Skocz do zawartości


Zdjęcie

To nie samolot uderzył w pentagon - zakazane nagranie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
195 odpowiedzi w tym temacie

#61

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja słyszałem tylko coś o nagraniu z jakiejś stacji benzynowej i to tyle, nie wiem czy to dystrybutor, czy cokolwiek innego, faktem jest ze to coś powinno załonić rakietę a na zbliżeniu widać że rakieta "nachodzi" na to coś (murek, dystybutor, budkę telefoniczną, ;-) "coś")
  • 0



#62

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ręce opadają...
Jednak Kaczyński miał rację, że ciężko jest wmówić, że białe jest biae, a czarne jest czarne :lol :
Nie wiem czy to są klapki na oczach czy nie ale naprawde niewiele wysiłku potrzeba żeby to sprawdzić... CHyba że prawdy się obawiasz... Obejżyj w końcu nagranie sam odpowiedz sobie czy tam coś zasłania czy nie...
I naprawde nie róbmy tutaj cyrku na kółkach bo prawda jest oczywista tylko trza chcieć w to uwierzyć
  • 0

#63

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika



Dołączona grafika


Dołączona grafika


dla porównania mamy tutaj inne ujęcie tego murku/czegoś/budki:

Dołączona grafika


widać że to duże prostokątne coś.
Ja tylko pokazuję, co mi nie pasuje na tym nagraniu i tyle. Każdy wierzy w co chce.

[ Dodano: 2006-07-29, 14:39 ]
a poza tym, serio, tego nie rozumiem, co to za data i godzina na dole w rogu? Nie sugerujężadnego błędu ani że to dowód na cokolwiek, tylko chciałbym wiedzieć. Czy to data opublikowania czy czego?
  • 0



#64

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sam sobie rozszyfruj i ogłoś to światu-albo zapytaj rząd USA-bo przecież to jedyne oficjalne nagranie wideo z ataku na Pentagon, którym karmiono całą ludzkość setki razy w mediach:)
  • 0

#65

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja na razie niczego nie rozszyfrowuję, po prostu zauważam co widzę na tych klatkach.

Wg mnie ściama z jakąkolwiek rakietą odsuwa na dalszy plan rozważania na temat kompromitacji służb odpowiedzialnych za obronę. Atak został dokonany jednak po WTC i można było mu zapobiec. Ale tego nie zrobiono. Uważam że rząd moe nakręcać ściemę dla ludu, żeby nikt nie zastanowił się nad tym, jak oni dopuścili o tego że boeing walnął w pentagon.

To tylko teoria,jak każda inna. Ja uważam że jest prawdziwsza niż Wasza, Wy oczywiście nie weźmiecie jej w ogóle pod uwagę.

Każdy wierzy w swoje...

Swojądrogą Sadhu, jakieś przemyślenia na temat zdjęć które są powyzej? Skoro są tacy, co widzątwarz na Marsie i złe cienie na księżycu, to może i zobaczą że coś nie tak jest z tą rakietą.
  • 0



#66

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila,
Trudno tu cokolwiek rozstrzygnąć jeśłi nie można zrozumieć podstawowych rzeczy...
Bądź tak dobry, zrób wyjątek od regóły i dokładnie obejżyj nagranie...
Ja na tym zakończe dyskusję bo już nie wiem czy się śmiać czy płakać... Trochę Cię przeceniłem...
Nagranie masz tutaj
:thc:
  • 0

#67

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale ja przecież mówiłem że oglądałem dokładnie to nagranie, więc w czym problem?

Przyznaję, że nie ma na nim Boeinga!

Ale zauważ też, że jest na tym nagraniu coś, na co zwróciłem uwagę. Tyle razy mówiliście żebym sam szukał i dociekał pawdy, więc zabrałem się za analizę nagrania i znalazłem, że rakieta wbija się w murek. Zapewne jakby znalazł coś takiego ktoś inny, od razu zrobiło się to głośno. Ale skoro takie coś znalazł sceptyk, jednocześnie w dowodzie 200% to już niedobrze.

Dlaczego nie wiesz co robić? Czy to, co widzisz na moich fotach nie jest prawdziwe? Pochodzi z Twojego super nagrania. Ja tylko nakreśliłem rzeczy, które mnie niepokoją. Wytłumacz zatem, o wszechwiedzący i rozwiej moje wątpliwości. Dlaczego rakieta nachodzi na obraz tej 'budki"?

No to mam szukać prawdy i dochodzić sam, na podstawie teog co widzę, czy w końcu nie?

Swoją wersję już podałem. Wierzycie w spiski, to może i teraz jesteście poddawani działaniu takiego spisku. Wierzycie w rakietę i nawet nie zastanawiacie się dlaczego NORAD nie potrafił zapobiec atakowi na centrum dowodzenia US Army...
Skoro wszędzie widzicie spisek, dlaczego tutaj nie bierzecie go pod uwagę?
  • 0



#68

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proponuje ci wybrać się na Sympozjum Alex'a Jones'a do USA i ukazać tam "prawdę" całemu światu ;)

Bo tamci ludzie też mają te same zdanie na ten temat co my tutaj ;)
  • 0



#69

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mam zamiaru pokazywać prawdy całemu światu, bo i po co? i tak z 80% osób na świecie wie i uważa tak samo jak ja.
  • 0



#70

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam zamiaru pokazywać prawdy całemu światu, bo i po co? i tak z 80% osób na świecie wie i uważa tak samo jak ja.


Z dnia na dzień procent Amerykanów którzy domagają sie stosownego śledzwta w tej sprawie rośnie ...

Jak to mówią ... każde kłamstwo tak czy siak wyjdzie kiedyś na jaw ...

Poczekajmy w swoich przekonaniach co się wydarzy :)
  • 0



#71

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Poczekajmy w swoich przekonaniach


i tym zdaniem najlepiej zakończyć dyskusję.
  • 0



#72 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pytanie pierwsze : Dziura ktora powstala; po rzekomym uderzeniu w Pentagon Samolotu dziura powstala w taki sposob ze dach nie zostal zawalony co swiadczy o tym ze samolot musial sie wbic w taki sposob ze cala okolica przed budynkiem powinna byc zdewastowana; np. trawnik ogrodzenie a na screenach filmu gdzie pokazany jest wybuch powinien byc samolot.Samolotu nie bylo.

drugie pytanie: Pomijajac te istotne kwestie z pytania pierwszego; jak wiemy.Po uderzeniu samolotow w WTC nastapil ogromny pozar, ogromna temperatura, ktora spalala wszystko, nie zostawaly zadne szczatki. Dodatkowo sa relacje strazakow, wiec jakim cudem wewnatrz pentagonu nie spalila sie otwarta ksiazka,biorko ,komputer, nie zawalily sie filary, dach( dopiero pozniej) a po drugiej stronie pentagonu powstala mala dziurka? dlaczego nie ma(tak jak dziennikarz zadaje pytania) zadnego fotela,silnika(silnik ktorzy rzekomo znalezli- jego czesc - jest inny niz prawdziwy z samolotu; jest mniejszy, znacznie mniejszy i to widac w analizach porownawczych), blachy, jakichkolwiek szczatkow?

pytanie trzecie: jak sie masz do wypowiedzi Teresy Anyea dyplomowanej specjalistki w sprawach srodowiska i czlonkini EAA

- "Ilość paliwa ,która pozostałaby w samolocie po tym jak uderzył on w pentagon , przede wszystkim zmieniłaby tą część pentagonu w gruzowisko i wypalałaby się całymi dniami. 32 tys. litrów benzyny ma wskaźnik BTU wynoszący 86 milionów. Stwierdziła też, że całkowity ciężar tego samolotu w połączeniu z jego prędkością powinienbył zostać zredukowany do rozmiaru naleśnika( spojz jakie szkody sa wywolane przy WTC ktore bylo znacznie wieksze). Pozatym wyciek paliwa w ilości 32 tys. litrów wymagałby prac oczyszczających na wielką skalę gdyż spowodowałoby to niebezpieczne zagrożenie ,zgodnie z regulacją federalną. Patrząc także na całkowitą ilość ciepła, którą spowodowałoby płonięcie 86 milionów BTU, temperatura ognia w pentagonie po zapłonie przekraczałaby 1650 stopni C. Możnaby się spodziewać,że taki pożar trwałby całymi dniami i byłby widoczny z wielu mil"

jak sie odniesiesz do tej wypowiedzi? masz jakis tytul naukowy?

pytanie czwarte: dlaczego nie widac sladow zderzenia na wysokosci dachu? wysokosc samolotu to 44 stopy, porownywalnie jak dach, wiec jakim cudem dach ocalal tuz po wybuchu i jakim cudem nie ma sladu? ogon urwal sie przed uderzeniem? a gdzie ogon?

"jak 757 mogl wbic sie w pentagon i nie uderzyc w gorne pietra?"

pytanie piate: dlaczego data z filmu ktory pokazuje uderzenie jest nieprawidlowa?

pytanie 6 : dlaczego na nagraniu nie widac 757?

pytanie 7 : dlaczego tylko ta kamera byla wlaczona w pentagonie? przeciez to najbardziej strzezone miejsce na ziemi! tylko jedna kamera? jak wiadomo jest ich wiecej, wiec co z reszta ?

pytanie 8 : co z kamerami ktore byly wlaczone na korytarzach? przeciez wszystko jest monitorowane!

pytanie 9 : dlaczego skonfiskowano nagranie ze stacji beznzynowej,w ktorej kamera byla wycelowana w pentagon?

pytanie 10 : Zostalo wydane "America Attacked" przez kalifornijska prase uniwersytecka a jej edycja zajmowali sie Sara Jess,Gabriel Beck i R. Joseph. W odniesieniu do ataku na pentagon na stronie 194 czytamy: "Odrzutowiec wyrył krater o szerokości 100 stóp, który zerwał ściany wszystkich pięciu pięter budynku, zawalając najbardziej zewnętrzny pierścień z tych, które okalają Pentagon. Czy samolot 757 zrobil krater przekraczajacy 100 stop? roznica wielkosci, masy i ilosci paliwa jest ogromna a pomimo tego 757 wyzadzil mniejsze szkody niz sam odrzutowiec, ba nie ma nawet szerokosci 50 stop.
tu jest mowa zalewdie ok 20 stop, nawet mniej bo 14-16 stop.

jak sie do tego odniesiesz?

pytanie 11: Film ktory zapodal Sadhu: zobacz co do sekundy 16 minute filmu i zobaczysz zdjecie na ktorym widnieje piekny trawnik z brakiem sladow jakiegokolwiek uderzenia samolotu, zobaczysz mala dziure i kiepski pozar. Nie ma nawet zadnego krateru.

co o tym myslisz?

pytanie 12 : dlaczego zewnetrzna sciana nie zawalila sie tuz po rzekomym uderzeniu samolotu?

pytanie 13 : dlaczego na ujeciach z filmu gdy strazacy gasza pozar jest tylko 14-16 stop wielkosci dziura? przeciez odrzutowiec zrobi dziure na 100 stop.
sa punkty odniesienia: peknieta sciana i szpule wyciagniete przez strazakow.

jak to mozliwe ze przy tak malej dziurze nie zostawil 757 zadnych szczatkow przed pentagonem?

widac tez ze dach jest nadwyrezony ale sie nie zawalil.dlaczego?

pytanie 14 : na filmie widac woz strazacki z jednostki 331 z Mertopolitan Washingthon Airport Authority . Skontaktowano sie w sprawie wywiadu z szefem tej jednostki i z dwoma strazakami.Na godzine przed wywiadem odwolali spotkanie i powiedziano:

tych dwoch strazakow wyslano na nieokreslonej dlugosci urlop.

ciekawe prawda?

pytanie 15 : dlaczego w przeroznych stacjach telewizijnych poruszano temat: dlaczego gdy strazacy gasza pozar, dach jeszcze sie nie zawali? dlaczego linia dachu jest widoczna pomimo uderzenia 757?

pytanie 16 : w jaki sposob 757 mogl przebic sie przez 9 stop zelbetonowej konstrukcji zbrojenia, zostawiajac przy tym wielko 14-16 stop dziure i brak szczatkow przed pentagonem? ? przeciez to fizycznie niemozliwe!

pytanie 17: spojrz na film podany przez Sadhu : 23 min 05 sek. widac dziurke( nie dziure), malenka dziurke...w jaki sposob 757 zrobil taka dziurke?

pytanie 18: Co myslisz o raporcie Amerykanskiego Stowarzyszenia Cywilnych Inzynierow pod tytulem: Pentagon - parametry budynku? jest w nim animowany film na ktorym pokazano jak 757 wbil sie w budynek powalil 15 kolumn podtrzymujacych.Czy na filmie widac zeby ktorakolwiek zostala powalona? gdzie skoro na filmie widac co innego?

jak to mozliwe ze takie stowarzyszenie wydalo tak bzdurny i niedorzeczny raport?

pytanie 19 : jakim cudem mozna obalic te dowody, gdy nigdy nie bylo sie podczas tragedii? Jakim cudem mozesz podwazac autorytety naukowe nie znajac zadnych dowodow, nie majac zadnych pomiarow przed oczyma? jakim cudem podwazasz autoryten dyplomowanej Teresy Anyea? Jesli jestes na tyle genialny, masz dar jasnowidzenia, masz zdolnosc telepatycznej mozliwosci przefiltrowania umyslow,dowodow bedacych w USA, to powinienens dostac nagrode Nobla i na pocieszenie nagrode Pulicera.


to sa pytania dotyczace samego pentagonu.

nastepne beda dotyczyly WTC.
  • 0

#73

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie 19 jest kompletnie nie trafione. To samo mozna powiedziec do Ciebie a nawet 100x wiecej. I nie ma nagrody Pulicera ...
  • 0

#74 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

sceptyczny, trafne o ile ktos kto kompletnie nie ma zadnych dowodow na to ze w pentagon uderzyl samolot pasazerski 757 w ktorym byli terrorysci z nozami do kartonow, w ktorym byli ludzie ,ktorych widziano przez szyby(co jest kompletnie niemozliwe i DJ pokazal dlaczego), z ktorego dzwoniono przez komorki do swoich rodzin, samolotu ktory z predkoscia 500 lecial ponad 20 cm nad ziemia....

ktos odniesie sie do 18 poprzednich pytan ?
  • 0

#75

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Inne wyjaśnienie tej całej historii ma nasz dobry znajomy z Nautilusa pan Robert Bernatowicz.

Co w takim razie uderzyło w budynki WTC i Pentagon? Tu spiskowi „idioci” podzielili się na dwie grupy. Pierwsza twierdzi, że owszem – może i były to samoloty American Airlines, ale miały pod spodem podwieszone bomba pod samolotemspecjalne bomby, czego dowodzić miały publikowane zdjęcia tajemniczym „cieniem” pod kadłubem. Druga grupa – znacznie radykalniejsza – mówiła wprost, że na przykład w Pentagon nie uderzył samolot, lecz pocisk samonaprowadzający się wystrzelony przez amerykańskie wojsko. Dowodem tego miało być to, że otwór po uderzeniu powstały w gmachu Pentagonu był mniejszy, niż wskazywać by na to mogła rozpiętość skrzydeł Boeinga 737.


Szkoda, że ludzie ci pomijają milczeniem relacje świadków (które akurat ja mam nagrane na wideo), którzy opisywali ostatnie chwile lotu tego samolotu. Ich zdaniem maszyna leciała tuż nad ziemią, a w ostatniej chwili zawadziła o słupy stojące przed Pentagonem co sprawiło, że w ścianę budynku samolot uderzył już jako kula ognia. Największym kretyństwem powtarzanym z całą powagą przez demaskatorów wydarzeń z 11 września jest to, że rząd amerykański celowo... zamieścił ładunki wybuchowe w wieżach WTC, aby po ich odpaleniu mogły się one bez problemu zawalić!

Dołączona grafika

Całość pod adresem:
http://www.wiadomosc...t_usa_6167.html
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych