Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sfinks na Marsie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#76

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to po prostu przypadkowe ułożenie skał, a nie sfinks. Chociaż możliwe jest że jacyś kosmici kiedyś pomagali bytom zamieszkującym Marsa tak samo jak teraz pomagają nam.
  • 0

#77

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to po prostu przypadkowe ułożenie skał, a nie sfinks. Chociaż możliwe jest że jacyś kosmici kiedyś pomagali bytom zamieszkującym Marsa tak samo jak teraz pomagają nam.


Jak to pomagają "NAM" Może mnie oświecisz ?? :]
  • 0

#78

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To kolejny dowód na to, że na Marsie istniały niegdyś kolonie Ziemskie. A jeśli to prawda to co NASA ma powiedzieć ze z 17000 lat tamu latano już na Marsa? i po całym układzie słonecznym ;]


ooo już od razu wszystko jest jasne i oczywiste, bez przesady, może to tylko zbieg okoliczności, ze przypadkowe skały przypominają bryłę Sfinksa. Gdyby ludzie z 'górnej pułki' byli pewni, że jest to pewne i wykracza poza granice logiki to taki film i zdjęcia nie zostałyby ujawnione zwykłym ludziom.
  • 0



#79

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To kolejny dowód na to, że na Marsie istniały niegdyś kolonie Ziemskie. A jeśli to prawda to co NASA ma powiedzieć ze z 17000 lat tamu latano już na Marsa? i po całym układzie słonecznym ;]


ooo już od razu wszystko jest jasne i oczywiste, bez przesady, może to tylko zbieg okoliczności, ze przypadkowe skały przypominają bryłę Sfinksa. Gdyby ludzie z 'górnej pułki' byli pewni, że jest to pewne i wykracza poza granice logiki to taki film i zdjęcia nie zostałyby ujawnione zwykłym ludziom.


Napewno nie zostało by to ujawnione tak jak napewno wiele innych ciekawych zdjęć nie jest pokazywane publice niestety :(
  • 0

#80

Mr.Plastic.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie jest to ewidentny przykład nadinterpretacji. Idąc takim tokiem rozumowania właściwie na każdym zdjęciu możemy znaleźć jakiś element pobudzający wyobraźnię szukającego (jak już parę osób wcześniej napisało) jak się czegoś bardzo chce dowieść to nawet jakąś niewyraźną plamę można zinterpretować jako "dziwną anomalię". Zresztą większość zdjęć traktowanych jako dobre dowody na daną hipoteze dla mnie nie przedstawia nic niezwykłego, jednak osoba wysuwająca jakąś teorię bazując na niewiedzy słuchacza dopisuje "filozofię do kamyka" i większośc ludzi to kupuje. Nie twierdzę że NASA ujawnia całą prawdę, jednak nie mam zaufania do większość tego typu doniesień.
  • 0

#81

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mogę uwierzyć, że jeszcze jakiś czas temu w to... Wierzyłem :rotfl:
Ech, z czasem człowiek zaczyna podchodzić do wszystkiego coraz bardziej sceptycznie. Może to jakieś ruiny, a może wynik zwykłej erozji... Jednak obstawiam na to drugie.
  • 0



#82

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest nie do uwierzenia jak bardzo jesteśmy manipulowani, Dlaczego NASA to robi???
dlaczego ukrywają prawde??? Kolejne dowody :fist: powoli dochodzę do tego ,że wątpie w wszystkie doniesienia NASA, przecierz to banda oszustów i kłamców !!!
Sprawa sfinksa sprowadza mnie do myśli które mówią mi ,że NIE JESTESMY SAMI :-D

No to mam pytanie (właściwie mój brat sceptyk), po co mieliby wydawać tyle kasy i zatajać to co odkryją?
  • 0

#83

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No Ci z NASA są naprawde po*ebani . Ciekawi mnie dlaczego ukrywają prawde .
Gdyby tylko pokazali nam zdjęcie sfinksa z bliska .
Byłby dowód na istnienie pozaziemskich istot !
I prawdopodobne by było że ``Marsjanie`` zbudowali nam piramidy w Gizie .
Cholerni NASA .!!!!

Użytkownik Kryczmen edytował ten post 13.03.2008 - 19:14

  • 0

#84

MaWro.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypadkowe ułożenie skał, a nie żaden sfinks.
W pełni zgadzam sie ze zdaniem Mr.Plastic'a kilka postów wyżej
  • 0

#85

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypadkowe ułożenie skał, a nie żaden sfinks.
W pełni zgadzam sie ze zdaniem Mr.Plastic'a kilka postów wyżej


Według mnie też jest to w 99% przypadkowe ułożenie skał a przecież ten niby " Sfinks " nie musi tak wyglądać w rzeczywistości ponieważ zdjęcie bodae jest robione z dość dużej odległości i te skały moga być oddalone od siebie o kilkanaście metrów
  • 0

#86 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

No to mam pytanie (właściwie mój brat sceptyk), po co mieliby wydawać tyle kasy i zatajać to co odkryją?

Przecież drukują kasę, poza tym mają z handlu narkotykami, bronią i paru innych interesów...
Nie sprawdzałem Sfinksa, ale układ piramid na Marsie przypomina gwiazdozbiór oriona, tak jak w Gizie - resztę można zobaczyć np tutaj http://www.mars-eart.../cydonia_eygpt/
  • 0

#87

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to mam pytanie (właściwie mój brat sceptyk), po co mieliby wydawać tyle kasy i zatajać to co odkryją?

Przecież drukują kasę, poza tym mają z handlu narkotykami, bronią i paru innych interesów...
Nie sprawdzałem Sfinksa, ale układ piramid na Marsie przypomina gwiazdozbiór oriona, tak jak w Gizie - resztę można zobaczyć np tutaj http://www.mars-eart.../cydonia_eygpt/

Po pierwsze to nie jest takie proste "o! wydrukujemy sobie papierki, bo nam nie starczy na podróż na Marsa", po drugie mi bardziej nie chodziło o to, skąd biorą pieniądze, a raczej o to, dlaczego wydają je tylko po to, by zbadać coś, a potem to zataić?
  • 0

#88 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Z papierkami to akurat proste, dlatego za chwile zmienią walutę.
A Sfinx i te inne rzeczy, które niby wyciekły - ludzie muszą o czymś gadać, bez tego nie byłoby zabawy...
Jak SETI, Arka na Ksieżycu i dużo innych fajnych projektów (zżerających kasę zresztą)...
  • 0

#89

Hipnotic.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema nie wiem czy o tym juz było wspominane, bo nie czytałem wszystkich stron w tym temacie.....
Ale gdzies czytałem o tajemniczym dziecku imieniem Borys, które mówiło wiele o marsie.....
Twierdzi ze jest wcieleniem marsjanina(!), który w czasach atlandydów przybył na Ziemię z misją......
Mówi tez ze miał przyjaciela wśrów atlandydów, i ze zginął on na jego oczach....
Opowiadał o marsie.....mówił ze na marsie jest cywilacja, jednak na skutek olbrzymiej katastrofy planeta ta straciła atmosferę, i jej mieszkańcy zmuszeni byli zamieszkać pod ziemią......stworzyli jednak pole siłowe, które niszczyło wszelkie sondy, Borys mówił jednak że w niedługo (czyli mniej więcej teraz) pole to zostanie wyłączone... Tak naprawdę badaliśmy marsa za pozwoleniem cywilizacji o wiele potężniejszej, a to co znajdujemy na marsie, jest śladem stworzeń zmuszoneych do życia pod powierzchnią ukochanej planety.......

co o tym sądzicie?
  • 0

#90

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na tym zdjeciu nie ma sfinksa tylko kupa gruzu pozostawiona przez nasza cywilizacje jak tam jeszcze zyla obcy by posprzatali
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych