Skocz do zawartości


www.ParaReligijne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Propozycja zmiany jest taka, żeby wywalić stąd (znaczy się z forum paranormalne.pl) cały dział
traktujący o Religiach.

Coraz wiecej tematów w których wierzący napierd****ją na
niewierzących i odwrotnie oczywiscie.

Przeciez jest tyle świetnych działów, nie kapuje po co te nerwy i ataki/obrona
Boga który nawet niewiadonmo czy istnieje, a tematy rosną jak grzyby po deszczu...od pewnego czasu.

ateista.pl
wiara.pl
na powuższych mozna z powodzeniem dyskutować do woli.

Nie jestem tu długo ale pamietam ze kiedys tu nie było czegos takiego.

#2

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko po co? Niech sobie są, poza kłótniami jest tu kilka ciekawych rzeczy. Przecież nikt nie zabrania pisania w innych działach.

#3

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

może kasować od razu nie, ale przydałoby się skończyć z tą modą, zwłaszcza że większość z nowych tematów na temat religii ma niewiele wspólnego z tematem samego forum. ale kasowanie całego działu to przesada, czasem dyskusje są naprawdę ciekawe...

#4

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak jestem w stanie to zrozumieć, ponieważ i mnie bardzo drażnią wciąż powielające się te same tematy pod inną otoczką. Ale gdyby wywalić cały dział Religia. To gdzie by się znalazła cała reszta pozostałego materiału? Dlatego jestem za tym by w tym jednym dziale nie było dyskusji ogólnej.

#5 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Tylko po co?

jak to po co ?
przeciez napisałem w temacie.

****
tofic85 i NO_NAME, nie spytali "po co?" bo nie są na forum
od wczoraj tylko od 2006 i rozumieją "problem", a ich posty swiadczą o tym, ze
nie wszystko jest w porządku w tym podforum.

#6

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kiedyś był o ten dział walczył, ale dzisiaj jest on coraz bardziej żałosny, ale drastyczny spadek poziomu dyskusji, to raczej problem całego forum, niż poszczególnych jego części.

#7

Keysi.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech sobie piszą. Nie musisz tego czytać.

#8

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja sie zgodze, caly dzial to jeden wielki spam. Kluca sie o tematy ktorych narazie nie da sie wytlumaczyc, smieszne debaty, spamowanie tymi samymi tematami. A caly transfer (server strony) ktory jest tam zużywany mozna przeznaczyc na inne cele.

ps. to samo dotyczy sie tematow politycznych ktore sa najczesciej kopiowane zywcem z oneta :x
Powoli to paranormalne zmienia sie w forum dyskusyjne :x a szkoda :(

#9

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drodzy Państwo.
Dyskusja na temat działu religia już była i doszlismy do wniosku, że dział potrzebuje po prostu lepszej moderacji. Dział ten jest o tyle biedny, że nie ma odpowiednich dla niego moderatorów.



#10

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drodzy Państwo.
Dyskusja na temat działu religia już była i doszlismy do wniosku, że dział potrzebuje po prostu lepszej moderacji. Dział ten jest o tyle biedny, że nie ma odpowiednich dla niego moderatorów.


Popieram były kiedyś takie wojny, religia jest chyba najbardziej paranormalnym działem na tym forum (i na świecie więc nie rozumiem strachu modów). Szkoda tylko że żaden z zielonej partii nie jest w stanie moderować tego działu. Jako łowca zjawisk paranormalnych ( czyli temu który wciskał wiernym wyznawcom Chrześcijaństwa cytaty z Koranu za ich ogólnym poklaskiem) Szczerze ubolewam że nie ma tutaj gościa który potrafiłby się zająć tym działem.



#11 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

szczerze ubolewam że nie ma tutaj gościa który potrafiłby się zająć tym działem.

Powiem brzydko, że staram się właśnie ogarnąć ten burdel ;)

#12

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiem tyle: najwyższa już pora :)



#13 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy mi się uda to już inna historia, ale możecie mi wierzyć - spróbuję :)

#14 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja praktycznie się tam nie wypowiadam ze względu na monotematyczność. Ateiści powiedzieli co mieli powiedzieć. Chrześcijanie powiedzieli co mieli powiedzieć. Chrześcijanie stopują, ateiści dalej mówią i ot cały dział. Nic nowego tylko powielanie ku poklaskowi "wolnych i wyzwolonych".

#15

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poziom dyskusji w większości tematów sięga zera. Nakręcające się kółeczka wzajemnej adoracji.
Kiedyś tam zaglądałem i wypowiadałem się bo było z kim porozmawiać. Teraz nawet mi się nie chce wchodzić w temat jak widzę jego tytuł często bo wiem co tam będzie.

Nudą zaczeło tam wiać i to mocno. Tematy się kończą lub już skończyły ciekawe, ciągle się klepie po milion razy to samo, żeby się przylansować może? Pokazać, że jestem trendy ide z duchem czasu. Prowokacja goni prowokację, często z obu stron. Zostali niestety tylko nieliczni, którzy mają coś ciekawego tam do powiedzenia oprócz błotka, jadu i bluzgów.

Wywalić ten burdel albo bajzelmamę czy tatę znaleść dobrego co przywróci tam porządek.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych