Skocz do zawartości


Zdjęcie

termokineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shartee.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedawno odkryłem że potrafię skupiając się zwiększyć temperaturę swoich dłoni ... np. kiedy mi zimno w ręce to potrafię podnieść ich temperaturę do takiego stopnia że czuję takie ciepło jak bym dopiero co wyszedł z domu ... Co o tym sądzicie ???
  • 0

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sądzę, że albo robisz sobie z nas jaja albo sam siebie oszukujesz...

Wystarczy, że pomyślisz "jest mi ciepło w łapska" i mózg zaczyna generować sobie sygnały, przez co tylko ci się wydaje, że "jest ci ciepło w łapska".
  • 0



#3

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na wsi gdzie mieszkała moja mama za młodu, była jakaś kobieta, której córka, obejmując szklankę dłońmi potrafiła ogrzać wodę do ok 40*C, albo jak potrzymała jakąś roślinę za łodygę, to ta roślina usychała. Kiedyś tam jak komuś plecy masowała, to zwrócili uwagę, że to ciepło jest kojące, może nawet lecznicze, później poszła na studia na medycynę w Czechach, bo uznała, że jak tym ciepłem może pomagać, to chce wiedzieć, jak można też pomóc w normalny sposób, więc teraz już pewnie jest jakimś lekarzem. To jest prawdziwe, więc Shartee też może tak mieć, aha podobno ta dziewczyna miała tak, że jak tej energii nie przekazała na coś/kogoś to nie mogła spać, tak dużo jej miała.
  • 0



#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Kiedyś się bawiłem termometrem lekarskim. O dziwo, rozgrzałem go dłonią do 40 stopni :D
Nie sądzę, by w przypadku termometru było to coś niezwykłego, bo każdy raczej rozgrzeje go powyżej 36,6.
Ale to ze szklanką zapewne wodą brzmi interesująco. ;)
  • 0

#5

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym termometrem to można go rozgrzać po prostu pocierając szybko tam gdzie jest rtęć i temperatura automatycznie się podwyższa. :rotfl:

A ta szklanka to 100%proof czy podkoloryzowanie(w co nie sądzę)?Na ogół dziwnie sprawa z tą szklanką wygląda.
  • 0

#6

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To o tej dziewczynie autentyk, cała wieś wam to potwierdzi :)
  • 0



#7

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. Wierzę. W takim razie nie pozostaje mi już nic innego do powiedzenia jak: To dziwne. :))
  • 0

#8

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, żeby to o tej dziewczynie było prawdziwe, to pewnie taki urban legend wsi, na której mieszkasz. A co do tematu, to nic nadzwyczajnego w sumie, tak samo będzie jak będziesz trochę trzymał dłonie przed sobą, blisko siebie.

Niech wam będzie, rustic legend : )
  • 0

#9 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Cała wieś - wiesz, nieraz jest tak, że wieś potwierdzi Ci, że te kręgi w zbożu, co je Heniek zrobił, to kosmici zmajstrowali.

Ja powiem jedno do autora tematu - proszę o dowód.
Juz była niejedna osoba, która "miała" energię psi i tym podobne sprawy.
  • 0

#10

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaka tam energia psi... dlaczego nie moglibyśmy normalnie podwyższyć temperatury swoich dłoni?
Mi się to wręcz naturalne wydaje. Skoro normalnie mamy temperaturę 36.6 która się utrzymuje, to dlaczego nie moglibyśmy impulsami mózgu zwiększyć temperatury jakiejś części ciała zupełnie tak jak ruszamy ręką? To, że chodzimy, ruszamy się też jest jakieś paranormalne?

Ja w to wierzę, ale żadnych kosmicznych energii w tym nie widzę.
  • 0

#11

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, żeby to o tej dziewczynie było prawdziwe, to pewnie taki urban legend wsi, na której mieszkasz. A co do tematu, to nic nadzwyczajnego w sumie, tak samo będzie jak będziesz trochę trzymał dłonie przed sobą, blisko siebie.

Hehe, nie mieszkam na wsi tylko moja mama tam mieszkała dawno temu :) i mówię wam, że to nie urban legend, bo wszyscy ją znali i każdy widział, jak ona zagrzewa tą wodę i wysusza rośliny itp. Ale wam jest ciężko uwierzyć :D
  • 0



#12

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słyszałeś to tylko od swojej mamy czy może też od ludzi z tej wsi? Ja bym popytał innych mieszkańców, bo po tylu latach sama może dokładnie tego nie pamiętać. Czasem jak się ma co do czegoś wątpliwości to po wielu latach uznaje się to za prawdę, bo nie pamięta się szczegółów.

Btw: Jak może być urban Legend wsi, skoro wieś nie jest miastem?
  • 0

#13

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Btw: Jak może być urban Legend wsi, skoro wieś nie jest miastem?

tez się zastanawiałem :lol no niestety teraz to raczej prędko na tej wsi nie zrobię wywiadu, bo nikt z rodziny już tam nie mieszka i jest ona 100km od mojego domu. Poza tym nie mam aż takiej woli, żeby was do tego przekonać :)
Cytując Kazika; "Chcecie wierzcie lub nie wierzcie" :mrgreen:
  • 0



#14 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli chodzi o te ręce to jest ciekawa sprawa. Też to mam. Raz podczas przerwy w pracy (wakacje) pomyślałem, że pobawię się w hipnozę magnetyczną - przewracanie osoby siłą woli. Wszystkie trzy czuły bardzo silne ciepło w miejscach, w które zbliżałem dłonie.
Zresztą mam wiele relacji znajomych dotyczących takich gorących dłoni. Mojego kumpla leczył w ten sposób jego sąsiad. Nie wiem, ja traktuje to tak, jakby to było normalne ^^"
Z miejsca mówię, że mam gdzieś to, że ktoś będzie chciał dowodów :) Post ten kieruję jedynie do Shartee.
  • 0

#15 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

To jest raczej normalne, że ręce wydzielają ciepło... No chyba, że jest się trupem ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych