Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego przeciętny polak nie wierzy w zjawisko UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaa chyba wiem o co wam chodzi UFO to w samo w sobie nic wielkiego nawet obcy samolot o dziwacznym wyglądzie może nim być no ale wiecie mi chodziło o wiare w cywilizacje obce które odwiedzają naszą planete !


No graty za odgadnięcie co co znaczy skrót UFO ^^.

Topic:
Wielu nie wierzy bo po co ma wierzyć? To jest nieopłacalne. Ludzie cię wyśmieją, w najgorszym przypadku mogą cię wsadzić w pokój bez klamek za głoszenie herezji ;p . Nawet jeśli istnieją obce rasy to co z tego, kasy za głoszenie że one istnieją nie dostaniesz. A tak to sobie żyjesz spokojnie nie zaprzątając sobie głowy takimi sprawami i polecam Ci Humbia taki właśnie pogląd na życie jaki ja mam 8) .
  • 0

#17

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ma interpretacja świata, do zrozumienia różnych zjawisk?


No wiesz np. ksiądz nie interesuje się astronomią dla niego astronomia nie istnieje ma swoją rzeczywistość albo farmer i fan Sci-Fi ale pewnie i w tym przypadku mam złą w głowie definicje Interpretacja

http://www.program-a...yo.pl/text.html

Przeczytaj tą strone, i odpowiedz mi - kto tu jest manipulowany?


No wiesz są ludzie którzy dołożą wszelkich starań abyśmy uwierzyli że rzeczywiscie człowiek stanął na księżycu jak i ci którzy chcą abyśmy nie wierzyli ja od dawna w to nie wierzyłem a przekonał mnie jeszcze bardziej do tej racji film The_Illuminati_Secret_Space_Vol.1_-_Conquest_of_Space

Dla mnie to dobrze, nie chciałbym oglądać poważnych programów o ufo w przerwie między tańczącymi gwiazdami i familiadą.


No tylko że powinno się przynajmniej częsciowo ludzi uświadamiać bo zgniecie ich nowa rzeczywistość jeśli jakąś obca cywilizacja dojdzie do wnisoku aby pokazać się w całej okazałosci lub co gorsza jeśli dojdzie do jakiejś inwazji i tylko powiedzą w TV że został nam jeden dzień...

Dobrze, zróbmy więc eksperyment - nagraj jakikolwiek materiał z telewizji na dysk twardy, i przeprowadź analizę poklatkową. Czekam na rezultaty, z chęcią zobaczę 'KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI'


Tym systemem rządzą różni chorzy ludzie nie masz absolutnie żadnej gwarancji że nie dochodzi do tego o czym pisze nie mówię że nadawają to 24 godziny na dobe wystarczy nawet raz w miesiącu krótki sygnał podczas TAŃCA Z GWIAZDAMI heh zadziwia mnie ilu ludzi na to patrzy.. ja wysuwam takie teorie bo widze co się z tym światem dzieje jesteśmy jak marionetki doskonale manipulowane

Zapomniałeś o drugiej stronie medalu - filmy [nawet niekoniecznie sci-fi] poruszają wyobraźnię, czasem zmuszają do zmian w toku myślenia, a potrafią nawet tak wpłynąć na człowieka, że zmieni swój światopogląd - ot choćby Zeitgeist (troche zły przykład, bo to nie typowy film komercyjny) - mimo że składa się praktycznie z samych przekłamań, ściem i niedomówień, wielu ludzi dzięki niemu zaczęło inaczej patrzeć na świat.


no widzisz czyli się zgadzasz częsciowo z moją teorią że filmy wypierają ogromny wpływ na nas

I co to ma wspólnego z tarczą a-rakietową?


Dan Aykroyd wspomniał w swoim dokumencie że ma ona bronić także przed wrogimi cywilizacjami w internecie też o tym czytałem

Mi się wydaje, że właśnie dzięki tej szarej i nudnej polsce, w ludzkich umysłach rodzą się zainteresowania paranormalnymi tematami - w ramach poszukiwania czegoś niezwykłego.


ja jeszcze nikogo takiego nie spotkałem nawet nie słyszałem a mieszkam w dużym miescie

(user Flix) No graty za odgadnięcie co co znaczy skrót UFO ^^.


znam dokładną definicje nawet pamiętam dokładnie rozdział z Obecność UFo 1 tom Problem UFO się bodajże nazywał żle odczytałeś co napisałem ja próbowałem napisać że całkiem innymi myślami się kierowałem pisząc ufo
  • 0

#18

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No wiesz np. ksiądz nie interesuje się astronomią dla niego astronomia nie istnieje ma swoją rzeczywistość albo farmer i fan Sci-Fi ale pewnie i w tym przypadku mam złą w głowie definicje Interpretacja

Odnosze nieodparte wrażenie iż:
a. piłeś
b. masz poniżej 10 lat
c. jesteś idiotą

No wiesz są ludzie którzy dołożą wszelkich starań abyśmy uwierzyli że rzeczywiscie człowiek stanął na księżycu jak i ci którzy chcą abyśmy nie wierzyli ja od dawna w to nie wierzyłem a przekonał mnie jeszcze bardziej do tej racji film The_Illuminati_Secret_Space_Vol.1_-_Conquest_of_Space

Piłeś, oj piłeś...
Sam przyznajesz, że jedni nam mówią iż człowiek "stanął" na księżycu, a inni wręcz przeciwnie.
Tak jedni, jak i drudzi nami manipulują!

No tylko że powinno się przynajmniej częsciowo ludzi uświadamiać bo zgniecie ich nowa rzeczywistość jeśli jakąś obca cywilizacja dojdzie do wnisoku aby pokazać się w całej okazałosci lub co gorsza jeśli dojdzie do jakiejś inwazji i tylko powiedzą w TV że został nam jeden dzień...

Chyba nie osiągnąłeś złotego wieku 10 lat.
Twoim zdaniem mamy ludzi przygotowywać do ujawnienia się obcych cywilizacji. Wspaniale! Tylko skąd ja mam wiedzieć, że jest do czego ludzi przygotowywać, skoro te obce cywilizacje się nie ujawniły.

no widzisz czyli się zgadzasz częsciowo z moją teorią że filmy wypierają ogromny wpływ na nas

Tutaj wykazujesz się inteligencją polskiego polityka, który dostosowywuje wypowiedź innych do własnych potrzeb; po prostu brawa.

Dan Aykroyd wspomniał w swoim dokumencie że ma ona bronić także przed wrogimi cywilizacjami w internecie też o tym czytałem

Jesteś idiotą! Kompletnym! Wybacz, ale jak można twierdzić, że rakiety będą w stanie rozwalić stetek kosmiczny? No chyba, że będzie tam wykorzystana super tajna broń przeciwko super tajnym ufoludkom.
  • 0

#19

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widze że się to będzie ciągło w nieskończoność ale ja mam pewną dobrą cechę umiem przyznać komuś racje bo to czy kogoś przekonam do swojej nie ma dla mnie kompletnie znaczenia nie ja nie jestem typem który by taki temat drążył w nieskończoność a czy jestem idiotą :D pewnie i tak ale w szaleństwie jest metoda szaleńcze drążenie do celu wielu naprawdę dużych popaprańców doszło do poważnych sukcesów tylko dlatego że ich wola była silniejsza a metody walki ze słabosciami naprawdę szalone :D
  • 0

#20

septicflesh.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Septicflesh widzę że zabrałeś się za "prostowanie" następnego "pomyleńca" co wierzy w UFO, wyczuwa że w TV pletą bzdury, a nasza percepcja może nie ogarniać przelatującego przed nosem UFO. Bardzo dobrze, trzeba być czujnym! Nigdy nie wiadomo kiedy taki element się umocni i skazi swą ideologią poprawnych systemowo obywateli.


I tu się mylisz, jestem świadom istnienia cywilizacji pozaziemskich, różnica między nami jest taka, że Ty jak gąbka chłoniesz wszystko co wyczytasz, ja podchodzę do tego bardziej racjonalnie.


Gratuluję, w życiu nie napisałem zdania długiego nawet w połowie tego cytatu. Zanim zabierzesz się za tworzenie 'filmów', proponuję zabrać się za to:

Nie wiem czy skumałeś, ale autor ma dyslekcję czy coś - ostrzegł Cię w pierwszym zdaniu swego posta. Czy zawsze jesteś taki miły dla innych, ale jednak braci (przecież widać od razu że to nie reptilian pisał, normalny młody człek który zaczyna kumać że wokół dzieje się jakiś grubszy przewał).


Dysleksja usprawiedliwia go od używania firefoxa, czy też ms worda i poprawiania błędów?


Co ma interpretacja świata, do zrozumienia różnych zjawisk?

A to ma kolego że jak masz wyprany przez system mózg nie widzisz rzeczy które uważasz za niemożliwe. Indianie Ameryki południowej nie widzieli statków Hiszpanów, spytaj się ich o co z tym dokładniej chodzi, polecam Castanedę bo nie trzeba lecieć do Meksyku.


Aha, w takim razie widząc na ulicy np nowy model samochodu, w rzeczywistości go nie widzisz? :D No bo skoro go nie widziałeś wcześniej, to nie wierząc w jego istnienie nie możesz go ujrzeć. A tak poważnie mówiąc, to słyszałem już tą bzdurę kiedyś - to nie jest przypadkiem z Zeitgeista, czy innej reptiliońsko-żydowsko-plejadiańskiej propagandówki?


Dobrze, zróbmy więc eksperyment - nagraj jakikolwiek materiał z telewizji na dysk twardy, i przeprowadź analizę poklatkową. Czekam na rezultaty, z chęcią zobaczę 'KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI'

Żarty sobie robisz? Tutaj jest ocean wiedzy na temat tego KTO pociąga za sznurki. Wszystko wyjaśnione.
Mógłbym pisać dalej - o tym że w czasie KAŻDEJ misji Apollo obserwowano UFO, o tym że ostatnio w Turcji odkopano świątynię sprzed 11 tys lat i wszyscy się głowią jaką teorię do tego dorobić żeby ludzie ją łyknęli i o wielu innych rzeczach.
Widząc jak jesteś uczulony na te tematy zamilknę, żeby Cię nie denerwować. Dodam tylko że Humbia mimo swego młodego wieku więcej rozumie z tego co się dzieje wokół od Ciebie.


Jak dla mnie to jest po prostu równie naiwny co Ty - może razem stwórzcie front walki z reptilionami? :D


DO ZOBACZENIA KURWA PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !

Piękne, polskie zdanie. Bardzo trafne i dosadne, mam nadzieję że starczy Ci Bracie sił w tych jakże ciężkich dla sceptyków czasach...
Pozdrawiam


Bardzo piękne, wręcz cudowne. Jakże świadczy o rozwoju mentalnym, że o duchowym nie wspomnę... spotkajmy się 'kurwa' przy bramie.
  • 0

#21

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wg. mnie ludzie nie wierzą w UFO bo nie zdają sobie sprawy z masowości tego zjawiska. Dla nich to jak yeti albo potwór z Loch Ness, a przecież ogromne ilości ludzi mają bliskie spotkania różnych stopni. Gdyby w polskich mediach mówiono o chociaż 40% bieżących obserwacji to wyglądałoby to zupełnie inaczej. Drugi powód to, to że niektórzy niewiedzą czym jest to zjawisko. Na takich głębszych wsiach trochę dalej od większego miasta ludzie wierzą tylko w to co mówi ksiądz, smutne ale tak jest, sam widziałem (Ehh, ten wykład nt. diaboliczności snickersów)... Ostatnio spotkałem się z takim ciekawym stanowiskiem, że "jeżeli tu są to niech się ujawnią, a jak nie to są tchórzami i mnie nie obchodzą". Chyba tylko wylądowanie przed białym domem mogłoby sprawić, że ludzie zaczęliby wierzyć... (i tak na onecie napisaliby fotomontaż :P ) Bo w zmianę w naszych mediach to nie wierzę.

A co do samego tekstu to mam takie wrażenie, że autor ma zwyczajnie nieodpartą chęć pokazania wszystkim sceptykom faka :P i jeszcze te wulgaryzmy... co to miało dać efekt dramatyczny? :D Troszkę taki krzyk w stylu "ale jesteście ślepi"chociaż kilka wniosków sensownych.

Użytkownik gomp edytował ten post 16.12.2008 - 23:33

  • 0



#22

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyślałem sobie by zrobić dziś filmik na youtube pod taką właśnie nazwą z wciągającą muzyką ja w sumie zawsze jak coś wymyśle to to robie nawet nie myślać czy nie jest to kuriozalne ale do rzeczy chciałbym aby ktoś wydał propera (jakość) mojej wersji tak aby trzymało się to wszystko kupy i było mocne bo jestem pewien że jest to chaotyczne gófno co wielu mi napisało gdy przeczytali jakikolwiek mój dłuższy tekst opowiadanie itp. przed wstawieniem tutaj na forum kolega poprawił usuwając błędy itp. może to nic wielkiego ale zawsze jakaś akcja choćby mała dla dobra polskiej sceny ufologicznej wypowedzcie się na ten temat :)

Dlaczego przeciętny polak nie wierzy w zjawisko UFO

1.) Nasz model rzeczywistości oraz interpretowanie go wedle tego jak go stworzyliśmy.

Dlaczego?

Prosty przykład:
Niewidzący od dziecka lub daltonisci. Od tych pierwszych dzieli nas wielka przepaść w interpretowaniu naszego modelu rzeczywistości który jest częścią nas. Spróbuj im wytłumaczyć że świat wygląda tak a nie inaczej i powiedzieć o rzeczach, które widzisz i w które wierzysz.

2) Telewizja, prasa i inne media masowe.

Dlaczego?

Nie ma chyba lepszego narzędzia do manipulowania społeczeństwem niż nasza kochana telewizja, posiadająca nieograniczoną władzę nad ludzkimi umysłami.
Bo kto, jeśli nie ona, dopuscił się największych przekrętów w które ludzkość bezgranicznie uwierzyła? Np. słynne lądowania na księżycu i dziesiątki innych przykrywek dla zbrodni państwowych. Polska telewizja emituje od czasu do czasu jakiś żałosny reportaż, w którym konkretne dane są pomijane lub modyfikowane. Wszystko po to aby utwierdzić nas w przekonaniu, że UFO nie istnieje bo przecież 'telewizja nie kłamie'.
UWAGA ! WSZYSTKIE STACJE TELEWIZYJNE MOGĄ NAM, NIEŚWIADOMYM WIDZOM, PODSUWAĆ SYGNAŁY O CHARAKTERZE PERCEPCJI PODPROGOWEJ. OSOBA KTÓRA MA TROCHE ROZUMU POWINNA DOMYŚLIĆ SIĘ KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI!

3.) Filmy science fiction

Dlaczego?

Jestem pewien, że wiele filmów o tematyce UFO i podobnej ma na celu przekonanie nas, iż owe zjawisko występuje jedynie w filmach i nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Wątpie, aby te filmy wydane zostały z czystej idei powstania filmu w którym nie ma nawet cząstki prawdy. Napewno na wielu produkcjach swoje łapy połozyli ludzie odpowiedzialni za ukrywanie prawdy na temat istnienia setek cywilizacji które odwiedzają naszą planete.

4.) Rządy państw (zwłaszcza USA) i inne chore instytucje.

Dlaczego?

Bez żadnych wątpliwosci rząd amerykański ukrywa przed dane na temat zjawiska UFO. Przemawiają za tym tą tezą setki dowodów, o których wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bo czy ktokolwiek wie jakie cele uwzględniali amerykanie podczas projektowania tarczy antyrakietowej? NIE, więc się się kurwa dowiedz!

5. Brak edukacji w zjawisku UFO i zainteresowania tym tematem

Hmmmm???

Spytaj na ulicy obojętnie jakiego przechodnia o definicje UFO lub NOLA. Zapewne spyta czym jest NOL. <śmiech>

W Polsce brak zainteresowania zjawiskiem UFO wynika raczej z tego, iż nie dotyczy ono nas w takim stopniu jak inne kraje, np. w USA ponad połowa populacji wierzy w zjawisko UFO i w istnienie obcych cywilizacji (żródło: Dan Aykroyd o UFO). A reszta świata? Również podobnie! Ponad połowa naszej cywilizacji wierzy w UFO! Zainteresowanie jest tak słabe ponieważ w tej naszej, szarej, gównianej, polskiej rzeczywistości ci zabiegani ludzie nie mają nawet czasu pomyśleć nad własnym życiem, a co dopiero nad zjawiskiem UFO. Na to już kompletnie nie ma miejsca w tych ich nafaszerowanych depresjami głowach!

A teraz usiądź wygodnie (pewnie siedzisz, tylko nie wiem czy wygodnie) i pomyśl na spokojnie, czy na pewno nikt nie ingerował znacznie w twoje postrzeganie świata? Jak sądzisz, kto cię zmusił do takiego wyobrażenia o Bogu, jakie wpaja obecna religia lub wiare w horoskopy? Sądze że niektórzy uwierzyli by, że zginą jutro, jeśli napisanoby tak w niemającym żadnej wartosci horoskopie dołączonym do programu TV. Pomyśl nad swoim obecnym stanem, jakie czynniki ukształtowały twój sposób patrzenia na świat? Zastanów się a zobaczysz wierzchołek tego całego gówna!

DO ZOBACZENIA KURWA PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !


Ajajajajaja... Gosciu widac, ze niezle zajarales sie swoja wypowiedzia, ze tak dosadnie kwitujesz swoje wypociny.

ad 1.
"Nasz model rzeczywistości oraz interpretowanie go wedle tego jak go stworzyliśmy." - ktos tu jest debilem - albo ja, poniewaz za cholere nie rozumiem co napisales, albo ty, bo zajarany napisales kompletna brednie. Jak to stworzylismy model rzeczywistosci -WTF? - o co wlasciwie biega? Caly punkt pierwszy to jeden mega, hiper kosmiczny belkot.

"Niewidzący od dziecka lub daltonisci. Od tych pierwszych dzieli nas wielka przepaść w interpretowaniu naszego modelu rzeczywistości który jest częścią nas. Spróbuj im wytłumaczyć że świat wygląda tak a nie inaczej i powiedzieć o rzeczach, które widzisz i w które wierzysz."

Halp :/ twoja inteligenca kuleje jak eduardo po faulu 10 miesiecy temu. Po pierwsze niewidomi zdaja sobie sprawe, ze nie widza i wiedza, iz ich postrzeganie swiata moze byc troszke inne. A skoro oni tego nie kwestionuja - to po cholere dajesz taki przyklad. U failed!!!!!!!!! Pomine stylistyczne wyrazenia, ktore wolaja o pomste, a twoj nauczyciel jezyka polskiego powinien chyba wyladowac za kratami o ile od razu nie na krzesle. Czytales w ogole swoj belkot?

ad 2.
Czad telewizja mna manipuluje- wiedzialem. Dlatego zapisalem sie na taniec, gosuje na PO i robie kotleciki 'a la Pascal Brodnicka. Kolejna porcja belkotu od zajaranego malolata :] Tak masz racje, w tv zamiast tanca z gwiazdami powinni puszczac taniec z reptilianami, zamiast wiadomosci raport z dzialalnosci dulce, zamiast wieczorynki, autopsje obcego itd. Wszystko to oczywiscie byloby bardzo wiarygodne i oparte na niepodwazalnych faktach takich jak: opowiesc rzekomego pracownika ochrony, rysunki pielegniarki, niewyrazne zdjecia czy wywiady nagrane na tasme magnetofonowa...

ad 3.
Yeah zawsze wiedzialem ze yoda, jawowie, evoki z gwiezdnych wojen istnieja :D Ktos chetny na wlam do panow Lucasa i Spielberga?^^

ad 4.
Uuhuhuhuhuhuh "rzad USA" i "inne chore instytucje" - czyzby nasze MSZ? Pozniej juz tylko belkot i nagle niczym filip z konopii "NIE, więc się się kurwa dowiedz!" - czyzbys nasluchal sie jakis mizernych polskich hip-hopowcow?

ad 5.
Po co? A kogo o w ogole obchodzi co to jest NOL? Czy wiedza na emat tego pomoze ci zarobic pieniazki i utrzymac rodzine? Gosciu, zamiast UFO zainteresuj sie swoja edukacja. A, tak juz na marginesie to twoje zrodlo to chyba aktor komediowy - moze akurat promowal kiedys ten film http://www.imdb.com/title/tt0106598/.
  • 0

#23

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na poczatku przeczytalem "dlaczego PRZECIĘTY polak..." i juz mialem pisac - bo nie zyje, hehe. :P

Dlaczego ludzie nie wierza? Bo dla wielu trzeba oficjalnego stanowiska jakiegos rzadu i oficjalnej manifestacji.
Ludzie tez nie maja podanych na tacy wszystkich dowodow, a nie maja czasu/checi ich szukac.

I to by bylo na tyle. Nie bede jechal po Tobie, Twojej pisowni oraz chaotycznej wypowiedzi i niektorych argumentach, bo inni juz to zrobili, a cenie Twoj zapal i checi, wiec nie mam zamiaru przy okazji Cie dobijac. ;)
  • 0

#24

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego Polacy nie wierzą w UFO czy też obce cywilizacje??
Zacznijmy od tego, że duży wpływ na wiarę czy poglądy ma w polsce nauka (materializm) i KK. I tak przeciętny polak nie wierzy w jakiekolwiek zjawiska nadprzyrodzone etcetera etcetera...
Polaka (i nie tylko) nauczono, że dusza 'śpi' i obudzi się ewentualnie w dniu sądu chyba, że trafi od razu do piekła (sic!), poza tym nauka indoktrynuje, że świat niefizyczny nie istnieje, a bytowanie obcych cywilizacji jest nieudowodnione. Ja doświadczyłem i doświadczam manifestacji sił nadprzyrodzonych często. UFO NOLe etc. istnieją. Problem w tym, że my ludzie rzadko odbieramy na częstotliwościach wibracyjnych, którymi otoczone są wspominane UFO/NOLe czyli 'obce cywilizcje'. Ze Wspomnianymi przedst. obcych cywilizacji najłatwiej się skomunikować we wymiarach niefizycznych (OOBE/Medytacja etc.). Dla teoretyków proponuję książki Boba Monroe czy Bruce Moen'a ewentualnie Rosalind A. McKnight (przedst. z Instytutu Monroe'a), które chociażby częściowo opisują problem i zjawisko tzw. UFO/obcych cywilizacji.

Wspomniane książki znajdziecie tutaj.
  • 0

#25

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma chyba lepszego narzędzia do manipulowania społeczeństwem niż nasza kochana telewizja, posiadająca nieograniczoną władzę nad ludzkimi umysłami.
Bo kto, jeśli nie ona, dopuscił się największych przekrętów w które ludzkość bezgranicznie uwierzyła? Np. słynne lądowania na księżycu i dziesiątki innych przykrywek dla zbrodni państwowych. Polska telewizja emituje od czasu do czasu jakiś żałosny reportaż, w którym konkretne dane są pomijane lub modyfikowane. Wszystko po to aby utwierdzić nas w przekonaniu, że UFO nie istnieje bo przecież 'telewizja nie kłamie'.
UWAGA ! WSZYSTKIE STACJE TELEWIZYJNE MOGĄ NAM, NIEŚWIADOMYM WIDZOM, PODSUWAĆ SYGNAŁY O CHARAKTERZE PERCEPCJI PODPROGOWEJ. OSOBA KTÓRA MA TROCHE ROZUMU POWINNA DOMYŚLIĆ SIĘ KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI!

Kilka niezależnych badań wykazało, że wstawianie w losowych momentach klatki z jakimś obrazkiem czy napisem nie daje absolutnie nic.
I oczywiście jak można nie wspomnieć o spisku masonów, Żydów, iluminatów, jaszczurów, orionidów, wszystkich rządów (włącznie z Republiką z SW), żółwi z Galapagos i świstaków! Wszystko jest spiskiem!

Jestem pewien, że wiele filmów o tematyce UFO i podobnej ma na celu przekonanie nas, iż owe zjawisko występuje jedynie w filmach i nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Wątpie, aby te filmy wydane zostały z czystej idei powstania filmu w którym nie ma nawet cząstki prawdy. Napewno na wielu produkcjach swoje łapy połozyli ludzie odpowiedzialni za ukrywanie prawdy na temat istnienia setek cywilizacji które odwiedzają naszą planete.

...bo wszystko co istnieje, jest spiskiem i dziełem jaszczurów...

Bez żadnych wątpliwosci rząd amerykański ukrywa przed dane na temat zjawiska UFO. Przemawiają za tym tą tezą setki dowodów, o których wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bo czy ktokolwiek wie jakie cele uwzględniali amerykanie podczas projektowania tarczy antyrakietowej? NIE, więc się się kurwa dowiedz!

A te wszystkie dowody znajdują się w książkach, które trzeba KUPIĆ. A autorzy liczą napływające dolary...

5. Brak edukacji w zjawisku UFO i zainteresowania tym tematem

Spytaj na ulicy obojętnie jakiego przechodnia o definicje UFO lub NOLA. Zapewne spyta czym jest NOL. <śmiech>

Nowy przedmiot w polskich szkołach: ufologia. Jasne.
Śmieszne jest to, że ty definicji NOLa nie znasz ;)

W Polsce brak zainteresowania zjawiskiem UFO wynika raczej z tego, iż nie dotyczy ono nas w takim stopniu jak inne kraje, np. w USA ponad połowa populacji wierzy w zjawisko UFO i w istnienie obcych cywilizacji (żródło: Dan Aykroyd o UFO). A reszta świata? Również podobnie! Ponad połowa naszej cywilizacji wierzy w UFO! Zainteresowanie jest tak słabe ponieważ w tej naszej, szarej, gównianej, polskiej rzeczywistości ci zabiegani ludzie nie mają nawet czasu pomyśleć nad własnym życiem, a co dopiero nad zjawiskiem UFO. Na to już kompletnie nie ma miejsca w tych ich nafaszerowanych depresjami głowach!

Zachodniemu światu znudziło się chrześcijaństwo, więc ci, którzy czują że muszą w coś wierzyć, zaczynają wyznawać UFO i kosmitów. Ciekawe czy zaczęliby się modlić do kosmitów, gdyby ci wylądowali w środku dużego amerykańskiego miasta :o

A teraz usiądź wygodnie (pewnie siedzisz, tylko nie wiem czy wygodnie) i pomyśl na spokojnie, czy na pewno nikt nie ingerował znacznie w twoje postrzeganie świata? Jak sądzisz, kto cię zmusił do takiego wyobrażenia o Bogu, jakie wpaja obecna religia lub wiare w horoskopy? Sądze że niektórzy uwierzyli by, że zginą jutro, jeśli napisanoby tak w niemającym żadnej wartosci horoskopie dołączonym do programu TV. Pomyśl nad swoim obecnym stanem, jakie czynniki ukształtowały twój sposób patrzenia na świat? Zastanów się a zobaczysz wierzchołek tego całego gówna!

Ciekawe czy ty, razem z innymi wyznawcami kosmitów, nie uwierzylibyście w cokolwiek, co jest napisane w książce o teoriach spiskowych czy w zbiorze channelingów od Plejadan.
Brzmisz jak dawni chrześcijanie przekonujący Rzymian że Jowisz nie istnieje, bo prawdziwy jest tylko Jezus.

DO ZOBACZENIA KURWA PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !

Zginiesz, kur** je**ny niewierny psie w ogniu oczyszczenia, gdy nadejdzie światło oczyszczenia w 2012 i my, wybrańcy, wejdziemy do czwartej gęstości, a ty będziesz tu cierpieć i gnić wraz z innymi je**nymi sceptolami i innymi debilami, którzy nie wierzą w jedyną i najprawdziwszą prawdę!

Ile razy już to słyszałem...

Septicflesh widzę że zabrałeś się za "prostowanie" następnego "pomyleńca" co wierzy w UFO, wyczuwa że w TV pletą bzdury, a nasza percepcja może nie ogarniać przelatującego przed nosem UFO. Bardzo dobrze, trzeba być czujnym! Nigdy nie wiadomo kiedy taki element się umocni i skazi swą ideologią poprawnych systemowo obywateli.

Posuń się jeszcze dalej. Może teraz posądzisz mnie o bycie jaszczurem?

A to ma kolego że jak masz wyprany przez system mózg nie widzisz rzeczy które uważasz za niemożliwe. Indianie Ameryki południowej nie widzieli statków Hiszpanów, spytaj się ich o co z tym dokładniej chodzi, polecam Castanedę bo nie trzeba lecieć do Meksyku.

Kolejny mit z Zeitgeista?
Niestety muszę cię uświadomić, że to ty masz mózg wyprany przez twórców teorii spiskowych. Zapewne śmieją się jak głupi, myśląc o naiwniakach, którzy dają się nabrać na ich opowiastki. Kiepskie S-F za ciężkie pieniądze, ot co. A ludzie jeszcze w to wierzą...

Widząc jak jesteś uczulony na te tematy zamilknę, żeby Cię nie denerwować. Dodam tylko że Humbia mimo swego młodego wieku więcej rozumie z tego co się dzieje wokół od Ciebie.

Niestety, rozumie mniej. Jest tylko kolejną ofiarą propagandy żądnych pieniędzy twórców teorii spiskowych.

Piękne, polskie zdanie. Bardzo trafne i dosadne, mam nadzieję że starczy Ci Bracie sił w tych jakże ciężkich dla sceptyków czasach...
Pozdrawiam

Na twoje nieszczęście racjonalne myślenie będzie funkcjonowało jeszcze długi czas.
Kościół Katolicki dawno temu próbował oduczyć ludzi myśleć racjonalnie i polegać na faktach, a nauczyć ich bezkrytycznej wiary w ich słowa i oddawania Kościołowi ciężko zarobionych pieniędzy. Nie udało im się.
Myślisz, że wam się uda? Wyznawcy spisków również nie pociągną długo, za jakiś czas również i to wyjdzie z mody.
Chcę zobaczyć waszą minę i śmiać się wam w twarz, kiedy 21.12.2012 nic się nie stanie. No, ale wtedy pojawią się channelingi, mówiące że Rada Oriona zdecydowała się przełożyć wejście do czwartej gęstości i oświecenie ludzkości na 16 lutego 2020, i wszystko zacznie się od nowa...

Przepraszam za nieco ostry i emocjonalny post, ale kiedy widzę takie coś nóż mi się w kieszeni otwiera - tak samo, jak kiedy patrzę na fanatyczne moherowe berety i gdy słyszę ich teksty w rodzaju "kiedy Ojciec Dyrektor wejdzie do nieba, Bóg zasiądzie na jego prawicy".
  • 0

#26

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DO ZOBACZENIA [***] PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !

Nie używaj brzydkich słów, synku, bo się Bozia obrazi. Warn.
  • 0



#27

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HA Czysta ignorancja z waszej strony, brawo. Chłopak może trochę namieszał, ale to nie jest żaden powód żeby go obrażać. Ludzie macie problemy? A tak! Macie problem, bo żyjecie w Ciemnogrodzie, ekhm to jest w Polsce. Zawsze mnie zaskakiwała mentalność większości Polaków i widzę, że zaskakiwać wciąż będzie. Jak można mieć tak wypaczone podejście do ludzi?

Humbia rada dla Ciebie, nie bierz wszystkiego co przeczytasz w internecie za wiedzę nieomylną.
  • 0

#28

kananod.
  • Postów: 90
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

UWAGA ! WSZYSTKIE STACJE TELEWIZYJNE MOGĄ NAM, NIEŚWIADOMYM WIDZOM, PODSUWAĆ SYGNAŁY O CHARAKTERZE PERCEPCJI PODPROGOWEJ. OSOBA KTÓRA MA TROCHE ROZUMU POWINNA DOMYŚLIĆ SIĘ KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI!

Od roku 1991 w Polsce obowiązuje zakaz przekazywania sygnałów podprogowych. :)
  • 0

#29

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HA Czysta ignorancja z waszej strony, brawo. Chłopak może trochę namieszał, ale to nie jest żaden powód żeby go obrażać. Ludzie macie problemy? A tak! Macie problem, bo żyjecie w Ciemnogrodzie, ekhm to jest w Polsce. Zawsze mnie zaskakiwała mentalność większości Polaków i widzę, że zaskakiwać wciąż będzie. Jak można mieć tak wypaczone podejście do ludzi?

Humbia rada dla Ciebie, nie bierz wszystkiego co przeczytasz w internecie za wiedzę nieomylną.


Jasne gg/hf/ itp. itd. Zyje w ciemnogrodzie to znaczy w Polsce - nizeeeeeeeeeeee. Czyli przez twoj belkot mam rozumiec, ze mieszkancy krajow europy zachodniej juz dawno ustawili sie na polach i wyczekuja ladowania. Gosciu przestan... Jakbym napisal, ze moja stara to trzyglowy godzilla tez zaslugiwalbym na wysmianie.

Na twoje nieszczęście racjonalne myślenie będzie funkcjonowało jeszcze długi czas.
Kościół Katolicki dawno temu próbował oduczyć ludzi myśleć racjonalnie i polegać na faktach, a nauczyć ich bezkrytycznej wiary w ich słowa i oddawania Kościołowi ciężko zarobionych pieniędzy. Nie udało im się.
Myślisz, że wam się uda? Wyznawcy spisków również nie pociągną długo, za jakiś czas również i to wyjdzie z mody.
Chcę zobaczyć waszą minę i śmiać się wam w twarz, kiedy 21.12.2012 nic się nie stanie. No, ale wtedy pojawią się channelingi, mówiące że Rada Oriona zdecydowała się przełożyć wejście do czwartej gęstości i oświecenie ludzkości na 16 lutego 2020, i wszystko zacznie się od nowa...

Przepraszam za nieco ostry i emocjonalny post, ale kiedy widzę takie coś nóż mi się w kieszeni otwiera - tak samo, jak kiedy patrzę na fanatyczne moherowe berety i gdy słyszę ich teksty w rodzaju "kiedy Ojciec Dyrektor wejdzie do nieba, Bóg zasiądzie na jego prawicy".


Ale jak to? Oszalales? Przeciez sa fakty mowiace o istnieniu kosmitow - setki, tysiace, miliardy faktow - tylko ty slepy idioto ich nie dostrzegasz. A opowiesc o dulce tego ochroniarza, rysunki, jakies tam zdjecia nie do konca wiadomo czego - przeciez to wszystko niepodwazalne fakty.

Tak w ogole to true :D zwlaszcza z tym kosciolem, ktory probowal walczyc i gowno mu z tego wyszlo :D
  • 0

#30

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, widze że na złym forum rozpocząłem taki temat myślę, że na forum dla nieokrzesanych maniaków UFO by mnie lepiej zrozumieli albowiem tacy mają raczej abstrakcyjne szalone myślenie i potrafią szerzej spojrzeć na to, co ktoś pisze/mówi na pewno zdaliby sobie sprawę, że wszedł jakiś szaleniec a nie badacz i wygłasza swoje szalone teorie nawet nie musieliby ich od razu zrozumieć nie dopuszczać do swojej myśli, ale myśle, że staraliby się i raczej tylko upominali a nie obrażali zauważyliby pewnie, że jestem jak inni ich użytkownicy, którzy dosłownie chcieliby, aby na każdym kroku ktoś rozmawiał o UFO albo przynajmniej chociaż żeby raz dziennie się ktoś na ten temat odezwał ja nawet nie zaczynam z nikim rozmowy o Star Treku albo Gwiezdnych Wojnach bo od razu słyszę śmiech ja jedyną jaką rozmowę przeprowadziłem na temat innych cywilizacji odwiedzających nas jest taka pamiętam ją nawet dobrze tzn raczej nie odwzoruje tego jakie były moje a jego wypowiedzi

Wierzysz w to, że ziemia jest najbardziej zauważaną planetą (zaludnioną) we wszechświecie, której przybywają kosmici ? ja

Tak raczej jesteśmy w centrum wszystkiego powiedział takie zdanie dość konkretne podobne do tego, które kiedyś w książce czytałem. Ziemia jest najważniejszym punktem we wszechświecie gdzie krzyżują się największe szlaki komunikacyjne - on

Dlaczego tak myślisz? - Ja

Myślę, że dlatego obserwujemy aż tyle różnych modeli spodków - on

Widzę w tym trochę przeterminowane myślenie, bowiem przypomina mi twierdzenie ludzi, którzy kiedyś myśleli, że ziemia jest w centrum wszechświata - ja

To jak to wyjaśnisz - on

A kto powiedział, że jesteśmy jedyną taką cywilizacją w kosmosie nie wiemy, jaką oni wiedzą dysponują może mają dostęp do setek takich nienormalnych cywilizacji jak nasza (pamiętam, że plułem wtedy na naszą cywilizacje) mogę mieć bazę rozmieszczenia we wszechświecie wszystkich zamieszkałych planet wraz z opisem (mówię tu oczywiście o cywilizacjach, które w jakiś sposób wymieniają się takimi danymi) takie cywilizacje mogą nawet prowadzić naukę o różnych cywilizacjach i nawet wiedzieć, co zrobimy gdyby się ujawnili możliwe, że przeprowadzili taki eksperyment na innej planecie z wręcz takimi samymi istotami jak my to by wyjaśniało, dlaczego się ukrywają po prostu każda cywilizacja Z dostępem do takiej bazy może spokojnie przejrzeć dane o naszej i przylecieć tu, jeśli ma na to ochotę albo w celu badań nie wykluczam tego, że też cywilizacje bez dostępu do tej bazy czasem nas odwiedzają

Lepiej wymyśl teorie jak zdać z matematyki, bo jesteś zagrożony ? on

Tak wiem ? ja ? i tutaj urywa się rozmowa schodzi w inną stronę

A teraz krótkie wytłumaczenie, dlaczego się kłócimy jakieś 2 lata temu tą teorie obmyśliłem

Gdy tylko w człowieku pojawi się świadomość istnienia od razu zaczyna się bombardowanie jego umysłu różnymi informacjami dosłownie wszystkiego kształtów dźwięków i wszystkiego innego, co jest potrzebne, aby niemowlak mógł się rozwijać, gdy już dorośniemy jesteśmy istotami o masakrycznej pojemności danych w naszych głowach nie wiem, jakiej jednostki użyć, ale myślę, że wiedze, jaką posiada dorosły człowiek można liczyć w terabajtach załóżmy, że jest dwóch tych samych ludzi wiedzą dokładnie to samo, co do joty tak jakby ich mózgi zostały skopiowane poza jednym elementem różnią się charakterem i osobowością jak myślicie, dlaczego się będą kłócić? Ja to porównuje do efektu motyla nawet my nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie słowo sobie wygenerujemy w głowie! z tego można wyciągnąć jeden wniosek nikt w tym temacie nie miał racji praktycznie nikt bo nie mamy żadnego prawa twierdzić że jego wypowiedzi są błędne bo niby na jakiej podstawie ! Możemy się jedynie kłócić o to, co nie uważamy za słuszne, ale ja to uważam za bezsens wiecie, co zróbcie sobie eksperyment prowadźcie rozmowę z samym sobą, jeśli potraficie zobaczycie, że nawet sami ze sobą będziecie się kłócić

A teraz jedna rzecz, za którą zawsze będę bronić, czyli manipulacja społeczeństwem oglądał ktoś The Truman Show? Raczej na pewno (polecam ponownie zobaczyć) i powiem wam coś jestem przekonany, że można by taki projekt przeprowadzić spokojnie w naszym świecie i raczej na pewno by się udał!

Wiecie, co przypominacie mi naukowców przynajmniej niektórzy z was trzymacie się ostro jednej reguły jednego pradygmatu i w ogóle myślę, że jesteście sztywni nie potraficie scierpieć, gdy ktoś próbuje wnieść coś nowego tak wnioskuje po tym jak się złoscicie przypomina mi to projekt Colorado oni nie dopuszczali do myśli, że za zjawiskiem UFO kryje się pozasiemska inteligencja i coś jeszcze ufologia jest w gruncie rzeczy troche szaloną nauką lata się za czymś, co nawet nie jest do końca pewne (dla mnie jest) i powinno się do tego tematu podejść nieco z szalonej strony, bo tak jak napisałem w szaleństwie jest Metoda czasem szaleństwo to jedyny sposób, aby otworzyć drzwi

Hmmm miałem skończyć, ale napisze jeszcze coś, bo zarzucono mi zacofanie w rozwoju duchowym i myślę, że się mylicie, bo praktycznie wszystkich, których mijam na ulicy są pod tym względem kompletnie zacofani nawet podstawowych osiągnięć w tym rozwoju nie mają, czyli miłość pokój współczucie itp. A ja mam tego bardzo dużo rozmawiam z ludżmi, których inni odrzucają np. przypadek pana, który jeździł codziennie tą samą linią, co ja wszyscy go olewali nawet taki studencik inteligent poważna mina pamiętam, że się do niego odezwał to zrobił tylko jakąś mine, którą nierozszyfrowałem, co to ma być ja się pytam? Ja to widzę u prawie wszystkich młodych ludzi nie wiem może to jest zbiorowe poddawanie się reakcji tłumu inni olewają czyjś ból to ja też będę na ulicy się już praktycznie nie widuje scen przeprowadzania staruszke przez ulice zaproponowania jej zanieść zakupy do domu albo choćby tolerancja dla tych osób, które uważamy za tych z 3 gatunku żle ubrane kiedyś był przypadek, że kobieta miała zawał serca nikt nie pomógł, bo była żle ubrana tyle tylko zadecydowało o tym by inni jej nie pomogli ja byłem wtedy bardzo mały dopiero po latach pojąłem, co się tak naprawdę stało DOBRA KOŃCZE GRATULACJE DLA MARATOŃCZYKA, KTÓRY DOSZEDŁ AŻ TUTAJ!

W nagrodę lizak:


Dołączona grafika

a i jestem typem który bieże za autorytet takie oto słowa

Nie przejmujcie się rysowaniem w obrębie linii, albo wyjeżdżaniem poza nią.
Kolorujcie poza linią. Kolorujcie nawet poza kartką.


z jednego z moich ulubionych filmów :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych