Skocz do zawartości


Zdjęcie

4 urodziny serwisu Paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez tego serwisu już nie ma dla mnie dnia :D



#17

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mylo, Darokrol to najbardziej jajcarski pokerzysta jakiego znam i jest cudowny i boski i w ogóle ma wierne grono swoich fanów. [Nie wypowiadam się na temat jego bana, bo musiałabym być niemiła ]


Mango ja wiem, że TY jesteś jego zagorzałym fanem. ;D Ale nie znam drugiego, za to wielu antyfanów (razem z modami - tak. ;) ). A jakbyś narzekała na jego bana to byś się otarłą o śmieszność, bo już wiele razy zasługiwał. ;]

(Wiesz że tak btw. brzmisz w tym poście jak zauroczona 15 latka? :D Taka uwaga z pozycji jego czytacza. :D )


A kto pamięta Fenixa Ashwalkera? :D Osobiście chyba z rok czytałem forum zanim się zarejestrowałem, i jeszcze go widziałem na żywo. Dobry był, to trzeba przyznać.



#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury, chyba czas najwyższy zmienić copyright w dolnej stopce na
Paranormalne.pl | © 2005-2009


Zrobione :)

Pierwsze konkursy startują w dniu jutrzejszym.



#19

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkiego najlepszego
ode mnie życzliwego

Dla załogi oraz fanów forum VRP !!!


Niech nam nigdy nie zagaśnie,
a jak ktoś tu nie wejdzie niech go ufo... ;)


Wyjaśnienia niewyjaśnionego :)
i do roku istnienia piątego!


p.s. Kiedyś w niedalekiej przyszłości forum zmieni status z para na normalne,
gdyż wszystko będzie już wyjaśnione i zarazem genialne,
choć pewnie wtedy porozumiewać się będziemy telepatycznie,
może jednak nie wszystko zmieni się aż tak szybko i drastycznie.


Szczęśliwego Nowego 2009 Roku !!!
Dołączona grafika


niełatwego :(
ale i na zmianę nadzieję dającego...

Pozdrawiam!

#20

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te 4 lata mineły jak z bicza strzelił (oby następne 100 minęło równie pomyślnie co te xD ), eh co to były za czasy...

Najbardziej czekam na "wyzwanie", nie ma to jak pokręcony i genialny konkurs, mam nadzieje, że i ten również zasokczy (P.S. nie dałoby się odstąpić od wymaganego 1pkt. reputka do udziału w wyzwaniu? Niektórzy śledzą tematy, nie udzielając się w nich, z braku czasu, czy innych takich, ale mimo to użytkownik, użytkownikowi jest równy i każdemu należy się możliwość wzięcią udziału w konkursie)

I wszystkiego naj, naj... dla każdego usera, by miał czas na wejście do serwisu i nawet okienko czy neo mu tego dostępu nie blokowało:P i mógł tu ze wszystkimi razem być. HipHip Hurrraaa...

#21

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A kto pamięta Fenixa Ashwalkera? :D Osobiście chyba z rok czytałem forum zanim się zarejestrowałem, i jeszcze go widziałem na żywo. Dobry był, to trzeba przyznać.

Ashwalker to kolejna jego ksywa? Bo Ja pamiętam tylko Fenixa Nightwalkera AKA Fenixa AKA Moda Apokalipsy AKA Xinefa. Nawet kiedyś mi sygnę skasował.

#22

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry to on był, ale w zrobieniu z siebie błazna.

Eury, wszystkiego najlepszego :D
I niech nasze dwa świętujące dziś serwisy pożyją dłużej niż do 2012 :P



#23

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech to forum wejdzie na wyższy poziom od tego,co prezentowało przez ostatnie lata (dzieci neo i te sprawy).Pozdro;]

#24

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w wyższą gęstość... xD


Czekamy na konkursy :)



#25

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żałuję, że nie było mnie z Wami od urodzin ale za to czuję, że zostanę tu aż do śmierci - mojej albo portalu ;) . No to, tego, niech Wam gwiazdka pomyślności itd. w tym nowym roku i przynajmniej stu kolejnych, wszystkim - adminom też ;) . oooppaa!

#26

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No 4 rok i oby dłużej dzięki Ci moderatorze ! :D za to, żeś stworzył VRP :*

No ja jak na razie zabawiłem tu rok i mam nadzieje, że koloejny też spędzę miło z VRP.

pzdr. :D

#27

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mango ja wiem, że TY jesteś jego zagorzałym fanem. ;D Ale nie znam drugiego, za to wielu antyfanów (razem z modami - tak. ). A jakbyś narzekała na jego bana to byś się otarłą o śmieszność, bo już wiele razy zasługiwał.

(Wiesz że tak btw. brzmisz w tym poście jak zauroczona 15 latka? Taka uwaga z pozycji jego czytacza. )


Totalnie zdaję sobie z tego sprawę, ale czuję się usprawiedliwiona, bo to prawda! :D

No i dziś sto lat, bo właściwa data na życzenia :)

#28

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czytam forum od października 2007 jak dobrze pamiętam i tak się czasem zastanawiałem jak to było na początku w 2005 itp. tak przychodzi mi na myśl, że za parę lat ktoś inny będzie się zastanawiał jak to było kiedy paranormalne miało 4 lata :) Czego można życzyć forum? Przepustowości, przepustowości i jeszcze raz pieniędzy! :beer: A użytkownikom żebyśmy jeszcze przynajmniej do 2012 :P mieli okazje parę razy uczcić urodzinki.



#29

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sto lat! Co prawda nie czytam forum jakoś specjalnie regularnie, wolę raz na tydzień, dwa usiąść sobie z soczkiem i czymś do jedzenia i poprzeglądać tematy z ostatnich dni, ale nie wyobrażam sobie "jakby to było gdyby go nie było". :) "Dzień z soczkiem" nastał dla mnie też dzisiaj no i proszę - trafiłem akurat na urodziny. Wszystkiego najlepszego!

cholera, dopiero teraz widzę, że jest już szósty ;-) ehhhh...

#30

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeczytajcie post użytkownika Ciemność, który opisał całą prawdę. Fajnie że to już 4 urodziny, ale moim zdaniem VRP skończyło się jakieś 2 lata temu.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych