Skocz do zawartości


Zdjęcie

To nie samolot uderzył w pentagon - zakazane nagranie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
195 odpowiedzi w tym temacie

#151 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tego co słyszałem czarne skrzynki się nie palą - brakuje wszystkich 3...
Słyszeliscie o kartach do gry Illuminati z 1995r? kartach do gry....
pozdrawiam wszystkich
  • 0

#152

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

brakuje wszystkich 3...


Hmm? Jeżeli wszystkich, to czterech. Ale mi się wydaje, że przynajmniej ta z Pentagonu jak i z rozbitego na polu samolotu została odnaleziona i odzyskano z nich sporą część danych. Co do WTC to się nie orientuję, ale też wydaje mi się, że zostały odnalezione.

A do czego zmierzasz Radoslawie i co sugerujesz? Też pomijasz niewyobrażalnie wielką górę dowodów przemawiających za tym, że to były samoloty pasażerskie?

Co do kart to się nie wypowiem. Potraktuję to jako żart :)
  • 0



#153 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przyznaj się Muhad, że nie masz argumentów które są sensowne i wierzysz w to bo tak po prostu chcesz.


Nie chce mi się z Tobą użerac... po prostu zwyczajnie.

Na szczegółowe wyjaśnienia odnośnie Twoich sensacji odpowiadasz jedynie "wasz upór jest śmieszny".


Bo jest. Kto mądry ten wie, że te "pseudo" zamachy były idealne do tego aby wkroczyc na bliski wschód po ropę.

Twoje "dowody" są śmieszne i tylko potwierdzają to, że nie chcesz nawet przyjąć prawdy do wiadomości, a jedynie powtarzasz te same wyjaśnione i wyśmiane już bzdury w kółko.


Aquila dorośnij i zacznij częściej wychodzic z domu a może przestaniesz się tak podniecac tym, że nie rozpisałem się należycie. Nie chce mi się, chociaż też mógłbym wklejac milion zdjęc i się wykłócac o skrawek piaskownicy. Mam ważniejsze sprawy na głowie niż udowadnanie jednemu i drugiemu, że ja mam rację.

Raczej coraz więcej osób wyśmiewa te głupawe teorie spiskowe a ich zwolennicy ratują się jak mogą. Albo ucinają dyskusję bo nie wiedzą co odpowiedzieć na rzeczowe obalenie spiskowych bzdur :)


rzeczowy to ja mogę zjeśc obiad. Nic w internecie nie wygląda rzeczowo. Pojedź sam, zobacz, zbadaj, wypytaj mieszkańców i przestań pitu pitu, że coś obaliłeś.


Sayonara.
  • 0

#154

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto mądry ten wie, że te "pseudo" zamachy były idealne do tego aby wkroczyc na bliski wschód po ropę.


Nawet nie wiesz, że import ropy z Iraku spadł drastycznie po wypowiedzeniu wojny i wciąż jest na o wiele niższym poziomie niż ten sprzed inwazji. To są moje fakty. A jakie Ty masz na potwierdznie swoich pomysłów?

Nie chce mi się, chociaż też mógłbym wklejac milion zdjęc i się wykłócac o skrawek piaskownicy. Mam ważniejsze sprawy na głowie niż udowadnanie jednemu i drugiemu, że ja mam rację.


Milion zdjęć? Ciekawe czego, kolejnych "namiotów sprzed Pentagonu"? Wybacz, ale jakość spiskowych zdjęć jest żenująca, przeważnie wmawiają nam, że przed Pentagonem nie leżały żadne szczątki (fotki zrobione po ich uprzątnięciu), że dziura jest zbyt mała (pokazując fotki, na których większość dziury jest zasłonięta strumieniami piany) lub że stal w WTC była cięta termitem (a była cięta palnikami już po zawaleniu się WTC). Takie są te Twoje miliony zdjęć i masa osób już o tym wie, tylko Muhad, Stara Gwardia wciąż tego nie zauważa.

I poprawka, niestety nie masz racji.

wypytaj mieszkańców i przestań pitu pitu, że coś obaliłeś.


Ironia losu... przed Petnagonem byli ludzie, wypytano ich i oni chórem odrzekli (ponad 100 osób!), że widzieli wyraźnie jak Boeing linii American Airlines na ich oczach wbija się w Pentagon. A co Ty na to? Co byś im powiedział, tym ponad stu osobom? "Pitu pitu, coś wam się pomyliło, tam nie było żadnego samolotu"?
  • 0



#155 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kto mądry ten wie, że te "pseudo" zamachy były idealne do tego aby wkroczyc na bliski wschód po ropę.


Nawet nie wiesz, że import ropy z Iraku spadł drastycznie po wypowiedzeniu wojny i wciąż jest na o wiele niższym poziomie niż ten sprzed inwazji. To są moje fakty. A jakie Ty masz na potwierdznie swoich pomysłów?


No ciekawie dlaczego hahaha :)

Przejrzyj rynek i zobacz czyje firmy trzepią kasę i czyje firmy mają zyski. Poszperaj sobie informacje na temat tego, kto ma największe udziały - jeśli chodzi o ropę.

Kto? USA i UK. O tym mówi się na uczelniach a niektóre kwestie poruszane są na moich zajęciach - na zarządzaniu.

I dajże mi św. spokój z tą swoją niepohamowaną ambicją udowodnienia czegoś w świecie wirtualnym.
Używaj czasami szarych komórek i pomyśl nad tym co napisałem Ci powyżej odnośnie zysków a może coś zaiskrzy.
  • 0

#156

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzyj rynek i zobacz czyje firmy trzepią kasę i czyje firmy mają zyski. Poszperaj sobie informacje na temat tego, kto ma największe udziały - jeśli chodzi o ropę.


To normalne, że zyski największe mają Amerykanie, wcale tego nie neguję. Ale to, że ich firmy przy okazji zarabiają sobie na tej wojnie wcale nie oznacza, że 9/11 to spisek rządu. Zauważasz to?

Używaj czasami szarych komórek i pomyśl nad tym co napisałem Ci powyżej odnośnie zysków a może coś zaiskrzy.


A Ty choć raz zastanów się nad tematem świadków sprzed Pentagonu. Nie uciekaj od niego, bo sądzę, że nie tylko ja aktualnie oczekuję od Ciebie odpowiedzi na tak proste i banalne pytanie. Czytelnicy tego tematu również.

Co z zeznaniami świadków (ponad stu), którzy na własne oczy wyraźnie widzieli jak Boeing linii American Airlines uderza w Pentagon?

Dalej uważasz, że tam nie było samolotu?
  • 0



#157 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To normalne, że zyski największe mają Amerykanie, wcale tego nie neguję. Ale to, że ich firmy przy okazji zarabiają sobie na tej wojnie wcale nie oznacza, że 9/11 to spisek rządu. Zauważasz to?


Wystarczy prześledzic ich wszystkie prowokacje - jak np. prowokację która skutecznie doprowadziła do wojny w Wietnamie. To było zwykłe oszustwo.
Prawdopodobnie i Pearl Harbour był podobnym oszustwem i USA zmierzało do tego aby Japonia ich zaatakowała.
To jest czysta polityka i cwaniactwo kraju pielgrzymów.

A Ty choć raz zastanów się nad tematem świadków sprzed Pentagonu. Nie uciekaj od niego, bo sądzę, że nie tylko ja aktualnie oczekuję od Ciebie odpowiedzi na tak proste i banalne pytanie. Czytelnicy tego tematu również.


Stary, ja mam gdzieś oczekiwania innych osób. Ja mam swoje zdanie i nie muszę rywalizowac o nagrodę - the best of zajebiaszczy niszczyciel argumentów. Nie chce mi się, szczerze. Dawne czasy minęły i nie mam zamiaru do nich wracac.
Jest także duża rzesza świadków, którzy potwierdzają teorie spiskowe. To działa w dwie strony, więc i Ty będziesz całe życie walił głową w mur , tak samo jak i Twoi oponenci. Ma to jakiś sens?
Raczej wątpię.

świadków zawsze można kupic i nie wierz we wszystko co przeczytasz.


Uciekam już stąd. Naprawdę nie chce mi się na ten temat dyskutowac. Nie widzę najmniejszego sensu. W internecie to sobie można w szachy pograc, ale zagadek historii nie rozwikłasz.
  • 0

#158

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tyle, że spiskowcy nie widzieli tego na żywo. A to jest bardzo ważne w sprawie Pentagonu.
  • 0



#159

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj muhad muhad, brak mozliwości uargumentowania swojego zdania konkretnymi przykładami Cię przytłacza.
  • 0

#160 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Alpha, proszę, przestań za mną łazic i nie wypisuj bzdur. Argumentów mam dużo, ale nie mam ochoty nic nikomu udowadniac. Dorośnij kobieto.
  • 0

#161

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już to gdzieś słyszałem ale oki. Nie masz ochoty więc nie :)
  • 0



#162

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy prześledzic ich wszystkie prowokacje - jak np. prowokację która skutecznie doprowadziła do wojny w Wietnamie. To było zwykłe oszustwo.


Widzę, że jesteś niesamowicie szybko w osądzaniu. Otóż nie było tam oszustwa, po pierwsze był atak, po drugie przewrażliwiona załoga źle zintepretowała i oceniła sytuację. To coś zupełnie innego niż oszustwo.

Prawdopodobnie i Pearl Harbour był podobnym oszustwem i USA zmierzało do tego aby Japonia ich zaatakowała.


Owszem, Roosevelt kombinował jak by tu wciągnąć USA do wojny, ale akurat Pearl Harbor to było zaskoczenie dla Amerykanów. Inaczej nie kazaliby wracać swojemu lotniskowcowi do Pearl Harbor na dzień 6 grudnia 1941 roku. (rozkaz głosił, że jeden z lotniskowców miał przybyć tego dnia do bazy, jednak po drodze zatrzymała go zła pogoda dzięki czemu uniknął o włos zatopienia przez Japończyków).

Jest także duża rzesza świadków, którzy potwierdzają teorie spiskowe.


Spiskowe ogólniki... ilu? Podpowiem Ci, oto liczby:

ogólnie 136 osób było świadkami zajścia, spośród nich między innymi:

104 osoby bezpośrednio widziały jak samolot uderza w budynek
26 zidentyfikowało go od razu jako samolot American Airlines
39 powiedziało, że to był duży samoot pasażerski
7, że to był Boeing 757
8 było zawodowymi pilotami, jeden pracował na wiezy lotniska jako kontroler
10 widziało samolot na tyle dokładnie, że stwierdziło, że samolot nie miał wypuszczonego podwozia ani klap
16 widziało jak samolot uderza w latarnie lub przelatuje bardzo blisko nich

a także 2 osoby stwierdziły, że to był "mały samolot"

i rzecz jasna nikt nie widział, żeby to była rakieta.

Więc jaka "duża rzesza świadków potwierdzi teorie spiskowe"?

świadków zawsze można kupic i nie wierz we wszystko co przeczytasz.


Wiedziałem, że prędzej czy później to powiesz.

Jak świadkowie są przeciwko mnie, tym gorzej dla nich, prawda?

Skoro ich zeznania mówią, że to był BOEING, to znaczy, że pewnie zostali przekupieni. Wspaniała dedukcja.

Argumentów mam dużo, ale nie mam ochoty nic nikomu udowadniac.


Bo każdy z nich by został sprowadzony do parteru jak te brednie o "zbyt małej dziurze", "braku szczątków samolotu", "wynoszeniu części czegoś tajnego pod płachtami", "komórki nie mogą działac w samolocie", "kto przedstawia się matce z imienia i nazwiska hahahaha" (podczas gdy sama matka Marka Binghama powiedziała w wywiadzie, że syn często tak się jej przedstawiał jak do niej dzwonił) itp.

Ale Ty tego już nie widzisz, tylko śnisz dalej o spisku a ludzi trzeźwo zauważających kłamstwa spiskowe, tak, te same kłamstwa, w które bezkrytycznie wierzysz, nazywasz... ślepcami, ograniczonymi i rzucasz sloganami "nigdy nie przejrzycie na oczy".

Ale to tak jak z tym kosmitą wazonem. Dopóki sceptyka nie było, było "och" i "ach", a także "wiedziałem, wiedziałem!" i "a dzieci w szkole uczą, że piramidy zbudowali egipcjanie..." Wystarczyło jedna zdjęcie sceptyka i wspaniały kosmita z Egiptu okazał się... wazonem w kwiatami. Niektórzy mieli opory w przyznaniu, że naiwnie wierzyli w bzdurę, którą im ktoś wmówił na jakiejś stronie "paranormalna prawda o egipcie". Tak Muhad, Ty byłeś wtedy jedną z takich osób, a teraz potwierdzasz to samo w temacie o 9/11.

Uciekam już stąd. Naprawdę nie chce mi się na ten temat dyskutowac.


Tutaj ciężko z Tobą o dyskusję, bo argumentów u Ciebie brak. A jeśli już się jakiś pojawi, to jest absurdalny (świadkowie, którzy sobie jechali drogą obok Pentagonu zostali przekupieni, albo namioty sprzed Pentagonu nagle stały się wg Ciebie "płachtami do wynoszenia czegoś tajnego").
  • 0



#163

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o WTC, to na pewno, w nie uderzyły samoloty. Bo co wszyscy się naćpali i mówili - o patrzcie samolocik. Może zdjęcia były niektóre spreparowane, nie wykluczam, że mogły być tam też ładunki wybuchowe.

A co do Pentagonu, oglądałam już kilka filmów na ten temat (w amerykańskim wydaniu naturalne :) ) I moim zdaniem nie było samolotu. Sami wysadzili kawałek budynku, albo walnęło w niego UFO, widzieliście jak ci z workami szybko się uwijali. To oczywiście tylko moje zdanie.
  • 0

#164

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alpha, proszę, przestań za mną łazic i nie wypisuj bzdur. Argumentów mam dużo, ale nie mam ochoty nic nikomu udowadniac. Dorośnij kobieto.

Wiesz co ? masz rację, dowody mówią więc po co wyważać otwarte drzwi :)
  • 0

#165

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o zbieranie złomu z samolotu i innych pozostałości to zostało zebrane tak szybko aby przebadać i wysnuć logiczny wniosek.

Chyba, że mówimy o tych niebiesko-białych workach : )))
Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych