Skocz do zawartości


Zdjęcie

Barrack Obama nowym prezydentem USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#1

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak wiekszosc z nas przypuszczala Barrack Obama wygral wybory.

Czy Barrack Obama jest czlonkiem grupy Bilderberg ? Co to oznacza dla nas ? Jestem ciekaw waszych opinii
  • 0

#2 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo podobny temat już istnieje a poza tym to ta grupa a właściwie klub nazywa się Bilderberg.
  • 0

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy Barrack Obama jest czlonkiem grupy Bild Berg ? Co to oznacza dla nas ? Jestem ciekaw waszych opinii


Najpewniej jest, a jeśli jeszcze nie to będzie. Co to dla nas oznacza? Szczerze mówiąc nic nowego, ponieważ grupa działa od dawna, a plan dot. świata nie zmieni się tylko dlatego, że zmienił się prezydent Stanów Zjednoczonych.
  • 0



#4 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę że niektórych (sfrustrowanych że się nie założyli? kto nie gra nie wygrywa...) bardzo interesuje moje zdanie na temat rezultatu wyborów :mrgreen:
Moją odpowiedzią mógłby być ten link , ale wysilę się na coś od siebie.
Nie badałem genealogii Obamy, ale gdyby nie był w układzie nawet by nie kandydował. To stary trick z nową nadzieją i zmianami na lepsze które nigdy nie nadchodzą - tak mówił na pół roku przed wyborami jeden z moich idoli David Icke. Eurycide mówi to samo, i ja mogę tylko się przyłączyć - wewnątrz grupy trzymającej władzę cały czas są tarcia i nie warto wnikać jaka frakcja traci, a jaka zyskuje na tym że ktoś jest prezydentem.
Osobiście uważam że dużo lepszy Obama niż ten drugi, popierający Busha gad - przynajmniej ma szansę zmienić mentalność amerykanów w kwestii rasizmu i paru innych niezdrowych zjawisk.
Ale struktura władzy na tej planecie wygląda tak więc kto jest prezydentem I TAK NIE MA ZNACZENIA.
pozdrawiam
  • 0

#5

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki radosławie za linka :)

Czyli rozumiem, że pewność że masz rację nie znikła nawet po kompletnym fiasku teorii jakoby"Clinton zostanie prezydentem na pewno, na pewno, na 200%, daję sobie rękę uciąć"?Przyznaję, że łudziłem się, że sprawa z Clinton będzie małym zimnym prysznicem, który ostudzi troszkę wiarę w ingerencje jakichś tam kosmicznych gadów, ale jak widać się myliłem. Niesamowita wręcz pewność siebie, że wygra Clinton (która jako jedyna jest agentką gadów i musiała musiała wręcz musiała wygrać aby rządzić światem i zniewalać ludzi) po kompletnej klapie po prostu przerzuciła się bezmrugnięcia okiem ani zawahania na inny obiekt. Wiara uratowana.

PS. jeżeli "sfrustrowanych" odnosi się do mnie, to nie pytałem Cię z tego powodu, tylko z ciekawości na to jak zareagowałeś, co rzecz jasna od razu napisałem.
  • 0



#6 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila jesteś taki szczery, bezpośredni chłopak, więc odpowiem Ci szczerze, bez owijania w bawełnę - w chwili gdy zacząłem głosić swoje herezje Hilarry nie miała żadnych szans i zdawałem sobie sprawę że tylko WTC 2 z Obamą w roli głównej może to zmienić - i bardzo się cieszę że tak się nie stało.
Co nie zmienia faktu że ma najwięcej gadzich genów z kandydatów...
Jednak żaden sceptyk nie podniósł rękawicy jaką rzuciłem. Dlaczego? Bo sceptycy nie żyją pełnią życia i chyba nawet nie do końca wierzą w swój sceptycyzm - boją się otworzyć na prawdziwą wiedzę, ŻADEN z nich nie był na tyle pewien swojego stanowiska żeby się założyć.
Dzisiaj mówisz mi o zimnym prysznicu, który raczej przydałby się Tobie, bo jak spojrzysz na strukturę władzy na planecie na samej górze nie uświadczysz tam jakiegoś prezydenta, tylko 4 wymiar i naprawdę wredne stworzenia.
O tym wszystkim dowiesz się tak czy inaczej w 2012 i mam nadzieję że spotkam Cię na Nowej Ziemii w 4 wymiarze gdzie stawiasz piwo w ramach uznania dla mojej wiedzy i doświadczenia.
Pozdrawiam
  • 0

#7

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia faktu że ma najwięcej gadzich genów z kandydatów...

:D
A nasz premier ma najwięcej wilczych genów :D (wystarczy spojrzeć mu w oczy) :)
  • 0

#8

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co by się nie stało niektórzy i tak będą się trzymali swojego. Podsyłając jakieś dwa linki, chcesz komuś powiedzieć, że to jest na coś dowód?

Od jakiegoś czasu jestem jednego pewien... niektórzy po prostu żyją w swoim świecie i to im odpowiada. Jeżeli pojawia się coś co bezwzględnie rujnuje ich pogląd, to po prostu modyfikują podejście do niego i po sprawie :) .

Ja napiszę, że kto jest prezydentem ma ogromne znaczenie... i nie oczekuję, że tacy ludzie jak ty w to uwierzą. Nie oczekuj więc tego samego od nas przedstawiając swoje teorie.
  • 0

#9

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radosław z całym szacunkiem. ale jak można wierzyć w stronkę kogoś, kto uznaje Obame za krzyżówkę człowieka z reptalianem?
  • 0

#10

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj mówisz mi o zimnym prysznicu, który raczej przydałby się Tobie, bo jak spojrzysz na strukturę władzy na planecie na samej górze nie uświadczysz tam jakiegoś prezydenta, tylko 4 wymiar i naprawdę wredne stworzenia.


Jakoś patrzę i niczego pozaziemskiego nie widzę. A tym bardziej czwartego wymiaru i kosmitów-jaszczurek ;)
  • 0



#11 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie napisałem że w to wierzę, nawet nie chce mi się tego sprawdzać. Wg Stewrata Swierdłowa czy np Szmaragdowych
Tablic
Thota dużo rzeczy jest możliwych, dorzucę też jeszcze to bo też wnosi coś do tematu...
Pozdrawiam
  • 0

#12

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie napisałem że w to wierzę, nawet nie chce mi się tego sprawdzać. Wg Stewrata Swierdłowa czy np Szmaragdowych
Tablic
Thota dużo rzeczy jest możliwych, dorzucę też jeszcze to bo też wnosi coś do tematu...
Pozdrawiam

Jestes po prostu zalosny. Prowokacja, prowokacja, ale po pewnym czasie moj zoladek cie nie trawi, jestes przykry do granic mozliwosci.

Dołączona grafika
  • 0

#13

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radoslawowi chodzi o to że wszystkie opcje są możliwe a co nowa osoba to nowa opinia
a reszta może w to wierzyć albo nie .

pomimo podawania dziwnych aspektów podaje jakiekolwiek ..


Jestes po prostu zalosny. Prowokacja, prowokacja, ale po pewnym czasie moj zoladek cie nie trawi, jestes przykry do granic mozliwosci.


Troszkę E3` przesadził .............. ...... .... .. .
  • 0

#14

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radoslawowi chodzi o to że wszystkie opcje są możliwe


Sam powiedz, że to już zachacza o absurd :D . To już nawet nie jest dorabianie faktów do światopoglądu, tylko fabrykowanie czegokolwiek byleby tylko ten światopogląd nie upadł.
  • 0

#15 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Przecież Obama jest zakamuflowanym potworem z Loch Ness nie wiedzieliście nie jest żadnym reptalianem 8) .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych