Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamachy w Bombaju, terroryści przetrzymują zakładników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. Twierdzicie ze jest to akcja po to aby "spoleczesntwo samo poprosilo o ograniczenie swoich swobod".
Jak zatem wytlumaczycie fakt ze zamachy przeprowadzono nie na miejscowych tylko na turystach? Prosze o rozsadne wypowiedzi.
  • 0

#17

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdyby ataki zostały wycelowane przeciwko brytyjskim i amerykańskim obywatelom to dlaczego terroryści wystrzeliwali z AK- 47 bezkrytycznie do tłumów (głównie indyjskich) ludzi? Z 101 ofiar, jedyne sześć było cudzoziemcami.

- napisał Above. Czytaj uważniej :]
  • 0

#18

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdze to ale ataki przeprowadzone na hotelach raczej dosyc jednoznacznie wskazuja na cel.
Wyniknie z tego pewnie wielki burdel, bron atomowa to jednak jest solidny straszak.
  • 0

#19

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Słowo Al-kaida zawsze kojarzy mi się z umieszczeniem w punkcie zapalnym stróży praworządności czyli marines.


Al-Kaida mordowała w Bombaju - twierdzą rosyjskie specsłużby. Według agentów FSB, terroryści, którzy zaatakowali hotele, byli szkoleni przez indyjską frakcję Al-Kaidy, Lashkar-e-Taibę, w obozach na pograniczu pakistańsko-indyjskim. Banda terrorystów bin Ladena pomogła też przygotować plan ataku i wyposażyła morderców z "Mudżahedinów Dekanu" w broń i granaty.
czytaj dalej...
REKLAMA

"Władze indyjskie traktowały tę grupę terrorystów jako zwykłych kryminalistów" - mówi agencji RIA Novosti oficer rosyjskich służb specjalnych. Okazało się jednak, że banda islamistów przygotowywała się do ataku w obozach organizacji powiązanej z Al-Kaidą.


Odwiedź moją stronę
  • 0

#20

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz sie okaze ze to spisek amerykansko-rosyjski po to zeby nawzajem wywolac miedzy soba wojne :mrgreen:
  • 0

#21

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Al-Kaida mordowała w Bombaju - twierdzą rosyjskie specsłużby.


Zapomniałeś dodać że Putin gdy był prezydentem Rosji w mediach wyraził swoje zdanie o agresji na Irak w sposób jednoznaczny....kontynuacja hitlerowskiego sposobu podporządkowania świata. Twoja flaga izraelska świadczyć może o Twoich wizach lub o poważnym podejściu do problemu.... mam nadzieję że chodzi o to drugie.
  • 0



#22

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapomniałeś dodać że (...)

Nie, nie zapomniałem. Po prostu zacytowałem coś, co świadczy, że czarno-biała wizja jest z gruntu fałszywa. A przy okazji sądzę, że takich informacji pojawi się multum (i to sprzecznych wzajemnie) - jak to ma zawsze miejsce na "świeżo". A zabawnym jest jeno to, że część osób juz z góry ma wyrobiony pogląd pomimo iz wiadomości do nas spływające są wielce skromne.

A interpretacja flag i tym podobnych - pozostawiam już każdemu z osobna. Moja intencja jej umieszczenia w sigu pozostanie słodka tajemnicą. ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych