Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witaminy i suplementy nielegalne!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że zbierania grzybów nie zabronią...
  • 0



#17

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Efekt bedzie taki ze bedziemy jesc sztuczne rzeczy, a z "prawdziwego" jedzenia bedziemy robic paliwo.
Brawo UE ! :lol
  • 0

#18

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Efekt bedzie taki ze bedziemy jesc sztuczne rzeczy, a z "prawdziwego" jedzenia bedziemy robic paliwo.
Brawo UE ! :lol


To chyba nie wina UE tylko polskiego rządu i gospodarki, że w Polsce nie wytwarzamy tyle produktów do wytworzenia żywności, a producenci szukają najtańszych produktów tzn. sztucznych ze wschodu, a UE jest chyba przecież właśnie przeciw tej żywności, ale polski rząd z tego co wiem nic sobie z tego nie robi, że się zatruwamy.
  • 0

#19

Milano44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurna!! Chomiki, albo mutanty z nas zrobią tylko dla swojego zas.ego interesu!! Naturalne leczenie jest najlepsze! Mnie zawsze bardziej kurują jakieś naturalne, ziołowe leki, niż jakiś cukier, zagęszczacz i jakieś inne g.wna (sory, ale wkurzyłem się!!) Boję się o moje przyszłe dzieci! Moja sąsiadka "karmiła" swoje dziecko często danonkami itp. zamiast śniadania "płateczki" z (uwaga!) mlekiem w proszku. U niej rosół, to (szok!) woda gotowana z kostką rosołową! Wiecie co się stało z dzieckiem (3 letnim)!? Łysieje! Dosłownie na środku głowy nie ma włosów. Pojedynczo jej rosną gdzieniegdzie na głowie. Zapomniałem tylko co to za choroba ;/
  • 0

#20

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie martw się o swoje dzieci jeśli będziesz uważał i unikał produktów tych najbradziej chemicznych tj. chipsy, mleka w proszku w tym kraju trzeba uważać na wszystko a Milano44 szłyszałeś o tych czarnych plastikowych łyżkach rakotwórczych??
  • 0

#21

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teoretycznie to jest możliwe, przyznaję. Jednak co do oceny wolałbym się wstrzymać do przeczytania jakiś opracowań chemicznych na ten temat.

Postaram się zasięgnąć wiedzy w odpowiedniej literaturze ;)

Pamiętasz może odkrycie fizyków kwantowych, że intencje mogą wpływać na wynik eksperymentu?


Nie pamiętam, być może mylisz efekt obserwatora w pomiarach kwantowych? Bo rzeczywiście pomiar kwantowy zmienia obserwowany obiekt.

Nie mylę, to jest to samo, tyle że inaczej nazwane.

Dlatego potrzebna jest podwójnie ślepa próba by uniknąć takich rzeczy.

Zdajesz sobie sprawę jakie to trudne do przeprowadzenia? Idealny eksperyment wymagałby w ogóle wyeliminowania w nim świadomości.
  • 0

#22

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mylę, to jest to samo, tyle że inaczej nazwane.


Absolutnie nie jest to samo. To czy naukowiec chce zobaczyć taką a nie inną cząstkę elementarną, sama chęć nie wpłynie na to. Inaczej dawno by znaleźli bozon Higgsa, przez samo chciejstwo.

Zdajesz sobie sprawę jakie to trudne do przeprowadzenia? Idealny eksperyment wymagałby w ogóle wyeliminowania w nim świadomości.


Nieprawda. Dobrze przeprowadzone badanie ze ślepą próbą jest wstanie wyeliminować niepożądane czynniki. Sęk w tym, że sam badacz od tej wody, stwierdził iż ma to gdzieś i metodologia naukowa go nie interesuje..
  • 0

#23

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jako, że rozwinął się prowadzony z premedytacją offtop na temat leków homeopatycznych/pamięci wody wydzieliłam go do innego TEMATU ;)
  • 0



#24 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam nadzieję, że zbierania grzybów nie zabronią...


jest wiele gatunków grzybów, które są już zabronione, pod karą
pozbawienia wolności.
(mam gdzieś ich kodeksy i prawa, jak chcą zabraniać to niech zabronią grzybom rosnąć, a nie ludziom je zbierać)

co ja widze, mariush i taki avatar ???? ??
conajmniej zastanawiające ;]
  • 0

#25

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest wiele gatunków grzybów, które są już zabronione, pod karą
pozbawienia wolności.
(mam gdzieś ich kodeksy i prawa, jak chcą zabraniać to niech zabronią grzybom rosnąć, a nie ludziom je zbierać)


Ciekawe jak będą sprawdzać kto zebrał te grzyby: może zrobią kamery w lasach?
  • 0

#26 Gość_nomen nescio

Gość_nomen nescio.
  • Tematów: 0

Napisano

Prędzej będą patrole w lesie podczas trwania sezonu.

To mi wygląda na działania w celu redukcje populacji, wiadomo co można dodać to leków, choćby trucizne. Ludzie nie będą mieli alternatywy więc zostają im leki. Ma być też zakaz upraw owoców i warzyw, będa mogli to robić tylko ci którzy posiadają specjalne zezwolenia.

Czyli zapomnijcie o sadzie ekologicznych, smacznych jabłuszek czy o swojej własnej marchwi w ogródku.
  • 0

#27

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zanosi się na ogrodnicze podziemie ;)
Swoją drogą wyeliminowanie naturalnego jedzenia jest niemożliwe, bo zawsze ktoś będzie coś hodował, czy uprawiał. Pozostaje kwestia dostępności. Większość ludzi w miastach jest zmuszona kupować żywność i to oni właśnie najbardziej na tym ucierpią, bo nie będą mogli już kupić tej naturalnej. A media ogłupiałym masom już wcisną, co jest zdrowe i naturalne
  • 0

#28

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trochę na offie

co ja widze, mariush i taki avatar ???? ??
conajmniej zastanawiające ;]

też się zdziwiłem, może to jakaś prowokacja? ;)
  • 0

#29

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka, że teraz o niczym nie możemy powiedzieć, że jest naturalne, a gdybyśmy wiedzieli co jemy nigdy byśmy tego do ust nie włożyli ale co zrobić, krowa na antybiotykach tfu nawet nie, krowa na anabolikach daje x razy więcej mleka, szybciej przybiera na masie, produkcja wzrasta a koncerny liczą zyski. Jest to też nasza wina w sklepie kupujemy te ładne czerwoniutkie pomidorki które nawet smaku nie mają zamiast tych mniejszych niepryskanych które można wsuwać jak jabłka.

Myślę, że ta ustawa o której jest mowa szybciej zostałaby zbojkotowana przez europejskich farmerów/hodowców niżby przeszła.

P.S. Ja tam wolę sobie zjeść porządny obiad zamiast garści tabletek :P
  • 0

#30

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prędzej będą patrole w lesie podczas trwania sezonu.


No tak napewno w każdym lesie będą patrole kto im za to zapłaci?
I kto obejmie taki obszar?

Prędzej będą patrole w lesie podczas trwania sezonu.

To mi wygląda na działania w celu redukcje populacji, wiadomo co można dodać to leków, choćby trucizne. Ludzie nie będą mieli alternatywy więc zostają im leki. Ma być też zakaz upraw owoców i warzyw, będa mogli to robić tylko ci którzy posiadają specjalne zezwolenia.

Czyli zapomnijcie o sadzie ekologicznych, smacznych jabłuszek czy o swojej własnej marchwi w ogródku.


Ja też jestem przeciwko sztucznej żywności, ale bez sztucznych produktów nie starczyłoby żywności produkowanej naturalnie bo połowa by umarło bez nawozów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych