Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak można w to wierzyć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

alojzy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawiam się jak można wierzyć w ufo przecież oczywistym jest fakt że całe te ufo wykreowała telewizja i paru fanatycznych ludzi którzy na każdym kroku widzą zjawiska paranormalne a każdą katastrofę czy zamach kojarzą z ufoludkami....Nie twierdze że kosmitow nie ma ale dlaczego ludzie na siłę chcą ich mieć na ziemii wszechswiat jest na tyle duży że gdzieś tam pewnie życie istnieje, ale juz opisy obcych.... jedni mają dusze inni nie jedni są czerwoni inni do jaszczurki podobni to już poprostu żałosne jest....
na koniec przytoczę tu słowa A. Einsteina:
Jedynym dowodem na istnienie istot pozaziemskich jest to że się z nami nie kontaktują...
  • 0

#2

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zastanawiam sie po co to napisales-jesli wszedłes na to forum po to zeby pisac o tym ze to sciema,to nie udzielaj sie wiecej bo Twój post nic nie wnosi w temacie,a sceptycy Twojego pokroju wierza w złote cielce i inne bozki wiec ciezko im wierzyc ze istnieja obce cywilizacje .jestem zwolennikiem racjonalnego myslenia a Tobie polecam film Disclosure Project,moze sie odmulisz,dodam ze sam widzialem 2 razy ufo i wiem ze istnieja.pozdrawiam
  • 0

#3

alojzy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to napisałem wyraźnie że gdzieś we wszechświecie pewnie życie istnieje
Po drugie to nie mów mi w co wierzą ludzie mojego pokroju ponieważ mnie nie znasz i nie wiesz jakiego pokroju człowiekiem jestem. (wogóle co to znaczy ludzie twojego pokroju?... każdego człowieka przyporządkowujesz do jakiejś grupy? nie uważasz że każdy jest indywidualnością? skoro jak mówisz jesteś zwolennikiem racjonalnego myślenia to nie powinieneś tego robić)
Po trzecie zwolennik racjonalnego myślenia mówi że widział ufo 2 razy... było to ufo ? a może plama na niebie...lub poprostu gwiazda... piszesz że widziałeś ufo a tak naprawdę to już teraz mogę Ci powiedzie że nawet nie masz pewności co to było a jeśli się mylę to daj mi proszę jakikolwiek dowód na to że je widziałeś...
  • 0

#4

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Normalnie można, przecież Unidentified Flying Object(s) istnieją i nikt tego nie zaprzeczy :-P
Inna sprawa czym są :)
  • 0



#5

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawiam się jak można wierzyć w ufo przecież oczywistym jest fakt że całe te ufo wykreowała telewizja i paru fanatycznych ludzi którzy na każdym kroku widzą zjawiska paranormalne a każdą katastrofę czy zamach kojarzą z ufoludkami....Nie twierdze że kosmitow nie ma ale dlaczego ludzie na siłę chcą ich mieć na ziemii wszechswiat jest na tyle duży że gdzieś tam pewnie życie istnieje, ale juz opisy obcych.... jedni mają dusze inni nie jedni są czerwoni inni do jaszczurki podobni to już poprostu żałosne jest....
na koniec przytoczę tu słowa A. Einsteina:
Jedynym dowodem na istnienie istot pozaziemskich jest to że się z nami nie kontaktują...


zastanawiam sie po co to napisales-jesli wszedłes na to forum po to zeby pisac o tym ze to sciema,to nie udzielaj sie wiecej bo Twój post nic nie wnosi w temacie,a sceptycy Twojego pokroju wierza w złote cielce i inne bozki wiec ciezko im wierzyc ze istnieja obce cywilizacje .jestem zwolennikiem racjonalnego myslenia a Tobie polecam film Disclosure Project,moze sie odmulisz,dodam ze sam widzialem 2 razy ufo i wiem ze istnieja.pozdrawiam

Twoj post tu nic nie wnosi chlopcze. Zobaczyles jakis film pokroju zeitgeista, ktory pewnie jak wiekszosc innych tego pokroju sa zrobione zeby zbic duza kase na takich UFOnatykach.
  • 0

#6

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[ a może plama na niebie...lub poprostu gwiazda... piszesz że widziałeś ufo a tak naprawdę to już teraz mogę Ci powiedzie że nawet nie masz pewności co to było a jeśli się mylę to daj mi proszę jakikolwiek dowód na to że je widziałeś...

Skoro to jest plama na niebie ktora sie np. jakos dziwnie porusza to jest to Niezidentyfikowany Obiekt Latajacy, bez wzgledu czy siedza tam jaszczurki, szare ludziki czy piloci prototypowych pojazdow powietrznych stworzonych przez rzad jakiegos kraju, etc.
  • 0

#7

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Alojzy ...

Mowisz ze jak mozna w to wierzyc a ja Ci powiem - jak mozna w to nie wierzyc?Jezeli nie chcesz wierzyc w OBCE CYWILIZACJE (nie piszcie tylko ze wierzycie w UFO bo pokazuje to jak duzo o tym wiecie) to nie wierz.Ale nie zarzucaj innym swojego poglodu jezeli nie masz konkretnego dowodu.
  • 0



#8

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Alojzy vel E3-chłopcze to mów do swoich kolegów-ludzie Twojego pokroju,dlatego ze negujesz i piszesz ze wykreowala ufo telewizja i media a za chwile ze moze istnieja -zaprzeczasz sam sobie,wchodzisz na forum i sadzisz jakies dyrdymaly-to jest forum o ufo i wskazane byloby cos ciekawego wniesc do tematu a nie lac wode.sorry ale zeitgeist widzialem i nie zmienil mojego swiatopogladu.poza tym nie musze nikomu niczego udowadniac,widzialem niezidentyfikowany obiekt latajacy z moim kolega,pokonywal odleglosci z niesamowita predkoscia zmieniajac przy tym blyskawicznie kierunki lotu i wygladal jak trójkąt ala tr-3b widziany w tym roku nad Paryzem .widzialem takze obiekt lecacy dosc nisko nad ziemia bez jakiegokolwiek halasu i zmieniajacy niezrozumiale kierunek lotu .widzialem to jakis miesiac temu a poprzedni kilka lat temu.pozdrawiam
  • 0

#9

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hej, w porządku możemy się z nim nie zgadzać, ale ma prawo wyrazić swoje zdanie :) . Założył temat taki, a nie inny, który nie został zamknięty przez moderatora - znaczy jest zgodny z regulaminem.

Wg mnie zawsze będą ludzie, którzy powiedzą, że dopóki nie zobaczą to nie uwierzą. Zabawne jest jednak, że wiara jako pojęcie to zakładanie istnienia czegoś bez permanentnych dowodów istnienia danej rzeczy, osoby itp.
  • 0



#10

alojzy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alojzy ...

Mowisz ze jak mozna w to wierzyc a ja Ci powiem - jak mozna w to nie wierzyc?Jezeli nie chcesz wierzyc w OBCE CYWILIZACJE (nie piszcie tylko ze wierzycie w UFO bo pokazuje to jak duzo o tym wiecie) to nie wierz.Ale nie zarzucaj innym swojego poglodu.


Od samego początku nie zarzucam czy też nie narzucam swoich poglądów. Jest to forum dyskusyjne więc dyskutuje na pewien temat i to mi chyba wolno. Pokaż mi w którym poście kazałem Ci nie wierzyć w UFO...
Uważasz że wiesz dużo o UFO? więc powiedz mi skąd to wiesz? pewnie z książek napisanych przez osoby które rzekomo je widziały lub były porwane... uważam również że nie przeczytałeś moich wcześniejszych postów lub po prostu masz problemy ze zrozumieniem tekstu gdyż mówisz że nie chce wierzy w obce cywilizacje a napisałem wyraźnie że pewnie gdzieś we wszechświecie istnieje życie ja po prostu nie wierze w ufoludki na ziemi bo nic nie wskazuje na to że takowe są a ameryka zarabia na tym ogromne pieniądze i dlatego 99% kontaktu człowieka z UFO odbyła się właśnie tam...

Ixodides: w swoim poście przedstawiłeś nam niezwykle trafnie dlaczego właśnie powinniśmy być dalecy od wysuwania pochopnych wniosków. Dopóki nie mamy 100% pewności z czym mamy do czynienia nie powinniśmy mówić że jest to UFO...
  • 0

#11

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

UFO-unidentified flying object czyli niezidentyfikowany obiekt latajacy-Alojzy,jak bys nazwal cos co lata nad Toba i nie wiesz co to jest??odpowiedz sam sobie.jeszcze raz przypomne-obejrzyj na google Disclosure Project-wypowiadaja sie tam wojskowi,agenci,naukowcy i inni którzy mieli z Ufo jakikolwiek kontakt.
  • 0

#12

okusiek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alojzy... Skoro mowisz ze ufo zostalo wykreowane przez media ktora chcialy zbic na tym kase itd itd itd... to jak wytlumaczysz fakt ze 150 lat temu gdy nie bylo mediow ludzie tez obserwowali rozne dziwne latajace obiekty... i to nie tylko 150 lat temu ale i wieki wiekow temu. Opowiedz mi na jedno pytanie... Skoro ty w to nie wierzysz to po jaka cholere sie pytasz jak to mozna w to uwierzyc... Odpowiem Ci na pytanie zadane w twoim tytule bardzo prosto wsytarczy miec otwarty umysl i zdjete zaslepki ktore zostaly Ci zalozone przez ten system... Mowisz ze nie wieszysz ufo ale zapewne wierzysz w system i jak wiekszosc ludzi na tej ziemi pracujesz no nie ? ;] Tylko zastanawiales sie kiedys po co pracujesz? Dlaczego nie mozesz robic w zyciu tego co Ci sie naprawde podoba ? Ano ja dam Ci jedna rade wyjdz sobie w pogodna noc na dwor i posiedz sobie tam troche i popatrz w gwiazdy. Jestem pewien ze zobaczysz to w co nie mozesz uwierzyc.
  • 0

#13

alojzy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tesseract- oczywiście że nazwałbym to niezidentyfikowanym obiektem latającym ale na pewno nie puszką wypełnioną kosmitami

okusiek- faktem jest również że gdy nie było mediów, wieki wieków temu ludzie też jedli grzyby i inne psychodeliki (zaznaczam że nie uważam wszystkich którzy coś tam widzieli za eksperymentujących z narkotykami). Nie wierzyłbym również we wszystkie relacje ktore kiedyś były opisywane w książkach i właśnie dlatego że nie wierzę w to, pytam się na jakiej podstawie można w to wierzyć wytęż umysł człowieku który mówi innym że zaślepiki mają założone. Gdybym wierzył w kosmitów na ziemi to nie pytałbym przecież jak można w nich wierzyć prawda?
Dlaczego uważasz że nie robie w życiu tego co lubie i dlaczego uważasz że ludzie nie powinni pracować? Człowieku nie wszyscy są bananowcami ktorzy pieniążek od rodziców dostali a za coś trzeba żyć...
A gwiazdy nocą widziałem wiele razy i jakoś mi tam kosmici nie latają, pewnie dlatego że nie mieszkam w USA ;)
  • 0

#14

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Alojzy, w obliczu ogromu planet, zakładając, że tylko na 1% powstanie życie inteligentne, to i tak zostaje nam jakieś 100 000 000 000 planet. Jak można w coś takiego nie wierzyć?
  • 0



#15

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, don chyba przegiales pale z tym 1%... Tak poza tym to moze i istnieje, nikt tego na dobra sprawe nie wie. Dziwi tylko fakt, ze jakos nigdy nie udalo sie nikomu sfotografowac czy sfilmowac tego "zjawiska" w sposob, ktory nie pozostawialby zadnych watpliwosci na jego istnienie. Wszystki te materialy maja niestety tak powalajaco marna jakosc, ze wszelkie watpliwosci sa jednak jak najbardziej na miejscu :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych