Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie z Oświęcimia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie prosze was, apeluje do kadzego kto tam byl, nie piszcie bzdur o kosmitach w obozach (chociaz sam w nich wierze). Pradopodobnie wilgoc sciany tak ja zabarwila, nic wiecej. Kto kolwiek byl w Auschitz ten wie, ze wzmianka na ten temat boli, nawet turystow. Sam odwiedzilem oboz trzy i za kazdym razem kiedy ktos porusza ten temat odczowam smutek...
  • 0

#17

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
  • 0

#18

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to skomentuje tak :

Dołączona grafika
  • 0

#19

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I chyba Twoja interpretacja kleskus jest najtrafniejsza ^^
A tak w ogóle, to przecież kosmici nie chodzą po ziemi i odciskają swoich twarzy gdzie popadnie, prawda?
  • 0

#20

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o ten napis nie? Ale co w tym niezwykłego? Napisał to jakiś jeniec a nie "dzieci turyści" ta.. bo dali by im pisać po ścianach w baraku...
Podpisał sie jakiś jeniec i tyle. Nawet ładnie się to zachowało. Tylko nie mów ze robiąc zdjęcie nie było takiego napisu i dopiero potem sie pojawił... błagam
  • 0

#21

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza napisem, widzę wyskrobane SI, P a nawet SMS, poza tym w szczelinie między belką a ścianą, u góry widze parę oczu.
  • 0

#22

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Byłem miesiąc temu w Auschwitz i widziałem od środka ten barak, ścianę też. Fajny ufol, przynajmniej wiemy,
że to nie fotomontaż :rotfl:

Ale to tylko zwykły rysunek ;)
  • 0



#23

homilian.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ciekawe te zdjęcie (np. na tapetę), ale sprawdźmy to:

Dołączona grafika

Napis stał się wyraźniejszy, ale zajmijmy się "Ufoludkiem" jest jednolity, krawędzie są pogrubione, jest to dowodem że autor albo nakładając obrazy na siebie wcale się nie napracował, albo jest to rysunek na ścianie, ale skoro mamy trop idźmy dalej:

Dołączona grafika

ładne te krawędzie, skupmy się jednak na rysunku, jest "pusty" co było by kolejnym dowodem na istnienie: rysunku lub... plamy na ścianie (a dokładniej dwóch plam)

Dołączona grafika

Puentując jedyną wartą uwagi rzeczą na tym zdjęciu są napisy na ścianie, które pewnie są autografami autorów :rotfl: czego dowodem jest:
"Barczyk
Maukarcz
Bzug"
  • 0

#24

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do autora.

Ja na prawde nie wiem co w tym zdjęciu jest dziwnego. Napisz co Ty o tym myślisz, bo takie zgaduj zgadula jest bez sensu i prowokuje do żartów.

P.S. Oczywiście pod warunkiem, że Ty nie robisz sobie z nas żartów...
  • 0

#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem temat do zamknięcia.

Często wzory na płytkach, zacieki na murze czy płycie chodnikowej tak się układają, że tworzą coś podobnego do czegoś.
Zdarzało się zapewne nie tylko mi, kiedy leżąc na trawie i patrząc ^^ górę zaczynamy doszukiwać się postaci zwierząt układających, się z chmur na niebie. Pojawiły się przykłady takiej twórczości wyobrażeniowej, również w literaturze dla dzieci - " leży Dyzio na łące i marzy... "
Jeśli doszukiwanie się postaci w plamach czy też naciekach, staje się to sytuacją obsesyjną dobrze jest, jak to powiedzmy zajęcie odpuścimy sobie. W przeciwnym razie lepiej będzie, jak w między czasie zaczniemy szukać dla siebie dobrego specjalisty.

Mamy już kilka " wizerunków" - Matka Boska Trotuarowa - gdzieś rozlał się olej.
- " " na Szybna - jakiś naciek na szybie.
Jest takich pojawiających się " obrazów wiele.
Wyznawcy często potrzebują być tak blisko swoich bogów, że dostrzegają ich obecność wszędzie. Maja pragnienia doświadczenia czegoś niezwykłego, chcą i pragną być samemu niezwykłym.
Obrazów i figurek przedstawiających Matkę Boska jest mnóstwo. Z jednej osoby namnożyło się dzięki różnego rodzaju pragnieniom lub interesom tysiące matek boskich. Prawie każde uczucie posiada swoja Matkę. Każda kapliczka lub sołectwo.
  • 0



#26

Hagen.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co racja to racja, ale ja znalazłem na głowie ufoludka , misia z otwartą paszczą :P ta paszcza to prawe oko ufoludka , lub lewe z perspektywy jak my na niego patrzymy :P , ma oczy , uszy i zęby wygląda na przestraszonego :P , to co w ramce to głowa, niżej poza ramką może być resztą misia :P
Dołączona grafika
  • 0

#27

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę tego misia,widzę te oczy pomiędzy w szczelinie,widzę ufolka,widzę ufolka bez jednaj ręki i z krótszą nogą,widzę tam jeszcze z 7 twarzy,ale nie będę już o nich pisać,by nie ciągnąć tematu.

Ludzie tam nic nie ma!!! (mimo,że widzę to co zaznaczacie)-to tylko ułożenie liń,faktura ściany,odbarwienia itp!!!

Ja widzę czasem twarze na swojej kołdrze i uwierzcie gdybym zaznaczyła je na zdjęciu też byście je zobaczyli! Czy to znaczy,że mam wklejać takie durne zdjęcia tutaj???

To iluzja,ludzka skłonność do wychwytywania twarzy,umiejętność którą mamy juz jako niemowlęta!!!

Poczytajcie sobie o tym zjawisku,zamiast dopatrywać się tam jeszcze czegoś.

Pozdrawiam Wszystkich :)
  • 0

#28

Hagen.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem w poście "Co racja co racja" tzw zgodziłem się z Aidil, czyli z tym co teraz ty powiedziałaś też, wszyscy wiemy, że twarze postacie itd na wszystkim mogą wyjść przypadkiem , można to łatwo sprawdzić np. wziąć kartę, długopis i kreślić kółeczka , ósemki , cokolwiek jak cie komu spodoba , jak zamaluje cala kartę liniami , to jestem pewnien na 100%, że znajdzie tam nie jeden obraz , ja tak raz wykreśliłem kaczora donalda jak byłem młodszy, ale radoche miałem xD , a ludzie dlatego pokazują co jeszcze widzą , bo to jest jak zabawa znajdź różnice , a ludzie lubią takie zagadki :P
  • 0

#29

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

podpowiem tylko, że to co powinniście zobaczyć zajmuje niemal 45% powieżchni zdjęcia

albo z matematyką na bakier ( jeśli chodzi o szaraka ) albo nie tego szukaliśmy, albo ktoś robi sobie z nas jaja :mrgreen: a jeśli chodzi o to że to właśnie oni się tam podpisali to BAN jak nic za bezczeszczenie... MIŁEJ NIEDZIELI ^^
  • 0



#30

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czas na zamknięcie ;p niech wpadnie jakiś mod i to zamknie ;)
A z okazji świąt widzę tu świętego mikołaja!!
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych