Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jezus wśród chmur?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#16

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

równie dobrze mógłby to być fotomontaż stylizowany na stara fotografie
niewiem nie jestem przekonany :P
  • 0

#17

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy pierwszy raz ujżałem tą fotografie to aż mnie zatkało... aph, napisał że to można zrobić w photoshopie.... w dziesiejszych czasach jesteśmy wstanie podrobić wszystko począwszy od banknotów aż po obrazu znanych artystów... tutaj chodzi, według mnie o kwestię wiary... możesz uwieżyć w to co widzisz lub możesz to uznać za mistyfikacje...
  • 0

#18

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, zdjęcie jest dość ciekawe... Ale zastanawia mnie jedna rzecz-czemu od razu musi to być Jezus? Czy ktoś w ogóle wie, jak On wyglądał?
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaraz ktoś napisze że to papież
  • 0

#20

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, to gostek w ciemnym pokoju, któremu zajarała się szata :P Zresztą na pierwszy rzut oka widać, że to nie Jezus - nie pamiętacie, Jezus zawsze ma gęstą brode i długie falowane włosy ;)

Już prędzej przystanę na Elvisa w szlafroku.
  • 0

#21

grayzon.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozwólcie, że nie wypowiem się na ten temat, tylko doleję oliwy do ognia...
proszę oto link:
http://jesusphotos.altervista.org/
  • 0

#22

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie po prostu wydaje, że to zwykłe zdjęcie zakonnika/kogos w albie, jeno odbitka w słaby sposób wykonana.. Stąd wrażenie chmur.
  • 0

#23

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie widzą to, co chcą widzieć.

Tutaj też widać Jeszuę, ale czy to o czymś świadczy?

Dołączona grafika
  • 0

#24

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W moim avie tez jest jezus ~!

Zrobienie takiej podrobki to 5 minut w photoshopie/ gimpie :> (jesli oczywiscie masz jakas bazowa fotografie =P) o ile pamietam nawet w podstawowce na informatyce mielismy pare lekcji o robieniu podrobek w gimpie wstawienie polprzezroczystej postaci goscia w szlafroku i nadanie zdjeciu starego wygladu to 30 sec ( pozostale wykorzystujesz na ladne wyciecie goscia w szlafroku xD '')
  • 0

#25

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to to zdjęcie, tj. sam Jezus wygląda dość sztucznie, jak nie stad. W ogóle ta fotka jest jakaś dziwna, i na pewno nie dlatego, ze jest stara.
  • 0

#26

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież od razu widać, że albo to efekt zabawy w Photoshopie albo chmura nabrała taki kształt. Można wiele niezwykłych rzeczy widzieć w rzeczach najzwyklejszych (vide zdjęcie powyżej :D )
  • 0

#27

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=9757"]http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=9757[/url] :victory:
  • 0

#28

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widziałem te zdjęcie dość dawno, jeszcze w pierwszej połowie lat 90-tych. Znajdowało się na okładce pierwszej polskiej bulwarówki, czasopisma "SKANDALE". SKANDALE specjalizowały się w tego typu fotkach, nie ważne czy to na chmurach ukazał się Chrystus, Budda, czy prezydent J Kennedy - bo i takie zdjęcie widziałem. Najjaśniejszą gwiazdą wśród tych publikacji, był wizerunek diabła na chmurze dymów palącej sie ropy, z podpisem "Górnicy w USA dowiercili się do piekła".
  • 0

#29

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to Budda! Nie... Matka Boska... chociaz nie, zaraz, to musi być Allach!


roflmao nps ;]
  • 0

#30

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, tak na prawdę to pierwsze co zobaczyłem to jakiś mnich czy coś w tym stylu wśród kłęb dymu, a potem było już coraz gorzej, nie wydaje mi się, żeby Jezus pojawiał się na ziemi, nie wspominając już o chmurach, a skoro w biblii piszą, że ponowne przyjście Jezusa zwiastować będzie armagedon, to co my tu jeszcze robimy ? :hmm:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych