Skocz do zawartości


Zdjęcie

termokineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shartee.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie jest tak że ja sobie coś wmawiam i oszukuje mózg tylko czuje ciepło przepływające przez całą rękę do dłoni ... kiedyś na przykład koleżance było zimno w stopy bo było -6/7 stopni C i jak siedliśmy na ławce to trzymałem przez 10 minut dłonie nad jej stopami i pomogło już jej nie było zimno a buty były ciepłe jak się ich dotykało . co wy na to ??
  • 0

#17 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

A my na to jak na lato.

DOWÓD :)

Taki paskudny niewierny Tomaszek ze mnie.
  • 0

#18

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to nie jest tak że ja sobie coś wmawiam i oszukuje mózg tylko czuje ciepło przepływające przez całą rękę do dłoni ... kiedyś na przykład koleżance było zimno w stopy bo było -6/7 stopni C i jak siedliśmy na ławce to trzymałem przez 10 minut dłonie nad jej stopami i pomogło już jej nie było zimno a buty były ciepłe jak się ich dotykało . co wy na to ??


Ja na to tylko, że przesyłanie ciepła na odległość to musi być zarąbista umiejętność <zazdrości> Dobre na imprezy do popisywania się :mrgreen: A mógłbyś po prostu nagrać nam filmik, jak coś ogrzewasz? dajmy na to taki termometr kuchenny (on szybko mierzy) kładziesz na stole i grzejesz. Jak pokażesz taki dowód to uwierzymy, to nie jest chyba taki problem załatwić skądś termometr i nagrać akcję byle jaką kamerą.
  • 0



#19

Shartee.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok postaram sie
  • 0

#20

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Romczyn, ale żeby to był dobry dowód, to ten termometr musiałby być zawieszony na jakiejś nitce (termometr niczego nie dotyka, prócz tej nitki) a nagranie musiałoby objąć jakąś większe otoczenie termometru. Wszystko po to, aby widzieć czy przypadkiem w pobliżu nie ma jakiegoś innego źródła ciepła ;)
  • 0



#21

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Snajper, no ja myślałem, że to oczywiste :mrgreen: Nie sądziłem, że Shartee się zgodzi :) Ja tam mu nawet wierzyłem, więc taki dowód bardzo by mnie ucieszył :]
  • 0



#22 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

To jak nie stanowi to problemu, to poproszę o zagotowanie wody w szklance. Szklanka ma stać na podłodze, a trzy kamery jednocześnie rejestrują zdarzenie. Jedna od góry, dwie z boków.

Dziękuję :)
  • 0

#23

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Qłak nie wymyślaj, na pewno nie ma aż tyle energii żeby zagotować wodę, a w ogóle coś długo on nie pisze. Termometru nie może znaleźć czy co? :)
  • 0



#24

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pewnie wszystko przygotował, włączył nagrywanie próbował zagrzać, a tu nic xD nagranie delete, paranormalne.pl z zakładek delete i zagadka wyjaśniona ^^
  • 0

#25

Shartee.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej ludzie poczekajcie jeszcze troch bo chwilowo są problemy z kamerką ... ;p
  • 0

#26

lRaVeN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak zwykle w tego typu sprawach "sa problemy z kamerka" :D
  • 0

#27

Kosz85.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale niedowiarki na tym forum :)
To jest możliwe i każdy z dobrym krążeniem jest w stanie to zrobić. Jak traficie na dicovery film o mnichach, to często występuje motyw mnichów, którzy medytują w śniegu okryci jedynie cienką derką. I na tych filmach było zarejestrowane, że śnieg wokół nich się topi, tworząc koło mniej więcej 30cm bez śniegu w miejscu gdzie siedzieli. Normalnie człowiek by zamarzł ;)

W jodze też macie ćwiczenia na krążenie i rozgrzewanie organizmu. Podobne efekty daje się osiągnąć w systemie NEW, o którym ktoś pisał w innym wątku. Na Bronnikowie też można odczuć ten efekt. Skupiając uwagę na dłoniach, poprawia się krążenie i nawet jak generalnie w pomieszczeniu jest zimno i przyszło się z zimnymi dłońmi, to i tak się rozgrzewają.

Naukowcy już udowodnili, że wystarczy myśleć o ćwiczeniach, by uzyskać kilku procentowy efekt realnych fizycznych ćwiczeń. Udowodnili, że mózg raguje nawet do kilkunastu sekund wcześniej na nieprzyjemny bodziec, zanim się pojawi (czyli mamy doczynienia z prekognicją). Badali również mnichów i joginów, którzy potrafą regulować rytm bicia serca. Hipnoterapeuci pokazują jak ołówek parzy niczym papieros i powstaje adekwatne oparzenie na skórze zahipnotyzowanego. A nie potraficie zaakceptować, że uwaga przyciąga działanie, wzmaga krążenie i powoduje rozgrzanie dłoni. Ten efekt chyba był opisany chociażby w nowych drogach energii (NEW).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych