Skocz do zawartości


www.ParaReligijne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to skoro jest problem z moderatorami to proponuje zrobić nabór na moderatorów przeznaczonych tylko do tej jednej funkcji ja się zgłaszam xDDDD

#17

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wywalić ten burdel albo bajzelmamę czy tatę znaleść dobrego co przywróci tam porządek.

Tak chyba byłoby najrozsądniej. Owszem, było poruszanych wiele ciekawych tematów, ale z czasem dział ten zaczął tracić fason. Wkrótce będzie (o ile już nie jest) miejscem bicia piany i wylęgarnią pro lub anty religijnych oszołomów. Zamknąć lub zaprowadzić porządek.



#18

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka, że większość jeżeli nie każdy temat w tamtym dziale krótko po jego otwarciu przeradza się w odwieczną wojne - wierzący vs. ateiści. Niestety, tam też najczęściej jest łamany regulamin a konkretnie jego punk o tolerancji dla innych poglądów.



#19

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro łamany jest tam regulamin, to nie udzielać 50 słownych upomnieć, ale zacząć rozdawać ostrzeżenia.
Może i Hellmaker robi wszystko co w swojej mocy, ale to zdecydowania zbyt mało.
Zresztą on sam zajmuje się w większym stopniu hydeparkiem, podczas gdy to właśnie religie potrzebują zdecydowanego, lecz sprawiedliwego moderatora.

#20 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Berith, ja Ci coś napiszę :) Jestem ponownie moderatorem od kilku dni. Proszę Cię, daj mi trochę czasu i dopiero oceniaj... Jestem otwarty na wszelką krytykę. Twoją wypowiedź oczywiście też wziąłem pod uwagę.

#21

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moderacja swoją drogą. Pomysł strasznie nieuczciwy; pamiętajcie, że wielu użytkowników nawet nie zagląda na inne fora oprócz Religii i filozofii. Religia, religia, ale zapominacie o filozofii. Trochę zrozumienia i tyle...



#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nowi moderatorzy są zawsze mile widziani o ile spełniają odpowiednie warunki :)



#23

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, niech sobie piszą, Mod będzie miał tylko więcej pracy;] Jeżeli komuś nie podoba się tematyka i spam zawarty w tym, niech tam nie wchodzi, opcja jest ta bardzo prosta.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych