Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tekst z Wp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja dostrzegam piękno. Po prostu dobrych stron życia jest znacznie mniej niż złych - zepsucia, zgnilizny, rozkładu. Fe.
  • 0

#17

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Typowe wyrzuty sumienia i nic więcej. Zastanawiające, jest to że niektórych dręczą wyrzuty a innych nie.
Jestem za karą śmierci i kastracją gwałcicieli (ale nie farmakologiczną).
  • 0

#18

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po kastracji to by jeszcze zrobił karierę w naszym cudownym polskim szołbiznesie.
  • 0

#19

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No kobiecina miała pecha. Zadziwiające co ludzie potrafią zrobić dla głupiego pieniądza. Trzy stówy? Trzy miliony, rozumiem, ale trzy stówy?! Ciekawe czy ona nadal go prześladuje.
Chociaż jakby na to spojrzeć w realiach science fiction... Baba mogła być kimś kto zagraża ludziom, a on ją po prostu usunął. No nieważne.
Wiecie co jest najlepsze? Ja jestem ze Stargardu Szczecińskiego...
  • 0

#20

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem ze Stargardu Szczecińskiego...


a co to ma właściwie do rzeczy? oO

Ja dostrzegam piękno. Po prostu dobrych stron życia jest znacznie mniej niż złych - zepsucia, zgnilizny, rozkładu. Fe


to tylko świadczy, że tak naprawdę jesteś nastawiony na widzenie złych stron życia. Dobrych stron życia jest tak samo wiele jak tych złych. Nie mniej nie więcej.
  • 0

#21

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może Twojego życia. Zważ na to, że każdy ma swoje.
  • 0

#22

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może Twojego życia. Zważ na to, że każdy ma swoje.


owszem każdy ma swoje życie, ale jakiekolwiek by było ono "złe" to i tak zawsze jest 2 denko....wiem to z doświadczenia
  • 0

#23

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ty z doświadczenia wiesz najwyżej o "drugim dnie" swojego życia.
  • 0

#24

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas666 jak chcesz widzieć to co widzisz to nic mi do tego, ale warto czasem spojrzeć z tej 2 strony "denka" xD ;) luz chłopie ;)
  • 0

#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja w ogóle nie chce widzieć :P
  • 0

#26

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

każdy ma możliwość - niektórzy mają gorzej niż Ty judas - np nie moga pisać na forum bo nie mają komputera ; ]
w tym przypadku

stres prowadzi do przedwczesnych chorób i zgonów ; ] radziłbym Ci zmienić tryb bo każdy może być szczęśliwym
  • 0

#27

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niektórzy mają gorzej niż Ty judas - np nie moga pisać na forum bo nie mają komputera ; ]


Ba, żeby tylko:

Załóżmy, że świat jest wioską liczącą 100 mieszkańców......

*

5-6 kobiet jest ofiarami gwałtu

*

42 osoby nigdy nie piją wody zdatnej do picia

*

50 osób mieszka w wiosce, pozostali są rozproszeni poza nią

*

33 mieszkańców, w tym 23 kobiety, żyje w warunkach konfliktu zbrojnego


*

5 dzieci pracuje w warunkach niewolniczych

*

60 osób, z czego 40 mężczyzn, umie czytać i liczyć

*

50 mieszkańców korzysta ze świadczeń służby medycznej

*

8 osób ma dostęp do komputera, z czego 6 posiada dostęp do Internetu


*

80 osób wyznaje jakąś religię, z czego 40 jest zmuszane do jej praktykowania, 20 kolejnych nie praktykuje wcale, zaś 5 praktykuje z narażeniem życia

*

do wioskowej biblioteki mają dostęp tylko 24 osoby, do kina chodzi jedna osoba, ciągle ta sama

*

elektryczność jest odcięta przez połowę doby, z braku środków, 30 osób wykorzystuje 90% zasobów naturalnych i energetycznych wioski

*

5 osób już kiedyś było na wakacjach, 10 osób wyjedzie na wakacje w okresie najbliższych 5 lat

Źródło: http://www.zse.bytom.pl/info_TEG.htm

Na podstawie: http://www.populatio...lage_global.php
  • 0

#28

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas, nie bądz taki ponury, emo już nie w modzie :D
Ale zgadzam się z Tobą, w kwestii kary śmierci, i nie tylko



Nie ma co z życia robić cudownej bajki bo tak nie jest, najlepiej być realistą, mówić jeśli coś jest czarne to jest czarne i na siłę tego nie wybielać. I na odwrót.
  • 0

#29

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to powinna byc kara smierci w Polsce. co z tego ze zabil jak byl pijany, nacpany, chory czy cos. to w koncu smierc. kat powinien takim ludziom łby ucinac. to samo z pedofilami. niby choroba ale co z tymi biednymi dzieciakami. tyle ze pedofili to przed smiercia pomęczyc troche. niech poczuja to co te dzieci. smierc za smierc. wiezienie lub cos innego to jesli np ktos jedzie samochodem a ktos mu pod kola wskoczy, lub jakis inny wypadek. bo tego sprawca nie chcial. ale jesli ktos zabije z pelna swiadomoscia, planuje to i wie co sie dzieje. KARA ŚMIERCI!


a ja jestem za tym żeby kary śmierci nie było. Bo po co? max. Dożywocie, człowiek będzie sobie gnił do końca
życia w więzieniu, a jak umrze to będzie się smażył w piekle. To będzie jego kara.

Tylko Bóg może dawać i odbierać życie. Polacy to rozumieją i dlatego nie ma kary śmierci.
  • 0



#30

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CYTAT(Camillo @ 25.11.2008, 14:05) *
jak dla mnie to powinna byc kara smierci w Polsce. co z tego ze zabil jak byl pijany, nacpany, chory czy cos. to w koncu smierc. kat powinien takim ludziom łby ucinac. to samo z pedofilami. niby choroba ale co z tymi biednymi dzieciakami. tyle ze pedofili to przed smiercia pomęczyc troche. niech poczuja to co te dzieci. smierc za smierc. wiezienie lub cos innego to jesli np ktos jedzie samochodem a ktos mu pod kola wskoczy, lub jakis inny wypadek. bo tego sprawca nie chcial. ale jesli ktos zabije z pelna swiadomoscia, planuje to i wie co sie dzieje. KARA ŚMIERCI!


a ja jestem za tym żeby kary śmierci nie było. Bo po co? max. Dożywocie, człowiek będzie sobie gnił do końca
życia w więzieniu, a jak umrze to będzie się smażył w piekle. To będzie jego kara.


no tak ale zważ na to, że to my będziemy płacić na to jego gnicie w więzieniu bo coś musi jeść pić itd. więc kurde on się będzie opierdalać i siedzieć sobie w pace i żyć kilkadziesiąt lat a ja będę z własnych ciężko zarobionych pieniędzy, z których zabierany jest mi podatek, łożyć na takiego łajdaka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych