Skocz do zawartości


Zdjęcie

4 urodziny serwisu Paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Miło nam poinformować, że dnia 5 stycznia serwis Paranormalne.pl obchodzi swoje 4 urodziny. Z tej okazji mamy dla was konkursy z nagrodami rzeczowymi, które potrwają do 25 stycznia. Szczegóły dotyczące nagród zostaną wkrótce przedstawione w tym temacie.


Konkurs I - Najlepsza publikacja noworoczna

To druga edycja konkursu na najlepsze opracowanie lub tłumaczenie artykułu. W konkursie może wziąć udział każdy publikując na forum autorski temat w dniach od 5 do 25 stycznia. Dwa lata temu w konkursie wzięło udział 9 autorskich publikacji, mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja będzie większa.

Biorę udział w tym konkursie!


Konkurs II - Fotomontaż

Kolejny konkurs graficzny na naszym forum, tym razem polegał będzie na fotomontażu dla zadanej fotografii. Tematyka zostanie ustalona i będzie wspólna dla każdego uczestnika. Szczegóły dotyczące tego konkursu zostaną przedstawione w osobnym temacie.


Konkurs III - Wyzwanie

Druga edycja konkursu "Wyzwanie" to bez wątpienia pozycja dla najwytrwalszych. Konkurs podzielony zostanie na kilka etapów, a dotyczył będzie tematyki forum. Szczegóły dotyczące tego konkursu zostaną przedstawione w osobnym temacie.


Regulamin uczestnictwa i przyznawania nagród w konkursach "4 urodziny serwisu Paranormalne.pl"

1. W konkursach nie mogą brać udziału osoby, które posiadają mniej niż 1 punkt reputacji.
2. W konkursie nr. III nie mogą brać udziału grupy super moderator, moderator, adept.
3. Grupa admin nie bierze udziału w żadnym z konkursów.
4. Nie ma ograniczenia co do ilości zdobytych nagród dla pojedynczej osoby.
5. Każdego uczestnika obowiązują zasady konkursu, w którym bierze udział.
6. Przyznane nagrody rzeczowe zostaną przesłane Pocztą Polską na koszt serwisu Paranormalne.pl.
7. Zwycięzcy zostaną poinformowani o szczegółach związanych z przesyłką po 25 stycznia lub w dniu zakończenia wszystkich trzech konkursów.
8. W przypadku gdy zdobywca nagrody zostanie usunięty z forum poprzez trwałe lub czasowe zawieszenie konta powyżej 7 dni, jego nagrody zostaną rozlosowane pośród wszystkich uczestników danego konkursu.
9. W przypadku gdy zdobywca nagrody odmówi jej przyjęcia, nagroda zostanie rozlosowana pośród wszystkich uczestników danego konkursu.





#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^^ jestem szarakiem na para... forum ;-).



#3

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może nikt mnie zbije jeśli wyrażę swoją radość :D

W górę paranormalne.pl! W górę wszystkich którzy mają udział w jego żywotnym funkcjonowaniu!!!
<wnosi kieliszek z uciułanym gdzieś tam pod stołem jeszcze Noworocznym Szampanem :) >



#4

morte.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4 lata...a przeminęły jak z wiatrem :))
Ej sorry ale jak możecie, nagrodzcie mnie za moje wypowiedzi na forum, bo chcę stawić czoła temu wyzwaniu ;)

#5

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cztery lata? To już tak dużo? Ej. Zaraz. Jestem na tym forum przez ponad połowę jego istnienia. o.0 Ale fajnie! Chyba wezmę udział w jakimś konkursie. Marzy mi się kolejny brązowy puchar.

#6

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A więc wszystkiego najlepszego dla grona administratorskiego ;p By VRP istniało więcej niż 'zamierzone 7 lat' i przebiło się z hukiem przez 2012 !



#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ze łzami w oczach wspominam dawne czasy. Ja byłem Inny i forum było Inne. Żałuję, że nie ma takiego klimatu, jak choćby 3 lata temu :(



#8

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkiego najlepszego dla mnie.

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciemność - ha ha ha i hi i oczy nie te i włosy powypadały ... hej ^^



#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

taa... kiedyś było tu więcej szarlatanów mydlących ludziom oczy. ;p

no i zapomniałem, nie ma juz darokrola :E naczelnego trolla.

Dla mnie się zmieniło in plus.



#11

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Coś dla mnie! Zgłaszam się do wszystkiego! :D

Sto lat <szampan>

Mylo, Darokrol to najbardziej jajcarski pokerzysta jakiego znam i jest cudowny i boski i w ogóle ma wierne grono swoich fanów. [Nie wypowiadam się na temat jego bana, bo musiałabym być niemiła :D ]

#12

NomaD.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkiego najlepszego :) W sumie jeszcze 2 miechy i rok pobytu na tym forum.

Mialem kurcze + w reputacji ale zniknal ;p

#13

chlon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczęścia, zdrowia, pomarańczy... :D dla tego kto wymyślił paranormalne.pl
mam co robić w domu i na infie...
co prawda dopiero od niedawna mam konto ale znam Was od jakis 3 lat (nie pamietam dokladnie) :D

#14

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciesze się razem z Wami. Czytam paranormalne od 2 lat, od 7 miesiecy zarejestrowany i nie żałuje. Przede mną kolejne 4 lata z paranormalne.pl :)

Eury, chyba czas najwyższy zmienić copyright w dolnej stopce na
Paranormalne.pl | © 2005-2009

:)

#15

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Największe podziękowania należą się masonom, którzy wymyślili zjawiska paranormalne, żeby odwrócic uwagę ludzi, gdy sami (masoni) [albo nie oni] będą zdobywać władze nad światem [lub innym wymiarem].

;)

Wszystkiego najlepszego :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych