Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak można w to wierzyć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eh, don chyba przegiales pale z tym 1%... Tak poza tym to moze i istnieje, nikt tego na dobra sprawe nie wie. Dziwi tylko fakt, ze jakos nigdy nie udalo sie nikomu sfotografowac czy sfilmowac tego "zjawiska" w sposob, ktory nie pozostawialby zadnych watpliwosci na jego istnienie. Wszystki te materialy maja niestety tak powalajaco marna jakosc, ze wszelkie watpliwosci sa jednak jak najbardziej na miejscu :P


niestety racji nie masz, sa materialy ktore maja jakosc wrecz za bardzo znakomita i ludzie uwazaja to za poprosu fake, gdyz ostrosc jest za dobra, a te o jakosci niskiej sa uwazane za fake gdyz ostrosc jest za niska, czy to nie przeczy sobie ? nawet mimo to iz badania wskazuja ze zdjecia, filmy nie byly w zaden sposob obrabiane :) zapytasz mnie gdzie sa te materialy? ano byly omawiane na tym forum, pzdr
  • 0

#17

alojzy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alojzy, w obliczu ogromu planet, zakładając, że tylko na 1% powstanie życie inteligentne, to i tak zostaje nam jakieś 100 000 000 000 planet. Jak można w coś takiego nie wierzyć?


przeczytaj jeszcze raz to co pisałem...i wypowiadaj się dopiero jak zrozumiesz bo widzę że masz z tym problem
  • 0

#18

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W samo UFO raczej wypada wierzyc, bo jak juz pare osob wpsomnialo, jest to po prostu Niezidentyfikowany Obiekt Latajacy (czyli przeleci cos przez niebo i nie wiesz co to jest). Nawet wojskowi potwierdzaja istnienie NOLi. Jednak czy sa to istoty pozaziemskie? Nie wiemy. Mam tylko nadzieje, ze tak. ;)

Co do wierzenia w to, ze niektorzy ufonauci maja dusze, inni nie, jeszcze inni maja wyglad jaszczurow itd rowniez uwazam za czysta fantastyke. Nie mamy zadnego konkretnego i potwierdzonego (ogolnie mowiac "przez swiat") dowodu na istnienie obcych, a co dopiero mowic o ich duszach... Informacje o tym opierane sa o wypowiedzi osob, ktore moim zdaniem mogly sobie cos takiego wymyslic z wielu powodow (sa chore, na ptorzeby jakiejs ksiazki, z nudow czy po prostu dla slawy). Takze nie biore tego jako wiarygodne zrodlo informacji, ot ciekawostka fantastyczna.

A z tym Einsteinem to brzmi dokladnie tak:
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują."
  • 0

#19

1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko przez tych co robili/robią faki dla jaj, nie wiadomo co jest prawda, co nie... :|
  • 0

#20

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo slusznie, w ufo mozna tylko wierzyc, lub tez nie, nie mozna tego zjawiska calkowicie negowac, lub potwierdzac. Jesli chodzi oczywiscie o zielone ludziki, a nie plamy na zdjeciach.
  • 0

#21

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten temat nic nie wnosi pozytywnego ani nowego dla forum, czyste lanie wody bezsensu i oczywiste nabijanie sobie postów w prosty sposob. Tytul tematu mogl brzmiec przyjacielsko ''Dlaczego wierzycie w Ufo i Obcych?'' i go ladnie rozwinac ale ''jak mozna w to wierzyc?'' brzmi agresywnie, fanatycznie i swiadczy o wysokim mniemaniu o sobie autora tematu, ze on wie wszystko najlepiej a ''wy frajerzy wierzycie w bzdury''. Sorry dude za ostre slowa, ale wkurza mnie takie cos, mogles to zrobic inaczej a jak widze temat zrobiles tylko po to zeby nas wszystkich okpic i zrobic z nas bande idiotow ale niestety Ci sie nie udalo. To jest dział o Ufo i o zjawiskach paranormalnych, po co sie tu zalogowales skoro w to nie wierzysz? Chciałes nam wszystkim pokazac jacy jestesmy łatwowierni czy jak? Za bardzo nie rozumie takiego postepowania stary.. Wedlug mnie ten temat jeszcze istnieje bo modzi go pokico nie zauwazyli albo nie mieli czasu jeszcze interweniowac. Jesli sie myle to coz, mialem prawo do wypowiedzenia sie co mi nie pasuje. Pozdrawiam!
  • 0

#22

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no to po kiego grzyba rzady paru państw odtajnily swoje akta, zebrane materialy dowodowe jak i inne dotyczace UFO ? min Wlk Brytania, Meksyk. Mozna to ogladac wzdlkuz i wszerz, czytac raporty na rzadowych stronach.

po co ?
w kazdym razie autor tematu jest widac za przeproszeniem niezby inteligentny by to zrozumiec :) temat jak kolega wyzej napisal, propagandowy i nic nie wnoszacy.
  • 0

#23

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie. Kolega wyżej ma racje. Nie ma sensu toczyć na ten temat dyskusji dalej, bo nikt nie ma dowodów na to, że istnieją, ani na to, że nie istnieją. Jeśli chodzi o istoty żywe fizycznie, takie jak my, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo istnienia jeszcze we wszechświecie innych istot. Być może jest to taka żywa świadomość, być może są energią, być może cały wszechświat jest na swój sposób żywy. W każdym razie ja na pewno nie będe sceptyczny wobec tego.

Szczerze mówiąc taki bezmyślny sceptycyzm strasznie mnie denerwuje. Znam wiele osób, którzy odrzucają istnienie innej inteligentnej cywilizacji we wszechświecie tylko dla tego, że jak oni twierdzą wierzą w to dzieci, a oni chcą być "dorośli" :-) (bez komentarza).

Nie można też mówić, że nie mogą oni dolecieć do ziemi z odległej gwiazdy, ponieważ nie można osiągnąć większej pręskości od prędkości światła. My w naszym rozumowaniu wyobrażamy sobie przestrzeń jako jakąś odległość do pokonania, ale tak naprawde nie wiemy czym jest wszechświat. Może to jest jakaś forma energii, której częścią jesteśmy my i możemy ją zmieniać, dostosowywać i w ten sposób "przenosić się" w przestrzeni od razu. Nie wiemy. Jak narazie mamy mały stan wiedzy, żeby to wytumaczyć, ale to nie znaczy, że istoty inteligentniejsze od nas nie mogą osiągnąć tagiego stanu wiedzy.

Dlatego nie można ani wykluczać, ani potwierdzać istnienia innych inteligentnych cywilizacji.
  • 0

#24

Marok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzeba mieć dużo odwagi żeby post o takiej treści zamieścić na tym forum. Większość forumowiczów będzie cię krytykować, bluzgać i ośmieszać. Ja bynajmniej nie mam takiego zamiaru.

Podjąłeś się alojzy trudnego tematu, można podejrzewać, że napisałeś go bo lubisz prowokować żeby podjąć dyskusję albo jesteś zawiedzony że ONI do tej pory nie ujawnili do tej pory swojej obecności.

Ja uważam, że UFO to nie jest fikcja tylko nieujawniona prawda – z wielu powodów.
Spróbuj więc być bardziej rzeczowy albo po prostu poczekaj trochę z pisaniem postów.

Myśl za siebie, łam konwenanse. Myślę, że gdyby Albert Einstein żył do dzisiaj zweryfikował by swoje poglądy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych