Skocz do zawartości


Zdjęcie

Barrack Obama nowym prezydentem USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdybyś młody człowieku wszedł na podaną przeze mnie stroną być może zorientowałbyś się jest to strona BBC News, czyli jak sądzę wiarygodne dla Ciebie źródło...
Gdybyś poczytał Szmaragdowe Tablice Thota - odsyłam do teamtu "świat jest inny niż myślisz" - znalazłbyś tam ciekawy opis tego zjawiska.
Gdybyś mnie nie obrażał dużo lepiej byś się czuł...
Tak sobie patrzę na dyskusję o świecie - Rosją rządzi Putin (z dynastii Romanowów, jednej z 13 rodzin rządzących światem), USA Obama (dynastia Windsor) i będą stwarzać fikcyjne zagrożenia (jak incydent z Gruzji) coraz częściej - ludzie nie żyjący w strachu są dla nich bezwartościowi...
Pozdrawiam
  • 0

#77

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol, to przecież oficjalna strona BBC. To na pewno też spiskowi fanatycy :P


Następna ofiara spisku. Wszystko to spisek, a w BBC to same jaszczury siedzą, nie widzicie?


Takie pytanie mam, kiedy Obama zrzuci skóre? I czy w ogóle? (Jaki rym :D )
W sumie to Bush lubiał siedzieć na kamieniach i się opalać, więc nic nie wiadomo.






loool.
  • 0

#78 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Jednak trzeba wziąć pod uwagę to że każdy temat na VRP może być czystą fikcją.Jeden w coś uwierzy a drugi nie.

Obama coraz bardziej mnie przekonuje zresztą był najlepszy z kandydatów na prezydenta.To normalny człowiek,bardzo otwarty nie tak jak nasz prezydent.Gdyby ich porównać to niestety nasz kraj by się skompromitował.On po prostu nie udaje polityka on taki jest.

P.s:Wiem że zapewne ostatni post Radosława w tym temacie był kierowany do E3.
  • 0

#79

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybyś młody człowieku wszedł na podaną przeze mnie stroną być może zorientowałbyś się jest to strona BBC News, czyli jak sądzę wiarygodne dla Ciebie źródło...
Gdybyś poczytał Szmaragdowe Tablice Thota - odsyłam do teamtu "świat jest inny niż myślisz" - znalazłbyś tam ciekawy opis tego zjawiska.
Gdybyś mnie nie obrażał dużo lepiej byś się czuł...
Tak sobie patrzę na dyskusję o świecie - Rosją rządzi Putin (z dynastii Romanowów, jednej z 13 rodzin rządzących światem), USA Obama (dynastia Windsor) i będą stwarzać fikcyjne zagrożenia (jak incydent z Gruzji) coraz częściej - ludzie nie żyjący w strachu są dla nich bezwartościowi...
Pozdrawiam

Czy jetes jakis opozniony? Moze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem niczego gdzie nie jest napisane o jaszczurach?

Chce abys mi pokazal, jak jaszczury sie zmieniaja w ludzi.
Niestety jak widac jestes tylko trollem, ktory nie ma zadnych argumentow na poparcie swoich teori.
Nie wiem jak pokrewienstwo z 1662? roku ma sie do zmiany w jaszczura.
  • 0

#80

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Elity wybrały dlatego Obamę na prezydenta ponieważ idealnie wpasowuje się w plan wprowadzenia NWO. Młody, charyzmatyczny Afroamerykanin, wspaniały mówca, wielu ludzi może się z nim utożsamiać. Można by rzec, że jest ponad podziałami rasowymi i narodowymi, po WTC 2 jaki nam zapewne CIA już szykuje (a będzie jeszcze bardziej efektowne niż atak na WTC) większość świata zjednoczy się pod wodzą Obamy i tym oto sposobem powstanie rząd światowy.

E3' - opanuj się chłopie, jak na razie trolujesz sobie za bardzo, Radosław ma prawo do swoich poglądów, przedstawia argumentację, stara się poprzeć w logiczny sposób swoje słowa, Ty za to nic sobą nie reprezentujesz, potrafisz tylko obrażać innych użytkowników, jak na razie uprzykrzasz się, może czas zmienić forum? Myślę, że Klub Inteligencji Katolickiej przygarnie Cię razem z Twoim słownictwem i bagażem doświadczeń.
  • 0

#81

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaję mi się,że warto wrócić do wątku prezydenta Obamy w związku z najnowszymi informacjami dotyczącymi miejsca jego narodzin.
Otóż jeżeli udostępniony certyfikat narodzin Baracka Obamy okaże się prawdziwy to to jego prezydentura może szybko się skończyć.
Z dokumentu wynika jasno,że prezydent Obama urodził się w w drugim co do wielkości mieście Kenii Mombasa a nie jak dotychczas mówiono i on sam twierdził,na Hawajach.

Dołączona grafika

The document lists Obama's parents as Barack Hussein Obama and Stanley Ann Obama, formerly Stanley Ann Dunham, the birth date as Aug. 4, 1961, and the hospital of birth as Coast General Hospital in Mombasa, Kenya.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Całość tej rewelacyjnej wiadomości można przeczytać w tym linku http://www.wnd.com/i...w&pageId=105764

Szykuje się chyba niezłe "trzęsienie ziemi" w Białym Domu.










  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych