Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apokalipsa czerwiec 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W apokalipsie z biblii napisane jest, że antychryst będzie panował 3 i pół roku przed ostateczną przegraną. Jeśli biblia jest niedokładną kopią summeryjskich glinianych tabliczek to koniec apokalipsy to nasz 21 grudnia 2012 roku.
Czyli początek sprawowania pełnej władzy nad planetą tego antychrysta to czerwiec 2009.

Co ciekawe Nibiru ma być widoczne z Polski w czerwcu 2009 a wiec w sumie już z 80% powierzchni planety. Czyli cała Europa i Ameryka będzie mogła zobaczyć taki mały punkcik jak ten który mogli podobno obserwować ludzie z Australii ( jest trochę zdjęć tego obiektu na youtube). Już nie mogę się doczekać :mrgreen: .
  • 0

#2

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tak jest !!! :mrgreen:

Ojciec Petar Ljubicić został wybrany przez Matkę Bożą poprzez Mirjanę, aby wyjawić światu tajemnice trzy dni przed ich spełnieniem. Matka Boża powiedziała Mirjanie 13 września 1983 r.w jaki sposób dziesięć tajemnic ma zostać wyjawionych światu. Podała jej datę i kazała wybrać kapłana.

Prawdopodobnie będzie data 10 kwiecień 2009r. Powołuję się z tego źródła: (nie wiem skąd autor ma takie informacje)

http://catholicplane...irst-secret.htm

Najwcześniej oficjalnie może Ojciec Petar Ljubicić ogłosić światu 7 kwietnia 2009r.
  • 0

#3

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do tego czasu zdaze zrobic wlasna lunete, ciekawe jak sie wniej bedzie prezentowac :)
  • 0

#4

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

W apokalipsie z biblii napisane jest, że antychryst będzie panował 3 i pół roku przed ostateczną przegraną. Jeśli biblia jest niedokładną kopią summeryjskich glinianych tabliczek to koniec apokalipsy to nasz 21 grudnia 2012 roku.
Czyli początek sprawowania pełnej władzy nad planetą tego antychrysta to czerwiec 2009.

Co ciekawe Nibiru ma być widoczne z Polski w czerwcu 2009 a wiec w sumie już z 80% powierzchni planety. Czyli cała Europa i Ameryka będzie mogła zobaczyć taki mały punkcik jak ten który mogli podobno obserwować ludzie z Australii ( jest trochę zdjęć tego obiektu na youtube). Już nie mogę się doczekać :mrgreen: .


Nie bedzie bo to bajka, wystarczy poczytac o tej planecie nawet na tym forum i wychodzi na to ze informacje na temat tej planety sa rozne. Co inna opowiastka to informacje sa inne. Ale nie martwcie sie zweryfikujemy je w czercu gdy planeta bedzie widoczna. A najpozniej w 2012.

Pozatym informacje od nacpanych changelingowcow [jak kontakt ktory mial sie odbyc jakis czas temu i wyszla z tego kac kupa] tylko oslabiaja ta teorie.

Nie zauwazyliscie ze boom na nibru coraz bardziej slabnie ?
Paru kolesi zbilo niezla kase na tej propagandzie i chyba grzeja tylki za pieniadze frajerow ktorzy jaraja sie ich bredniami.

Do tego czasu zdaze zrobic wlasna lunete, ciekawe jak sie wniej bedzie prezentowac :)


ta... chyba z czekolady


Tak jest !!! :mrgreen:

Ojciec Petar Ljubicić został wybrany przez Matkę Bożą poprzez Mirjanę, aby wyjawić światu tajemnice trzy dni przed ich spełnieniem. Matka Boża powiedziała Mirjanie 13 września 1983 r.w jaki sposób dziesięć tajemnic ma zostać wyjawionych światu. Podała jej datę i kazała wybrać kapłana.

Prawdopodobnie będzie data 10 kwiecień 2009r. Powołuję się z tego źródła: (nie wiem skąd autor ma takie informacje)

http://catholicplane...irst-secret.htm

Najwcześniej oficjalnie może Ojciec Petar Ljubicić ogłosić światu 7 kwietnia 2009r.


Jak przyjmie kolejnego kwasa
  • 0

#5

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do tego czasu zdaze zrobic wlasna lunete, ciekawe jak sie wniej bedzie prezentowac :)

ta... chyba z czekolady

Nie wierzysz? Przeciez ja juz mam wyszlifowana forme z plexi i jestem w trakcie polerowania - juz nawet cos widac nie mowiac o powiekszeniu. Jak skoncze to wrzuce na server i sam zobaczysz "moja konstrukcje".
  • 0

#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

22z, spokojnie ;p nie reaguj na Jego zaczepki.
Spójrz na jego reputację ^^

Co do rzekomej apokalipsy to podchodzą do niej z ciekawością, ale i z odpowiednim dystansem. Nie raz na forum były dokładne daty różnych zjawisk i niestety nic się nie wydarzyło. Temat będę obserwował dalej, może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe materiały na temat tej daty?
  • 0

#7

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyli początek sprawowania pełnej władzy nad planetą tego antychrysta to czerwiec 2009.


Obama we wtorek ma zaprzysiężenie...
  • 0

#8

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam urodziny w czerwcu :D ..
Zaciekawiliście mnie tym. Nawet nie wiedziałam, że w Bibli jest coś takiego (może się skusze i ją przeczytam). Zastanawiam się tylko czemu 3 i pół roku, a nie na przykład 6 lat, lub 666 dni. Po za tym trudno mi uwierzyć w jakiegoś tam antychrysta. W Biblie tak jak w przepowiednie np. Nostradamusa, nie można wierzyć dokładnie. Antychryst, może być wielką powodzią która spowodowana będzie topnieniem lodowców lub bombą atomową. To oczywiście moje zdanie.
  • 0

#9

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No już się robi 3,5 roku +-0,5 roku xD
A prawdziwość przepowiedni w oczach forumowych sceptyków spada, i spada...
  • 0

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja jestem skłonny stwierdzić, że znów nic się nie wydarzy. Powtarzająca się po raz kolejny historia, w której ktoś chce łyknąć chwilowej sławy.

Eric Julien wieszczył, że zaj*bi*cie wielki kawałek komety pierdyknie w Ziemię i będzie kataklizm - nic się nie stało.
Blossom Goodchild wieszczyła objawienie się UFO - nic się nie stało.

Jeszcze tylko brakuje jakiegoś proroka, który wyskoczy nie wiadomo skąd i powie "13 kwietnia o godzinie 13:13:13 z nieba zstąpi Bóg i powie Mam was w dupie, ateiści!", po czym - tradycyjnie - nic się nie stanie. :P

A więc, jak tradycja nakazuje, i tym razem nic się nie stanie.
  • 0



#11

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziwię się jednej rzeczy..

Jak po tylu przypałach z prorokami, oświeconymi i innymi dziwnymi osobnikami można jeszcze wierzyć w te przepowiednie, a raczej opowiastki na dobranoc dla dzieci..
  • 0



#12

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziwię się jednej rzeczy..

Jak po tylu przypałach z prorokami, oświeconymi i innymi dziwnymi osobnikami można jeszcze wierzyć w te przepowiednie, a raczej opowiastki na dobranoc dla dzieci..


A ile raz ktos udowodnil, ze Bog nie moze istniec, jednak ludzie i tak w niego wierza. Czy to mahomet, budda czy nasz "Bog".

Ale watpie w prawdziwosc, poprostu za duzo koncow swiata juz za nim panowie i panie:)
Swoja droga slowo "widoczne z zimie"(odniesienie do pierwszego postu) dla nas, cywylizacji, ktora dowiaduje sie wszystkiego z mediow, po uwczesnym "redagowaniu" faktow, jest troche hm.. malo znaczace. Poniewaz, jesli zauwazono nowa gwiazde, ktora kieruje sie na zimie i tak sie o tym nie dowiemy. Przynajmniej nie od razu. Jednak i tak nie wierze w kolejny koniec swiata czy jawne spotkanie z obcymi.
  • 0

#13 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Oby nic się nie wydarzyło bo jednak im bliżej pewnych dat tym bardziej czuję się nie pewnie.
  • 0

#14

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaczyna mnie to irytować. Tylko nas straszą. Powiedzmy, że w czerwcu będzie koniec świata. W grudniu 2012 świat znowu się rozjebutnie. Za 30 lat jebnie w nas kometa. A za kilkanaście miliardów czy milionów lat nasz świat pochłonie słońce. W sumie mamy 4 końce świata na jednej ziemi. Da się tak?? Zna ktoś może matmę?? Żenada z tymi prorokami.
  • 0

#15

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypomniało mi się coś, a nie chcę nowego tematu na jedno pytanko zakładać. Otóż jakiś czas temu ktoś napomknął na forum, że w starym testamencie, jest napisane, że Bóg zostawia ludzi samych sobie i wróci za 6 tysięcy lat :D - jest coś takiego rzeczywiście ?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych