Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego przeciętny polak nie wierzy w zjawisko UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyślałem sobie by zrobić dziś filmik na youtube pod taką właśnie nazwą z wciągającą muzyką ja w sumie zawsze jak coś wymyśle to to robie nawet nie myślać czy nie jest to kuriozalne ale do rzeczy chciałbym aby ktoś wydał propera (jakość) mojej wersji tak aby trzymało się to wszystko kupy i było mocne bo jestem pewien że jest to chaotyczne gófno co wielu mi napisało gdy przeczytali jakikolwiek mój dłuższy tekst opowiadanie itp. przed wstawieniem tutaj na forum kolega poprawił usuwając błędy itp. może to nic wielkiego ale zawsze jakaś akcja choćby mała dla dobra polskiej sceny ufologicznej wypowedzcie się na ten temat :)

Dlaczego przeciętny polak nie wierzy w zjawisko UFO

1.) Nasz model rzeczywistości oraz interpretowanie go wedle tego jak go stworzyliśmy.

Dlaczego?

Prosty przykład:
Niewidzący od dziecka lub daltonisci. Od tych pierwszych dzieli nas wielka przepaść w interpretowaniu naszego modelu rzeczywistości który jest częścią nas. Spróbuj im wytłumaczyć że świat wygląda tak a nie inaczej i powiedzieć o rzeczach, które widzisz i w które wierzysz.

2) Telewizja, prasa i inne media masowe.

Dlaczego?

Nie ma chyba lepszego narzędzia do manipulowania społeczeństwem niż nasza kochana telewizja, posiadająca nieograniczoną władzę nad ludzkimi umysłami.
Bo kto, jeśli nie ona, dopuscił się największych przekrętów w które ludzkość bezgranicznie uwierzyła? Np. słynne lądowania na księżycu i dziesiątki innych przykrywek dla zbrodni państwowych. Polska telewizja emituje od czasu do czasu jakiś żałosny reportaż, w którym konkretne dane są pomijane lub modyfikowane. Wszystko po to aby utwierdzić nas w przekonaniu, że UFO nie istnieje bo przecież 'telewizja nie kłamie'.
UWAGA ! WSZYSTKIE STACJE TELEWIZYJNE MOGĄ NAM, NIEŚWIADOMYM WIDZOM, PODSUWAĆ SYGNAŁY O CHARAKTERZE PERCEPCJI PODPROGOWEJ. OSOBA KTÓRA MA TROCHE ROZUMU POWINNA DOMYŚLIĆ SIĘ KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI!

3.) Filmy science fiction

Dlaczego?

Jestem pewien, że wiele filmów o tematyce UFO i podobnej ma na celu przekonanie nas, iż owe zjawisko występuje jedynie w filmach i nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Wątpie, aby te filmy wydane zostały z czystej idei powstania filmu w którym nie ma nawet cząstki prawdy. Napewno na wielu produkcjach swoje łapy połozyli ludzie odpowiedzialni za ukrywanie prawdy na temat istnienia setek cywilizacji które odwiedzają naszą planete.

4.) Rządy państw (zwłaszcza USA) i inne chore instytucje.

Dlaczego?

Bez żadnych wątpliwosci rząd amerykański ukrywa przed dane na temat zjawiska UFO. Przemawiają za tym tą tezą setki dowodów, o których wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bo czy ktokolwiek wie jakie cele uwzględniali amerykanie podczas projektowania tarczy antyrakietowej? NIE, więc się się kurwa dowiedz!

5. Brak edukacji w zjawisku UFO i zainteresowania tym tematem

Hmmmm???

Spytaj na ulicy obojętnie jakiego przechodnia o definicje UFO lub NOLA. Zapewne spyta czym jest NOL. <śmiech>

W Polsce brak zainteresowania zjawiskiem UFO wynika raczej z tego, iż nie dotyczy ono nas w takim stopniu jak inne kraje, np. w USA ponad połowa populacji wierzy w zjawisko UFO i w istnienie obcych cywilizacji (żródło: Dan Aykroyd o UFO). A reszta świata? Również podobnie! Ponad połowa naszej cywilizacji wierzy w UFO! Zainteresowanie jest tak słabe ponieważ w tej naszej, szarej, gównianej, polskiej rzeczywistości ci zabiegani ludzie nie mają nawet czasu pomyśleć nad własnym życiem, a co dopiero nad zjawiskiem UFO. Na to już kompletnie nie ma miejsca w tych ich nafaszerowanych depresjami głowach!

A teraz usiądź wygodnie (pewnie siedzisz, tylko nie wiem czy wygodnie) i pomyśl na spokojnie, czy na pewno nikt nie ingerował znacznie w twoje postrzeganie świata? Jak sądzisz, kto cię zmusił do takiego wyobrażenia o Bogu, jakie wpaja obecna religia lub wiare w horoskopy? Sądze że niektórzy uwierzyli by, że zginą jutro, jeśli napisanoby tak w niemającym żadnej wartosci horoskopie dołączonym do programu TV. Pomyśl nad swoim obecnym stanem, jakie czynniki ukształtowały twój sposób patrzenia na świat? Zastanów się a zobaczysz wierzchołek tego całego gówna!

DO ZOBACZENIA [***] PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !
  • 0

#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeciętny Polak nie wierzy w UFO, ponieważ UFO nie jest od tego, by w nie wierzyć.


omfsm.
  • 0

#3

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeciętny Polak nie wierzy w UFO, bo ma inne ciekawsze zajęcia jak: szkoła, praca, hobby. Człowiek jest wiecznie zalatany i nie żyje samą miłością... życie nie to czy się według powieści Goethe'ego.

Paplać bzdury o UFO może każdy, tylko robić to nie ma komu.
  • 0



#4

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiem je się bada ustala się czy jest prawdziwe czy też nie np. w celu ustalenia czy zagraża naszej cywilizacji (które cywilizacje mogą zagrażać jakie nas odwiedzają) ale stanowcze twierdzenie polaków NIE WIERZĘ jest godne zainteresowania przynajmniej ja tak myśle
  • 0

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Humbia, zacznijmy od tego, że Ty nie wiesz, co to jest UFO.
  • 0

#6

septicflesh.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyślałem sobie by zrobić dziś filmik na youtube pod taką właśnie nazwą z wciągającą muzyką ja w sumie zawsze jak coś wymyśle to to robie nawet nie myślać czy nie jest to kuriozalne ale do rzeczy chciałbym aby ktoś wydał propera (jakość) mojej wersji tak aby trzymało się to wszystko kupy i było mocne bo jestem pewien że jest to chaotyczne gófno co wielu mi napisało gdy przeczytali jakikolwiek mój dłuższy tekst opowiadanie itp. przed wstawieniem tutaj na forum kolega poprawił usuwając błędy itp. może to nic wielkiego ale zawsze jakaś akcja choćby mała dla dobra polskiej sceny ufologicznej wypowedzcie się na ten temat :)


Gratuluję, w życiu nie napisałem zdania długiego nawet w połowie tego cytatu. Zanim zabierzesz się za tworzenie 'filmów', proponuję zabrać się za to:

http://pl.wikipedia....ki/Interpunkcja

Dlaczego przeciętny polak nie wierzy w zjawisko UFO

1.) Nasz model rzeczywistości oraz interpretowanie go wedle tego jak go stworzyliśmy.

Dlaczego?

Prosty przykład:
Niewidzący od dziecka lub daltonisci. Od tych pierwszych dzieli nas wielka przepaść w interpretowaniu naszego modelu rzeczywistości który jest częścią nas. Spróbuj im wytłumaczyć że świat wygląda tak a nie inaczej i
powiedzieć o rzeczach, które widzisz i w które wierzysz.


Co ma interpretacja świata, do zrozumienia różnych zjawisk?


2) Telewizja, prasa i inne media masowe.

Dlaczego?

Nie ma chyba lepszego narzędzia do manipulowania społeczeństwem niż nasza kochana telewizja, posiadająca nieograniczoną władzę nad ludzkimi umysłami.
Bo kto, jeśli nie ona, dopuscił się największych przekrętów w które ludzkość bezgranicznie uwierzyła? Np. słynne lądowania na księżycu i dziesiątki innych przykrywek dla zbrodni państwowych.



http://www.program-a...yo.pl/text.html

Przeczytaj tą strone, i odpowiedz mi - kto tu jest manipulowany?


Polska telewizja emituje od czasu do czasu jakiś żałosny reportaż, w którym konkretne dane są pomijane lub modyfikowane. Wszystko po to aby utwierdzić nas w przekonaniu, że UFO nie istnieje bo przecież 'telewizja nie kłamie'.


Dla mnie to dobrze, nie chciałbym oglądać poważnych programów o ufo w przerwie między tańczącymi gwiazdami i familiadą.


UWAGA ! WSZYSTKIE STACJE TELEWIZYJNE MOGĄ NAM, NIEŚWIADOMYM WIDZOM, PODSUWAĆ SYGNAŁY O CHARAKTERZE PERCEPCJI PODPROGOWEJ. OSOBA KTÓRA MA TROCHE ROZUMU POWINNA DOMYŚLIĆ SIĘ KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI!


Dobrze, zróbmy więc eksperyment - nagraj jakikolwiek materiał z telewizji na dysk twardy, i przeprowadź analizę poklatkową. Czekam na rezultaty, z chęcią zobaczę 'KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI'

3.) Filmy science fiction

Dlaczego?

Jestem pewien, że wiele filmów o tematyce UFO i podobnej ma na celu przekonanie nas, iż owe zjawisko występuje jedynie w filmach i nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Wątpie, aby te filmy wydane zostały z czystej idei powstania filmu w którym nie ma nawet cząstki prawdy. Napewno na wielu produkcjach swoje łapy połozyli ludzie odpowiedzialni za ukrywanie prawdy na temat istnienia setek cywilizacji które odwiedzają naszą planete.


Zapomniałeś o drugiej stronie medalu - filmy [nawet niekoniecznie sci-fi] poruszają wyobraźnię, czasem zmuszają do zmian w toku myślenia, a potrafią nawet tak wpłynąć na człowieka, że zmieni swój światopogląd - ot choćby Zeitgeist (troche zły przykład, bo to nie typowy film komercyjny) - mimo że składa się praktycznie z samych przekłamań, ściem i niedomówień, wielu ludzi dzięki niemu zaczęło inaczej patrzeć na świat.

4.) Rządy państw (zwłaszcza USA) i inne chore instytucje.

Dlaczego?

Bez żadnych wątpliwosci rząd amerykański ukrywa przed dane na temat zjawiska UFO. Przemawiają za tym tą tezą setki dowodów, o których wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bo czy ktokolwiek wie jakie cele uwzględniali amerykanie podczas projektowania tarczy antyrakietowej? NIE, więc się się kurwa dowiedz!


Rozumiem że należysz do wąskiego kręgu wtajemniczonych, skoro miałeś dostęp do dowodów - przecież nie pisałbyś o czymś, czego istnienia nie jesteś pewien? I co to ma wspólnego z tarczą a-rakietową?

5. Brak edukacji w zjawisku UFO i zainteresowania tym tematem

Hmmmm???

Spytaj na ulicy obojętnie jakiego przechodnia o definicje UFO lub NOLA. Zapewne spyta czym jest NOL. <śmiech>


Racja. Szkoda że w szkołach nie naucza się również okultyzmu, ksenobiologii,kryptozoologii, i najlepiej jeszcze masarstwa (kiełbaski, parówki...)

W Polsce brak zainteresowania zjawiskiem UFO wynika raczej z tego, iż nie dotyczy ono nas w takim stopniu jak inne kraje, np. w USA ponad połowa populacji wierzy w zjawisko UFO i w istnienie obcych cywilizacji (żródło: Dan Aykroyd o UFO). A reszta świata? Również podobnie! Ponad połowa naszej cywilizacji wierzy w UFO! Zainteresowanie jest tak słabe ponieważ w tej naszej, szarej, gównianej, polskiej rzeczywistości ci zabiegani ludzie nie mają nawet czasu pomyśleć nad własnym życiem, a co dopiero nad zjawiskiem UFO. Na to już kompletnie nie ma miejsca w tych ich nafaszerowanych depresjami głowach!


Mi się wydaje, że właśnie dzięki tej szarej i nudnej polsce, w ludzkich umysłach rodzą się zainteresowania paranormalnymi tematami - w ramach poszukiwania czegoś niezwykłego.

A teraz usiądź wygodnie (pewnie siedzisz, tylko nie wiem czy wygodnie) i pomyśl na spokojnie, czy na pewno nikt nie ingerował znacznie w twoje postrzeganie świata? Jak sądzisz, kto cię zmusił do takiego wyobrażenia o Bogu, jakie wpaja obecna religia lub wiare w horoskopy? Sądze że niektórzy uwierzyli by, że zginą jutro, jeśli napisanoby tak w niemającym żadnej wartosci horoskopie dołączonym do programu TV. Pomyśl nad swoim obecnym stanem, jakie czynniki ukształtowały twój sposób patrzenia na świat? Zastanów się a zobaczysz wierzchołek tego całego gówna!


Stary, poświęć weekend na naukę j. polskiego, choć te dwa dni.... To naprawdę pomoże :)

DO ZOBACZENIA KURWA PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !


Twoja mama widziała, jakich słów w internecie używasz?
  • 0

#7

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh wiedziałem że dotknie mnie ostra krytyka bo w sumie rok interesowania się tym tematem z przerwami to stanowczo za mało :) wcześniej tylko inne zjawiska... i nie odbieram oczywiscie żle tej krytyki raczej jako wskazówki w czym moje przekonania są niewłasciwe choć nie wszystkie bo każdy ma własne przekonania :))

i mysle że troche mam racje tyle że każdy opisuje swoje mysli na rózne sposoby nie dla każdego czytelnika są one jasne jest to powodem wielu kłótni
  • 0

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o to, czy się interesowałeś rok czy piętnaście. Wystarczy dziesięć sekund.

UFO to Niezidentyfinowany Obiekt Latający, ergo za UFO można uznać każdy obiekt, którego nie można zidentyfikować. W co tu wierzyć? ;|
  • 0

#9

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No mnie to zastanawia dlaczego jak mówie innym osobom o UFO niezwykłych dowodach to oni mówią NIE WIERZĘ TO NIE MA PRAWA ISTNIEĆ !

EDIT:

aaa chyba wiem o co wam chodzi UFO to w samo w sobie nic wielkiego nawet obcy samolot o dziwacznym wyglądzie może nim być no ale wiecie mi chodziło o wiare w cywilizacje obce które odwiedzają naszą planete !
  • 0

#10

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to trzeba było napisać że chodzi Ci o obce cywilizacje, a nie o UFO, bo wprowadzasz ludzi w błąd i narażasz się na krytykę.

Ludzie nie wierzą w OBCE CYWILIZACJE, ponieważ są straszliwymi etnocentrykami.
  • 0

#11

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bez żadnych wątpliwosci rząd amerykański ukrywa przed dane na temat zjawiska UFO. Przemawiają za tym tą tezą setki dowodów, o których wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bo czy ktokolwiek wie jakie cele uwzględniali amerykanie podczas projektowania tarczy antyrakietowej? NIE, więc się się kurwa dowiedz!

Bez żadnych wątpliwości rząd USA który istnieje od około dwóch stuleci skrywa największe sekrety naszej cywilizacji od czasu kontrowersyjnej sprawy z koniem trojańskim i zdobyciem Troi.
Przepraszam ....zjawisko UFO zaistniało razem z powstaniem USA.
  • 0



#12

Humbia.
  • Postów: 17
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie w ludzkiej naturze tkwi coś takiego jak uparczliwe doszukiwanie się błedów i naprawianie ich albo nagłaśnianie o nich i w mojej mowie na temat UFO jest waszym zdaniem ich sporo ale ja nie jestem żadnym oficjalnym badaczem UFO jestem zwykłym interesującym się zjawiskiek UFO typem może nawet w maniaka się przeistocze ja to co czytam od razu mixuje z własnymi przemyśleniami i prawie zawsze wychodzi z tego papka w którą głęboko wierze tak więc dla mnie UFO to wachlarz różnych zjawisk nie patrze na nie od strony definicji bo przecież nie jestem żadnym badającym doniesienia ja może i mieszam coś z czym nie trzeba ale to moja rzeczywistość w której UFO jest realnym zjawiskiem
  • 0

#13 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Septicflesh widzę że zabrałeś się za "prostowanie" następnego "pomyleńca" co wierzy w UFO, wyczuwa że w TV pletą bzdury, a nasza percepcja może nie ogarniać przelatującego przed nosem UFO. Bardzo dobrze, trzeba być czujnym! Nigdy nie wiadomo kiedy taki element się umocni i skazi swą ideologią poprawnych systemowo obywateli.

Gratuluję, w życiu nie napisałem zdania długiego nawet w połowie tego cytatu. Zanim zabierzesz się za tworzenie 'filmów', proponuję zabrać się za to:

Nie wiem czy skumałeś, ale autor ma dyslekcję czy coś - ostrzegł Cię w pierwszym zdaniu swego posta. Czy zawsze jesteś taki miły dla innych, ale jednak braci (przecież widać od razu że to nie reptilian pisał, normalny młody człek który zaczyna kumać że wokół dzieje się jakiś grubszy przewał).

Co ma interpretacja świata, do zrozumienia różnych zjawisk?

A to ma kolego że jak masz wyprany przez system mózg nie widzisz rzeczy które uważasz za niemożliwe. Indianie Ameryki południowej nie widzieli statków Hiszpanów, spytaj się ich o co z tym dokładniej chodzi, polecam Castanedę bo nie trzeba lecieć do Meksyku.

Dobrze, zróbmy więc eksperyment - nagraj jakikolwiek materiał z telewizji na dysk twardy, i przeprowadź analizę poklatkową. Czekam na rezultaty, z chęcią zobaczę 'KTO I PO CO POCIĄGA ZA TE SZNURKI'

Żarty sobie robisz? Tutaj jest ocean wiedzy na temat tego KTO pociąga za sznurki. Wszystko wyjaśnione.
Mógłbym pisać dalej - o tym że w czasie KAŻDEJ misji Apollo obserwowano UFO, o tym że ostatnio w Turcji odkopano świątynię sprzed 11 tys lat i wszyscy się głowią jaką teorię do tego dorobić żeby ludzie ją łyknęli i o wielu innych rzeczach.
Widząc jak jesteś uczulony na te tematy zamilknę, żeby Cię nie denerwować. Dodam tylko że Humbia mimo swego młodego wieku więcej rozumie z tego co się dzieje wokół od Ciebie.

DO ZOBACZENIA KURWA PRZY BRAMIE REPREZENTANCI UFOLOGICZNEGO SCEPTYCYZMU !

Piękne, polskie zdanie. Bardzo trafne i dosadne, mam nadzieję że starczy Ci Bracie sił w tych jakże ciężkich dla sceptyków czasach...
Pozdrawiam
  • 0

#14

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeciętny Polak ma po prostu większe zmartwienia na codzień niż zastanawianie się czy obce cywilizacje istnieją czy nie, a potem na gdybanie o ich zamiarach i powiązaniach z rządem USA czy Demokratycznej Republiki Konga..
  • 0



#15

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odniosłem wrażenie, że moderator wyraził swoją opinię na omawiany temat, nie czytając go.
Pozwolę sobie jednak tego nie skomentować i przejdę do treści właściwej.

Dlaczego przeciętny polak nie wierzy w zjawisko UFO

Ponieważ przeciętny Polak niemalże nie różni się od przeciętnego europejczyka, który to także nie wierzy w zjawiska UFO.

Prosty przykład:
Niewidzący od dziecka lub daltonisci. Od tych pierwszych dzieli nas wielka przepaść w interpretowaniu naszego modelu rzeczywistości który jest częścią nas. Spróbuj im wytłumaczyć że świat wygląda tak a nie inaczej i powiedzieć o rzeczach, które widzisz i w które wierzysz.

Prosty przykład, jak prosty... Ja go osobiście nie rozumiem, jednak podejrzewam, że nawiązuje on choćby do manipulacji telewizyjnej, która to ma kreować taki, a nie inny model rzeczywistości bez UFO.
Cóż, taki już jest los nas biednych, manipulowanych ludzi... manipulowanych jednak przez twórców teorii spiskowych, które w większości nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością.

Punkt 2 i 3 pozwolę sobie ominąć ze względu na to, iż nie ma żadnych, nawet najmniejszych dowodów na jakiekolwiek działania telewizji/kina, które miałyby przynieść coś poza zarabianiem pieniędzy.
Sci-fi się sprzedaje, bo ludzie chcą się oderwać od rzeczywistości; dobre filmy tego typu przenoszą głębokie myśli filozoficzne, ale spiskowcy tego nie dostrzegają, bowiem wszystko co nie jest z nimi, jest przeciwko nim!

4.) Rządy państw (zwłaszcza USA) i inne chore instytucje.

Widząc jak nazywasz rządy państw chorymi instytucjami mam niezmierną ochotę teleportowania Cię do równoległego świata, ukrywanego przez nas zły rząd, w którym to będzie panowała anarchia. Zapewne Ci się tam spodoba.

Bez żadnych wątpliwosci rząd amerykański ukrywa przed dane na temat zjawiska UFO. Przemawiają za tym tą tezą setki dowodów, o których wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bo czy ktokolwiek wie jakie cele uwzględniali amerykanie podczas projektowania tarczy antyrakietowej? NIE, więc się się kurwa dowiedz!


Ja mam wątpliwości, ale jestem tylko głupim, przeciętnym Polakiem, który nie widzi tych setek dowodów.
Ah, no tak - przecież nie powinienem ich widzieć, one są tylko dla wtajemniczonych i jak ja mam się tutaj czegokolwiek dowiedzieć?

Spytaj na ulicy obojętnie jakiego przechodnia o definicje UFO lub NOLA.

Świetnie, po prostu świetnie. Sam nie wiesz, jaka jest definicja UFO, a mimo to pouczasz innych.

W Polsce brak zainteresowania zjawiskiem UFO wynika raczej z tego, iż nie dotyczy ono nas w takim stopniu jak inne kraje, np. w USA ponad połowa populacji wierzy w zjawisko UFO i w istnienie obcych cywilizacji (żródło: Dan Aykroyd o UFO). A reszta świata? Również podobnie! Ponad połowa naszej cywilizacji wierzy w UFO! Zainteresowanie jest tak słabe ponieważ w tej naszej, szarej, gównianej, polskiej rzeczywistości ci zabiegani ludzie nie mają nawet czasu pomyśleć nad własnym życiem, a co dopiero nad zjawiskiem UFO. Na to już kompletnie nie ma miejsca w tych ich nafaszerowanych depresjami głowach!

Mam wrażenie, że nagle wyciągasz całkiem odmienne wnioski, pomijając poprzednie argumenty.
Na jakiej podstawie wyciągasz wnioski o tym, że połowa ziemskiej populacji wierzy w nawiedzające nas istoty pozaziemskie?!

l na spokojnie, czy na pewno nikt nie ingerował znacznie w twoje postrzeganie świata? Jak sądzisz, kto cię zmusił do takiego wyobrażenia o Bogu, jakie wpaja obecna religia lub wiare w horoskopy? Sądze że niektórzy uwierzyli by, że zginą jutro, jeśli napisanoby tak w niemającym żadnej wartosci horoskopie dołączonym do programu TV. Pomyśl nad swoim obecnym stanem, jakie czynniki ukształtowały twój sposób patrzenia na świat? Zastanów się a zobaczysz wierzchołek tego całego gówna!


Zastanawiam się, jednakże widze tylko biedne dziecko, które starając się wypaść ekspresywnie zapomina o regulaminie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych