Skocz do zawartości


Zdjęcie

moja teoria


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kalaluszek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwszy raz czytam forum i zajrzalem tez do tematów o UFO Pozwólcie ze powiem jaka jest moja teoria odnosnie UFO:
Najwiecej ufo znajdujemy w USA co by wyjasnialo moja teorie. Wdług mnie sa to ziemskie statki powietrzne i jako ze "ufo" jest swietna przykrywka rzad chetnie z niej korzysta. Jako ze prawdopodobnie sa szkodliwe dla srodowiska (podobno miejsca lądowan sa skazone) tym bardziej nikt sie nie przyzna ze świadomie truje. Z punktu widzenia strategicznego sa idealne bo teoretycznie ich nie ma. Kosmici moze i istnieja ale sa to formy inteligentne i napewno nie zajmowaliby sie turystyka zwiedzania ziemi bo to jest nieoplacalne i kosztowne Predzej przylecieli by raz czy 2 uprowadzili troche ludzi do swojego zoo i tam obserwowali i rozmnazali, poza tym maja mozliwosc ogladania naszej telewizji która wysyłamy im od dłuzszego czasu. My nie latamy na ksiezyc kilka razy w roku a mamy bardzo blisko. No jeszcze moze sie zgodze jesli badaja nasza faune i flore bo nas to juz napewno zbadali. Mi sie wydaje jednak ze to jakies tajne projekty lotnicze :) tylko kręgi w zbożu to do tego wogóle nie pasuja.

ps a w Roswell rozwalil sie balon szpiegowski nie zadne ufo rzad wcisnal kita o ufo
  • 0

#2

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe gratuluje wlasnej teorii ale nie wniosles niczego nowego ;) jak dla mnie takie posty to bez sens jest tyle tematow w ktorych mogles to napisac a zalozyles nowy po to zeby podzielic sie teoria ktora nie daje zadnych nowych mozliwosci do przemyslenia
  • 0

#3

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kosmici moze i istnieja ale sa to formy inteligentne i napewno nie zajmowaliby sie turystyka zwiedzania ziemi bo to jest nieoplacalne i kosztowne


Malina!


Predzej przylecieli by raz czy 2 uprowadzili troche ludzi do swojego zoo i tam obserwowali i rozmnazali, poza tym maja mozliwosc ogladania naszej telewizji która wysyłamy im od dłuzszego czasu.


Malina!

My nie latamy na ksiezyc kilka razy w roku a mamy bardzo blisko


Potrójna Malina!

No jeszcze moze sie zgodze jesli badaja nasza faune i flore bo nas to juz napewno zbadali.


!! UFO nie istnieje, ale kosmici na pewno nas już zbadali, a Ty łaskawie godzisz się na badania fauny i flory, łał.

ps a w Roswell rozwalil sie balon szpiegowski nie zadne ufo rzad wcisnal kita o ufo


W takich momentach żal serce ściska, że malina została usunięta, cały ten temat by się tam nadawał.

Chłopie, przeczytaj raz jeszcze to, co napisałeś.
  • 0

#4

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mango, ty sam jesteś jedna wielka malina! :) Chłopak wymyślił całkiem zgrabną teorię, to nic że Ameryki nie odkrył, pewnie o tym nie wiedział, -chciał się podzielić z nami, a tu jedyne co to mu się obrywa...
Fakt, nie trzeba było zakładać nowego tematu, ale chłopak jest tu nowy, jeszcze nie obeznany, to i wypada grzecznie go pouczyć i wybaczyć, a nie od razu kilogramem malin obrzucać :)
  • 0

#5 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Mango, ty sam jesteś jedna wielka malina! :)

:mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:


wygadał sie chłopak a wy sie z niego śmiejecie i maliny mu chcecie dawać, to nie
wporządku, mi tam sie podoba twoja teoria Kalaluszek.
  • 0

#6

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najwiecej ufo znajdujemy w USA co by wyjasnialo moja teorie.


Witam Pana. Jak już wcześniej to napisano - naraził się Pan na śmieszność poprzez wygłoszenie tego, co Pan napisał. Mniej więcej wygląda to tak, jakby wszedł Pan do tajnego laboratorium zaawansowanej atomistyki i ogłosił wszem i wobec: "już wiem jak działa siekiera".

Postaram się Pana wyprowadzić z błędu, w którym Pan tkwi.

Wdług mnie sa to ziemskie statki powietrzne i jako ze "ufo" jest swietna przykrywka rzad chetnie z niej korzysta.


Ufo/magnokrafty - NIE są ziemskimi statkami (przynajmniej dzisiaj) - wynika to m.in. z faktu, że ufo/magnk. poruszają się na zasadzie odpychania-przyciągania od pola magnetycznego - żaden rząd nie opanował jeszcze technologii, która umożliwiałaby przeżycie istoty żywej przy tak przeogromnych przeciążeniach (a jak wiadomo - ufo przyspiesza, hamuje od zera do kilku tysięcy km/h w ciągu paru sekund) - jedyną technologią, która po odpowiednim opanowaniu by to umożliwiała - jest poruszanie się na zasadzie magnetycznej - a i to kiedyś zajmie bardzo wiele czasu (tj. wynalezienie sposobu minimalizacji przeciążeń)


Jako ze prawdopodobnie sa szkodliwe dla srodowiska (podobno miejsca lądowan sa skazone)



Nie tyle skażone, co mocno napromieniowane polem magnetycznym/telekinetycznym. Powoduje to w wypadku napromieniowania magnetycznością: zabicie roślin, żyjątek, spieczenie gleby (czerwonawo-ceglasty kolor). W wypadku telekinezy na odwrót - zwiększona bujność roślinności, porost i kolor odmienny od pozostałego otoczenia. Generalnie przebywanie na lądowisku telekinetycznym jest bezpieczniejsze (jednak też nie do końca, ponieważ nierytmiczne pulsowanie pola magnetycznego, czyli telekineza, również zawiera w sobie zakres szkodliwego promieniowania, zwanego zielenią ujemną)

Kosmici moze i istnieja ale sa to formy inteligentne i napewno nie zajmowaliby sie turystyka zwiedzania ziemi bo to jest nieoplacalne i kosztowne


Dość trudno będzie Panu za pomocą takich stwierdzeń przetrwać na forach dyskusyjnych o ufo i innych. Nie ma Pan żadnej wiedzy o ufo - najpierw pisze Pan, że ufo nie istnieje, bo to ziemskie statki rządowe (tajne) potem zaś, że kosmici istnieją - to w czym przybywają? Zgadzam się: ufo to nie turyści - ale nie z powodu drożyzny kosmicznej, tam NIE ma wymiany pieniądza - tylko wymiana energii - a tę potrafią (oprócz energii moralnej, czyli CHI, Mana - tj. tego, co stanowi o życiu człowieka) uzyskiwać prawie lub całkowicie za darmo. Też do tego kiedyś dobijemy, ale jeszcze dużo walki i uświadamiania ludzi przed nami.



poza tym maja mozliwosc ogladania naszej telewizji która wysyłamy im od dłuzszego czasu.


Sądzi Pan, że UFOnauci/kosmici nie robią nic, jak tylko oglądają durne programy typu Laboratorium zaściankowego Niedzickiego albo Discovery i pokładają się ze śmiechu, kiedy słyszą teorie na swój temat?

Wszystkie fakty (wielu badaczy) wskazują, że UFOnauci ani nie są mili, ani nas nie obserwują z przyczyn relaksacyjnych. Jesteśmy regularnie hodowani, indoktrynowani i manipulowani - za pomocą bardzo wyrafinowanych technik manipulowania społeczeństwem i intelektem - lecz przede wszystkim, za pomocą o wiele wyższej techniki.

Niech Pan się nie martwi: niedawno jeszcze podnoszono jazgot, że UFO nie istnieje, że rządy się bzdurami nie zajmują - a teraz od 2 lat nagle ujawniają swoje pokaźne zasoby, że jednak badali, że mają swoje sztaby do zajmowania się ufo. Za niedługo powiedzą Nam, że jesteśmy w niewoli ufonautów i trzeba się do nich przyłączyć, bo to nasi "kosmiczni bracia" - przedtem jednak będą powoli popuszczać blokady: "ufo istnieje, zawsze wiedzieliśmy, tylko nie chcieliśmy ujawnić, badamy niezwykłe urządzenia darmowej energii" - i tak dalej i tym podobne.

My nie latamy na ksiezyc kilka razy w roku a mamy bardzo blisko. No jeszcze moze sie zgodze jesli badaja nasza faune i flore bo nas to juz napewno zbadali. Mi sie wydaje jednak ze to jakies tajne projekty lotnicze :) tylko kręgi w zbożu to do tego wogóle nie pasuja.


Każde Pana zdanie pogrąża Pana jako człowieka, który przy braku elementarnej wiedzy nt. ufo wyciąga bardzo daleko idące wnioski.

Ja również jestem mocno krytykowany - ale za to, że zdecydowałem się 9 lat temu poprzeć prace badawcze i teorie polskiego naukowca prof dr inż. Jana Pająka - to on jest twórcą teorii magnokraftu - z którą niektórzy się nie zgadzają - z tym, że magnokraft jest tak zaawansowanym projektem (materiały i napęd), że musi jeszcze minąć wiele czasu, zanim ludzie go zbudują.

Problem będzie wtedy, kiedy terroryści i cywilizacja muzułmańska jednak będzie miała głęboko gdzieś obśmiewanie Jan a Pająka i jazgot przeciw nam i jednak zbuduje wbrew twierdzeniom tępaków cywilizacji Zachodniej Magnokraft (czyli to, co ludzie nazywają ufo).

Jeszcze większy problem będzie, jeśli Magnokraft zbuduje Izrael. Wtedy nastąpi koniec cywilizacji.

Jeśli chciałby się Pan więcej dowiedzieć o Magnokrafcie i Teoriach prof. Pająka - zapraszam na moją stronę: niestety tutaj nie można podawać linków do prywatnych stron, więc wejdzie Pan na wyszukiwarkę i wpisze moje imię i nazwisko - a wtedy wyskoczy Panu "anielska" strona. Napisałem 2 książki kompresujące teorie prof. Pająka o Magnokrafcie i ufo - powinny pomóc Panu zdobyć jakąś część wiedzy.

Oczywiście ma Pan prawo pozostać przy swoim stanowisku.

Pozdrawiam, Dominik Myrcik

ps a w Roswell rozwalil sie balon szpiegowski nie zadne ufo rzad wcisnal kita o ufo
  • 0

#7

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O mój Boże, Pan Dominik Myrcik sprawia wrażenie, jakby NA PRAWDĘ wierzył w to, co pisze! Przerażające i godne współczucia zarazem.
  • 0



#8

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam szanownego pana Dominika! Na kanwie niniejszego tematu, jako osoba równie nieobeznana w konwencji badania magnokraftów i kultury ufonautów jak inicjator tej dyskusji, chciałem zadać Panu pytanie:
Zakładając że Ufonauci rzeczywiście, jak pan pisze, "nie są zbyt mili" i nami manipulują, to co Pan sądzi o świadomym geście w ich stronę - geście pokazującym im że my jako ludzkość jesteśmy świadomi krzywd jakie nam wyrządzają, a mimo to wyciągamy w ich stronę przyjazną dłoń, chcemy darzyć ich braterską miłością i pomagać im w ich celach, czyniąc je bardziej szlachetnymi i wzniosłymi. -Czy sądzi Pan, że może takie postawienie sprawy miałoby szansę wpłynąć na ich postrzeganie naszej rasy, i jako istotom niezwykle inteligentnym, dałoby sygnał do przewartościowania naszych kontaktów, a może nawet utworzyłoby w ich społeczeństwie nowy ruch ideologiczny na rzecz przyjaźni z Ziemianami?
  • 0

#9

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O mój Boże, Pan Dominik Myrcik sprawia wrażenie, jakby NA PRAWDĘ wierzył w to, co pisze! Przerażające i godne współczucia zarazem.


Witam Pana,

Dziwię się wszystkim przeciwnikom teorii prof. Pajaka etc. Dziwię się podwójnie i potrójnie.

Skoro ufo nie istnieje, a teorie badaczy ufo (nie tylko tego jednego) to bzdura i nadajemy się jedynie na litość, to bardzo proszę o litościwe opuszczenie WSZYSTKICH forów dyskusyjnych w Polsce przez wściekłych przeciwników.

Bo co Wam to daje, że Nas wyśmiewacie, opluwacie? Przecież ufo nie istnieje, prawda? Nie mamy więc argumentów, faktów, danych (wg. Was) - więc skoro nie mamy argumentów - jesteśmy szaleńcami, którzy wdają się w puste dyskusje.

Skoro nadajemy się jedynie do "czubków" - dlaczego wchodzicie na "nasze" fora (zajęte przez takich samych lub jeszcze "gorszych" niż ja) i wdajecie się z nami w dysputy na temat czegoś, co nie istnieje?

To znaczy, że jesteście jeszcze większymi czubkami i nadajecie się bardziej w kaftan niż my, skoro "yntelygencją" i "kontrargumentami" próbujecie przekonać rzekomo ludzi chorych, schizofrenicznych czy jeszcze jak tam nas nazywacie.

Ciekawe, czy tak samo poświęcacie czas na zwalczanie omamów ludzi w psychiatrykach. Wg Waszych reguł postępowania i wg tego, co robicie - musielibyście ciągle przebywać w psychiatrykach i namawiać chorych psychicznie do nawrócenia na zdrowie.

Ciekawe, jakie argumenty używalibyście np. wobec człowieka, który twierdzi że jest Napoleonem Bonaparte.

Szpitale psychiatryczne musiałyby być wg tego schematu pełne wolnotariuszy takich jak Wy, którzy przeznaczają swój czas, pieniądze i nerwy na takich ludzi.

To samo jest z zagorzałymi przeciwnikami wiedzy o Bogu - skoro Bóg nie istnieje, to po prostu się o Nim nie rozmawia - albo pozwala tym, co chcą wierzyć robić to.

Tymczasem dokładnie tak samo jak w sprawie ufo tak w sprawie wiedzy/wiary o Bogu ciągle te same twarze, te same "argumenty" ("jak można wierzyć w Boga " jak można wierzyć w ufo")

I tak od tysięcy lat ludzie powyższego pokroju w "trosce" o "szaleńców" takich jak np. Ja nieustannie atakują wszystko, czego sami nie są w stanie pojąć.

Nie, to nie troska - to STRACH! Strach przed tym, że mogłoby się okazać, że tkwiliście w błędzie, że jednak Bóg ustanowił jakieś prawa które rządzą wszehcświatem, że jednak ufonauci istnieją - wtedy cały ten Wasz jazgot zostałby wyśmiany a wy stalibyście się popychadłem ludzkości - tak, jak dzisiaj zrobiliście z Nas popychadło. Boicie się tego, że dzisiaj to Wy osądzacie, że coraz więcej ludzi zacznyna zdobywać wiedzę o Bogu, ufo i życiu - i że ta wiedza jest zupełnie niekiedy odwrotna od bzdur wtłaczanych nam przez prześmiewców.

Ten strach Was kiedyś zniszczy. Nie chodzi tutaj jednak o fałszywy tryumf taki, jakim Wy nas dzisiaj raczycie i jaki wypluwacie na tysiącach forów o wiedzy, którą niszczycie.

Pozdrawiam serdecznie,

D.














Witam szanownego pana Dominika! Na kanwie niniejszego tematu, jako osoba równie nieobeznana w konwencji badania magnokraftów i kultury ufonautów jak inicjator tej dyskusji, chciałem zadać Panu pytanie:


Ironia i sarkazm nie są wskazane. Bardzo nie lubię odpowiadać na tego typu zaczęte posty, ponieważ z góry ich autor zakłada, że skoro coś, o czym się rozmawia, nie istnieje - to można to zaatakować ironią. Zupełnie niepotrzebne. Kiedyś taka ironia uderzy w Pana. A to nie będzie miłe. Ale cóż - to nie ja ignoruję Karmę.


chcemy darzyć ich braterską miłością i pomagać im w ich celach, czyniąc je bardziej szlachetnymi i wzniosłymi. -Czy sądzi Pan, że może takie postawienie sprawy miałoby szansę wpłynąć na ich postrzeganie naszej rasy, i jako istotom niezwykle inteligentnym, dałoby sygnał do przewartościowania naszych kontaktów, a może nawet utworzyłoby w ich społeczeństwie nowy ruch ideologiczny na rzecz przyjaźni z Ziemianami?


NIE, to nic nie zmieni. Ufonauci są tak zdegenerowani moralnie, że jako cywilizacja znajdują się już w "moralnym hospicjum" - tj. nadal są niebezpieczni i źli - ale poziomi ich potrzeb, zła i nienawiści jest tak daleko idący - że nie są już w stanie się zmienić.

Tak samo, jak Pan jest inteligentny, ale NIE ma już szansy, aby Pan dał się przekonać do teorii istnienia ufo (nie mówiąc o teoriach typu magnokraft) - ponieważ znalazł się Pan na poziomie: "oto osiągnąłem poziom większy niż przeciętny, znaczy, że wystarczy teraz tylko dostosować się swoją inteligencją do zastanego świata" - właśnie, dostosować, a nie go zmieniać.

Aby Bóg przestał symulować UFOnautów należy spowodować, że Bóg uzna, że istnienie ufonautów nie jest więcej potrzebne.

A można to tylko osiągnąć poprzez stawanie się coraz lepszym i poprzez pracę nad sobą. Mówiąc krócej, po prostu dobre uczynki, ograniczanie błędów, otwarty światopogląd, nie niszczenie przez naukowców innych naukowców.

Oczywiście - wymaga to olbrzymiej pracy całej ludzkości - zapewne, jeśli Bóg uzna, że ludzie wystarczająco idą w dobrym kierunku - UFOnauci przestaną wówczas istnieć. Zachęcam do przeczytania przedostatniego rozdziału mojej książki ("ufonauci jako symlacja Boga")

Pozdrawiam,
D.
  • 0

#10 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

O mój Boże, Pan Dominik Myrcik sprawia wrażenie, jakby NA PRAWDĘ wierzył w to, co pisze! Przerażające i godne współczucia zarazem.



Pan ( :mrgreen: ) Dominik Myrcik za dużo wie :mrgreen:
  • 0

#11

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OOO Pan Myrcik :D Teraz już poznaje. To ty jesteś tym panem, który wrzucał filmiki Discovery na youtube :D Ehh... Szkoda że Cię zbanowali za prawa autorskie ;p Ale troche się pooglądało chociaż.

edit: A tą teorie autora tematu to traktuje jako pewne kuriozum :P Nie wiem czy się śmiać czy ubolować.
  • 0



#12

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie Dominiku, odnosząc się do Pańskiej odpowiedzi do użytkownika Prawdziwy Dla Gry, muszę się z Panem zgodzić w jednej sprawie. -To w dużej mierze STRACH jest przyczyną ataków ateistów na wierzących, oraz sceptyków na entuzjastów zjawisk paranormalnych. Jednak źle Pan pojmuje przyczynę tego strachu. Widzi pan, osoby sceptyczne zwykle są osobami kierującymi się logicznymi przesłankami, nie mającymi w zwyczaju dawać wiarę czemuś, co nie sprawdzone, nie udowodnione itp. Tymczasem kiedy widzą ludzi, którzy wierzą w rzeczy wątpliwe, którzy kwestie niepewne i dyskusyjne uznają za bezsprzeczne fakty, a czasem bronią zaciekle teorii istnie szalonych, wtedy zaczynają się bać, że osoby takie mogą również uwierzyć, iż mają prawo albo wręcz święty obowiązek ograniczyć szeroko pojmowaną wolność osobistą wszystkim ludziom nie podzielającym ich przekonań, na zasadzie "Bóg mi nakazał oczyścić Ziemię z grzeszników" itp itd.
Ale są też ludzie, którzy cenią sobie po prostu prawdę, i kiedy widzą w głoszonych przez kogoś poglądach sprzeczność, to czysto z idealistycznych pobudek, wytkną tą nieścisłość i będą z nią dyskutować

Pozwolę też sobie zauważyć, iż na jedno zdanie użytkownika Prawdziwy Dla Gry odpowiedział Pan całym elaboratem, z którego aż wylewa się poczucie krzywdy i osaczenia. A to jest już rzeczywiścei godne współczucia, i to z czystych humanistycznych, pobudek.
pozdrawiam

Edycja: pozwolę sobie dodać kilka zdań bo widze że w międzyczasie dopisał Pan również coś więcej od siebie.
-Dziękuję więc za odpowiedź. Zaintrygował mnie Pan bardzo pojawieniem się osoby Boga w Pańskich wypowiedziach. To co Pan mówi rozumiem tak, że "Kiedy człowiek stanie się lepszy, Bóg (w nagrodę?) zanihiluje ufonautów"?
Chciałem jeszcze sprostować, iż niesłusznie mnie Pan ocenił jako sceptyka teorii UFO -osobiście w tym temacie niczego nie wykluczam, a jedynie oceniam na bazie własnej inteligencji stopień prawdopodobieństwa prawdziwaści takich czy innych teorii.
Na kanwie tego chciałem zapytać: -Wydaje się Pan dobrze orientować w psychologii, rozwoju duchowym i socjologicznym ufonautów. -Można zapytać o źródła tej wiedzy?
  • 0

#13

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, a może by tak jakieś konkrety, niż tylko obrzucanie błotem wszystkiego co "dziwne", teorie prof. Pająka są bardzo ciężko strawne, wymuszają mimowolny uśmieszek na twarzy, lecz jeśli trochę się "wyluzować" i przeczytać więcej niż tylko tytuły monografii, co może dać trochę do myślenia. Ja nie uznaje autorytetów, sam składam wszystkie informację do kupy. A teoria magnokraftu jest całkiem ciekawa, i zawiera trochę technicznych informacji, a nie tylko "fizolofię" ;) magnetyzm kontra antygrawitacja... chciałbym zobaczyć konkrety, schematy, projekty, doświadczenia itp... A nie tylko "nie bo nie" Ma ktoś jakieś dowody przeciw pędnikom magnetycznym? To by mi ułatwiło sytuację :)
  • 0

#14

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panie Dominiku

A czy nie jest tak, że Wy, zwolennicy UFO, chcecie swoją wiedzą i "faktami" dzielić się innymi i zarażać swoją pasją? Jak mielibyście to robić, jeśli na forach pozostali by tylko zwolennicy, ci już "nawróceni"?

Moje przerażenie i współczucie jest raczej spowodowane tym, że zdajecie mi się być ludźmi, którzy zamiast żyć w realnym świecie, jesteście wciąż na poziomie dziecinnych marzeń, kiedy to z wypiekami na twarzy śledziliście Star Trek i myśleliście "a co, jeśli to prawda"?

Nie jesteście dla mnie żadnymi "czubkami", jak określił Pan człowieka chorego psychiczne, pośrednio bowiem zdajecie się wciąż trwać w tym samym świecie, co ja. Nie tworzycie w psychice własnej, alternatywnej rzeczywistości, a tylko usiłujecie naginać istniejącą do własnych hmm radykalnych teorii.

Nie w smak mi również obrażanie kogokolwiek ze względu na to, w co wierzy, a porównanie mnie do kogoś takiego było delikatnie mówiąc niesprawiedliwe, bowiem mnie Pan nie zna i wyciąga wnioski na podstawie jednego krytycznego postu.

Zgodzić się jednak muszę, że wiarę w UFO można w skrajnych przypadkach porównać z wiarą w Boga, dlatego ile by zwolennicy i przeciwnicy danej teorii argumentów nie wyciągali, nie są w stanie przekonać prawdziwie wierzących i ten konflikt nie będzie miał końca.

Nie uważam też, by mogło chodzić tutaj o strach, raczej o zdrowy rozsądek, zwykły racjonalizm. Wy zdajecie się ustawiać na z góry wygranej pozycji, bo jeśli kosmici ujawnią się za rok czy za tysiąc lat, będziecie mogli powiedzieć "ha! a nie mówiłem? wiedziałem od zawsze! i kto jest wariatem?". W każdym czasie będziecie pewni, że jednak kiedyś się pokażą, podczas gdy nasze aktualne zwycięstwo w tej "debacie" zawsze będzie uznawane za tylko doczesne i przemijające.

Tyle ode mnie, pozdrawiam również.
  • 0



#15

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak widze słowo Magnokraft i nazwisko Pająk to pojawia mi sie na twarzy szyderczy usmiech-przede wszystkim(to moje prywatne zdanie) uważam mista Pająka za szarlatana a nie naukowca gdyz jego teorie oparte sa juz na znanych i odkrytych dziedzinach tylko umiejetnie przez niego nazwane swoistymi neologizmami-wieje mi tu szaleństwem-te szatany i magnokrafty :)) .nie chce nikogo obrazac ani podwazac czyjegos zdania ale temu panu mówie dziekuje.omijam od dzis posty o tym człowieku szerokim łukiem bo to strata czasu.pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych