Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sfinks na Marsie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#61

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A po co mają to robić JEŚLI WIEDZĄ CO TAM JEST? dla Nasa to tylko marnotrawienie funduszy moim zdaniem...


Satelity krążą wokół Marsa i regularnie przekazują cyfrowe obrazy jego powierzchni. Oto ostatnia wersja 3D tzw. "Twarzy Marsjanina", złożona z obrazów uzyskanych z nieczynnego już Mars Global Surveyor, oraz nowego satelity Mars Reconaissance Orbiter. Potrzebne specjalne okularki.
http://antwrp.gsfc.n...d/ap070421.html

Użytkownik +..... edytował ten post 28.04.2008 - 22:10

  • 0



#62

Sku.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... sprawdza sie to co powiedziała pani Lucyna Łobos że tzw. Białe Bractwo ma bazę na Marsie. Ale co jeśli to tylko głaz przypominający Sfinksa??
Tu daje link do strony z w.w. sesją.
Projekt Cheops - Sesja 2
Oczywiście może to być po prostu bajka :sux:
  • 0

#63

UFO-man.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP

Fajna jest ta bajka i nawet wiarygodna, a co do NASA to ono uważa że homo sapiens sapiens czyli człowiek rozumny niczego nie zrozumie bo jest głupi :omfg: i myślą że są lepisi i tylko ważne rzeczy zostawiają nam.
  • 0

#64

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja być wszystko wierzyć w to, że NASA być nas okłamywać!
Jak widzę nieudolne retuszowanie zdjęć "miasta duchów" z Marsa, to odbiera mi wiarę w tę organizację...
Down. Jak widzę "realistów",którzy uważają, że jak ktoś myśli inaczej od nich, to są głupi - śmieję się :P
  • 0



#65

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak widzę ślepo zmanipulowanych lewymi faktami użytkowników, odbiera mi wiarę w człowieka rozumnego.
  • 0

#66

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak widzę nieudolne retuszowanie zdjęć "miasta duchów" z Marsa, to odbiera mi wiarę w tę organizację... Down. Jak widzę "realistów",którzy uważają, że jak ktoś myśli inaczej od nich, to są głupi - śmieję się tongue1.gif

No tak, bo zapewne sfinks wygladal normalnie, tylko zli naukowcy specjalnie przerobili zdjecia, zeby sfinks wygladal jak zwykla gorka, tak samo piramidy byly idealnie piramidalne a agenci przerobili je na krzywe wzgorki i stozki :sux:
  • 0

#67

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, bo zapewne sfinks wygladal normalnie, tylko zli naukowcy specjalnie przerobili zdjecia, zeby sfinks wygladal jak zwykla gorka, tak samo piramidy byly idealnie piramidalne a agenci przerobili je na krzywe wzgorki i stozki :sux:

Ja w cale nie powiedziałem, że zaretuszowali TO zdjęcie (miałem na myśli zupełnie inną sprawę). Nie powiedziałem, że na TYM zdjęciu jest NA PEWNO sfinks. Ale może być.

dj_cinex : Mr. Mojo Risin' tutaj nikt ci nie broni mieć swojego zdania (nawet najbardziej niewiarygodnego...). Pamiętaj tylko, że niektórzy wyłapują takich jak ty i komentują to co rusz - nie ty jesteś pierwszy i ostatni... będą następni... ;)

Eee, nie wiem o co Ci chodzi. To, że mam inne zdanie niż niektórzy (według nich absurdalne, głupie i w ogóle niepoprawne) to źle? :o
Jak już mówiłem, nie uważam, że to jest na pewno sfinks. A jako, że można się tam dopatrzyć jego kształtu, jest możliwe, że to nie jest zwykły pagórek. Chociaż może nim być. Jeeej.

Down.
Ja nikomu nic nie wmawiam, że to manipulacja. W ogóle, o co Ci chodzi? To, że uważam NASA za niezbyt wiarygodną w paru sprawach, mam według Ciebie absurdalne poglądy, to źle i won stąd? Tylko wszedłem na forum i już takie coś co mi psuje o nim opinię ^^'
  • 0



#68

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cinex, pozwól że dodam, że już nawet nie na tym ale na innych równie popularnych miejscach wolnych wypowiedzi - tak się utarło i wżarło w rozumienie (najczęściej z przyczyny nieznajomości tematów) i prostacko wmawia się nam, że mamy do czynienia z manipulacją - że najlepszym rozwiązaniem byłoby wypalić żelazem z ognia siedliska takich bzdur. I tak jak mówisz - będą kolejni - choćby nie wiem co robić, sitwy co jakiś czas wracają.
  • 0

#69

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na Marsie znaleziono juz piramidy, sfinksa i "Twarz". Naukowcy mówią, że to nie muszą być te rzeczy, jakbyśmy popatrzeli z góry na pewne obszary ziemi to też wydawałoby sie z konturów, że widzimy np. twarz. Widzimy to co chcemy zobaczyć ;] . Ja szczerze wierze, że te wszystkie rzeczy podobne do ziemskich, które są na marsie, są prawdziwe, i wierze, że życie na ziemi powstało dzieki Marsjanom którzy prawdopodobnie nas stworzyli ;] jeśli oglądaliście film "Misja na Marsa" to wiecie o czym pisze ;] pozdrox
  • 0

#70

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście "Misja na Marsa" to żetelny film dokumentalny. Kolejny fantasta i marzyciel.
  • 0

#71

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

;/ przeciez wiem ze to fantastyka, pisze tylko ze fajnie by bylo, poza ty wszystko jest mozliwe.......
  • 0

#72

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łatwiej mi uwierzyć Lucynie Ł. niż NASA. A kto mówi, o ile mówi prawdę tego to ja nie wiem!
  • 0

#73

rybciu.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Domal Misja na Marsa to był tylko film
  • 0

#74

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc tak zdjęcia retuszuje nie wiem co to znaczy ale powiem tylko że zdjęcia są wycinane i przerabiane tak jak mamy przykład tego sfinksa NASA stwierdziło że ludzie nie zobaczą tego co wokłół nich się dzieje... Napewno jest więcej takich zdjęć które nigdy nie zostaną pokazanę publice ----
  • 0

#75

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co tam jakiś egipski sfinks lub nie wiadomo czyja twarz? Na Marsie jest również korona, wystarczy powiększyć poniższy obrazek!. Brakuje tylko godła i flagi! ;)

http://photojournal....eg/PIA10051.jpg

Użytkownik +..... edytował ten post 28.04.2008 - 19:30

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych