Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apokalipsa czerwiec 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie to może być?? Ma ktoś namiary??
Edit. wujek google mi nie pomógł.
Edit2. Wikipedia nie rządzi
  • 0

#17

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja poszperałam, trochę na necie, na polskich i angielskich stronach, jednak nie znalazłam nic ciekawego. Jedyne co znalazłam, to to że antychryst podobno urodził się 4 lutego 1962r.
W każdym razie kometa, czy inny kataklizm jest bardziej prawdopodobny od pojawiania się bestii z rogami i antychrysta :D
  • 0

#18

אוּרִיאֵל.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja poszperałam, trochę na necie, na polskich i angielskich stronach, jednak nie znalazłam nic ciekawego. Jedyne co znalazłam, to to że antychryst podobno urodził się 4 lutego 1962r.
W każdym razie kometa, czy inny kataklizm jest bardziej prawdopodobny od pojawiania się bestii z rogami i antychrysta :D


To może Antychrystem jest któryś z nich ;)
Lista Antychrystów ....yyyy tzn urodzonych 4 lutego 1962 :o
  • 0

#19

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://pl.wikipedia.org/wiki/4_lutego
tak łatwiej ;p
A pod rokie 1962 są...
# 1962 - Harlan Coben, amerykański pisarz http://pl.wikipedia....ki/Harlan_Coben
# 1962 - Alfred Twardecki, polski historyk http://pl.wikipedia....lfred_Twardecki
Teraz wykombinujcie z tym jakąś teorię xD
  • 0

#20

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ringeril, apropo Cobena :

Coben urodził się w żydowskiej rodzinie w Newark, tu wychowywał się i uczęszczał do szkoły w Livingston, w stanie New Jersey. Podczas nauki w Amherst College należał do bractwa Psi Upsilon. W tym samym czasie członkiem bractwa był również Dan Brown, autor Kodu Leonarda da Vinci. Obaj autorzy są dobrymi przyjaciółmi do dnia dzisiejszego. Po uzyskaniu dyplomu z przedmiotem kierunkowym - politologią, pracował w branży turystycznej w firmie należącej do jego dziadka. Obecnie mieszka w New Jersey wraz z żoną Anne Armstrong-Coben (lekarzem pediatrą) i czwórką dzieci.


Tekst z Wikipedi. Ja się zaczynam bać :P Mamy tu wszystko, czego potrzebuje antychryst:
- żydowskie pochodzenie
- zdolności Psi
- znajomość z Danem Brownem, który zna ostatnich potomków Chrystusa (pewnie ich tropił na zlecenie Cobena)
- dyplom z politologi, zna się na polityce
- jest pisarzem, więc "już teraz znają go miliony"
  • 0

#21

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

22z, spokojnie ;p nie reaguj na Jego zaczepki.
Spójrz na jego reputację ^^

Co do rzekomej apokalipsy to podchodzą do niej z ciekawością, ale i z odpowiednim dystansem. Nie raz na forum były dokładne daty różnych zjawisk i niestety nic się nie wydarzyło. Temat będę obserwował dalej, może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe materiały na temat tej daty?


Tak jasne reputacja, pare negatywnych opini od frajerow ktorym nie podobaja sie czyjes [w tym przypadku moje] poglady.

Prosba do 22z pokaz zdjecia Twojego cudu techniki, naprawde jestem ciekaw.
Jezeli to zadziala to wysylam ciezarowke piwka do ciebie.
  • 0

#22

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Takie teksty to chyba powinieneś sobie zostawić na PW.
Wyzywanie innych ludzi od frajerów tylko dlatego, że skomentowali Twoje zachowanie jest śmieszne według moich poglądów.
Jestem w pełni tolerancyjny wobec poglądów Twoich, jak i innych ^^

A tu proszę
http://www.mlodytech...owac_lunete.pdf
Każdy może sobie zbudować lunetę i czekać na wspominane w tym temacie zjawisko ;)
  • 0

#23

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Antychryst

Kiedy się pojawi? - dokładnie nie wiadomo, jednak istnieje wiele przesłanek, które pomogą określić czas objawienia antychrysta. W określeniu miejsca, czasu i skali na jaką będzie działał antychryst z pomocą przychodzi wiarygodne źródło - Biblia, oraz przepowiednie znanych jasnowidzów.
Zanim jedak przyjdzie zapowiadany człowiek grzechu, sytuacja polityczna na świecie ulegnie zmianie. Wydarzenia te zawarte są w wizji Baran i Kozioł proroka Daniela i dotyczą konfliktu na bliskim wschodzie wywołanym przez Irak lub Iran.

Powstanie dziesięciu królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii. (Daniel, Jan)

Wystąpi ten, którym wzgardzono i nie dano mu królewskiej godności. Nadejdzie potajemnie i przez intrygi opanuje królestwo. (Daniel)

Kiedy więc nadejdzie czas pojawienia się tego, którym wzgardzono? Wiadomo, że próby odgadnięcia daty końca świata zawsze kończyły się niepowodzeniem. Tak samo było w przypadku nadejścia antychrysta, gdyż w ten sposób łatwo obliczyć, kiedy nastąpi Dzień Sądu.
Rok 1999 zwrócił szczególną uwagę wielu interpretatorów przepowiedni, gdyż wtedy objawić miał się antychryst. Fakt, że nie nastąpiło to w roku 1999 było można przewidzieć, ponieważ nie wypełniły się proroctwa, które zapowiadały inne wydarzenia poprzedzające nadejście antychrysta m.in. upadek państwa Irackiego w skutek wojny (wizja Baran i Kozioł) , a także powstanie 10 królów, którzy działać będą razem z antychrystem.
Posługując się wiedzą jasnowidzów można jednak podać w przybliżeniu datę, gdy świat zasmakuje niszczycielskiej władzy antychrysta. Prastare przepowiednie Majów wskazują rok 2012 na koniec ich kalendarza. Majowie znali ruchy gwiazd i powtarzanie się pewnych okresów czasu, przez co byli znakomitymi astrologami. Właśnie w roku 2012 kończy się cykl, w którym Majowie dopatrzyli się wielkiej katastrofy i przemiany. Również polski jasnowidz Marian Węcławek, którego sprawdzalność przepowiedni wynosi 95% zapowiedział, że w roku 2012 nastąpi wielki przełom. Zatem, jeśli w 2012r. ziści się cała apokalipsa, antychrysta należy spodziewać się 3 i pół roku wcześniej, gdyż jego rządy będą trwały 1260 dni. Jak łatwo obliczyć mogą to być lata 2008-2009. Biorąc pod uwagę przepowiednię W. Biernackiego, w której zawarty jest rok narodzin antychrysta, oraz powyższe rozważania można obliczyć ile będzie miał lat w chwili objawienia się światu. Jeśli urodził się w 1978r, a pojawi się w latach 2008-2009, jego wiek będzie wynosił 30-31 lat. Może będzie to kolejny argument antychrysta, by przekonać świat, iż jest obiecanym zbawicielem. Przypomnę, że Jezus objawił się światu jako Chrystus mając właśnie od 30-31 lat.
Jednakże jest to interpretacja oparta wyłącznie na przepowiedniach ludzi świeckich, którzy przecież mogą się mylić, o czym zapewnia ap. Paweł:

Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo dzień Pana nie nadejdzie, dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym co odbiera cześć... (ap. Paweł)

Powstanie król o okrutnym obliczu, zdolny rozumieć rzeczy tajemne. Jego moc będzie potężna, ale nie dzięki własnej sile. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości. (Daniel, ap. Paweł)

Przed Sądnym Dniem pośle szkaradny lucyfer antychrysta na ten świat. (Sybilla)

Szatan postrzegany jest jako siła niosąca przede wszystkim zło. Jednakże zarówno Bóg-Ojciec, Jezus, czy szatan to osoby, tyle że duchowe, które mogą przybierać postać widzialną, zmaterializowaną. Ludzie, którzy mieli styczność z demonami, wiedzą, że materializacja postaci duchowych jest możliwa. Nie zapominajmy, że przepowiednie informują o spotkaniu Boga z ludźmi. Zanim jednak to nastąpi musi pojawić się szatan wraz z demonami, który obdaruje swoją mocą antychrysta, by ten uzyskał możliwość czynienia cudów pozyskując w ten sposób jak najwięcej ludzi.

I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, i został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. (Jan)

Z nieba zstąpi wielki Król Grozy (Nostradamus)

Biada ziemi i biada morzu - bo zstąpił do was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu. (Jan)

Tak jak Bóg-Ojciec powołał Jezusa, by zbawić świat, tak szatan powoła antychrysta, by świat ten zgubić. Wszystkie wydarzenia bedą miały podłoże religijne. Idealną religią dla celów antychrysta będzie jedna z zwiększych - Chrześcijaństwo. Antychryst podając się za Chrystusa będzie miał możliwośc uwiedzenia milionów Chrześcijan. Ponadto będzie miał wpływ na inne religie świata, przez co zdobędzie władzę, co potwierdza Biblia, nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.

Klik

A tu macie ciekawy filmik

Naprawdę sądzicie, że apokalipsa i 2012 mają ze sobą jakieś powiązania?

Użytkownik gomp edytował ten post 18.01.2009 - 21:50

  • 0



#24

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najwcześniej oficjalnie może Ojciec Petar Ljubicić ogłosić światu 7 kwietnia 2009r.


Na razie nic nie ogłosił, jak nic nie ogłosi do 10 kwietnia to już w takie "przepowiednie" więcej nie uwierzę :lol
  • 0



#25

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W apokalipsie z biblii napisane jest, że antychryst będzie panował 3 i pół roku przed ostateczną przegraną.

Skąd taki wniosek? Apokalipsa ma trwać, niestety, znacznie dłużej.
  • 0

#26

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W apokalipsie z biblii napisane jest, że antychryst będzie panował 3 i pół roku przed ostateczną przegraną. Jeśli biblia jest niedokładną kopią summeryjskich glinianych tabliczek to koniec apokalipsy to nasz 21 grudnia 2012 roku.
Czyli początek sprawowania pełnej władzy nad planetą tego antychrysta to czerwiec 2009.

Co ciekawe Nibiru ma być widoczne z Polski w czerwcu 2009 a wiec w sumie już z 80% powierzchni planety. Czyli cała Europa i Ameryka będzie mogła zobaczyć taki mały punkcik jak ten który mogli podobno obserwować ludzie z Australii ( jest trochę zdjęć tego obiektu na youtube). Już nie mogę się doczekać :mrgreen: .



nigdy w swoim życiu nie zobaczysz nibiru, czytaj dalej biblie to będziesz jeszcze głupszy.
  • 0

#27

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jest już 16 czerwca, a apokalipsy póki co nie było...
Bać się dalej? :>
  • 0

#28

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest już 16 czerwca, a apokalipsy póki co nie było...
Bać się dalej? :>

http://www.paranorma...showtopic=20704 :)
  • 0



#29

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie powiem, filmik interesujący :)
  • 0

#30

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do dzisiaj teolodzy trudzą się nad odczytaniem Biblii a zwłaszcza najtrudniejszej księgi NT czyli Apokalipsy wg. św Jana. Naprawdę wnoszę o to aby skończono z wszelkim głoszeniem, że to będzie za rok albo za 10 albo w 2012. Jeżeli już odnosimy się do przesłanek chrześcijańkich to możemy przeczytać, np w ewangelii wg. św. Jana, że Jezus mówi o tym, że ani aniołowie, ani Duch Święty ani Syn nie znają daty końca. Tylko Ojciec. Więc skoro tylko on zna datę to po co sobie zaprzątać tym głowę. Kiedy Jezus przyjdzie to będzie wszystko zupełnie nowe, teolodzy złapią się za głowę z niedowierzaniem. Mnie osobiście podoba się motym jak ewangelista opisuje, że kiedy już wierni wejdą do nieba to zapadnie na jakiś czas cisza. Pewnie właśnie z tego powodu, że wszyscy będą mieli otwarte buzie ze zdziwienia. Chrześcijaństwo nie jest religią strachu i terroru, to ludzie je takim często czynią. A ja nawołuje aby się nie bać końca świata tylko cieszyć się życiem i tego życzę wszystkim:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych