Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum jest martwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Smierc forum (249 użytkowników oddało głos)

Czy forum jest martwe?

  1. Tak (100 głosów [40.16%])

    Procent z głosów: 40.16%

  2. Nie (149 głosów [59.84%])

    Procent z głosów: 59.84%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jestem od roku ale forum obserwowałem ponad dwa lata i faktycznie tak było . Godzinami przeglądałem forum czytając różne ciekawe rzeczy a teraz nic .

Forum powoli się wypala. Bardzo wiele ciekawych tematów było poruszanych dawno temu, przemaglowanych wte i we wte. Sporo się duplikuje.
Coś mi się wydaje, że powoli nie ma o czym dyskutować, bo zdecydowana większość "wielkich" tematów już była. Nie jest wcale tak prosto znaleźć temat, którego nie było, a jest ciekawy.

powiem wam ,że jak tu się rejestrowałem forum było mnieeej znane, i szczerze wtedy był ten "klimat" i ludzie którzy byli głodni wiedzy nt. spraw paranormalnych...

Bo wtedy to było coś ciekawego i intrygującego, bo się o tym nie wiedziało. Teraz większość rzeczy nie daje już tego uczucia, bo po prostu nie zaskakują i spowszedniały.

Co prawda, do śmierci jeszcze daleko, ale starość nie radość :P Choć niektórzy twierdzą co innego... :D
  • 0

#77

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Forum jest martwe ale od dwóch dni! Strasznie się serwer ślimaczy, kiedy to minie?
  • 0

#78

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dokładnie. Przedwczoraj przez kilka godzin ani ja ani żadna osoba z która gadałam (na nieoficjalnym czacie, link w sygnaturce) nie mogła się nawet połączyć z forum a i wczoraj po południu były z tym niemałe problemy.


Możemy się dowiedzieć w czym tkwi problem?
  • 0



#79

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serwer strasznie chodzi przez ostatnie kilka dni, zróbcie coś z tym...Albo paranormalne.pl są tak poczytne i tyle ludzi czyta naraz że serwer pada, albo coś się psuje...
  • 0



#80

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej wątpię aby tu o poczytność chodziło bo jakoś postów niewiele się pojawia. Poza tym kto czyta forum na które wejść się nie da?
  • 0



#81

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 767
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Noto poco jestem na forum ....................... Dzieciarnia mówisz vcore wierz że najczęściej syf robią starsi a nie my .

Po prostu nierobiąc nic będzie najlepiej tylko zrobić jedno wymyślić ankiete na początku czy ma ktoś podstawową wiedze na tematy paranormalne typu.

Gdzie mieszka yeti?
Co to jest NOL?
Co to jest medytacja?
Twój wiek?
Twoje ulubione zagadnienie itp.

Mylisz się,albo,delikatniej ujmując - mijasz się z prawdą.W ciągu moich ponad 40 lat przeczytałem więcej,Ty natomiast,biorąc pod uwagę postęp nauki w tym czasie otrzymałeś wiadomości lepsze.Więc co? Ilość kontra jakość? Co do "syfu", są ludzie i ludziska,a także buraki ,które zwane trollami syfią wszędzie gdzie popadnie. A ankieta? no fajnie, a czy Ty wiesz gdzie mieszka Yeti? Jeśli tak,to mi zaimponowałeś.



#82

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm to musiało kiedyś nastąpic tematy się po prostu wyczerpały ile można dyskutowac nad tym samym mając nawet imponującą wiedzę na temat? To musiało sie kiedyś stac oczywiście szkoda mi tych żarliwych dyskusji w których niejednokrotnie sam uczestniczyłem. Sam coraz rzadziej odwiedzam forum i sporadycznie się udzielam bo nie mam zwyczaju wypowiadac się w tematach o których nie mam pojęcia lub mnie nie interesują. Zauważyłem tez ze wielu znakomitych forumowiczów usuneło się w cień taka jest kolej rzeczy i nic jej nie zmieni.
  • 0

#83

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś, w pierwszych miesiącach mojego pobytu tutaj, było naprawdę fajnie, ciekawych tematów było wiele, atmosfera była lepsza, a teraz to wszystko prysło... Naprawdę rzadko tu bywam. No i zgadzam się z lukaszem, co do tego, iż to musiało się kiedyś stać.
  • 0

#84

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Forum nie jest martwe tylko się tnie i dlatego mało osób pisze. Przynajmniej się cięło.
  • 0

#85

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem forum troche zwolnilo ale nie ma mowy o tym, ze juz prawie nie istnieje...
cos juz prawie wyginelo na forum, w 2007 roku jak sie zarejestrowalem na paranormalne to roilo sie tutaj
od dzieci neo, teraz juz sie uspokoilo do prawie zera.
Mysle, ze to kwiestia czasu jak paranormalne obudzi sie z zimowego snu, chociaz nadal dzieja sie na swiecie nowe interesujace sprawy, do poki takie sprawy beda istniec, do puty paranormalne bedzie przy zyciu.
Moze dzieci neo zniszczyly od wieczna rownowage w przyrodzie? (joke...)
  • 0

#86

.:ICHIGO:..
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich :)) jako że jestem zalogowany tylko 24 godz. nie uważam że forum jest martwe ponieważ obserwowałem je od prawie 2 lat!!. Zaglądałem tu tak często jak tylko było możliwe, znalazłem tu mnóstwo odpowiedzi na moje pytania i myśle że jeszcze znajde takie odpowiedzi na które jeszcze nie mam pytań. Dzięki że jesteście. POZDRO :)
  • 0

#87

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

forum nie jest martwe... bo wszyscy piszą w tym temacie :P
  • 0



#88

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na forum wypowiadają się ^^ - emocje, przemyślenia, urojenia, bywa że konfabulacje, a także powstają całkiem, całkiem ciekawe pregistaty ^^ - wszystko to można podciągnąć pod przejawianie się zjawisk para ~ _~.
Jak widać z tytułu, teksty pojawiające, pojawiają się po za świadomością piszących ^^ ... hym &/
  • 0



#89

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam za odświeżanie, ale chciałbym powiedzieć, że od ostatnich dni forum jakby zaczęło odżywać, może Piotrek ma racje, że forum było w zimowym śnie i teraz odżywa, przecież losy forum zależy od ludzi. W zimę można czuć taką monotonię, nudę, a tylko słońce poświeci kapkę dłużej niż do 15, ciepło na dworze, zielono i od razu chce się żyć
  • 0

#90

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mi to właśnie wydaje się, że forum zaczęło się rozkręcać a w ostatnich dniach się zakręciło.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych