Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie z Oświęcimia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

TCTreton.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam,

będąc w tym roku na wakacjach zahaczyłem z rodziną o Oświęcim i Brzezinkę, szczegółów wycieczki oszczędzę Wam i przejdę do konkretów.

Zrobiłem tam dużo zdjęć. To które przypadkiem przykuło dopiero teraz moją uwagę jest poniżej.

Dołączona grafika

Zdjęcie prezentuje jedną ze ścian w murowanym baraku. Jest na nim dużo różnych napisów. Co przykuło moja uwagę ? Tego narazie nie napisze aby czegoś nie sugerować.

Dla wnikliwych dodam, że z tym zdjęciem nic nie kombinowałem, oryginał ma rozmiar 3680x2070, gdyby ktoś chciał do analizy to proszę o malia.

Czy sądzicie że to przypadek ? No mi się nie wydaje.


C.D.N.

Widzę że narazie nie ma nikogo poważnego, a chociaż z uwagi na miejsce w którym to zdjęcie zostało wykonane powinniście zachowac powagę. Jaja sobie robicie ? Jesli chcecie się pośmiać to Wam serdecznie dziękuje i napewno do Was nie jest kierowany ten post.


Natomiast dla zainteresowanych. Na to chwilę nikt nie zauważył tego co ja, podpowiem tylko, że to co powinniście zobaczyć zajmuje niemal 45% powieżchni zdjęcia ? Nie twierdzę, że nie widać tam czegoś jeszcze ale sądzę że Wasze spostrzeżenia są chyba zbyt mocno naciągane.
  • 0

#2

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hmmm chodzi Ci o ta twarz po lewej stronie zdjęcia, bo nie wiem :P
  • 0

#3

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tu kompletnie nic nie widzę ;p a napisy to "tu byłem" zwiedzających uczniów, więc o co chodzi nie wiem. Zobaczymy co Ty tu wynalazłeś.
  • 0

#4

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby głowa szaraka, tam po lewej, ale jednak coś mi mówi, że ktoś majstrował przy tym zdjęciu.
  • 0

#5

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi Ci o tę "twarz" wyglądającą ze szczeliny pomiędzy belką a ścianą to już tłumaczę,że to kawałek metalu,którym ww.przedmioty są połączone.

Bardziej dziwny jest fakt,że temat ma 3 odpowiedzi,a zero wyświetleń

Duch? ;)



edit: aaa... ujrzałam tego szaraka po lewej w dolnym rogu (bokiem),oprócz tego widzę też twarz przodem,a nawet po środku zarys głowy z uszami. Szkoda,że to wszystko moja bujna wyobrażnia składa sobie te linie i zygzaki.

W sumie mozna zrobić eksperyment. Daj zdjęcie ściany,a każdy dopatrzy się tam czegoś (a ja na pewno :mrgreen: )
  • 0

#6

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja widzę Jezusa, na samym środku :P

Edit: A może to Serj Tankian? :P
  • 0



#7

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...czyli powiedzmy szczerze...

nic tam nie ma.
  • 0

#8

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja widzę obcego w kasku bez jednej ręki i z jedną dłuższą nogą!
Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

#9

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty! Że też tego nie zauważyłam :o Chyba ślepa jestem :rotfl:

Dobrze,że to tak fachowo rozrysowałeś,bo by mnie ominęło. :rotfl:

dobre,dobre :D
  • 0

#10

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
  • 0

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A w tym kółku to co ma być widać?
  • 0

#12

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, obrysuje kontury, ale zadziwia mnie, że jesteście tacy niespostrzegawczy.
  • 0

#13

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to właśnie zaznaczyłeś tego ufolka,którego zobaczyłam (tego z profilu :mrgreen: )

Fakt natomiast jest taki,że... go tam nie ma . Widzimy jakieś kreski,skrzywienia,odbarwienia ściany,a umysł nam układa twarz (było o tym na paranormalne ze 200 tematów)

No i lepiej się do tego nie przyznawać,bo ponoć im więcej widzisz twarzy tym większy schizofrenik z Ciebie. U mnie schizofrenia na całego :rotfl:

A tak poza tym temat jest bzdurny,bo nawet jak autor udowodni,że zdjęcie nie było modyfikowane,to jak udowodni,że rysunek nie był po prostu na ścianie???

Zakładając(na siłę),że tam coś jest ofkorst.
  • 0

#14

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem szarak jest nałożony, zbyt precyzyjnie dla mnie wygląda, i jakbym już na jakimś zdjęciu widział identycznego. Jeżeli naprawdę jednak jest na ścianie w Oświęcimie, to coś tu jest nie tak. Bo ja wiem, że to miejsce jest pełne złej energii, nienawiści do innych. Ale coś takiego na ścianie? Zakładając, że żaden ze zwiędzających by nie narysował tego na bądź co bądź eksponacie muzealnym w postaci ściany.
  • 0

#15

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Biermacht, to zamiast się dziwić to wstawiaj obrysowane ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych