkiem - nie potrafie wytłumaczyc tez próbowalem zrobic to samo z tą konkretna żarówką ale mi nie wyszlo. Bardzo ciekawe zjawisko, anomalia fizyczna

niewytłumaczone źródło zapachu - olejku świerkowego które poczułem ja i moja dziewczyna nagle kiedy mijalismy miejsce śmiertelnego wypadku oraz nagłe całkowite zniknicie tego zapachu. Nie ustaliłem źródla zapachu. Bardzo ciekawe zjawisko. Dziewczyne śmiertelnie wystraszyło mnie zaciekawiło

dziwna reakcja wahadełka zrobionego z gwoździa i sznurka - które odpowiadało obrotami na pytania a kiedy poprosiłem zeby zatrzymało sie zrobiło to jakby ktos je wyhamował. Ciekawe bo wahadełko zrobiłem specjalnie ciężkie co wyklucza to ze sam je rozkreciłem (widziałbym ruch reki)
  • 0

#45

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

"To są odczucia wiem że to nie człowiek bo w lustrze kiedy się odwrócę nic nie ma mam także senne koszmary z tą postacią w lustrze" a pozniej cos na temat tej postaci ze ma szramy na twarzy itd...no to czlowiek czy nie czlowiek.....normalnie zalogowalem sie pierwszy raz od jakiegos roku tak tylko caly czas czytalem ale teraz juz nie urobilem :) nie chodzi o dyskryminowanie kogos, napietnowywanie itd...ale jak ktos chce sobie jaja porobic niech pisze w hydeparku chyba od tego to jest nieprawdaz? no wlasnie:) pozdrawiam goraco i mysle ze nie ma sensu kontynuowac tego tematu :) just a thought :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych