Skocz do zawartości


Komentarze do tematu "Wątek Foto"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1875 odpowiedzi w tym temacie

#1831

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki za miłe słowa ale konkurs to głupota. 

Ktoś zawsze będzie poszkodowany i będzie mu przykro. Dla mnie każdy jest wyjątkowy i niech tak zostanie.

Staniczku pokaż się z tymi żółtymi zębami z mojej wizji :D





#1832

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak jak myślałem konkurs na Mistera nie wypali bo My możemy konkurować walcząc ze sobą na rekawice ale nie jeśli chodzi o urodę bo to domena kobiet :)



#1833

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcia "nowe" można zamieszczać osobiście lub wskazać będące już w zasobach para ... ( tutaj już istnieje zgoda )

Otóż nie - bo zgoda na upublicznienie swojej fotografii poprzez zamieszczenie jej na forum publicznym, to jednak nie to samo co zgoda na poddanie jej osądowi w postaci jakiegokolwiek konkursu.

 

I ja na przykład takiej zgody nie wyrażałem i nadal nie wyrażam.

 

Za innych się nie wypowiem ale myślę, że przez zwyczajną grzeczność wypadałoby ich najpierw zapytać, czy chcą brać udział w takiej zabawie.

Co innego, ci, którzy się sami do niej zgłoszą.





#1834

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No trochę się rozpędzilas Aidil bo juz sobie wszystko ustaliłas a nawet ja nikogo do niczego nie zmuszam :)



#1835

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zdjęcia "nowe" można zamieszczać osobiście lub wskazać będące już w zasobach para ... ( tutaj już istnieje zgoda )

Otóż nie - bo zgoda na upublicznienie swojej fotografii poprzez zamieszczenie jej na forum publicznym, to jednak nie to samo co zgoda na poddanie jej osądowi w postaci jakiegokolwiek konkursu.

 

I ja na przykład takiej zgody nie wyrażałem i nadal nie wyrażam.

 

Za innych się nie wypowiem ale myślę, że przez zwyczajną grzeczność wypadałoby ich najpierw zapytać, czy chcą brać udział w takiej zabawie.

Co innego, ci, którzy się sami do niej zgłoszą.

 

 

 

To była możliwość z której można było by skorzystać.
 





#1836

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil ogłasza konkursy i ustala zasady a sama swojej foty z tego co wiem nie dała na forum. Trochę to śmieszne takie stawianie innym wymogów w takiej sytuacji.



#1837

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No trochę się rozpędzilas Aidil bo juz sobie wszystko ustaliłas a nawet ja nikogo do niczego nie zmuszam :)

 

 

Skorzystałam tylko i wyłącznie z twojego pomysłu który minę zainspirował, ot i cała historia. 

Patrząc jaki niepokój wzbudził pomysł na konkurs z całą pewnością się on nie odbędzie.


Aidil ogłasza konkursy i ustala zasady a sama swojej foty z tego co wiem nie dała na forum. Trochę to śmieszne takie stawianie innym wymogów w takiej sytuacji.

 

Jak już wspominałam skorzystałam z pomysłu @Blantinho.





#1838

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrząc jaki niepokój wzbudził pomysł na konkurs z całą pewnością się on nie odbędzie.
 

A nie chcesz założyć o tym tematu (na przykład z ankietą lub zwykłym pytaniem w tresci) w Hydeparku i po prostu zapytać innych?

Tak było o wiele prościej niż zakładanie z góry - w jedna lub drugą stronę.

Kto wie - może się jednak znajda chętni do udziału w takiej zabawie.

Zbyt łatwo się poddajesz.

Ten tu temat przegląda zaledwie mała część użytkowników.

Ja nie mówię, że sam pomysł jest zły  - wyrażam tylko swoje stanowisko w stosunku do mojego udziału w takim przedsięwzięciu.

Ale ja, to nie wszyscy.





#1839

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieprawda, spaczylas mój pomysł :) Poza tym Twoja wersja od początku była skazana na porażkę, no sory, jeśli miałyby się pojawić jakiekolwiek tego typu konkursy to tylko i wyłącznie na Miss :)



#1840

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Patrząc jaki niepokój wzbudził pomysł na konkurs z całą pewnością się on nie odbędzie.
 

A nie chcesz założyć o tym tematu (na przykład z ankietą lub zwykłym pytaniem w tresci) w Hydeparku i po prostu zapytać innych?

Tak było o wiele prościej niż zakładanie z góry - w jedna lub drugą stronę.

Kto wie - może się jednak znajda chętni do udziału w takiej zabawie.

Zbyt łatwo się poddajesz.

Ten tu temat przegląda zaledwie mała część użytkowników.

Ja nie mówię, że sam pomysł jest zły  - wyrażam tylko swoje stanowisko w stosunku do mojego udziału w takim przedsięwzięciu.

Ale ja, to nie wszyscy.

 

 

To był sondaż  jak już wspomniałam w dziwny sposób wyparowanym poście.

Nie znam zwyczaju na para ... by uzyskiwać wcześniej zgodę na rozpoczęcie konkursu, ankiety czy napisanie postu.  Ale możne się mylę.

Wycofuję się z tego typu aktywności na para ...


Użytkownik Aidil edytował ten post 04.12.2016 - 13:38




#1841

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak chcesz zrobić konkurs, to piszesz do DK, opisujesz go i ona wrzuci belkę z informacją, nad SB - tak jak jest z innymi konkursami czy Szarakami. Proste.

Plus temat z regulaminem i ogień. 





#1842

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


Nie znam zwyczaju na para ... by uzyskiwać wcześniej zgodę na rozpoczęcie konkursu, ankiety czy napisanie postu.  Ale możne się mylę.

Wycofuję się z tego typu aktywności na para ...

Napisanie postu, postawienie ankiety, czy założenie tematu, nie wymaga zgody nikogo.

 

Jednak ogłoszenie konkursu, z tego co się orientuję wymaga co najmniej poinformowania administracji - niezależnie od tego czy konkurs ogłasza użytkownik, czy moderator.

I moim zdaniem jest to zupełnie normalne.

 

Druga sprawa, to zgoda użytkowników na udział w takim konkursie.

Masz tu dwie opcje postępowania.

 

Opcja pierwsza - po uzgodnieniu z administracja otwierasz temat z konkursem i ryzykujesz, że nikt się nie zgłosi.

Opcja druga - najpierw badasz zainteresowanie konkursem, stawiając temat z pytaniem ( i o tym własnie pisałem). Liczysz potencjalnych chętnych i wtedy podejmujesz decyzję, czy nadawać sprawie bieg formalny.

 

Jednak w obu przypadkach, nie wyobrażam sobie żeby do konkursu odgórnie wpisywać osoby, które nie zadeklarowały chęci udziału w nim poprzez zgłoszenie (takie, czy inne).





#1843

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Posiłkowałam się pomysłem innej osoby dlaczego więc nastąpiło takie zainteresowanie moja osobą? Jak już wyżej pisałam był to sondaż - czy jest zainteresowanie taka aktywnością.





#1844

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ale ta inna osoba rzuciła luźny niezobowiązujący post a Ty ogłosiłas ze taki konkurs juz się rozpoczął i zaczęłas jakieś terminy wyznaczać :)



#1845

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale ta inna osoba rzuciła luźny niezobowiązujący post a Ty ogłosiłas ze taki konkurs juz się rozpoczął i zaczęłas jakieś terminy wyznaczać :)

 

 

A druga rozpoczęła sondaż z którego wynik już znamy.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych